Paslaugos

Ačiū, kad užsukai!

Kviečiu nerti į savęs pažinimo vandenyną!

Papasakosiu trumpai apie savo paslaugas ir jų kainas! 

Atveriu Pokyčio Portalą Tau – atveriama registracija individualioms ir asmeninėms grupinėms sesijoms liepos 17-20 d., KLAIPĖDA

Laisvi laikai:

17 d. 16-19 val.

19 d. 14-19 val.

20 d. 12-14 val.

Registracija birželiui vyksta įprastai – gyvai Vilniuje, online

INTUITYVI KONSULTACIJA 1,5 val. – 80 Eur. Vilniuje arba nuotoliu. Konsultacijos metu ieškome atsakymų Tau aktualiais klausimais – padėsiu susitikti su savimi giliau ir atrasti atsakymus savyje. Nersime į meditaciją – atkurti balansą, aiškumą. Susipažinsi su įrankiais ir praktikomis, kurie leis geriau save suprasti ir pažinti, tyrinėti ir stiprinti, rekomenduosiu praktikas tinkančias Tau. Rekomenduosiu gydomuosius mineralus. Informacija pateikiama raštu pdf formatu 1-2 d.d. po konsultacijos. Didesniam aiškumui pasitelkiu Taro ir orakulo kortas.

THETAHEALING KONSULTACIJA  1 val. – 65 Eur. 2 val. – 120 Eur. Vilniuje arba nuotoliu. Jeigu trokšti išlaisvinti sunkias mintis, nerimą, baimes, užspaustas emocijas, sunkias praeities patirtis, trokšti laisvės ir balanso, pokyčio. Ši sesija – pertvarkyti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumines patirtis, glūdinčias pasąmonėje.

ŠVIESOS REIKI SEANSAS 1,5 val. – 115 Eur. Vilniuje. Konsultacija, emocijų paleidimo meditacija, Šviesos Reiki seansas 45 min.

ŠVIESOS REIKI SEANSAS SU ŠVIESOS KALBOS AKTYVACIJA  2 val.- 155 Eur. Vilniuje. Konsultacija, emocijų paleidimo meditacija, Šviesos Reiki seansas 1 val. su Šviesos Kalbos aktyvacija.

ŠVIESOS REIKI NUOTOLIU (Zoom) 1,5 val. – 115 Eur.

TRANSFORMACINĖ SESIJA 2,5-3 val. – 155 Eur. Tik Vilniuje. Į sesiją įeina emocijų paleidimo meditacija, intesyvaus sąmoningo – rebefingo  kvėpavimo sesija ir intuityvus energijos gydymas – Šviesos Reiki, Šviesos DNR aktyvavimas su Šviesos Kalbos transmisija.

ŽMOGAUS DIZAINAS KONSULTACIJA 1,5 val. – 80 Eur. ANALIZĖ RAŠTU  (~35-40 pdf lapų) – 80 Eur.  Į analizę raštu įeina individualūs patarimai, tiriamieji klausimai. Jeigu nori susipažinti su savo unikalia energija ir suprasti kaip ji veikia! „Žmogaus Dizainas“ yra senovės išminties ir šiuolaikinio mokslo sintezė. „Žmogaus Dizainas“ tai  naujasis atsibudimas – į save, ir judėjimas per pasaulį labiau pabudus ir suvokiant save ir pasaulio apsąlygojimą. Siūlau palaikomąsias konsultacijas po Žmogaus Dizaino konsultacijos, daugiau skaityti apr.

INDIVIDUALI REBEFINGO SESIJA 1,5 val. – 80 Eur. Rebefingas yra saugus ir natūralus kvėpavimo metodas, jungiantis mus su mūsų pasąmonės protu – mūsų giliausių minčių, įsitikinimų ir norų namais. Tai ne tik terapijos forma, kuri gali padėti išspręsti bet kokią problemą, pradedant depresija ir baigiant santykių sunkumais, tai taip pat yra paprasta priemonė geriau pažinti save. Taip pat galima rinktis rebefingo kelionę su kakava / energetiniu gydymu / apvalymu, Šviesos Kalbos transmisija. Vilniuje.

MEDITACIJA – ŠVIESOS KALBOS AKTYVACIJA AUDIO FORMATU (+INFORMACIJA RAŠTU) – 77 Eur. Tai vedama meditacija – aktyvacija audio formatu (30 min.). Meditacijos metu palydėsiu Tave į saugią šventą erdvę, aktyvacija veikia DNR lygmeniu – pagal Tavo Širdies troškimą. Pateikiama orakulo kortų žinutė, gydomųjų mineralų rekomendacijos. Pateikiu žinutes gautas meditacijos metu apie Tave – Tau – žinutės, kurios atskrieja į mane kaip Šaltinio srovė skaidri ir nugula į Širdį.

INDIVIDUALI MENTORYSTĖ. Tai tęstinės sesijos, mes suprojektuojame mūsų darbą kartu pagal Tavo poreikius, tai gali būti 3-6  mėn. darbo kartu. Jeigu ieškai asmeninio ugdymo ir palaikymo, kuris padėtų Tau panaikinti apribojimus bei padėtų žengti žingsnius į autentiškos saviraiškos kelią. Jeigu nori giliau pažinti save, priimti vidines transformacijas, augti.

PRIVAČIOS ŠVENTĖS, KAKAVOS CEREMONIJOS. Galiu surengti sąmoningą ritualą Tavo šventei, tai gali būti gimtadienis, mergvakaris, ar tiesiog gyvenimo šventimas! Galiu atvykti į Tavo erdvę / miestą! Tai gali būti ir darbo komandos – šventė – renginys.

SĄMONINGI SUSITIKIMAI IR VYRAMS IR MOTERIMS, MOTERŲ RATAI, KAKAVOS CEREMONIJOS.  Rengiu PORTALUS – sąmoningus ratus Vilniuje per Jaunatį ir per Pilnatį, kitas stiprias energetiškai dienas. Tai sąmoningo kvėpavimo – rebefingo, Kakavos, energetinio gydymo / valymo ir aktyvacijos kelionės.

Sesijos vyksta Vilniuje ir nuotoliu (Zoom), rebefingo ir transformacinės sesijos vyksta tik gyvai Vilniuje. Jeigu jauti vidinį kvietimą, ir abejonių bei klausimų nekyla – kviečiu pasiimti atviras mintis ir atvirą Širdį ir neriam!

El. paštas: fowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

SUSIPAŽINKIME – NEMOKAMAS PAŽINTINIS POKALBIS – REGISTRACIJA

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

ATSILIEPIMAI

D.U.K.

%d bloggers like this: