Apie mane

Labas!

Mano vardas Žydrūnė.

Aš esu meniškos Sielos žmogus, su aistringa Širdimi, šokantis savo ritmu ir kviečiantis kitus taip daryti, rašau tekstus, kurie įkvepia!

ŠIEK TIEK FAKTŲ APIE MANE:

⪢ Gimiau ir augau kaime, gamta ir gyvūnai buvo ir tebėra mano gyvenimo neatsiejama dalis, jau beveik 16 metų gyvenu Vilniuje.

⪢ Esu labai smalsus žmogus, mane labai įdomi žmogaus psichika, kaip veikia smegenys (neuromokslas, neuropsichologija), esu pasinėrus į Visatos magiją ir „darbą” su Siela, ir pasąmonės sluoksnių tyrinėjimą, sąmonės skleidimosi etapus.

⪢ 2016 metų magišką rudenį patyriau staigų stiprų Kundalini pabudimą. Tai buvo labai intensyvi 3 mėn. pradžios kelionė.

⪢ Aš patyriau daug mistiškų įvykių, vidinių transformacijų, kurios apėmė mano labai gilaus Gerklės bloko atsilaisvinimą, Širdies ir Gerklės susijungimą, apėmė viso mano pasaulio pasikeitimą. Taip pat sutikau daug žmonių su kuriais siejo ar tebesieja Sielos ryšiai.

⪢ Esu parašiusi el. knygą, Tau dovanų, apie balsą, Gerklės čakrą. Papasakojau savo istorijos vieną mažą dalį. Knygą gali atsisiųsti paspaudus čia: PASITIKĖK SAVO BALSU. Greitu metu bus papildyta.

⪢ Jau penkti metai mano mityba augalinė. Man teko būti 3 metus vegetare, apie 1 metus pasketare, kardinaliai mano mityba pasikeitė po dvasinio atsibudimo. Gerdavau daug vaistų, kad galėčiau palaikyti savo virškinimo sistemos balansą, po perėjimo į augalinę mitybą atgavau jėgas ir jau po mėnesio nebereikėjo saujos vaistų.

⪢ Eksperimentuoju ir tyrinėju Žmogaus Dizaino sistemą nuo 2018 m. Esu Manifestorius, trigubo suskaidymo, mano Vidinis Autoritetas – Saulės Rezginys. Tai stipriai pakeitė mano gyvenimą ir nuo tada įtraukiau į savo gyvenimą ir kitų vedimą Vidinio Kompaso praktiką.

⪢ Man labai patinka sąmoningas vaikščiojimas (5 pojūčių sąmoningumo pratimas), panėrimas į gamtą, myliu augalus; turiu stiprų ryšį su gamta, Mama Žeme (Gaja) ir kristalais. 

Esu jautri energijai – Žemės, žmonių, augalų, gyvūnų, Visatos / Kosmoso. Mano visi pojūčiai aiškūs, ryškūs, aš aiškiai matau, girdžiu, jaučiu, užuodžiu… Bet aš nededu sau etikečių – telepatas, mediumas, aiškiariagis ir t.t.; aš – intuityvė; mūsų prigimtinė teisė jausti daug daugiau nei suvokia protas; kiekvienas turime savo išskirtinius gebėjimus, jie atsiskleidžia kai neriame į save ir atsiveriame atverti savo dvasinį potencialą.

⪢ Esu laukinė ir mylinti! Laukinė ir dieviška!

⪢ Turiu jautrų protą, kuriam daro didelę įtaką kolektyvinės srovės. Man tyla kalba garsiau nei kambarys, kuriame pilna balsų. Betyrinėdama atradau, kad mano trūkumai iš tikrųjų slėpė mano didžiausias stipriąsias puses. Esu laimingiausia tyrinėdama. Gebu versti Šviesos Kalbą.

⪢ Patyriau didžiules aktyvacijas visus metus nuo 2021.08.27 – tai buvo stipriausi mano patirti energetiniai ir fiziniai skausmai, traumų pakilimas, didžiausias gedulas ir skausmas, apsąlygojimų valymasis, ir didžiuliai mistiniai išgyvenimai. Pradėjau jausti / transliuoti  aukštų dažnių energijas; natūraliai jungdavausi prie elementų per kristalus, augalus; sustiprėjo ryšys su Gaja.

Lūžio taškas, pokyčio Portalas įvyko 2021.11.01 – patyriau dar vieną Gimtį- ši buvo tokio neapsakomo saldumo ir gaivos. Trumpai – būtent po šios Gimties aš perėjau į kitą sąmonės lygį, stipriai prasiplėtė mano aura – gebu perleisti daugiau energijos per save – sustiprėjo perduodamas energetinis gydymas, pradėjau transliuoti Šviesos Kalbą, dar labiau sustiprėjo mano ekstrasensoriniai ir psichiniai gebėjimai.

Aš atsisakiau kontraceptikų ir vaistų skydliaukės veiklai palaikyti 2021.11.01 d. – ir nuo tada prasidėjo didžiulis valymasis ir plėtra, didžiulės aktyvacijos, pakilimo procesai, sąmonės plėtra. 

8

KAIP ATRADAU SAVO KELIĄ?

Mano dvasinis atsibudimas buvo labai staigus ir stiprus ir po visų purtančių įvykių išorėje ir pokyčių bangų viduje, vieną dieną vaikščiodama gamtoje suvokiau, kad aš galiu padėti kitiems patiriantiems vidines transformacijas, galiu padėti sąmoningai pažinti save, savo energiją. Pagrindinis impulsas buvo sukurti kažkokią paslaugą – kad galėtų žmogus iškalbėti viską kas yra jo viduje, kad nesijaustų vienas savo kelyje, kad atrastų kitokią perspektyvą ir jaustųsi ne vienas, ir suvoktų pats, kaip sau padėti, kad pajaustų, suvoktų, kaip išgydyti save. Aš tikiu, kad mes einame labai skirtingais keliais, bet mes galime ištiesti vieni kitiems pagalbos ranką. Aš sekiau savo Širdimi ir vis žingsnis po žingsnio atsivėrė platus paveikslas mano Tikslo, Misijos čia – Žemėje, ir  pakilę iššūkiai vis labiau parodė, ką turiu daryti, ir kam bei kaip galiu padėti. Ir ši Kelionė dar bunda į save, plečiasi, keičiasi ir evoliucionuoja kartu su manimi, per mane Tėkmėje ∞

MANO ATSISTOJIMAS Į SAVO KELIĄ

Aš ilgą laiką nenorėjau pripažinti savo duotybių ir misijos, bet esu pasirengusi pripažinti kokia intuityvi esu, ir kokia esu kosminė. Aš jaučiu žmonių energiją ir kartais net po trumpo pokalbio su žmogumi žinau, kokia jų žaizda / trauma / blokai, kokie yra ribojantys įsitikinimai, ir kaip aš galiu padėti jiems išgyti, išsilaisvinti, pakilti, pajausti Tikrąjį Aš. Tai yra viena iš mano unikalių duotybių – pamatyti žmogaus Sielą be jokių kaukių.

Aš mokausi, augu, klystu, pykstu, verkiu, aš kartais „neveikiu“ – aš toks pats žmogus kaip ir Tu. Bei mes esame ir daugiadimensinės būtybės. Ir mano misija, troškimas – supažindinti Tave su tuo. Mūsų misijos, tikslai, aistros, mūsų realybės gali skirtis – tačiau mus visuomet jungs elektrinė MEILĖ.

Neriam į Meilę?

Flow In Glow | Žydrūnė

SKAITYK MANO ISTORIJĄ ⪢

AUTORINĖS TEISĖS

                                                                     

%d bloggers like this: