D.U.K.

KAS YRA IR KAIP ATLIEKAMAS ENERGETINIS GYDYMAS?

Energinis gydymas yra holistinė praktika, kuri aktyvina kūno subtiliąsias energijos sistemas, kad pašalintų blokus. Sunaikinant šiuos energetinius blokus, stimuliuojamas kūno gebėjimas išgydyti save. Energetinis  gydymas yra maloni ir galinga terapija, padedanti prisijungti prie savo vidinio gyvybingumo ir gyvybinės jėgos šaltinio. Prieš sesiją nuskanuoju kliento energetinį lauką – aurą, ir nustatau problemas – čakrų blokus,  auros įtrūkimus, energijos nutekėjimus, prisirišimus, sustingusią energiją ir pan. Energetinio gydymo tikslas yra subalansuoti kliento energijos srautą. Klientas vedamas į meditaciją, kurioje jam reikia atsiplaiduoti, ir tuomet vyksta energetinis gydymas – aaš naudoju Teta gydymą.

KAS GALI PASINAUDOTI ENERGETINIU GYDYMU? 

Visi gali pasinaudoti energetiniu gydymu. Nesvarbu, ar Tau buvo diagnozuota fizinė liga, ar Tu patiri fizinį diskomfortą, ar kovoji su emociniais sunkumais, ar sieki suderinti savo protą, kūną ir dvasią, gali pasinaudoti šia paslauga. Gydymas energija atveria gilesnį lengvumo, gerovės ir tikslo jausmą ir grąžina Tave į tikrąjį „Aš“.

AR GAUSIU TOKIĄ PAČIĄ NAUDĄ JEI GAUSIU GYDYMĄ PER TOLIMĄ ATSTUMĄ?

Taip, vienintelis skirtumas yra tas, kad aš nebūsiu kartu su Tavimi kambaryje. Daugelis giliausių ir sėkmingiausių atvejų buvo patirti per energetinio gydymo sesijas per ilgus atstumus. Turiu klientų Anglijoje, Norvegijoje.

KUO SKIRIASI INTUITYVI KONSULTACIJA NUO INDIVIDUALIOS MENTORYSTĖS SESIJŲ?

Intuityvi konsultacija – tai trumpa meditacija,  susipažinimas su įrankiais ir praktikomis; pateikiami patarimai, bei namų darbų užduotys, pagal poreikį atliekamas energetinis gydymas.

Individualios mentorystės sesijos tai yra tęstiniai susitikimai su gilesnėmis meditacijomis, energetiniu gydymu, ir nuolatiniu palaikymu. Yra pateikiami įrankiai, būdai, patarimai bei ir užduotys (raštu ir praktinės), kurias kitoje sesijoje apžvelgiame kartu.

AR  INDIVIDUALIOS MENTORYSTĖS SESIJOS YRA TAS PATS KAIP ĮPRASTAS GYVENIMO KOUČINGAS AR TERAPIJA? 

Įprastas gyvenimo koučingas orientuojasi į tikslo ar svajonės įgyvendinimą, tai skiriasi nuo terapijos, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas emociniam gydymui. Individualios mentorystės sesijos paliečia giliau negu Tavo emocijas, todėl Tu gali susisiekti su savo Sielos išmintimi. Tai yra dvasinis patyrimas, kai pagrindinis tikslas yra išvalyti savo vidinius blokus, užstrigimus, ir išvalyti aplinkos apsąlygojimą, kad galėtum susisiekti su savo Sielos tiesa. Tai suteikia galimybę būti dabar ir čia – atsibudusiam ir suvokiant save – dabartiniame džiaugsmo momente.

KAIP VYKSTA INDIVIDUALIOS MENTORYSTĖS SESIJOS?

Prieš pirmą sesiją atsiunčiamas klausimynas. Susitikę mes daug kalbėsime, aš klausysiuosi Tavo istorijų, svarbių atsiminimų, tikėjimo struktūrų. Nustatysime kas Tave įkvepia, kad žemina, kokios Tavo aistros, troškimai, svajonės, kas Tave stabdo, koks Tavo mąstymas – kokie Tavo ribojantys įsitikinimai ir baimės; o gal yra besikartojančių aspektų Tavo gyvenime. Pamatysime, ką renkiesi iš baimės ir ką iš Meilės. Nustatysime koks gijimo – augimo – valymosi kelias – Tau.

Padėsiu rasti Tau – savo maldą, padėsiu rasti ar sukurti savo ritualus, per kuriuos turėsi atlikti savęs pažinimo rašto užduotis, gilias rašymo praktikas. Įkvėpsiu Tave pamėginti afirmacijas, vizualizacijas, pateiksiu patarimus ką galima daryti Tavo situacijose. Taip pat pasitelkę Taro ir orakulo kortas galėsime įgauti daugiau aiškumo apie Sielos evoliuciją, Meilę, augimą ir daugelį kt. temų. Darysime emocijų išlaisvinimo sesijas, intuiciją ir vaizduotę lavinančius pratimus, dėmesingo sąmoningumo praktikas, tirsime Tavo aistras ir atliksime svajonių analizę.

Pasikviesime dėkingumą, kad jis sukurtų naują erdvę naujiems stebuklams susikurti Tavo viduje, kurie Tavo vidinės šviesos pagalba manifestuosis Tavo realybėje. Išsiaiškinsime, ištirsime visus barjerus kurie Tau trukdo pajausti, patirti MEILĘ ir augti joje. Mes suprojektuosime mūsų darbą kartu pagal Tavo poreikius. Mentorystės sesijos gali vykti tiek online, tiek gyvai – Vilniuje.

KIEK MAN REIKIA SUSITIKIMŲ? KIEK LAIKO DAŽNIAUSIAI UŽTRUNKA KLIENTAI KOL PASIMATO POKYTIS?

Reikia apie 3-6 mėnesių intensyvaus darbo, kad pasijaustų pokytis. Tai tikrai yra individualus dalykas, priklauso nuo Tavo istorijos, patirties, praeities, blokų sunkumų ir daugybę kitų aspektų. Darbe su savimi ne lenktyniaujame, o siekiame savo emocinio intelekto ugdymo, savo Sielos evoliucijos ir savojo Aš išgirdimo, ir autentiškumo suvokimo. Siekiame atrasti savąjį ritmą, priimti savo kelionę. Geriausiam rezultatui pasiekti siūlau 1 sesiją į 2 savaites, ar 1 sesiją į mėnesį.

 Nori nerti į save, labiau pažinti save, ir nežinai nuo ko pradėti? Turi daug klausimų? Užsiregistruok į nemokamą 15 min. pažintinį pokalbį!

flowinglow11@gmail.com

Su Meile ~
Žydrūnė

%d bloggers like this: