Taisyklės ir sąlygos

PASLAUGŲ TEIKIMAS

Visos šioje svetainėje siūlomos  paslaugos turi būti naudojamos saviugdai. Šios paslaugos nepakeičia profesionalių medicininių, psichologinių, finansinių patarimų; nei kitos formos profesionalių patarimų. Pirkdami paslaugas sutinkate su minėtais teiginiais. Asmenims iki 18 metų paslaugos nėra teikiamos. Pirkėjas pripažįsta, kad pasirinktoje įsigytoje Paslaugoje dalyvauja savanoriškai ir, kad tik jūs esate 100% atsakingas už savo dalyvavimą. Programos ar paslaugos sėkmė pirmiausia priklauso nuo jūsų pačių pastangų, motyvacijos ir įsipareigojimo. Žydrūnė Žemaitytė negali ir negarantuoja, kad pasieksite konkretų rezultatą ar rezultatą, ir jūs sutinkate ir suprantate, kad rezultatai skiriasi kiekvienam asmeniui. Pirkėjui nesumokėjus, gali būti imtasi teisinių veiksmų. Žydrūnė Žemaitytė pasilieka teisę perkelti susitikimo datą (-as) dėl kritinės situacijos. Taip pat pasilieka teisę atsisakyti teikti savo paslaugas pagal savo nuožiūrą.

Pirkdami paslaugas, jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su taisyklėmis ir sąlygomis, jeigu į paslaugą įeina Taro kortų skaitymas – su Taro etikos kodeksu.

Dirbu pagal individualios veiklos pažymą Nr. 1024783 

Sertifikatai

RAŠTO ANALIZĖS

Už rašto analizes mokėjimas – prieš. Už padarytus rašto darbus, analizes pinigai nėra grąžinami. Rašto analizės atliekamos pagal nurodytą terminą prie kiekvienos paslaugos.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS IR KONSULTACIJŲ / SESIJŲ ATŠAUKIMAS

Džiaugsiuosi galėdama pakeisti mūsų susitikimo laiką, jei apie tai įspėsite daugiau nei 48 valandas.

Visi pakeitimai turi būti pateikti el. paštu flowinglow11@gmail.com arba tel. +370 629 05010, arba FB,  ir įspėti ne vėliau kaip per 48 valandas.

Jeigu atšaukiate susitikimą tą pačią dieną – prašau apmokėti pusė sumos / kai suteikiama nuolaida paslaugai – apmokėti pusė sumos netaikant nuolaidos.

Suprantu, kad iškyla ekstremalių situacijų ir dėl to kiekvienas atvejis svarstomas atskirai.

Už praėjusias konsultacijas / sesijas pinigai nėra grąžinami. Taip pat negaliu garantuoti rezultatų, susijusių su konsultavimu, nes rezultatai priklauso nuo jūsų atvirumo ir noro dirbti.

KONFIDENCIALUMAS

Asmeninė informacija, kurią klientai pateikia laikoma konfidencialia. Tai nebus atskleista trečiajai šaliai be išankstinio kliento leidimo, išskyrus atvejus, kai to reikalauja įstatymai arba kai reikia imtis veiksmų, kad būtų išvengta žalos klientui ar kažkam kitam.

Dirbant kartu ilgesnį laiką – pasirašomos sutartys.

Individualios konsultacijos / sesijos skirtos tik tam žmogui, kuris ją užsisakė. Trečiųjų asmenų neturėtų būti sesijose. Taip pat individualios konsultacijos / sesijos taip pat nėra ir negali būti įrašinėjamos.

Griežtai draudžiama naudoti savo reikmėms, ar komerciniams tikslams rekomendacijas ir mano sukurtus klausimynus raštu, mokąmąją medžiagą raštu, video mokymų įrašus, platinti juos ar jų dalis. Pirkėjui neleidžiama perskirstyti / dalintis ir kitaip naudoti turinio, skaidrių, vaizdo įrašų ar bet ko kito, gauto per seansus. Pirkėjui neleidžiama dėstyti mokymo savarankiškai.

KITOS TAISYKLĖS

Į sesijas, tiek grupines tiek individulias, nepriimami žmonės kurie yra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų / alkoholio. Visi susitikimai sąmoningi – blaivūs. Žydrūnė Žemaitytė turi teisę išprašyti iš savo susitikimų žmones.

DĖL ENERGETINIŲ PROCESŲ PO SESIJŲ

Po individualių ir grupinių energetinių /  rebefingo sesijų galite kreiptis į mane jeigu prasideda procesai (sunku priimti / suprasti / sunku išbūti – mielai padėsiu žodiškai (balso žinute) ar el. paštu suteikdama informaciją, atsakydama į klausimus.

Pagalba po sesijų atsakant į klausimus – nemokama, plačiau ir išsamiau rekomendacijas, įrankius, praktikas pateikiu intuityvios konsultacijos metu, kur parenku praktikas ir įrankius pagal jūsų individualią situaciją. Nuolatiniam palaikymui siūlau individualios mentorystės sesijas.

Nesitikiu, neprašau, bet mielai priimu padėką:

Nupirk man kavos!

BENDRAVIMAS

Su manimi galite susisiekti el. paštu: flowinglow11@gmail.comElektroninius laiškus skaitau kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio. Atsakysiu į jūsų el. laišką ne vėliau kaip per 48 valandas nuo jūsų el. laiško gavimo, išskyrus savaitgalius ir švenčių dienomis, tada atsakymas užtruks ilgiau.

Jeigu neatsakau – laiškas galbūt pasiklydo – prašau, parašykite man, skambinkite:

Instagram: @flowinglow

Facebook: https://www.facebook.com/flowinglow

Mano tel. nr. +370 629 05010

%d bloggers like this: