Ritualų priedai -„MOON BLOOM“

„Moon Bloom“ reiškia raganą, kuri klaidžioja po gamtą ir modernų pasaulį, kuri gyvena mūsų Širdyse ir vis šnabžda mums į ausį: „Siela daro gražius dalykus, tikėk magija, sukurk savo gyvenimą – ritualą, sužydėk jame“! 

„SAPNŲ AUDĖJAS“- tepamas aliejukas su jazminų šakelėmis ir jazminų absoliutu sukurtas mano tada kai kankino nemiga, ir ieškojau būdų kaip sau padėti. Visuomet esu linkusi labai daug galvoti, ir analizuoti. Turiu jautrų protą, kuriam didelę įtaką daro kolektyvinės srovės. Paslysdavau į bangas kuriose pernelyg daug minčių, nuolatinė analizė, ypač naktimis – kai viskas nutyla – man Tyla kalba daug garsiau negu kambarys pilnas žmonių. Per kelis metus išmokau „pasikinkyti“ savo arkliukus ir paversti minusą pliusu – padedu kitiems pažinti save giliau per savo analizes, ir tai mane uždega ir įkvepia, per tai randu balansą, ramybę, laimę, ir dar daugiau.

„SAPNŲ AUDĖJAS“

Tai tepamas abrikosų kauliukų aliejus su jazminų šakelėmis ir jazminų absoliutu įkrautas Mėnulio energija, Šviesos Kodais, stiprią energetiškai dieną 11.11 – tai ne tik atsipalaidavimas, manifestacijos, tai burtas į Transformaciją. „SAPNŲ AUDĖJAS“ savyje turi Mago energijų – įkvepia Kurti Savo Gyvenimą!

Man niekas nepadėjo – išbandžiau stiprias vedamas meditacijas, klausiau atitinkamų Hz muzikos, sportuodavau iki nugriuvimo, kad naktį jausčiausi pavargusi (padėdavo tik iš pradžių), vonios ritualai padėdavo, bet ne visuomet. Reikėjo kažko stipriau. Reikėjo energijos įkrovos, kuri būtų kartu su švelnia Mėnulio energija – į savęs pajautimą, į Sapnus, į gilų miegą. Taip gimė „SAPNŲ AUDĖJAS“- žengdama rasota žalia žalia žole basomis pėdomis, su kavos atgaivinančiu ir švelniu gurkšiu, skyniau jazminų susiskleidusius žiedelius savojoje gimtinėje – kur tyras oras persiskverbia giliai į kaulus ir į Sielą. Skyniau dėkodama Gamtai, Žemei, kad suteikia vaistus mūsų mintims, kūnui ir Sielai. Kiekvieną žiedelį išmylavusi dėjau džiovinti, ir su dideliu dėkingumu dainavau jiems, šokau, ir tada dėjau į buteliukus ir užpildama abrikosų kauliukų aliejumi ir pati prisipildžiau Lengvos Ramumos Būti. Pripildžiau burtų saują gydančiomis Šviesiomis energijomis (Šviesos Kodai, Reiki universali energija)Jazminų abosoliutas leido panerti giliau į jazminų žiedų guolį, į mišką pilną jazminų – kurie skleidžia savo žiedus kai paliečiu pirštais – į vaizdinius kurie gydo.

Man susidėlioti mintis į savas lentynėles, užmigti, ir atsibusti savose svajonėse, padėjo:

🌿 Sąmoningas kvėpavimas – rebefingas, – tai intuityvus, dvasinis kvėpavimas, stipri praktika, kurios metu vyksta daug procesų, bet šiuo atveju man padėjo išvalyti minčių šlaką – nereikalingas mintis, ir padėjo susiplanuoti dalykus, pakilo daug įdėjų, kurioms suvokiau kokius reikia žingsnius daryti fizinėje plotmėje, kad tai virstų materija.

INDIVIDUALI REBEFINGO SESIJA

🌿 Pažinimas savęs per Astrologiją – aspektai nurodo koks Tavo mąstymas, kur randi emocinį balansą. Mano aspektai nurodo, kad esu linkusi į nemigą (ane), kad labai stipriai esu linusi į analizes, perfektionizmą, pernelyg didelį gylio ieškojimą. Suvokimas, kad kartais per daug giliai knisu ten kur nereikia atvedė mane į priėmimą, ir išmokau žvelgti į viską paprasčiau – juk nieko nėra taip rimto, kaip mums atrodo, mintys linkusios viską sureikšminti. Atsipalaidavusi priėmiau, kad yra visiškai gana tiek kiek padarau, ir tai yra Tobula Dabar, nebespaudžiau savęs siekti Beprotiško Tobulumo (ko pasekoje būdavau perdegusi, arba visiškai atidėdavau savo darbus, kūrybą).

ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA / ANALIZĖ RAŠTU

🌿 Pažinimas savęs per „Žmogaus Dizaino“ sistemą – nurodo koks Tavo mąstymas – kaip priimi / apdoroji informaciją. „Žmogaus Dizaino“ sistema nurodo, kad mintys skirtos bendravimui, o ne veiksmui, ne protu turime priimti sprendimus, o remiantis kūno sąmoningumu kaip įrankiu. Šios informacijos įsisavinimas ir panaudojimas kasdienybėje man pakeitė gyvenimą. Keliauju su „Žmogaus Dizainu jau 4 metai.

ŽMOGAUS DIZAINO KONSULTACIJA / ANALIZĖ RAŠTU

🌿 Ritualų kūrimas – sąmoningas nusileidimas iš minčių į kūną, Širdį. Kur intencija – ten energijos teka. Ir giliau įkvėpus jazminų kvapo man padėjo ne tik užmigti Naktimis, man padėjo atsibusti labiau savo Svajonėse Dienos metu.

KITI BURTAI

„IŠMINTIES ĮKVĖPIMAS“

Tepamas juodųjų serbentų sėklų aliejus su džiovintomis rugiagėlėmis, levandų, šalavijo ir rožmedžių eterinių aliejų mišiniu. Tepkite riešus, kaklą – kai norite mentalinio aiškumo, sustiprinti savo psichines galias, iškelti vidinę išmintį. Tepkite prieš miegą – tai padės įkvėpti išminties prieš miegą, ir atneš ryškius aiškeriagiškus sapnus.
MĖNULIO DULKSNA „AISTRA“

Ši viliojanti, gilaus aromato dulksna padeda prisijungti prie Mėnulio Pilnaties energijos, prie moteriškosios dieviškos energijos.
Sudėtis: distiliuotas vanduo, lotoso ataras, frankincenso eterinio aliejaus keli lašai. Purškite dulkną prieš savo ritualus, prieš meditaciją.

Aš esu gamtos vaikas, ir ragana ir fėja Širdyje, kalbu su kiekvienu žiedu, medžiu, gele, Žeme. Myliu kavą ir burtus su ja, myliu spalvų terapiją ir aromaterapiją. Namie turiu daug augalų, kristalų ir knygų. Mano aistra yra kurti meditacijas ir ritualus, kurie nusėsta mano dienose kai paneriu į vonią pilną spalvų, gėlių, aromatų ir afirmacijų, kai būnu gamtoje, kai klausau muzikos. Įkvėpiu Mamos Gamtos magijos, pajaučiu ją savo kauluose, ir aš noriu ta magija ir meile pasidalinti su jumis!

Kviečiu patyrinėti kartu gamtos grožį ir pamatyti koks vaistas yra gamta ir jos lobiai. Kviečiu atpažinti tą vidinę raganą savyje ir įkvėpus labiau gamtos magijos sužydėti savo rituale – kurį gyvenimu vadiname! Gyvenimas yra nuostabus meno kūrinys! Žydėkime!

Užsakymai, klauismai privačia žinute: flowinglow11@gmail.com

Ritualų priedus ir kitus burtus galima įsigyti mano rengiamų susitikų metu.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/moonbloom.lt

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/moonbloom.lt/

Su Meile ~

Žydrūnė

%d bloggers like this: