Taisyklės ir sąlygos

PASLAUGŲ TEIKIMAS

Visos šioje svetainėje siūlomos  paslaugos turi būti naudojamos saviugdai. Šios paslaugos nepakeičia profesionalių medicininių, psichologinių, finansinių patarimų; nei kitos formos profesionalių patarimų. Pirkdami paslaugas sutinkate su minėtais teiginiais. Asmenims iki 18 metų paslaugos nėra teikiamos. Taip pat pasilieku teisę atsisakyti teikti savo paslaugas pagal savo nuožiūrą.

Pirkdami paslaugas, jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su taisyklėmis ir sąlygomis, jeigu į paslaugą įeina Taro kortų skaitymas – su Taro etikos kodeksu.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS IR KONSULTACIJŲ / SESIJŲ ATŠAUKIMAS

Džiaugsiuosi galėdama pakeisti mūsų susitikimo laiką, jei apie tai įspėsite daugiau nei 48 valandas. Visi pakeitimai turi būti pateikti el. paštu flowinglow11@gmail.com ir įspėti ne vėliau kaip per 48 valandas. Jeigu atšaukiate susitikimą tą pačią dieną – pinigai nėra grąžinami. Suprantu, kad iškyla ekstremalių situacijų ir dėl to pinigų grąžinimas bus svarstomas kiekvienu atveju atskirai.

Už padarytus rašto darbus, analizes ir praėjusias konsultacijas / sesijas pinigai nėra grąžinami. Taip pat negaliu garantuoti rezultatų, susijusių su konsultavimu, nes rezultatai priklauso nuo jūsų atvirumo ir noro dirbti.

KONFIDENCIALUMAS

Asmeninė informacija, kurią klientai pateikia laikoma konfidencialia. Tai nebus atskleista trečiajai šaliai be išankstinio kliento leidimo, išskyrus atvejus, kai to reikalauja įstatymai arba kai reikia imtis veiksmų, kad būtų išvengta žalos klientui ar kažkam kitam.

Dirbant kartu ilgesnį laiką – pasirašomos sutartys.

Individualios konsultacijos / sesijos skirtos tik tam žmogui, kuris ją užsisakė. Trečiųjų asmenų neturėtų būti sesijose. Taip pat individualios konsultacijos / sesijos taip pat nėra ir negali būti įrašinėjamos.

Astrologinė konsultacija ir „Žmogaus Dizaino“  konsultacija – įrašomos, turite 2 sav. prie įrašo.

Griežtai draudžiama naudoti savo reikmėms, ar komerciniams tikslams rekomendacijas ir mano sukurtus klausimynus raštu, mokąmąją medžiagą raštu, video mokymų įrašus, platinti juos ar jų dalis.

BENDRAVIMAS

Su manimi galite susisiekti el. paštu: flowinglow11@gmail.com.

Elektroninius laiškus skaitau kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio. Atsakysiu į jūsų el. laišką ne vėliau kaip per 48 valandas nuo jūsų el. laiško gavimo, išskyrus savaitgalius ir švenčių dienomis, tada atsakymas užtruks ilgiau. Jeigu neatsakau – laiškas galbūt pasiklydo – prašau, parašykite man, skambinkite:

Instagram: @flowinglow

Facebook: https://www.facebook.com/flowinglow

Mano tel. nr. +370 629 05010

%d bloggers like this: