Transformacinė sesija

Transformacinė sesija tai yra sesija į kurią įeina meditacija, intesyvaus sąmoningo – rebefingo  kvėpavimo sesija, intuityvus energijos gydymas – Kvantinis Šviesos Reiki, taip pat Šviesos DNR aktyvavimas su Šviesos Kalbos transmisija, praktika susiderinti su Autentišku Aš.

Sesijos metu energetiškai „nuskaitau“ Tavo energetinį lauką (aurą), taip pajaučiu energetinius blokus / disbalansą. Intuityvus gydymas energija yra laikomas alternatyvia praktika, kuri remiasi penkių pojūčių naudojimu siekiant nustatyti ir ištaisyti kūno energijos srauto disbalansą. Sesijos metu pateikiu „naujos“ informacijos ir kosminių aktyvinimo kodų, kurie gali padėti Tau atsiriboti nuo kartais sunkios energijos, su kuria susiduri Žemėje. Nors manau, kad mums nepaprastai svarbu turėti integruotą žmogaus patirtį čia ir nesistengti apeiti sudėtingumo, ką reiškia būti gyvam dabar, naudinga užmegzti ryšį su aukštesne perspektyva, kad galėtume judėti pirmyn ir tobulėti!

Šviesos kalba tai vibracinė išraiška, kuri tiesiogiai kalba Sielai ir DNR. Tai yra garsai, tonai ir kodai iš kitų dimensijų, jie padeda išvalyti blokus ir iškraipymus energijoje, sąmonėje. Tai daugiamačiai holografiniai kodai, kuriuos gali išgirsti subtilūs būties matmenys. Reikalinga tai priimti giliai į savo ląsteles taip, kaip gražius gamtos garsus.

Šviesos kalbos tikslas yra perkelti mūsų energiją į aukštesnį dažnį, nei mes paprastai gyvename. Tai padeda mūsų smegenims patekti į Gama būsenos imlumą, kuris jungia kelias mūsų smegenų sritis. Gama bangos yra susijusios su padidėjusiu atminties prisiminimu, jutiminiu suvokimu, fokusavimu, apdorojimo greičiu ir kūrybiškumu. Sielos lygmenyje Šviesos kalba padeda emociškai ir fiziškai pasveikti, prisijungti prie įgimtos išminties, suaktyvinti snaudžiančias dovanas ir Tiesas bei prisijungti prie Tikslo.

DNR aktyvacijos veikia giluminiu lygmeniu, paveikia visus lygmenis – fizinį kūną, emocinį, mentalinį. 

Mes, žmonės, naudojame tik 3% savo DNR, pagal mūsų genetiką. O likusieji 97 % laikomi „DNR šlamštu“. Dvigubą DNR struktūra – yra tai, ką atpažįstame, ir tai laiko didžiulį kiekį informacijos. Nepaisant to, kad mūsų DNR yra didelis duomenų kiekis, dauguma jų mokslas laiko pašaliniais. Tačiau kas – jei šie duomenys nėra pašaliniai, ir savyje laiko skirtingą informaciją, ir yra dar neatrastas potencialas?

Mūsų fizinė DNR kuria mūsų fizinių charakteristikų ir mūsų gyvenimo būdą. Kol dvasinė DNR mumyse dažniausiai… miega. Tačiau mes žinome, kad žmogus yra dvasinė būtybė, turinti žmogaus patirtį. Siela su kūnu.

O kas būtų, jeigu išvalytume energetinius blokus, sunkumą, ir pradėtume prisijungti prie savo potencialo, kuris glūdi dvasiniame DNR? O jeigu mes pasirinktume pagerbti savo dvasinį paveldą ir priimti savo protėvių linijos dovanas, kurios mums suteiktos nuo gimimo? O kas įvyktų, jeigu pasirinktume gyventi iš vidaus į išorę?

DNR aktyvacija įjungia mūsų vidines Šviesas!

Tavo natūrali Esybė – Džiaugsminga!

Kokiais atvejais galiu padėti?

 • Tu jauti daug negatyvo aplink save ir savyje, jautiesi užstrigęs – nori išlaisvėti ir nežinai kaip
 • Tu jauti energijos stygių, jautiesi taip, kad tarsi kažkas siurbtų iš Tavęs energiją
 • Tu jauti, kad turi daug minčių – pernelyg daug, nežinai, kaip atlaisvinti mintis, kaip jas paleisti; Tave kankina nemiga
 • Jauti, kad esi streso ir įtampos spiralėje, stresas užsitęsęs Tau trukdo DABAR – Tu gali patirti panikos atakas; turi potrauminį streso sindromą, depresiją ar kitą ligą, kurią norėtum suprasti / išgydyti
 • Nori išgydyti emocines traumas
 • Jautiesi labai išsibalansavęs, Tau sunku susikaupti, atrodo nejauti fizinio kūno / sunku įsižeminti (vis kažkur atsitrenki, kažką pameti)
 • Tu nuolat atsibundi nuliūdęs, vangus, be motyvacijos ir be ugnies
 • Trokšti susigrąžinti savo prarastas Sielos dalis (trauminės patirtys, šokas kt.; atrodo nežinai ką reiškia jausti ramybę, džiaugsmą, laimę…)
 • Tave kankina kažkokia pasikartojanti fizinė liga ar negalavimas, neatrandi priežasčių ir gijimo būdų
 • Tu patyri keistas psichines atakas dienos metu ar nakties – matai šešėlius; girdi balsus; vis užuodi keistus kvapus, kurių realybėjenėra (dūmų kvapas, puvėsių ir pan.); vis jauti, kad kažkas tarsi šalia  – negatyvaus – tai kelia sunkumą, pykinimą, ar net vėmimą; galvos svaigimą, skausmą
 • Tu patyri staigius energijos praradimus, staigią nuotaikų kaitą, galvos skausmus (dažnai migrena), ūmius skausmas, pykinimas, pasireiškia staigios ligos (pvz., infekcija)
 • Tu vartojai daug toksiškų dalykų (vaistai, alkoholis, nikotinas ar kt) – nori išsivalyti
 • Patyrei psichinį žmonių išpuolį (neigiamos mintys, kritika, buitiniai keiksmai, neigiamos emocijos įtaka) – nori susibalansuoti, išsivalyti
 • Tu trokšti susisiekti ar atsiverti į ryšį su savo Angelais, Vedliais, su Aukštesniuoju Aš, su Šviesos Būtybėmis
 • Tu nori patirti pokytį gyvenime!

Kokia naudo šios sesijos?

 • Gilus išsivalymas visais lygmenimis – didesnis ramybės, lengvumo ir aiškumo jausmas
 • Tavo natūralūs gydymo procesai bus paskatinami, – Mintys, Kūnas, Širdis, Siela
 • Energija ir energetiniai centrai subalansuojami, vientisumo jausmo patyrimas
 • Didesnis mentalinis aiškumas, lengviau galėsi susitelkti į tai kas iš tiesų gyvenime svarbu –
 • Tai gilus persikrovimas ir maistas – protiškai, emociškai, fiziškai ir dvasiškai –  besąlygiškos Meilės erdvėje, Angelų vibracijose
 • Sąmoningumo pažadinimas
 • Atsivėrimas į aiškesnį ryšį su savo intuicija, Aukštesniuoju Aš
 • Prasiplėtimas Šviesoje – energetinės aktyvacijos – tai leis pažinti ir priimti labiau Tikrąjį Aš, išgirsti save aiškiau!
 • Atsivėrimas į nematomą mylinčią pagalbą – gauti žinutes iš Angelų, Vedlių, Protėvių ir kitų Šviesos Būtybių
 • Didesnis atsivėrimas į savo potencialą!

Nersime į Gaivius Šaltinio vandenis – atsiversime į tai ką Tu turi išgirsti, ką išgydyti, kad judėtum su didesniais tikslais, išmintimi ir lengvumu, džiaugsmu! Sesijos giliai individualios! Prisijungus prie Šaltinio gaivių vandenų pagaunu įkvėpimą ir gijimo Šviesos Kibirkštį Tau – kuri prikelia miegančius kodus Tavyje – į Sielos Evoliuciją!

96361413_975856676203025_1119216448103776256_n

TRANSFORMACINĖ SESIJA 2,5-3 VAL. – 155 Eur.

⪢ Pokalbis Tėkmėje – asmeninė konsultacija
⪢ Meditacija
⪢ Sąmoningo kvėpavimo – rebefingo praktika su energetiniu gydymu ir aktyvacija – 40-50 min. švelnus / intensyvus kvėpavimas, 10-15 min. gilus atsipalaidavimas

Į transformacinį energetinį gydymą įeina auros išvalymas nuo nekokybiškų energijų, minčių šlako, energetinių parazitų, išvalomi iškraipyti dažniai multidimensiniu / giliu lygmeniu. Pašalinami energetiniai blokai čakrose; atkuriamas energetinės struktūros balansas. Aktyvuojama DNR, čakros, kad galėtum patirti vientisumą ir susiderinimą. Atskleidžiamos Tavo unikalios stiprybės ir Sielos dovanos – gebėjimai, ir tai tampa Tau labiau jaučiama ir matoma, sustiprėja intuicija, įgyji kristalinį aiškumą kaip judėti į priekį iš autentiškos vietos, iš Širdies – į savirealizaciją šiame gyvenime. 

⪢ Taro ir orakulo kortas didesniam aiškumui
⪢ Gydančių mineralų rekomendacijos
⪢ Atsiunčiu ataskaitą raštu po sesijos 1-2 d.d. į ką atkreipti dėmesį, rekomenduoju praktiką integracijai; taip pat atsiunčiu muzikos takelį naudotą sesijos metu, kortų nuotraukas
⪢ Teikiu papildomą pagalbą el. paštu atsakant į klausimus po sesijos

 Kuriu saugią ir jaukią erdvę susitikti su savimi!

Pirmąkart neriant į sesiją reikalinga atsakyti į klausimyną. Pateikiu visą reikiamą informaciją kas gali vykti seanso metu ir po jo.

KONTRAINDIKACIJOS

– Aukštas kraujospūdis
– Širdies stimuliatoriai
– Psichikos sutrikimai
– Laikotarpis po infarkto, insulto (ne mažiau kaip 5 mėn.)
– Laikotarpis po po sunkių operacijų (ne mažiau kaip 3 mėn.)
– Kvėpavimo organų sistemos ligos
– Epilepsija, smegenų kraujotakos sutrikimai, centrinės nervų sistemos ligų (neurologinės ligos)
– Nėštumas

SESIJOS METU GALIMOS PATIRTYS:

– Saugus ir švelnus senų emocijų, prisiminimų ir praeities traumų pakilimas
– Emocinio bagažo paleidimas
– Giluminės kančios išsklaidymas
– Baimių išlaisvinimas
– Priėjimas prie nemalonumų šaltinio ir to transformavimas, suprantant pagrindines minčių ir įsitikinimų sistemas, kurios pritraukė nepatogumus
– Priėjimas prie išplėstinių sąmonės būsenų, įskaitant Aukštesnįjį vadovavimą ir aiškumą apie savo kelią ir gyvenimo tikslą
– Blokų kūrybai pašalinimas
– Naujų jausmų įsisavinimas
– Išbarstytų Sielos fragmentų susigrąžinimas
– Ryšio su Žeme ir visomis būtybėmis gilesnis pajautimas
– Vidinės Ramybės, Laimės, Laisvės, Palaimos pajautimas
– Gilus gijimas / gijimo iniciacija
– Galima patirti energijų judėjimą kūne, šilumą, karščio / šalčio bangas, virpulį, vibraciją

Norint pasiekti ilgalaikį rezultatą, ypač dirbant su giliai įsitaisiusiomis traumomis / ligomis, rekomenduojama dalyvauti  10-20 sesijų, derinant skirtingas sesijas, suteikinat galimybę integruotis tarp kiekvienos sesijos. Galime sukurti individualų paketą tinkantį Tau – susisiekime, pasikalbėsime. Geriausi rezultatai pasiekiami skiriant sau nuoseklaus dėmesio ir taikant kitus saviugdos įrankius.

El. paštas: flowinglow11@gmail.com
Rašyti SMS tel. nr.: +370 629 05010

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė


D.U.K. REBEFINGAS

D.U.K. ŠVIESOS REIKI, KVANTINIS GYDYMAS, ŠVIESOS KALBA

%d bloggers like this: