Intuityvi konsultacija

Intuityvi konsultacija – tai sustojimas šiame greitame pasaulyje, sustojimas ramiai, jaukiai, atvirai. Tai konsultacija kai kalbamės iš Širdies, klausydami savo intuicijos, bet nepamirštame ir proto. 

Aš naudojuosi savo empatiškais, intuityviais įgūdžiais, kad įgalinčiau kurti sąmoningas meilės, džiaugsmo ir užuojautos išraiškas. Aš jaučiu ir suprantu Tavo jausmus, mintis, baimes, įsitikinimus, ir galiu padėti Tau geriau suvokti savo pasirinkimus, kad jie kiltų ne iš baimės, o iš Meilės.

Aš jaučiu Tavo patirtį ir galiu pamatyti, kas Tave stabdo, į ką reiktų atkreipti dėmesį, kad galėtum nurimti, žengti į priekį nebijant. Kaip empatė aš galiu susisieti su Tavo patirtimi ir pasidalinti savo įžvalgomis, kurios Tau padės pažvelgti į viską iš kito kampo. 

Kokiais atvejais galiu padėti?

– Jeigu ieškai naujų perspektyvų, aiškumo.
– Trokšti pokyčių gyvenime, nežinai nuo ko pradėti.
– Jeigu ieškai įrankių pažinti, suprasti save.
– Trokšti pamilti save, priimti save, sustiprinti savivertę, pasitikėjimą savimi.
– Jauti nerimą, stresą, ieškau būdų kaip pašalinti negatyvias minčių spirales, negatyvų vidinį dialogą.
– Turi daug baimių, nesijauti saugus šiame pasaulyje, savyje, tai trukdo gyventi
– Jautiesi užstrigęs, jauti, kad turi daug blokų.
– Jauti tuštumą, nematai prasmės gyvenime.
– Jeigu vis pasikartoja toksiški santykiai, pasikartoja tokios pačios pamokos gyvenime, ir nori tai suprasti, tai pakeisti.
– Tave kamuoja intensyvus pyktis ar liūdesys ar kiti nemalonūs jausmai, kuriuos nori paleisti.
– Nori išsigryninti savo prioritetus, vertybes, suprasti ko iš tikrųjų nori.
– Nori suvokti savo svajones ir ieškai savirealizacijos.
– Ieškai ramybės, harmonijos, džiaugsmo, lengvumo.
– Jeigu patiri dvasinį atsibudimą / Kundalini atsibudimą / stiprius čakrų atsivėrimo simptomus / kitus keitus, „mistinius“ išgyvenimus / esi pasimetęs, Tau sunku priimti šias patirtis.
– Tau sunku įsižeminti, esi dažnai tarsi „išskridęs“, tarsi ne ant Žemės.

Konsultacijos metu ieškome atsakymų Tau aktualiais klausimais. Energetiškai „nuskaitau“ Tavo energetinį lauką (aurą), taip pajaučiu energetinius blokus, disbalansą, ir mes kartu ieškome Tau tinkančių būdų  išlaisvėti, sukurti balansą. Didesniam aiškumui pasitelkiu Taro ir orakulo kortas. Meditacijos metu tyrinėjame aspektus Theta Healing® metodu.

Teta gydymas (ThetaHealing®) yra veiksminga metodika, kuri derindama mokslą ir dvasingumą, siekia nustatyti ir nedelsiant pertvarkyti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumines patirtis, glūdinčias pasąmonėje. Tai dvasinė praktika, meditacija, kuri gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame, fiziniame bei DNR lygmenyje. Teta būsena, kurios metu smegenų bangos sulėtėja iki 4-7 virpesių per sekundę, leidžia pasiekti ypatingai aukštą sąmoningumą. Mokslininkai jau pripažįsta, kad Teta smegenų dažnis (Teta bangos) mažina stresą, nerimą, skausmą, suteikia gilų poilsį, išgrynina proto aiškumą ir kūrybiškumą, pakelia nuotaiką, atveria galimybes momentiniam išgijimui.

Nersime tiesiai į Širdį – kas būtiniausia Tavo giliausiam augimui. Aš palydėsiu Tave į saugią ir myličią erdvę – atsiskleisti. Kartu mes atskleisime atsakymus, šešėlius ir įsitikinimus, elegesio modelius kurie Tave laiko užstrigime, verčia jaustis mažu ir laiko komforto zonoje.

Intuityvi konsultacija padės Tau atrasti kristalinį aiškumą ir nerti į Širdies Pokytį!

Z

INTUITYVI KONSULTACIJA 1,5 val. – 70 eur.

⪢ Pokalbis Tėkmėje
⪢ Meditacija naudojant Theta Healing®
⪢ Taro ir orakulo kortų žinutės
⪢ Gydančių kristalų rekomendacijos
⪢  Pateikiu meditacijų, sąmoningo kvėpavimo praktikas,  sąmoningumo lavinimo metodus, rašto užduotis savarankiškam darbui su savimi
(atsiunčiu informaciją raštu el.paštu – pdf variantu su kortų ir kristalų nuotraukomis kitą dieną po konsultacijos)
⪢ Teikiu papildomą pagalbą el. paštu atsakant į klausimus po konsultacijos

Prieš konsultaciją siunčiamas klausimynas, į kurį reikia atsakyti. 

Sesijos vyksta internetu – online arba Vilniuje.

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

flowinglow11@gmail.com

Daugiau apie Theta gydymą skaityk čia: Teta gydymas – kas tai?

%d bloggers like this: