Paslaugos

Ačiū, kad užsukai!

Kviečiu nerti į savęs pažinimo vandenyną giliau! Papasakosiu trumpai apie savo paslaugas ir jų kainas!

INTUITYVI KONSULTACIJA 1,5 val. – 60 eur. Jeigu nori įgyti naujų perspektyvų, aiškumo! Susipažinti su įrankiais ir praktikomis, kurie leis geriau save suprasti ir pažinti, tyrinėti ir stiprinti!

MEDITACIJOS – ENERGETINIO GYDYMO SESIJA 1 val. – 55 eur. Jeigu Tu nori išmokti medituoti, sustiprinti savo meditacijos praktiką; jeigu nori pajausti lengvumą, ramybę; jeigu nori išsilaisvinti iš savo baimių, limituojančių įsitikinimų; nori išmokti paleisti emocijas.

ENERGETINIS APSIVALYMAS / ENERGETINIŲ CENTRŲ (ČAKRŲ) HARMONIZAVIMAS 1 val. – 55 eur.. Atlieku toksinų, psichinių atakų, spinduliuotės šalinimą iš kūno; energetinių centrų (čakrų) balansavimą.

INDIVIDUALI MENTORYSTĖ 2 val. sesija kas savaitę / kas dvi / kartą į mėnesį. Jeigu ieškai asmeninio ugdymo ir palaikymo, kuris padėtų Tau panaikinti apribojimus bei padėtų žengti žingsnius į autentiškos saviraiškos kelią. Jeigu nori giliau pažinti save, priimti vidines transformacijas, augti. Mes suprojektuosime mūsų darbą kartu pagal Tavo poreikius, tai gali būti 3-6 mėn. darbo kartu.

ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA 2 val. – 60 eur. Analizė raštu – 60 eur. (~20 pdf lapų). Į tai įeina orakulo kortų trumpa analizė ir gydomųjų kristalų rekomendacijos. Jeigu nori pažinti savo žvaigdžių žemėlapį! Jeigu nori sužinoti kokiomis duotybėmis Tave apdovanojo Visata, įdomu kurioje srityje vyksta didžiausia Sielos evoliucija, kokios Tavo dovanos, kur randi emocinį balansą, laimę; kaip Tu matai konkrečias gyvenimo sritis: šeimą, darbą, santykius, finansus ir t.t.

ŽMOGAUS DIZAINO KONSULTACIJA 2 val. – 60 eur. Analizė raštu – 60 eur. (~25 pdf lapų). Į tai įeina individualūs patarimai, tiriamieji klausimai, gyvenimo kelio skaičiaus aprašymas. Jeigu nori susipažinti su savo unikalia energija ir suprasti kaip ji veikia! „Žmogaus Dizainas“ yra senovės išminties ir šiuolaikinio mokslo sintezė. „Žmogaus Dizainas“ tai  naujasis atsibudimas – į save, ir judėjimas per pasaulį labiau pabudus ir suvokiant save ir pasaulio apsąlygojimą.

INDIVIDUALI REBEFINGO SRSIJA 1,5 val. – 60 eur. Rebefingas yra saugus ir natūralus kvėpavimo metodas, jungiantis mus su mūsų pasąmonės protu – mūsų giliausių minčių, įsitikinimų ir norų namais. Tai ne tik terapijos forma, kuri gali padėti išspręsti bet kokią problemą, pradedant depresija ir baigiant santykių sunkumais, tai taip pat yra paprasta priemonė geriau pažinti save.

Taip pat galima rinktis rebefingo kelionę su kakava / energetiniu gydymu. Sąmoningas kvėpavimas  ir kakava pagilina kvėpavimo technikos poveikį ir tuo pačiu kvėpavimas padeda sustiprinti kakavos poveikį. Graži sinergija! Galinga transformacinė kelionė!

Rebefingo sesija ir kakavos ceremonija: 70 eur. Trukmė: 2 val.

Rebefingo sesija ir energetinis / Šviesos gydymas: 99 eur.  Trukmė  2 val.  

Rebefingo sesija, kakavos ceremonija ir energetinis / Šviesos gydymas: 111 eur.  Trukmė  2,5 val.  

TARO IR ORAKULO KORTŲ ANALIZĖS RAŠTU.  Atlieku mėnesio prognozę, gimtadienio analizę, Meilės ir Sielos Kelio analizes. Analizių kaina – 40 eur. 

MOTERŲ RATAI. Rengiu sąmoningus moterų ratus Vilniuje per Jaunatį ir per Pilnatį ir kitas stiprias Galios dienos. Galiu surengti moterų ratą Tavo šventei, tai gali būti gimtadienis, mergvakaris, ar tiesiog gyvenimo – ritualo šventimas! Galiu atvykti į Tavo erdvę / miestą! Tai gali būti susitikimas pagal temą, kartu su kakavos ar mėlynos arbatos ceremonija, rebefingo sesija.

SĄMONINGI SUSITIKIMAI IR VYRAMS IR MOTERIMS. Rengiu susitikimus su kakava, sąmoningo kvėpavimo, rebefingo kelione per stipriai energetiškas dienas.

PAŽINTINIS POKALBIS (NEMOKAMAS) – 15 min. Tai puiki proga susipažinti, užduoti rūpimus klausimus, gauti detalesnės informacijos apie teikiamų paslaugų naudą bei tinkamumą. Man svarbu, kad Tu jaustumeisi gerai dirbant kartu, tad šis pokalbis leis suprasti ar derame. Jeigu nuspręsime kartu nedirbti – vistiek nuoširdžiai patarsiu, pasidalinsiu savo įžvalgomis ar patarimais.

Jeigu jauti vidinį kvietimą, ir abejonių bei klausimų nekyla – kviečiu pasiimti atviras mintis ir atvirą Širdį ir neriam! Registracija: flowinglow11@gmail.com

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

TARO ETIKOS KODEKSAS

ATSILIEPIMAI

D.U.K.

%d bloggers like this: