Apie mane

Labas!

Mano vardas Žydrūnė.

Aš esu meniškos Sielos žmogus, su aistringa Širdimi, šokantis savo ritmu ir kviečiantis kitus taip daryti, rašau tekstus, kurie įkvepia!

ŠIEK TIEK FAKTŲ APIE MANE:

⪢ Gimiau ir augau kaime, gamta ir gyvūnai buvo ir tebėra mano gyvenimo neatsiejama dalis, jau beveik 15 metų gyvenu Vilniuje.

⪢ Esu labai smalsus žmogus, mane labai įdomi žmogaus psichika, kaip veikia smegenys (neuromokslas, neuropsichologija), esu pasinėrus į Visatos magiją ir „darbą” su Siela.

⪢ 2016 metų magišką rudenį patyriau staigų stiprų Kundalini, dvasinį atsibudimą.

⪢ Aš patyriau daug mistiškų įvykių, vidinių transformacijų, kurios apėmė mano labai gilaus Gerklės bloko atsilaisvinimą, Širdies ir Gerklės susijungimą, apėmė viso mano pasaulio pasikeitimą. Taip pat sutikau daug žmonių su kuriais siejo ar tebesieja Sielos ryšiai.

⪢ Esu parašiusi el. knygą, Tau dovanų, apie balsą, Gerklės čakrą. Papasakojau savo istorijos vieną mažą dalį. Knygą gali atsisiųsti paspaudus čia: PASITIKĖK SAVO BALSU.

⪢ Jau 4 metai mano mityba augalinė. Man teko būti 3 metus vegetare, apie 1 metus pasketare, kardinaliai mano mityba pasikeitė po dvasinio atsibudimo.

Astrologiją giliau atradau 2018 m., nuo tada daug mokausi individualiai. Esu pabaigusi sertifikuotus vedų astrologijos kursus, Molly McCord internetinius kursus apie Sielos augimo astrologiją.

⪢ Eksperimentuoju ir tyrinėju Žmogaus Dizaino sistemą nuo 2018 m. Esu Manifestorius, trigubo suskaidymo, mano Vidinis Autoritetas – Saulės Rezginys.

⪢ Man labai patinka sąmoningas vaikščiojimas (5 pojūčių sąmonignumo pratimas), panėrimas į gamtą, myliu augalus; turiu stiprų ryšį su gamta, Mama Žeme (Gaja) ir kristalais. 

Esu jautri energijai – Žemės, žmonių, augalų, gyvūnų, Visatos, – esu empatė. Sapnuoju ryškius sapnus.

⪢ Turiu jautrų protą, kuriam daro didelę įtaką kolektyvinės srovės. Man tyla kalba garsiau nei kambarys, kuriame pilna balsų. Betyrinėdama atradau, kad mano trūkumai iš tikrųjų slėpė mano didžiausias stipriąsias puses. Esu laimingiausia tyrinėdama

⪢ Esu laukinė ir mylinti! Laukinė ir dieviška!

8

KAIP ATRADAU SAVO KELIĄ?

Mano dvasinis atsibudimas buvo labai staigus ir stiprus ir po visų purtančių įvykių išorėje ir pokyčių bangų viduje, vieną dieną vaikščiodama gamtoje suvokiau, kad aš galiu padėti kitiems patiriantiems vidines transformacijas, galiu padėti sąmoningai pažinti save, savo energiją. Pagrindinis impulsas buvo sukurti kažkokią paslaugą – kad galėtų žmogus iškalbėti viską kas yra jo viduje, kad nesijaustų vienas savo kelyje, kad atrastų kitokią perspektyvą ir jaustųsi ne vienas. Aš tikiu, kad mes einame labai skirtingais keliais, bet mes galime ištiesti vieni kitiems pagalbos ranką. Sekiau savo Širdimi ir vis žingsnis po žingsnio atsivėrė platus paveikslas mano misijos čia – Žemėje, ir  pakilę iššūkiai vis labiau parodė, ką turiu daryti, ir kam galiu padėti.

MANO ATSISTOJIMAS Į SAVO KELIĄ

Aš ilgą laiką nenorėjau pripažinti savo duotybių ir misijos, bet esu pasirengusi pripažinti kokia intuityvi esu.  Aš jaučiu žmonių energiją ir kartais net po trumpo pokalbio su žmogumi žinau, kokia jų žaizda / trauma / blokai, kokie yra ribojantys įsitikinimai, ir kaip aš galiu padėti jiems išgyti, išsilaisvinti, pakilti, pajausti Tikrąjį Aš. Tai yra viena iš mano unikalių duotybių – pamatyti žmogaus Sielą be jokių kaukių.

Aš mokausi, augu, klystu, pykstu, verkiu, aš kartais „neveikiu“ – aš toks pats žmogus kaip ir Tu. Mūsų misijos, tikslai, aistros, mūsų realybės gali skirtis – tačiau mus visuomet jungs elektrinė MEILĖ.

Neriam į Meilę?

Flow In Glow | Žydrūnė

SKAITYK MANO ISTORIJĄ ⪢

AUTORINĖS TEISĖS

                                                                     

%d bloggers like this: