D.U.K.

KUO SKIRIASI INTUITYVI KONSULTACIJA NUO INDIVIDUALIOS MENTORYSTĖS SESIJŲ?

Intuityvi konsultacija – tai pokalbis, meditacija į aiškumą ir balansą, susipažinimas su įrankiais ir praktikomis; pateikiamos praktikos, bei  užduotys savarankiškam darbui.

Individualios mentorystės sesijos tai yra tęstiniai susitikimai su gilesnėmis meditacijomis, energetiniu gydymu, ir nuolatiniu palaikymu. Yra pateikiami įrankiai, būdai, patarimai bei ir užduotys (raštu ir praktinės), kurias kitoje sesijoje apžvelgiame kartu.

AR  INDIVIDUALIOS MENTORYSTĖS SESIJOS YRA TAS PATS KAIP ĮPRASTAS GYVENIMO KOUČINGAS AR TERAPIJA? 

Įprastas gyvenimo koučingas orientuojasi į tikslo ar svajonės įgyvendinimą, tai skiriasi nuo terapijos, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas emociniam gydymui. Individualios mentorystės sesijos paliečia giliau negu Tavo emocijas, todėl Tu gali susisiekti su savo Sielos išmintimi. Tai yra dvasinis patyrimas, kai pagrindinis tikslas yra išvalyti savo vidinius blokus, užstrigimus, ir išvalyti aplinkos apsąlygojimą, kad galėtum susisiekti su savo Sielos tiesa. Tai suteikia galimybę būti dabar ir čia – atsibudusiam ir suvokiant save – dabartiniame džiaugsmo momente.

KAIP VYKSTA INDIVIDUALIOS MENTORYSTĖS SESIJOS?

Prieš pirmą sesiją atsiunčiamas klausimynas. Susitikę mes daug kalbėsime, aš klausysiuosi Tavo istorijų, svarbių atsiminimų, tikėjimo struktūrų. Nustatysime kas Tave įkvepia, kad žemina, kokios Tavo aistros, troškimai, svajonės, kas Tave stabdo, koks Tavo mąstymas – kokie Tavo ribojantys įsitikinimai ir baimės; o gal yra besikartojančių aspektų Tavo gyvenime. Pamatysime, ką renkiesi iš baimės ir ką iš Meilės. Nustatysime koks gijimo – augimo – valymosi kelias – Tau.

Padėsiu rasti Tau – savo maldą, padėsiu rasti ar sukurti savo ritualus, per kuriuos turėsi atlikti savęs pažinimo rašto užduotis, gilias rašymo praktikas. Įkvėpsiu Tave pamėginti afirmacijas, vizualizacijas, pateiksiu patarimus ką galima daryti Tavo situacijose. Taip pat pasitelkę Taro ir orakulo kortas galėsime įgauti daugiau aiškumo apie Sielos evoliuciją, Meilę, augimą ir daugelį kt. temų. Darysime emocijų išlaisvinimo sesijas, intuiciją ir vaizduotę lavinančius pratimus, dėmesingo sąmoningumo praktikas, tirsime Tavo aistras ir atliksime svajonių analizę.

Pasikviesime dėkingumą, kad jis sukurtų naują erdvę naujiems stebuklams susikurti Tavo viduje, kurie Tavo vidinės šviesos pagalba manifestuosis Tavo realybėje. Išsiaiškinsime, ištirsime visus barjerus kurie Tau trukdo pajausti, patirti MEILĘ ir augti joje. Mes suprojektuosime mūsų darbą kartu pagal Tavo poreikius. Mentorystės sesijos gali vykti tiek online, tiek gyvai – Vilniuje.

KIEK MAN REIKIA SUSITIKIMŲ? KIEK LAIKO DAŽNIAUSIAI UŽTRUNKA KLIENTAI KOL PASIMATO POKYTIS?

Reikia apie 3-6 mėnesių intensyvaus darbo, kad pasijaustų pokytis. Tai tikrai yra individualus dalykas, priklauso nuo Tavo istorijos, patirties, praeities, blokų sunkumų ir daugybę kitų aspektų. Darbe su savimi ne lenktyniaujame, o siekiame savo emocinio intelekto ugdymo, savo Sielos evoliucijos ir savojo Aš išgirdimo, ir autentiškumo suvokimo. Siekiame atrasti savąjį ritmą, priimti savo kelionę. Geriausiam rezultatui pasiekti siūlau 2 sesijas per mėnesį.

KAS YRA IR KAIP ATLIEKAMAS ENERGETINIS GYDYMAS / REIKI?

Energinis gydymas yra holistinė praktika, kuri aktyvina kūno subtiliąsias energijos sistemas, kad pašalintų blokus. Sunaikinant šiuos energetinius blokus, stimuliuojamas kūno gebėjimas išgydyti save. Energetinis  gydymas yra maloni ir galinga terapija, padedanti prisijungti prie savo vidinio gyvybingumo ir gyvybinės jėgos šaltinio. Prieš sesiją nuskanuoju kliento energetinį lauką – aurą, ir nustatau problemas – čakrų blokus,  auros įtrūkimus, energijos nutekėjimus, prisirišimus, sustingusią energiją ir pan. Energetinio gydymo tikslas yra subalansuoti kliento energijos srautą. Klientas vedamas į meditaciją, kurioje jam reikia atsiplaiduoti, ir tuomet vyksta energetinis gydymas – aaš naudoju Teta gydymą.

KAS GALI PASINAUDOTI ENERGETINIU GYDYMU? 

Visi gali pasinaudoti energetiniu gydymu. Nesvarbu, ar Tau buvo diagnozuota fizinė liga, ar Tu patiri fizinį diskomfortą, ar kovoji su emociniais sunkumais, ar sieki suderinti savo protą, kūną ir dvasią, gali pasinaudoti šia paslauga. Gydymas energija atveria gilesnį lengvumo, gerovės ir tikslo jausmą ir grąžina Tave į tikrąjį „Aš“.

AR GAUSIU TOKIĄ PAČIĄ NAUDĄ JEI GAUSIU GYDYMĄ PER TOLIMĄ ATSTUMĄ?

Taip, vienintelis skirtumas yra tas, kad aš nebūsiu kartu su Tavimi kambaryje. Daugelis giliausių ir sėkmingiausių atvejų buvo patirti per energetinio gydymo sesijas per ilgus atstumus. Turiu klientų Anglijoje, Norvegijoje.

DAUGIAU APIE ENERGETINĮ GYDYMĄ D.U.K.

KUO SKIRIASI THETA HEALING NUO REIKI IR KITŲ BŪDŲ?

Nors visi būdai gydo, didžiausias pokytis įvyksta kai peržiūrime savo tikėjimo teisas / įsitikinimus! Theta Healing padeda išsiaiškinti kelių kartų (genetinius / protėvių) neigiamus įsitikinimus, praėjusius gyvenimus ir įsitikinimus, įsisavintus per kolektyvinę sąmonę. Kuo giliau įsigilinsime į darbą, tuo didesnis poveikis gali būti. Mes pradedame gydyti save, o tada plečiamės į išorę.

KAIP ŽINOTI AR MAN TIKS THETA HEALING?

Daugumai žmonių tai tinka. Ar Tu nori pažvelgti į praeitį ir suprasti, kodėl Tavo gyvenimas susiklostė taip, kaip susiklostė? Tai nuostabus būdas, bet Tu turi būti pasirengęs atsigręžti į įsitikinimus, kurių laikėtės įvairiose savo gyvenimo srityse.

KIEK SEANSŲ THETA HEALING MAN REIKĖS?

Tai turi nuspręsti Tu. Kai kurie žmonės per vieną seansą gauna būtent tai, ko jiems reikia, kiti žengia į Šaltinio Vandenis (Theta gydančias bangas) kartą per savaitę arba kartą per mėnesį, kai jie toliau tobulėja. Geriausias patarimas – užsisakyti seansą pirmą kartą, kai manote ir jaučiate, kad turėtum, ir klausyti ir pasitikėti savo intuicija. Visuomet patariu, reflektuoju ir nukreipiu jeigu reikalinga.

KOKS JAUSMAS PATIRTI THETA HEALING SESIJĄ?

Dauguma klientų pačioje pabaigoje jaučiasi labai atsipalaidavę ir jaučia didelį palengvėjimą, Kristalinį Aiškumą. Kai kalbame apie Tavo įsitikinimus, gali iškilti įvairių emocijų. Galima jausti, kad energija tarsi trykšta, girdėti / jausti žinutes, matyti abstrakčias vizijas ar matyti praeities vaizdus; galima tiesiog giliai atsipalaiduoti; gali šilti skirtingos kūno vietos; slėgis gai jaustis ties galva (Trečia Akis, Karūnos čakra).

 O JEIGU AŠ PER DAUG SUŽALOTAS IR MANO SKAUSMAS PER DIDELIS PATIRTI TAU? Ar tau bus skaudu dirbdant su manimi?

Seanso metu galiu būti didžiulio skausmo ir tamsos liudininkė ir vis tiek galiu turėti vietos Tau ir tai, kas vyksta Tavo Širdyje. Aš nepriimu visko, ką Tu jauti, tik veikiu kaip liudytojas,  stebėtojas, kai mes tai tyrinėjame ir paleidžiame.  Aš Tave jaučiu ir suprantu ir Tavas patirtis. Tol, kol Tu esi pasirengęs pažvelgti į save ir išmokti būti atsakingas už savo gyvenimą, niekas negali padėti – gijimas ir savistaba – pasirinkimas.

D.UK. REBEFINGAS

Nežinai nuo ko pradėti? Turi daug klausimų? Užsiregistruok į nemokamą 15 min. pažintinį pokalbį! 

REGISTRACIJOS FORMA

flowinglow11@gmail.com

Su Meile ~
Žydrūnė

%d bloggers like this: