Nuotolinis Šviesos Reiki seansas

Reiki yra energijos gydymo forma, kuri subalansuoja energijos srautą Tavo kūne, skatina fizinę, emocinę ir dvasinę gerovę. Seanso metu aš dirbu su Tavo energetiniu lauku, kad išlaisvinčiau blokus ir skatinčiau gydomąją energiją laisvai tekėti.

Nuotolinis gydymas energija yra toks pat veiksmingas, kaip ir gydymas asmeniškai. Tai leidžia bet kam ir bet kur gauti nuostabios visuotinės gyvybinės jėgos energijos. Energija gali būti siunčiama visame pasaulyje! Nesvarbu, kurioje Visatoje esi, aš galiu nukreipti energiją Tau!

Seanso metu išvalomas aurinis laukas. Kai mūsų aurinis laukas užterštas, čakros yra nesubalansuotos, mes visi galime jaustis vangiai. Kai jos yra subalansuotos, jaučiamės labiau atsipalaidavę, susikaupę ir energingesni. Mūsų emocinės, fizinės, aurinės ir čakrų būsenos nuolat kinta ir aš žinau, koks efektyvus ir naudingas gali būti čakrų balansavimas. Jei pastaruoju metu jautiesi sustingęs ar šiek tiek prastai, čakrų balansas Tau gali būti labai naudingas.

Seanso metu naudoju Šviesos Reiki, Angelų Gydymą, Kvantinį gydymą, Šviesos Kalbą (apačioje daugiau informacijos apie tai).

Ar susiduri su kuria nors iš šių problemų?

Neigiamos emocijos
Stresas ir nepasitikėjimas savimi
Pyktis ir užuojautos ar meilės sau trūkumas
Nuovargis / išsekimas
Lėtinis galvos skausmas
Neryškus matymas
Sinusų problemos
Akių nuovargis
Trūksta aiškumo, kūrybiškumo ir įkvėpimo
Trūksta ryšio su savimi, Šaltiniu, Dieviškumu ir Visata
Nesugebėjimas išreikšti ir perduoti jausmų ir emocijų

Tada energijos gydymo seansas kaip tik Tau!

Kokiais dar atvejais galiu padėti:

 • Jeigu jauti, kad nori stipriau įjungti vidines Šviesas, sužadinti vidines gijimo galias
 • Tu išgyveni neramų laikotarpį, pvz.: depresiją, patiri stresą, potrauminį sindromą, skyrybas, patiri fizinius skausmus, panikos priepuolius, socialinį nerimą; patiri dvasinę depresiją, Tamsios Sielos Naktį; patiri daug vidinių pokyčių
 • Jautiesi pasimetęs, jauti tuštumą, beprasmybės jausmą
 • Tu jauti, kad turi daug minčių; Tavo protas neramus, Tave kankina nemiga
 • Tu jauti, kad esi nuolat įtampoje, Tau sunku pailsėti, sieki atsipalaiduoti
 • Tave kankina kažkokia pasikartojanti fizinė liga, alergija, ar kitas negalavimas, neatrandi priežasčių ir gijimo būdų
 • Patyri staigius energijos praradimus, staigią nuotaikų kaitą, galvos skausmus (dažnai migrena), ūmius skausmas, pykinimas, pasireiškia staigios ligos (pvz., infekcija)
 • Tu vartojai daug toksiškų dalykų (vaistai, alkoholis, nikotinas ar kt) – nori išsivalyti
 • Patyrei psichinį žmonių išpuolį (neigiamos mintys, kritika, buitiniai keiksmai, neigiamos emocijos įtaka) – nori susibalansuoti, išsivalyti
 • Trokšti pakelti dvasingumą, sveikatinti organizmą, pažadinti sąmoningumą
 • Patiri pakilimo sudėtingus procesus, energetinių centrų aktyvacijas / stiprius valymosi procesus – trokšti labiau atsipalaiduoti, išsivalyti, įžengti į integraciją
 • Tu patiri psichines atakas dienos metu ar nakties – matai šešėlius; girdi balsus; vis užuodi keistus kvapus, kurių fizinėje realybėje nėra (dūmų kvapas, puvėsių ir pan.); vis jauti, kad kažkas tarsi šalia  – negatyvaus – tai kelia sunkumą, pykinimą, ar net vėmimą; galvos svaigimą, skausmą; ar Tave lanko Šviesos Būtybės ir aktyvacijos / procesai tapo nevaldomi ir kenkia Tavo kasdieninio gyvenimo kokybei

💫20 min. Šviesos Reiki seansas nesusijungus, sutartu laiku. Šis seansas puikiai tinka jeigu trokšti giliai atsiplaiduoti, pailsėti, persikrauti, išsivalyti nuo nekokybiškų energijų. Taip pat jeigu nori patirti energetinio gydymo poveikį. Naudinga patiriant emocinį šoką, ar kai vyksta stiprūs vidiniai procesai, patiri nerimą, pasimetimą, išsiblaškymą, ar daug emocijų, minčių, kurios neleidžia pailsėti. Atsiunčiu muzikos takelį 20 min., sutartu laiku įsipatogini, įsijungi muziką ir atsiveri priimti gydymą. Po seanso parašau įžvalgas raštu į ką atkreipti dėmesį. Kaina: 35 Eur.

💫1,5 val. Šviesos Reiki seansas. Trumpa konsultacija, apsaugos meditacija su sąmoningu kvėpavimu, 45 min. energijos gydymas su Šviesos Kalbos meditacija – transmisija, intuityvus kortų skaitymas. Įžvalgų ir rekomendacijų pateikimas. Seanso ataskaita raštu apie čakrų sistemą, integracijai rekomenduojama praktika. Kaina: 115 Eur.

Į seansą įeina:

⪢ Auros nuskaitymas ir valymas multidimensiniu lygmeniu, išvalomi iškraipyti dažniai (apvalymas nuo negatyvių energijų, spinduliuotės, energetinių parazitų, minčių šlako, toksinų, užsitęsusio streso)a
⪢ Čakrų gydymas (7 pagrindinės čakros)
⪢ Šviesos Meditacija (naudojant Šviesos Kalbą)
⪢ Užpildymas visos sistemos šviežia gyvybine energija
⪢ Prieš sesiją atsiunčiamas muzikos takelis, kurį sukuriu tik Tau, pagal Tavo energiją

Sesijų metu naudoju afirmacijas, vizualizacijos metodus ir kitus būdus, kurie padės Tau išlaisvinti bet kokią įstrigusią energiją ir paskatins gilų atsipalaidavimo bei gijimo jausmą.

Sesija – per Zoom. Reikalinga turėti ausines, kamera turi būti įjungta. Visas kitas detales ir paaiškinimus kaip pasiruošti atsiunčiu el. paštu.

Sesijų paketams taikoma nuolaida.

Suplanuok seansą tokiu laiku, kad galėtum nusiteikti, atsipalaiduoti, pailsėti ir medituoti, kad gautumėte energijos srautą be jokių trukdžių. Ši sesija paveikia visus lygmenis – fizinį kūną, emocinį, mentalinį – suteikiamas impulsas organizmui pačiam išgyti.

PATARIMAI IR INFORMACIJA IR D.U.K.

Jau po vienos sesijos Tu pajausi teigiamą pokytį.

Geriausi rezultatai pasiekiami skiriant sau nuoseklaus dėmesio ir taikant kitus saviugdos įrankius.

Su Meile ~
Flow In Glow | Žydrūnė

El. paštas: fowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

%d bloggers like this: