Energetiniai individualūs seansai

GILAUS ATSIPALAIDAVIMO SESIJA  Vilniuje / nuotoliu 2 val. – 100 Eur. Nuotoliu – 1,5 val. – 85 Eur. Tai sesija į kurią įeina auros energetinis apvalymas, intuityvus energijos gydymas (Reiki, Gydymas Šviesa), energetinės struktūros (čakrų) balansavimas, emocijų paleidimo meditacija su sąmoningo kvėpavimo pratimais, Šviesos meditacija naudojant Šviesos Kalbą. Pasitelkiami gydomieji kristalai, afirmacijos, smilkalai, aromoterapija, ir kiti metodai.

Greitas ir efektyvus auros apvalymas nuo nekokybiškų energijų nuotoliu (nesusijungus, sutartu laiku; atsiunčiu muzikos takelį, po seanso atsiunčiu įžvalgas balso žinute)

Erdvių, patalpų energetinis valymas nuotoliu (nesusijungus, sutartu laiku; atsiunčiu muzikos takelį, po seanso atsiunčiu įžvalgas balso žinute)

TRANSFORMACINĖ ENERGETINIO GYDYMO SESIJA  Vilniuje, tik gyvai 2-3 val. – 111 Eur. Tai yra intuityvaus energijos gydymo (Reiki, Gydymas Šviesa), Šviesos DNR aktyvavimo sesija su sąmoningo kvėpavimo pratimais (rebefingas) ir meditacija. DNR aktyvacijos veikia giluminiu lygmeniu, paveikia visus lygmenis – fizinį kūną, emocinį, mentalinį. Prisijungus prie Šaltinio gaivių vandenų pagaunu įkvėpimą ir gijimo Šviesos Kibirkštį Tau – kuri prikelia miegančius kodus Tavyje – į Sielos Evoliuciją! Pasitelkiami gydomieji kristalai, afirmacijos, smilkalai, aromoterapija, ir kiti metodai.

MEDITACIJA – ŠVIESOS KALBOS AKTYVACIJA AUDIO FORMATU (+INFORMACIJA RAŠTU) – 77 Eur. Tai vedama meditacija – aktyvacija audio formatu (20 -30 min.). Meditacijos metu palydėsiu Tave į saugią šventą erdvę, aktyvacija veikia DNR lygmeniu – pagal Tavo Širdies troškimą. Pateikiama orakulo kortų žinutė, gydomųjų kristalų rekomendacijos. Pateikiu žinutes gautas meditacijos metu apie Tave – Tau – žinutės, kurios atskrieja į mane kaip Šaltinio srovė skaidri ir nugula į Širdį.

%d bloggers like this: