Energijų apžvalga. Skorpiono sezonas. Saulės užtemimas 10.25 – Evoliucinis Širdies Portalas

Skorpiono sezonas prasideda 2022 m. spalio 23 d. ir yra pažymėtas Saulės judėjimu iš Svarstyklių į Skorpiono ženklą, ir spalio 25 d. – Saulės užtemimas Skorpiono ženkle.

Šis laikas – tai Evoliucinis Širdies Portalas! 🌀

Saulė – ego, valia, asmenybė, Tėvas, tai vyriška ugninga planeta. Saulės užtemimai įvyksta per Jaunatį. Tai galingos naujos pradžios, pagrįstos naujomis asmeninėmis vertybėmis, savęs pripažinimu ir įgalinimo jausmu.

Detalės atsiskleidžia kitaip, atrodo gilesni sluoksniai atsiskleidžia kurių iki šiol nematėme – nes tai iškeliama į Saulės Šviesą. Šis laikas parodo, ko mums reikia atsisakyti, kad galėtumėme transformuotis.Saulė yra šviesa, tai mes matome dieną – tai ego, tai, ką Tu rodai pasauliui. Mėnulis yra Tavo šešėlis – dalis, kurią slepi, dalis, kuri atsiskleidžia tik tamsoje. Užtemimo metu tamsa patenka į Saulę – ant Tavo ego. Staiga Tavo Siela, kuri atsiskleidžia tik tamsoje, atsiskleidžia dienos viduryje. Šio Saulės užtemimo metu Tavo vidinė šviesa, Tavo kibirkštis – tikrasis Aš, kurį laikai paslėpęs – gauna leidimą žengti pirmyn, į dienos šviesą! Saulės užtemimo metu Saulė užleidžia vietą tamsai. Senovės žmonės tikėjo, kad užtemimas buvo pabudimo akimirka – tamsa atsiskleidžia dienos šviesoje, kad galėtų būti transformuota.

Kai šis Saulės užtemimas patenka į Skorpiono ženklą, galime susijungti su aukštesniu savo Sielos lygiu, suprasti save gilesniu lygmeniu ir nusimesti kai kuriuos sluoksnius, kad iš tikrųjų atskleistume naują Tiesą.

Skorpionas yra ženklas, susijęs su transformacija ir mirties bei atgimimo ciklais. Skorpiono energija šiek tiek tamsi, okultinė, netgi baisoka. Ne kiekvienas iš mūsų mėgsta dirbti su savo šešėliais, bet Skorpionas primygtinai to reikalauja. Dirbdami su tamsiąja puse galime patekti į šviesiąją, ir dabar geras laikas tai padaryti.

Patariama atkreipti į Skorpiono Šešėlį: savininkiškumas, didelis pavydas, manipuliacija kontrolė, pernelyg didelis rūpinimasis kitų žmonių gyvenimu, seksualinės energijos naudojimas siekiant gauti tai ko norima.

Skorpiono aukštesnė vibracija: emocinis dvasingumas, kitų žmonių motyvų supratimas, gebėjimas išlaisvinti praeitį ir sukurti / transformuoti naują energiją, tai gylis ir ištikimybė, stiprus noras susilieti ir įsipareigoti santykiuose.

Sąmoninga Skorpiono energija sako: „Aš transformuoju“. Skorpionas neria giliai į nežinomybę, siekdamas atrasti didesnį autentiškumą ir tiesą. Skorpiono šviesa yra išradingumas ir aistringumas, tai motyvacija gyventi sąžiningai bet kokia kaina ir ištirti visą emocinių išgyvenimų mastą. Nėra ko bijoti, nes kiekviena mirtis yra galimybė atgimti.

Skorpiono Saulės užtemimui stiprėjant energijos sklinda visose sferose ir keliose laiko juostose.

KOKIE POKYČIAI VYKSTA?

Širdies valymas ir perkonfigūravimas, kai prisijungiate prie Sielos lygio atsisiuntimų, kaip iš tikrųjų jaučiasi Meilė. Gali skaudėti Širdį, tarp menčių, veriasi Aukštesnioji Širdies čakra.

– Transformaciniai dažniai, kai įgyjate išminties iš to, kas, jūsų manymu, turėtų būti Meilė.

– Intensyvūs pabudimai, atskleidžiantys bet kokius apribojimus, kaip jūsų energija buvo atjungta nuo įgimtos Sielos galios.

– Padidėjusi savivertės vibracija, kuri skelbia, kad nebeįleisite tam tikrų energijų į savo asmeninę orbitą.

– Įgalinančios santykių įžvalgos apie modelius, įpročius ir nesąmoningas išraiškas, pagrįstos tuo, ką manėte, kad turite padaryti, kad jus mylėtų kitas.

– Vyksta karminiai lūžio taškai, kai atsitraukiate nuo senesnių savo versijų, kurios nebeatitinka jūsų besikeičiančių standartų.

– Psichikos suvokimas didėja apie tai, kas yra paslėpta, slapta, apgaulinga, manipuliuojančio ir (arba) nebeatitinka jūsų Širdies dažnio.

– Susidūrimai su finansinėmis baimėmis ir pinigų ribojančiais įsitikinimais, kurie atitraukė jus nuo įgimtos gausios savivertės ir turto suvokimo.

– Gilių troškimų manifestacijos, kurios parodo, ko iš tikrųjų norite ir ko jums reikia šiame gyvenime, kad patirtumėte Dievišką Meilę, autentiškumą, intymumą, pažeidžiamumą ir tikrus ryšius.

Šiuo metu priimkite savo augimą ir transformaciją. Suteikite sau malonę už tai, ką išgyvenate. Jūs neprivalote to daryti tobulai. Jūsų Siela gražiai veda jus per šį Evoliucinį Širdies Portalą. Priimkite savo augimą ir transformaciją. Emocijos gali būti aukštos ir intensyvios.

Skorpiono Saulės užtemimas spalio 25 d. yra naujas pradžios taškas, kuris giliai pakeičia nesąmoningas baimes, kurias mes laikome ar slopiname, ypač Veneros gyvenimo srityse – tai savivertė, savęs vertinimas, ryšiai, intymumas, pažeidžiamumas, emocinės tiesos, finansai, pinigai ir santykiai.

Venera, meilės, grožio ir Širdies išsiplėtimo planeta, yra labai aktyvi šį Saulės užtemimą, siųsdama harmoningas vibracijas į kosminį dangų. Vyksta intensyvus pabudimas, dėl kurio turime susidurti su baimėmis ar energijomis, kurias nesąmoningai absorbavome iš kito – tiek šiame, tiek ankstesniame gyvenime – ir daryti naujus atradimus apie tai, kas mums dabar yra Tiesa.

Saulės užtemimo Portalas – tai pradžia tam, kas ateina į jūsų supratimą, ką esate pasiruošę keisti ir kaip judėti, kai Skorpiono sezonas skleidžiasi, ir tai tiesiogiai susiję su Veneros įspaudu. Veneros energija Skorpione linkusi kovoti; gali būti, kad pirmą kartą gyvenime, savo pasaulyje, Sielos kelionėje kažką matote, kaip jumyse veikia žemesnės Veneros išraiškos ar paslėptos energijos.

Tai kažko naujo pradžia – tai nesąmoningi aspektai, tai gilūs jūsų Būties lygiai, kurie iš tikrųjų išvalo tai, ko nebeturite imti į savo kelionę toliau.

Ar jaučiate jėgą ar baimę?
Ar jaučiatės stipriai r dvejojate dėl to, ko Visata prašo jūsų pamatyti savyje?
Ką jūs esate pasiruošę transformuoti?

Transformacija dažnai gali būti skausminga ir apima sluoksnių pašalinimą. Bet kai kiekvienas sluoksnis atsitraukia, galime įgyti gilesnį supratimą ir priartėti prie esmės, kas esame.

Pokyčiai gali būti ne iš karto aiškūs. Panašiai kaip Saulę blokuoja Mėnulis, šis užtemimas gali užkirsti kelią pamatyti visą istoriją. Ateinančiomis savaitėmis ir mėnesiais bus daugiau aiškumo, kai užtemimo energija praeis ir viskas atsiskleis.

Būkite atviri tam, kas ateina, ir išnaudokite šį laiką savo kūnui, protui ir Sielai pasikrauti, apsaugoti ir maitinti. Būkite švelnūs ir sutelkite dėmesį į šią nuostabią Veneros energiją, kuri padeda išplėsti mūsų Širdis.

Energija, karma ir užbaigimai bus tikrai jaučiami, kai Skorpiono Pietinis Mazgas pasieks tą patį 2 laipsnių tašką 2023 m. gegužės-birželio mėn. Užtvirtinkite temas, per kurias dabar einate, ką šis ciklas neša jums, tai bus tikrai baigta ~6 mėn. bėgyje.

Judėkite į priekį su besiplečiančia Širdimi!

Švelnių Bangų ~
Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: