Šviesos Reiki seansas

Nersime į Ramius Šaltinio vandenis – atsiversime į gilų Sielos poilsį, paleidimą, persikrovimą, pasipildymą! Prisijungus prie Šaltinio gaivių vandenų pagaunu ramią Bangą kurią perduodu Tau – galėsi pajausti, kad Tave tarsi supa vandenynas pilnas ryškių gėlių žiedų, ir bučiuodamos Šviesos Bangos Tavo kiekvieną kūno ląstelę pripildo Šviesa, ir Tu paneri į Tėkmės jausmą, į gilų atsipalaidavimą!

Sesijos metu Tavo visas kūnas pripildomas universalia gyvybine energija, kuri užpildo aurą, fizinį kūną, visus organus ir sistemas. Švelniai transformuoja įtampas, hormanizuoja, stiprina įmuninę sistemą.

Ši sesija paveikia visus lygmenis – fizinį kūną, emocinį, mentalinį – suteikiamas impulsas organizmui pačiam išgyti.

Kokiais atvejais galiu padėti?

 • Jeigu jauti daug nerimo, streso, sunkių emocijų
 • Tu išgyveni neramų laikotarpį, pvz.: depresiją, patiri stresą, potrauminį sindromą, skyrybas, patiri fizinius skausmus, panikos priepuolius, socialinį nerimą; patiri daug vidinių pokyčių
 • Jautiesi pasimetęs, jauti tuštumą, beprasmybės jausmą
 • Tu jauti energijos stygių, jautiesi išsekęs; išsibalansavęs
 • Tu jauti, kad turi daug minčių; Tavo protas neramus, Tave kankina nemiga
 • Tu nuolat atsibundi nuliūdęs, vangus, be motyvacijos ir be ugnies
 • Tave kankina kažkokia pasikartojanti fizinė liga, alergija, ar kitas negalavimas, neatrandi priežasčių ir gijimo būdų
 • Tu patiri keistas psichines atakas dienos metu ar nakties – matai haliuzinacijas, šešėlius; girdi balsus; vis užuodi keistus kvapus, kurių fizinėje realybėje nėra (dūmų kvapas, puvėsių ir pan.); vis jauti, kad kažkas tarsi šalia  – negatyvaus – tai kelia sunkumą, pykinimą, ar net vėmimą; galvos svaigimą, skausmą
 • Tu patiri staigius energijos praradimus, staigią nuotaikų kaitą, galvos skausmus (dažnai migrena), ūmius skausmas, pykinimas, pasireiškia staigios ligos (pvz., infekcija)
 • Tu vartojai daug toksiškų dalykų (vaistai, alkoholis, nikotinas ar kt) – nori išsivalyti
 • Patyrei psichinį žmonių išpuolį (neigiamos mintys, kritika, buitiniai keiksmai, neigiamos emocijos įtaka) – nori susibalansuoti, išsivalyti
 • Tu trokšti pakelti dvasingumą, sveikatinti organizmą, pažadinti sąmoningumą.

Šis susitikimas – minčių, kūno, Širdies ir Sielos Spa – lengva, minkšta, jauki erdvė, kurioje saugiai galėsi giliai pailsėti, persikrauti, ir net užmigti ant žydros ramumos Bangos… 🌊

💫 1,5 val. Šviesos Reiki. Konsultacija, emocijų paleidimo meditacija, Šviesos Reiki seansas 45 min. Įžvalgų ir rekomendacijų pateikimas žodžiu. Kaina: 115 Eur.

💫 2,5-3 val. Šviesos Reiki – Kvantinio gydymo seansas su Šviesos Kalbos aktyvacija. Konsultacija, meditacija balansui, Šviesos Reiki seansas 1 val. su Šviesos Kalbos aktyvacija. Šio seanso metu atskleidžiamos Tavo unikalios stiprybės ir Sielos dovanos – gebėjimai, tai tampa Tau labiau jaučiama ir matoma, sustiprėja intuicija, įgyji kristalinį aiškumą kaip judėti į priekį iš autentiškos vietos, iš Širdies – į savirealizaciją šiame gyvenime. Aktyvuojama DNR, čakros, kad galėtum patirti vientisumą, balansą, susiderinimą.  Įžvalgų ir rekomendacijų pateikimas. Taro ir orakulo kortų žinutės, gydančių mineralų rekomendacijos. Ataskaita raštu. Atsiunčiu ataskaitą raštu po sesijos 1-2 d.d. į ką atkreipti dėmesį, rekomenduoju praktiką integracijai; taip pat atsiunčiu muzikos takelį naudotą sesijos metu, kortų nuotraukas. Kaina: 155 Eur.

Į abu seansus įeina:

⪢ Čakrų gydymas (7 pagrindinės čakros)
⪢ Auros nuskaitymas ir valymas multidimensiniu lygmeniu, išvalomi iškraipyti dažniai (apvalymas nuo negatyvių energijų, spinduliuotės, energetinių parazitų, minčių šlako, toksinų, užsitęsusio streso)
⪢ Užpildymas visos sistemos šviežia gyvybine energija
⪢ Sesijos giliai individualizuotos – parenku pagal Tave muziką, sukuriamas muzikos takelis, kurį atsiunčiu Tau po seanso
⪢ Palaikymas po seanso

Seansų metu pasitelkiami gydomieji mineralai, smilkalai, garso terapija. Sesijų metu taip pat naudoju vizualizacijos metodus ir kitus būdus, kurie padės Tau išlaisvinti bet kokią įstrigusią energiją ir paskatins gilų atsipalaidavimo bei gijimo jausmą.

Šie seansai vyksta ant masažinio stalo dėvint patogią laisvalaikio aprangą.

Jau po vienos sesijos Tu pajausi teigiamą pokytį. Geriausi rezultatai pasiekiami skiriant sau nuoseklaus dėmesio, išlaikant nuoseklumą, skiriant laiko integracijai ir taikant kitus saviugdos įrankius.

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

El. paštas: fowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

%d bloggers like this: