Paslaugos

Ačiū, kad užsukai!

Kviečiu nerti į savęs pažinimo vandenyną!

Papasakosiu trumpai apie savo paslaugas ir jų kainas!

THETAHEALING KONSULTACIJA 1 val. – 60 Eur. Jeigu trokšti balanso, nori išlaisvinti sunkias mintis, nerimą, baimes. Ši sesija – pertvarkyti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumines patirtis, glūdinčias pasąmonėje.

INTUITYVI KONSULTACIJA 1,5 val. – 75 Eur. Jeigu nori įgyti naujų perspektyvų, aiškumo! Trokšti pokyčių gyvenime, nežinai nuo ko pradėti. Nersime į meditaciją su sąmoningu kvėpavimu – apsigaubsime aurą Angelų ir besąlyginės Meilės vibracijomis. Susipažinsi su įrankiais ir praktikomis, kurie leis geriau save suprasti ir pažinti, tyrinėti ir stiprinti! Susipažinsi su gydomaisiais kristalais ir orakulo kortomis! Sesijos metu naudoju Reiki, ThetaHealing.

INDIVIDUALI MENTORYSTĖ. Tai tęstinės sesijos, mes suprojektuojame mūsų darbą kartu pagal Tavo poreikius, tai gali būti 3-6  mėn. darbo kartu. Jeigu ieškai asmeninio ugdymo ir palaikymo, kuris padėtų Tau panaikinti apribojimus bei padėtų žengti žingsnius į autentiškos saviraiškos kelią. Jeigu nori giliau pažinti save, priimti vidines transformacijas, augti.

Registruojantis iki vasario 1 d. energetiniams seansams Vilniuje ir gyvai – 20% nuolaida.

GILAUS ATSIPALAIDAVIMO ENERGETINĖ SESIJA Sesija Vilniuje 2 val.  – 100 Eur. Nuotoliu – 80 Eur. Tai sesija į kurią įeina energetinis apvalymas, intuityvus energijos gydymas (Reiki, Gydymas Šviesa), energetinės struktūros (čakrų) balansavimas, emocijų paleidimo meditacija su sąmoningo kvėpavimo pratimais, Šviesos meditacija naudojant Šviesos Kalbą.

TRANSFORMACINIO ENERGETINIO GYDYMO SESIJA Sesija Vilniuje (tik gyvai) 2,5 val. – 111 Eur. Tai yra intuityvaus energijos gydymo (Reiki, Gydymas Šviesa), Šviesos DNR aktyvavimo sesija su sąmoningo kvėpavimo pratimais ir meditacija. DNR aktyvacijos veikia giluminiu lygmeniu, paveikia visus lygmenis – fizinį kūną, emocinį, mentalinį. Prisijungus prie Šaltinio gaivių vandenų pagaunu įkvėpimą ir gijimo Šviesos Kibirkštį Tau – kuri prikelia miegančius kodus Tavyje – į Sielos Evoliuciją!

NUOTOLINIS ENRGETINIS GYDYMAS / ČAKRŲ BALANSAVIMAS. Vyksta per Zoom. 1 val. be ataskaitos raštu – 80 Eur. su ataskaita raštu – 100 Eur. Galimas 15 min. greitas ir efektyvus energetinis apvalymas nesusijungus, sutartu laiku – 30 Eur.

ŽMOGAUS DIZAINAS KONSULTACIJA 2 val. – 80 Eur. ANALIZĖ RAŠTU  (~35-40 pdf lapų) – 80 Eur.  Į analizę raštu įeina individualūs patarimai, tiriamieji klausimai. Jeigu nori susipažinti su savo unikalia energija ir suprasti kaip ji veikia! „Žmogaus Dizainas“ yra senovės išminties ir šiuolaikinio mokslo sintezė. „Žmogaus Dizainas“ tai  naujasis atsibudimas – į save, ir judėjimas per pasaulį labiau pabudus ir suvokiant save ir pasaulio apsąlygojimą. Siūlau palaikomąsias konsultacijas po Žmogaus Dizaino konsultacijos, daugiau skaityti apr.

INDIVIDUALI REBEFINGO SESIJA 1,5 val. – 80 Eur. Rebefingas yra saugus ir natūralus kvėpavimo metodas, jungiantis mus su mūsų pasąmonės protu – mūsų giliausių minčių, įsitikinimų ir norų namais. Tai ne tik terapijos forma, kuri gali padėti išspręsti bet kokią problemą, pradedant depresija ir baigiant santykių sunkumais, tai taip pat yra paprasta priemonė geriau pažinti save. Taip pat galima rinktis rebefingo kelionę su kakava / energetiniu gydymu, Šviesos Kalbos transmisija.

MEDITACIJA – ŠVIESOS KALBOS AKTYVACIJA AUDIO FORMATU (+INFORMACIJA RAŠTU) – 77 Eur. Tai vedama meditacija – aktyvacija audio formatu (20-30 min.). Meditacijos metu palydėsiu Tave į saugią šventą erdvę, aktyvacija veikia DNR lygmeniu – pagal Tavo Širdies troškimą. Pateikiama orakulo kortų žinutė, gydomųjų kristalų rekomendacijos. Pateikiu žinutes gautas meditacijos metu apie Tave – Tau – žinutės, kurios atskrieja į mane kaip Šaltinio srovė skaidri ir nugula į Širdį.

TARO IR ORAKULO KORTŲ ANALIZĖ RAŠTU. Atlieku mėnesio prognozę, gimtadienio analizę. Derinu numerologiją, Taro ir orakulo kortas ir gymomuosius kristalus.

INDIVIDUALIOS ŠVENTĖS, KAKAVOS CEREMONIJOS. Galiu surengti sąmoningą ritualą Tavo šventei, tai gali būti gimtadienis, mergvakaris, ar tiesiog gyvenimo šventimas! Galiu atvykti į Tavo erdvę / miestą! Tai gali būti susitikimas pagal temą, kartu su kakavos ar mėlynos arbatos ceremonija, rebefingo sesija, kitomis praktikomis.

SĄMONINGI SUSITIKIMAI IR VYRAMS IR MOTERIMS, MOTERŲ RATAI, KAKAVOS CEREMONIJOS.  Rengiu PORTALUS – sąmoningus ratus Vilniuje per Jaunatį ir per Pilnatį, kitas stiprias energetiškai dienas. Tai sąmoningo kvėpavimo – rebefingo, Kakavos, energetinio gydymo / valymo ir aktyvacijos kelionės.

Sesijos vyksta Vilniuje ir nuotoliu (Zoom), rebefingo sesijos vyksta tik gyvai Vilniuje. Jeigu jauti vidinį kvietimą, ir abejonių bei klausimų nekyla – kviečiu pasiimti atviras mintis ir atvirą Širdį ir neriam!

El. paštas: fowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

SUSIPAŽINKIME – NEMOKAMAS PAŽINTINIS POKALBIS – REGISTRACIJA

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

ATSILIEPIMAI

D.U.K.

%d bloggers like this: