Lapkričio svarbiausi astrologiniai įvykiai, energijų temos, patarimai

Kaip Tau prasidėjo lapkritis? Svarbiausias įvykis lapkritį jau rytoj, – 8 d. Mėnulio užtemimas, kurio energijos ir nuspalvina viso mėnesio toną. Kaip Tu jautiesi? Kaip lapkričio energijos teka, sliuogia per Tave?

Keliaudami per lapkritį taip pat stipriai dirbsime su retrogradinio Marso energijomis. Retrogradinis Marsas kartais gali priversti mus jaustis vangiais arba sustiprinti perdegimo jausmą, jei darome per daug arba per daug veržiamės į priekį.

SVARBIAUSI ASTROLOGINIAI ĮVYKIAI

8 d. – Mėnulio užtemimas Jaučio ženkle

Mėnulis – tai mūsų emocijos, instinktai, mąstymas, šaknys, Motina, tai moteriška vandeninga planeta. Mėnulio užtemimai visada vyksta tuo pačiu metu kaip ir Pilnatis, bet turi dešimt kartų didesnę Pilnaties galią. Mėnulio užtemimai pateikia pagreitintos energijos Portalus, kurie padeda pašalinti dalykus iš mūsų gyvenimo. Jie taip pat gali pateikti baigčių ir rezoliucijų dalykams, kuriuos jau išaugome, bet kuriuos dar turime paleisti. Mėnulio užtemimai linkę iškelti mūsų tamsiausias, sunkiausias emocijas. Jausmai, kuriuos ilgai slepiame gali iškilti į paviršių. Mėnulio užtemimas gali būti puikus išgijimo ir virsmo laikas, padėdamas mums įgauti įžvalgų apie save ir kitus. Tikri pokyčiai reikalauja, kad mes suvoktume savo emocijas ir jausmus.

Užtemimas gali išjudinti temas, susijusias su pinigais ir santykiais – jie netgi gali būti persipynę! Žvelgiant gilesniu lygmeniu, šis užtemimas taip pat gali padėti mums įveikti kai kurias kliūtis, susijusias su vertingumo jausmu, arba gali kilti problemų / iššūkių susijusių su mūsų vertumu. Užtemimo energijos gali pažadinti neatidėliotiną susidomėjimą fiziniu pasauliu ir mūsų pačių jusliniais poreikiais bei troškimais. Šis užtemimas apie būtinybę džiaugtis savo darbo vaisiais ir susijungimą su mūsų noru pasirūpinti savimi.

Mėnulio užtemimo energijos nukreipia mus į naujas mūsų gyvenimo dalis, apie kurias greičiausiai žinojome per 2022 m. Šis užtemimas gali pabrėžti supratimą apie tai, su kuo mes giliai susidūrėme, ką gydome, apdorojome ir atnešti supratimą apie mūsų gyvenimo dalis, kurios šiais metais turi pasikeisti, atsižvelgiant į Visuotinį laiką ir ciklus.

Venera yra šio Mėnulio užtemimo valdovė, ji yra Skorpione, jungtys stiprios šoka su Saule ir Merkuriju; opozicijoje (astrologinis aspektas, prieštaringas) su Uranui ir Mėnuliui; Saturno kvadratūra (prieštaringas aspektas) Vandenyje; jungiasi ir kitos planetos: Neptūno trinas (pozityvus aspektas) ir netrukus Jupiteris prisijungs į kosminį vakarėlį! Taigi Venera jaučia daug energijos ir 2022 m. leidosi į didelę transformacijos kelionę. Saturnas Vandenyje suskirsto visas planetas ir taškus Jaučio ir Skorpiono ženkle, sukurdamas spaudimą ir įtampą apie tai, kaip atsakingai elgiamės su savo energija ir gyvenimo pasirinkimais. Šis planetų rinkinys skatina subalansuoti savo gyvenimą tarp rinkimo ir dalijimosi, paprasto ir sudėtingo, apčiuopiamo dalyko ir emocinio sudėtingumo. Emocijos, jausmai ir suvokimai / atradimai dabar yra labai svarbūs.

8 d.- Merkurijaus Cazimi. Merkurijus susilygiuoja su Saule. Šis įvykis žinomas kaip Merkurijaus Cazimi ir rodo naują sąmoningumo, protinio augimo ir gilesnio sąmoningumo ciklą. Cazimi kilęs iš arabiško termino, reiškiančio „Saulės širdyje“ – užburta būsena, kai planeta yra 1 laipsnio atstumu nuo Saulės. Kai Merkurijus susilygiuoja su Saule, galime įgyti naują aiškumą ir pradėti matyti dalykus iš naujos ir ryškesnės perspektyvos. Dalykai, kurie buvo drumsti ar painūs, gali tapti aiškesni. Tai gali sustiprinti užtemimo energiją, kuri taip pat gali apšviesti ir atskleisti aukštesnę Tiesą. Reikalinga įsitikinkti, kad kalbame ir perteikiame savo Tiesą pagal šią energiją, nes bet koks melas ar apgaulė gali būti lengviau atskleisti!

9 d. Saulės opozicija su Uranu (opozicija – astrologinis aspektas –  prieštaravimas, įtampa). Saulė pasislenka priešais Uraną, pabudimo ir netikėtumo planetą. Dėl to Mėnulio užtemimas gali atnešti netikėtų naujienų ar informacijos, kuri padeda pažadinti ir pakeisti mūsų sąmonę. Galimi staigūs pokyčiai ir netikėti susitikimai bei įvykiai, dėl kurių galime jaustis neramūs ir nervingi. Geriau atsispirti potraukiui naujoms ir neįprastoms ar maištingoms ir besikeičiančioms sąlygoms. Priešingu atveju ši elektrinė ir spontaniška energija gali ištrūkti destruktyviai, pavyzdžiui, įvykti nedidelės avarijos. Nerimą gali sukelti ir keistas elgesys ar radikalus artimo žmogaus elgesys. Ginčai ar išsiskyrimas gali kilti dėl nekantrumo ar nenoro prisitaikyti. Turime mokytis prisitaikyti prie pokyčių. Išlaikant atvirą protą, gali atsirasti įdomių galimybių dėl pokyčių, kurie siūlo geresnį kelią judant į priekį.

11.11 Portalas! Galinga energetiškai diena! Magiška susiderinimo ir manifestacijų diena! 1111 yra galingas angelų skaičius, rodantis susiderinimą ir buvimą dieviškoje harmonijoje. Numerologijoje 11 yra pagrindinis skaičius, susijęs su aukštesnėmis sferomis, dieviškumu ir dvasiniais pabudimais. Sakoma, kad jis simbolizuoja mintį, kad nors ir galime atrodyti kaip atskiri individai, mes iš tikrųjų visi esame susiję ir esame didesnės visumos dalis. Jei yra kažkas, ką nori manifestuoti, ar nori, ką nori padaryti, tai lapkričio 11-oji yra ta diena tai padaryti! Lapkričio 11-oji yra diena ketinimų nustatymui ir ryšio susitiprinimui su dvasios pasauliu, bet tai taip pat nepaprastai galinga diena kai galima atverti Širdį.

16 d. Venera įžengia į Šaulio ženklą. Venera pastarąsias kelias savaites keliauja kartu su Saule Skorpione, įliedama savo energiją giliai į mūsų esmę. Kol Venera keliauja per Skorpioną, ji padeda mums įsigilinti ir atskleisti tai, ką iš tikrųjų vertiname ir ko trokštame savo gyvenime. Dabar galime geriau suprasti, kaip meilė pasirodo mums ir kaip mums reikia, kad ji pasirodytų mums. Šaulyje Venera padės mums grįžti į lengvumo ir džiaugsmo būseną. Venera Šaulio ženkle padeda susitelkti ties draugystės ryšiais ir sukurti labiau subalansuotą socialinį gyvenimą. Pereinant iš Skorpiono į Šaulio ženklą, romantiška energija pereina iš intensyvios į plūduriuojančią. Šaulys, žinoma, turi savo intensyvių akimirkų, nes tai yra ugnies ženklas. Dingsta sudėtingumas, Šaulio meilė yra universalesnė; pirmenybė teikiama tiesai ir aukštesnei prasmei. Šiuo laikotarpiu labiau nei įprastai vertiname intelektualinį ryšį. Šiuo metu esame linkę spontaniškiau mėgautis savimi arba pasinerti į malonumus, meną, kultūrinius interesus.

19 d. Retrogradinio Marso kvadratūra su Neptūnu (kvadratūra išryškina prieštaravimus). Tai gali sukurti tam tikrą sustingusią energiją, dėl kurios galime jaustis migloti arba sumišę, kaip judėti į priekį. Kelias į priekį gali būti neaiškus. Retrogradinis Marsas – tai laikas viską daryti lėtai, skirti laiko pauzei ir neskubėti priimti sprendimų. Miglota Neptūno įtaka gali reikšti, kad viskas yra miglota – galime nežinoti ko nežinome, arba jausti, kad kažko trūksta ar, kad kažkas neveikia. Įvykiai, planai ir lūkesčiai gali būti migloti arba neaiškūs. Neptūnas užtemdo dalykus, – kvietimas eiti į vidų ir galvoti Širdimi. Šiuo metu turime pasitikėti savo intuicija, ypač jei turime priimti sprendimus.

Energijos lygis, motyvacija ir pasitikėjimas gali svyruoti. Galime patirti padidėjusio aktyvumo ir įkvėpimo periodus, o paskui išgyventi dienas, kai jausimės lėkšti, mieguisti ar stokojantys potraukio. Vyraus pakilimai ir atoslūgiai, aukštumos ir nuosmukiai. Kyla troškimas įgyti paprastumo, lengvumo, erdvės ir tuštumos. Reikalinga skirti laiko sulėtinti tempą, pabūti su savimi, jausti, svajoti, stebėti ir pailsėti.

22 d. Saulė įžengia į Šaulio ženklą. Saulė pereina į Šaulio ugnies ženklą, kurį vaizduoja lankininko strėlė. Strėlė juda su intencija, eidama į tikslą. Nors strėlė galiausiai nusileis ten, kur turėtų, iš tikrųjų ji yra apie kelionę, ir tai mums gali priminti Šaulio sezonas. Šaulio energija įkvepia mus ieškoti išminties kelionėje, o ne tik sutelkti dėmesį į galutinį rezultatą. Saulei judant iš Skorpiono vandens ženklo į Šaulio ugnies ženklą galime pajusti atsirandantį lengvumą ar įkvėpimą mokytis naujų dalykų.

23 d. Jaunatis Šaulio ženkle. Prasideda naujas Mėnulio ciklas, ir mes galime jausti, kaip užtemimo energija išsisklaido. Dabar galite pradėti galvoti apie kitą skyrių. Ši Jaunatis neša gražią, lengvą energiją, tai palengvėjimas po viso pirmos mėnesio pusės intensyvumo. Su šia stipria Šaulio energija galime atrasti būdų, kaip peržengti kasdienio gyvenimo smulkmenas ir puoselėti savo tikėjimą, viltį ir viziją. Jaunaties energijos pažadina mumyse nuotykių ieškotoją. Tai skatina susitelkti į tikslus, kurie didina mūsų supratimą ir sąmoningumą, suteikia drąsos plėsti akiratį ir įgyja pasitikėjimo bei optimizmo žvelgiant į platesnę perspektyvą. Su šia stipria Šaulio energija atrandame būdų, kaip peržengti kasdienio gyvenimo smulkmenas ir puoselėti savo tikėjimą, viltį ir viziją.

Šios Jaunaties energijos kibirkščiuojančios, skirtos manifestuoti, pritraukti Gausą ir sutelkti dėmesį į teigiamą pusę.

JAUNATIES PORTALAS VILNIUJE 11.26

23 d. Jupiterio retrogrado pabaiga. Jupiteris yra didžiausia mūsų Saulės sistemos planeta, todėl jos judesiai visada bus jaučiami! Jupiterio krypties pasikeitimas gali reikšti tam tikrų projektų ir santykių pokyčio kampą. Tai taip pat priklauso nuo mūsų požiūrio – galime džiaugtis padidėjusiu entuziazmu. Su tiesioginiu Jupiteriu didėja mūsų pasitikėjimas savimi ir Visata. Jaučiamės lengvesni ir pasirengę dalintis savimi ir tuo, ką išmokome su kitais. Kai Jupiteris keliavo atgal (retrogradinis judėjimas), jis iš Avino grįžo į Žuvis. Tai paskutinis kartas, kai Jupiteris leis laiką Žuvyse per ateinančius 12 metų. Kai Jupiteris baigia savo kelionę Žuvyse, galime pradėti jausti bet kokių pamokų kulminaciją. Jupiteris Žuvyse gali padėti išplėsti mūsų kūrybiškumą ir ryšį su Dvasia. Tai puikus laikas pagerbti bet kokią plėtrą ar augimą, kai kalbama apie dvasinį ryšį ir kūrybiškumą.

PAGRINDINĖS LAPKRIČIO ENERGIJŲ TEMOS:

  • Prielaidų pametimas – mes mokomės kur mūsų suvokimas nėra teisingas ar teisingas
  • Pasauliniai ir asmeniniai valdžios / autoriteto pasikeitimai. Įgalinimo temos
  • Leidimas pasireikšti sąmoningai drąsai
  • Energijų valymasis: ar jūs metate seną energiją, kad susibalansuoti, ar izoliuojate save nuo išorinių audrų?
  • Aukštesnės sąmonės energijos impulsai – išstumia seną, sunkų ir skausmingą
  • Širdies plėtra. Gedulas. Atvirumas ir didesnis rūpinimasis
  • Seno programavimo ir apsąlygojimų naikinimas

PATARIMAI LAPKRIČIUI

Valantis programomis mes galime patirti šoko energijas, jausti stiprų pasimetimą / dezorientaciją. Svarbu nustatyti kokiame etape esi dabar – labai svarbu, kad to neteistum, priimtum ir skirtum dėmesio paremti savo nervinę sistemą. Nervų sistema yra susijusi su kiekviena mūsų fizinio kūno dalimi.

Kaip Tu gali paremti savo nervinę sistemą? Naudinga detoksikuoti kūną, atkreipti dėmesį į geruosius riebalus (riebalai padeda sukurti sveiką nervinį audinį); šaltas dušas; masažas; meditacija ir kvėpavimas; kokybiškas miegas; dieta, kurioje yra sveikų vaisių ir šakniavaisių; energetinis gydymas; buvimas tamsoje. Nervų sistema yra prijungta prie penkių pojūčių, naudok kvapus, skonį, vaizdus, muziką. Šok savo maldas!

Reikalinga suvokti savo energiją, ir siekti būti sąmoningiems apie savo energiją ir kaip paveikiame kitus. Mes dažnai pamirštame, kaip mes paveikiame pasaulį būdami savimi, tai ką darome, ką sakome, kaip elgiamės, kaip įžengiame į kambarį. Mes turime daug minčių apsąlygojimų kaip visuomenė; kvietimas gaudyti tas programas ir tyrinėti jas valyti / paleisti. Laikas padaryti pauzę ir klausinėti savo operacinę sistemą, atlikti valymą ir padaryti perkrovimą. Giliau įkvėpti, prieš reaguojant į išorinį trigerį. Viskas prasideda nuo Aš.

Stipri lapkričio tema: įgalinimas. Ar Tu valdai savo gyvenimą, ar kiti sprendžia Tavo gyvenimą? Tu taikaisi prie kitų, kad tik sutarti? Ar darai tai – ką esi sakomas, kad Tau reiktų daryti? Darai tai, ką atrodo turėtum daryti? O gal kopijuoji kažką, kas Tau atrodo laimingas? Ar Tu žinai savo vertę ir ką tu vertini? Ką gyvenime turi peržiūrėti, pakeisti sutvirtinti ribas / vertybes (ang. revalue)? Ar Tu stovi tvirtai savy, savo kūne, savo Tiesoje? Ar Tu gebi laikyti savo Ašį, centrą? Ar Tu įsitrauki į audras išorėje, ar Tu kūri ramybę su savo įžengimu į naujas erdves / kambarį? Daug klausimų – visi labai naudingi pamedituoti kartu, nerti į intuityvų rašymą, pasivaikščioti su jais, pašokti, išjausti….

PERLINĖS ŠVIESOS ENERGIJOS

Perlinės Šviesos didžiuliai kriokliai jau lieja mus – kaip tai paveikia Tave? Kaip Tai juntama Tavyje, Tavo pasaulyje? Ar paveikia? Perlinės Šviesos energijos – stipriai valančios, plečiančios, aktyvuojančios; paveikia visais lygmenimis. Kokie simptomai pakilimo / dvasinio atsibudimo vyrauja? Kokie pokyčiai vyksta Tavo gyvenime? Kokios situacijos įvyko lapkričio pirmomis dienomis?

Užfiksuok kas vyksta mintyse, kūne, emocijose, Širdyje. Mus lieja ir lies vis daugiau Šviesos Kodų tiesiai iš Šaltinio Širdies – Šviesos Kūno Aktyvacijos – Visatos / Šaltinio stipri energija. Kaip kiekvienas patirs / suvoks šią energiją – priklauso nuo kiekvieno Kelionės, evoliucijos. Svarbu skirti dėmesio valyti toksinus, apsąlygojimus – kūnas, mintys, pasąmoniniai blokai, emocijos, energetinis kūnas. Atrask savo valymosi įrankius, kurie tinka Tau, nerk į save, kvėpuok Šviesa.

Laikas pagaliau paleisti tai, ką giliai jautei, su kuo grūmeisi ilgą laiką su tuo, ar žinojai, kad tai nebereikalinga Tavo keliui žengiant į priekį. Laikas atlikti šiuos pokyčius, net jei nenor ar bijai to, kas bus toliau. Pasitikėk tuo, ką jauti, ir žinok, kad Dieviškumas vaikšto su Tavimi šiame galingame Pokyčio Portale.

Mes valome tūkstančių metų senumo programas, būk kantrus ir švelnus su savimi.

Nuostabaus lapkričio! Švelnių Bangų!

Namaste ~
Žydrūnė

IŠSKIRTINIAI PASIŪLYMAI LAPKRITĮ

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: