Taisyklės ir sąlygos

PASLAUGŲ TEIKIMAS

Visos šioje svetainėje siūlomos  paslaugos turi būti naudojamos saviugdai. Šios paslaugos nepakeičia profesionalių medicininių, psichologinių, finansinių patarimų; nei kitos formos profesionalių patarimų. Pirkdami paslaugas sutinkate su minėtais teiginiais. Asmenims iki 18 metų paslaugos nėra teikiamos. Pirkėjas pripažįsta, kad pasirinktoje įsigytoje Paslaugoje dalyvauja savanoriškai ir, kad tik jūs esate 100% atsakingas už savo dalyvavimą. Programos ar paslaugos sėkmė pirmiausia priklauso nuo jūsų pačių pastangų, motyvacijos ir įsipareigojimo. Žydrūnė Žemaitytė negali ir negarantuoja, kad pasieksite konkretų rezultatą ar rezultatą, ir jūs sutinkate ir suprantate, kad rezultatai skiriasi kiekvienam asmeniui. Klientui nesumokėjus už suteiktas paslaugas, gali būti imtasi teisinių veiksmų. Žydrūnė Žemaitytė pasilieka teisę perkelti susitikimo datą (-as) dėl kritinės situacijos. Taip pat pasilieka teisę atsisakyti teikti savo paslaugas pagal savo nuožiūrą.

Pirkdami paslaugas, jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su taisyklėmis ir sąlygomis, jeigu į paslaugą įeina Taro kortų skaitymas – su Taro etikos kodeksu.

Dirbu pagal individualios veiklos pažymą Nr. 1024783 

Sertifikatai

MOKĖJIMAS, PINIGŲ GRĄŽINIMAS IR INDIVIDUALIŲ SESIJŲ ATŠAUKIMAS

  1. Sesijos laiko rezervacija užtvirtinama po avansinio mokėjimo prieš sesiją – avansas – pusė sumos.
  2. Susitikimo laikas galimas pakeisti, jei apie tai įspėsite ne vėliau nei per 48 valandos prieš susitikimą. Visi pakeitimai turi būti pateikti el. paštu flowinglow11@gmail.com Jeigu susitikimas atšaukiama satšaukiamas likus mažiau nei 48h avansas nėra grąžinamas.
  3. Suprantu, kad iškyla ekstremalių situacijų ir dėl to kiekvienas atvejis svarstomas atskirai dėl pinigų grąžinimo.
  4. Rašto darbai. Rašto darbai pradedami daryti tik po pilno apmokėjimo, atsiunčiami pagal nurodytą laiką po kiekvienos paslaugos, laiką iki kada atsiųsiu užtvirtiname el. paštu.
  5. Individuali Šviesos Kalbos meditacija pradedama kurti tik po pilno apmokėjimo. Meditaciją ir ataskaitą atsiunčiu nurodytu el. paštu, nurodau el. paštu datą iki kada bus atsiųsta.
  6. Grupinės sesijos. Registracija į grupines sesijas vyksta iš anksto – registracija būtina. Registracija patvirtinama po pilno mokėjimo. Registracijos mokestis grąžinamas, jeigu dėl nenumatytų aplinkybių tektų renginį atšaukti / nukelti.
  7. Už praėjusias sesijas, rašto darbus  pinigai nėra grąžinami. Taip pat negaliu garantuoti rezultatų, susijusių su konsultavimu, nes rezultatai priklauso nuo jūsų atvirumo ir noro dirbti.
  8. Mokėjimas grąžinamas jeigu dėl nenumatytų aplinkybių tektų man atšaukti  sesiją.

DĖL PARAMOS PO SESIJŲ

Po individualių ir grupinių sesijų prasidėjus dvasinės detoksikacijos procesams galite kreiptis į mane jeigu jaučiate, kad reikalinga parama – el. paštu atsakysiu į klausimus. Parama po sesijų atsakant į klausimus – nemokama, plačiau ir išsamiau rekomendacijas, įrankius, praktikas pateikiu intuityvios konsultacijos metu, kur parenku praktikas ir įrankius pagal jūsų individualią situaciją. Nuolatiniam palaikymui siūlau individualios mentorystės sesijas.

Nesitikiu, neprašau, bet mielai priimu padėką: Nupirk man kavos!

KONFIDENCIALUMAS

Asmeninė informacija, kurią klientai pateikia laikoma konfidencialia. Tai nebus atskleista trečiajai šaliai be išankstinio kliento leidimo, išskyrus atvejus, kai to reikalauja įstatymai arba kai reikia imtis veiksmų, kad būtų išvengta žalos klientui ar kažkam kitam.

Dirbant kartu ilgesnį laiką – imant mentorystės sesijas – pasirašomos sutartys.

Individualios sesijos skirtos tik tam žmogui, kuris ją užsisakė. Trečiųjų asmenų neturėtų būti sesijose. Taip pat individualios sesijos taip pat nėra ir negali būti įrašinėjamos.

Griežtai draudžiama naudoti savo reikmėms, ar komerciniams tikslams rekomendacijas ir mano sukurtus klausimynus raštu, mokąmąją medžiagą raštu, video mokymų įrašus, platinti juos ar jų dalis. Pirkėjui neleidžiama perskirstyti / dalintis ir kitaip naudoti turinio, skaidrių, vaizdo įrašų ar bet ko kito, gauto per seansus. Pirkėjui neleidžiama dėstyti mokymo savarankiškai. 

KITOS TAISYKLĖS

Visi susitikimai sąmoningi – blaivūs. Į sesijas, tiek grupines tiek individulias, nepriimami žmonės kurie yra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų / alkoholio. Į rebefingo sesijas nepriimai žmonės kurie naudoja gamtos mediciną – visų pirmiausia reikalinga individuali konsultacija.  Turiu teisę išprašyti iš savo susitikimų žmones, kurie negerbia erdvės ar kitų. Galiu išrašyti SF.

BENDRAVIMAS

Su manimi galite susisiekti el. paštu: flowinglow11@gmail.comElektroninius laiškus skaitau kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio. Atsakysiu į jūsų el. laišką ne vėliau kaip per 48 valandas nuo jūsų el. laiško gavimo, išskyrus savaitgalius ir švenčių dienomis, tada atsakymas užtruks ilgiau.

Jeigu neatsakau – laiškas galbūt pasiklydo – prašau, parašykite man dar kartą, rašykite SMS, skambinkite:

Instagram: @flowinglow

Facebook: https://www.facebook.com/flowinglow

Mano tel. nr. +370 629 05010

Žydrūnė ~

%d bloggers like this: