El. knyga „Pasitikėk savo balsu“

Labas!

Kai atlikau ritualą palikti senam: Ritualas palikti seną ir pasikviesti naują

Atsivėrė minčių klodai ką turiu daryti ir ką galiu sukurti.

Po to ritualo sėdėjau ir verkiau laimės ašaromis. Niekada gyvenime negalvojau, kad galiu būti tokia dėkinga žmonėms, kurie mane skriaudė, tildė, nenorėjo suprasti… Mano didžiausi sunkumai, didžiausios nesekmės atvėrė didžiausią dovaną ir dėkingumą, nes leidau sau iš to pasimokyti.

vintage-fashion-journal-ebook-cover-11_page-0001

Dalinuosi su jumis savo viena iš didžiausių pamokų savo gyvenime – iškvėpti pyktį ir įkvėpti Meilės, atsiverti sau – savo tiesoms ir saviraiškai, sujungti Gerklės čakrą su Širdies, išmokti kalbėti iš savęs, iš Širdies. Ši ilga istorija suspausta į tiek mažai lapų, nors ir be smulkmenų, ir be platesnio Sielų kontraktų aprašymo (apie tai pasidalinsiu vėliau) tikiu, kad kažką gali paliesti čia įrašyti žodžiai – gali gydyti, gali pakelti, gali sukurti magišką atmosferą – būti išgirstam, suprastam, priimtam kas esi.

Kviečiu susipažinti, jeigu neteko, su Gerklės čakra, prisiliesti prie mano istorijos, ir žengti į save – su užduotimis, kurios ir man padėjo. Padėjo dar labiau tikėti geriausiu įmanomu savo balso ir savo gyvenimo scenarijumi. O nurimus vidiniam vandenynui kviečiu panerti į vaizdinius, kurie gydo, lavina intuiciją, ir leidžia patirti savo kūną, mintis ir Sielą labiau.

⪢⪢⪢ SPAUSK IR ATSISIŲK KNYGĄ ČIA:

Greitu metu bus įkelta atnaujinta versija!

Jau greitai ! 🙂

Jeigu nori gauti knygą su dovana pirma (-as), užpildyk:

REGISTRACIJOS FORMA

vintage-fashion-journal-ebook-cover-12_page-0001

Dalinuosi keliomis nuotraukomis, kurios susijusios su aprašytais įvykiais.

57286243_1003264166535596_5748905418952802304_n
23 psl. Nuėjusi nurodytu adresu prie pastato pamačiau gražiausią gyvenime pražydusį medį, mane apėmė toks geras jausmas, kad esu tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku.“
fbt
24 psl. Aš kankinausi tuomet tris
mėnesius, man nuo streso prasidėjo smegenų rūkas, akis degino negalėjimas priimti to kas yra…“ „Manyje įsisiautėjo vidinis rūkas, kuris užtemdė mano visos pojūčius ir negalėjau galvoti.“  – Foto – prasidęs akių uždegimas ir smegenų rūkas…
59644330_438498076713641_8733512565566472192_n
26 psl. Tą dieną, po beveik metų nešiojimo, mano chrizokola pabiro į šipulius, ir aš klausiau savęs: Ar viskas? Mano Gerklė ir Širdis susijungė?“.
befunky-collage-11
27 psl. „Per visą transformacinį periodą mane sekė rožinė – besąlyginės Meilės spalva, ir žydra – saviraiškos, Gerklės čakros spalva. Tuomet suvokusi, kad reikia stiprinti savo Gerklės čakrą nusipirkau kristalą – chalcedoną, ir jis žydras, jį gavau rožiniame maišelyje! Ir tą dieną eidama toliau pamačiau pūpsantį gėlių krūmą, kurio rožiniai žiedai švelniai nugulę šypsojosi man žydrame danguje. O tą dieną, kai suvokiau labiau kas įvyko, draugas įteikė ryškią šviesiai rožinę gėlę.

Toks gražus laiškas mane jau pasiekė žmogaus, kuris jau perskaitė šią knygą:

„Sveika,

Kątik perskaičiau tavo straipsniuką, kuris man atverė kitokį supratimą apie mano iššūkius susijusius su balsu, saviraiška. Esu iš tų, kur visada tik klausosi kitų, labai mažai šneka, nepasitiki savimi ir bijo išreikšti savo nuomonę bei atverti jausmus. Gūzas gerklėje yra mano kasdieninis palydovas. O taip norėčiau giliai įkvėpti oro ir pajausti laisvę gerklėje. Pagal Human Design mano misija yra daryti įtaką kitiems. Savaime aišku, jog tylint padaryti įtaka kitiems neįmanoma.

Sunkiausias klausimas man buvo „Kokių veiksmų galite imtis, kad paremti savo scenarijų?“. Gal turi man patarimų, nuo ko galėčiau pradėti? Dėkoju, kad pasidalinai savo istorija ir taip pabudinai mane is „žiemos miego“. Su gražiausiais dienos linkėjimais 🌷 – Ieva“.

Mano kelias į saviraišką ir lengvą balsą nebuvo lengvas, nors dabar gali atrodyti kitaip išgirdus mane kalbant. Tai ilgų trejų metų intensyvi praktika, per kurią krito sluoksnis po sluoksnio blokų krūva nuo Gerklės ir nuo kitų čakrų. Užtrukau, kol išvaliau viską, tie blokai ne tik buvo dėl šio gyvenimo aplinkos įtakos, bet ir praeitų gyvenimų.

Ir tikrai nėra taip, kad viskas, Gerklės čakra jau išgijus tai ji visuomet balanse, viskas visuomet gerai. Reikia dirbti. Reikia lavinti balsą, praktikuotis, mokytis. Ir aš, žinoma, tebedirbu ties tuo!

Tikiu, kad teisingi stiprūs klausimai pakelia suvokimą ar kitą perspektyvą – o tai gijimo kelionėje yra labai daug.

Nebijok papasakoti savo istorijos. Tu niekada negali žinoti, kokie žodžiai įkvėps kitus perrašyti savo pačių istorijas! Pasitikėk savo balsu, pasitikėk savimi!

Su Meile ir subalansuota, Gerklės čakra, hahahha,

Flow In Glow | Žydrūnė

Kviečiu pasidalinti savo pastebėjimais, jeigu jauti vidinį kvietimą – pasidalinti savo istorija su manimi, ar užduoti klausimų perskaičius šią el-knygą: flowinglow11@gmail.com

%d bloggers like this: