Žmogaus Dizaino konsultacija / analizė

Tu esi unikalus! Ar Tu esi pasirengęs pažinti tikrąjį Aš?

Ar esi pasirengęs pažinti ir suvokti kaip panaudoti savo potencialą?

„Žmogaus Dizainas“ (Human Design) – tai nauja, unikali, veiksminga žinių sistema bei senųjų pažinimo sistemų (astrologija, Kabala, I Ching, čakrų sistema) ir šiuolaikinių mokslo šakų (kvantinė mechanika, astronomija, genetika ir biochemija) sintezė.

„Žmogaus Dizainas“ suteikia informaciją apie Tavo genetinį kodą, tai – instrumentas gyventi sąmoningą gyvenimą!

Tavo „Žmogaus Dizaino“ diagrama, vadinama bodigrafu, yra žemėlapis ir vartotojo vadovas Tau, kuris yra apskaičiuojamas pagal Tavo gimimo datą, laiką ir vietą. Tai parodo Tau, kas Tu iš tikrųjų esi energetiniame lygmenyje, kaip Tu bendrauji su kitais žmonėmis ir kaip gali naršyti po gyvenimą neišeikvodamas savęs. Tai leidžia Tau būti savimi, tuo TU, kuriuo visada žinojai, jog esi, bet niekada neleisdavai sau spindėti.

„Žmogaus Dizaino“ įkūrėjas ir pasiuntinys Ra Uru Hu (Alana Krokower), dedikavęs 25 m. šiai sistemai, yra pasakęs: „Esmė tokia: ar Tu pabudęs? Būti pabudusiam tai nėra apie ėjimą į Himalajus ir mantrų kartojimą 35 metus. Ir tai nėra apie laukimą kažkokios šviesos, kad pradėtų šviesti. Tai paprasčiausiai sekimas savo prigimtimi – Buvimas Savimi.“

„Žmogaus Dizainas“ nereikalauja tikėti aklai, tačiau kviečia patikrinti bei eksperimentuoti ir duoda praktinius instrumentus bei žinias, kad gyventi savo unikalų gyvenimą.

Screenshot_2

Kai atradau „Žmogaus Dizainą“, pajutau, kaip mano energijos nesuvokimas manyje kėlė chaosą, ir aš gaudžiau magiškus „aha“ momentus nerdama gilyn į savo dizaino unikalumą, ir man tarsi akyse nušvito!

KOKIE MANO ATRADIMAI?

 • Nustojau save spausti, kad per daug kalbu ir kažką noriu daryti – pamačiau, kad esu Manifestorius – iniciatorius! Nustojau kovoti su savimi, ir neigti, kad noriu ir atėjau čia daryti įtaką.
 • Nors buvau energinga, aš nuolat jausdavausi pervargusi, supratau kad turiu nustatyti ribas darbuose ir santykiuose, bei supratau kaip turiu kurti sveikus santykius su savimi ir kitu – mano Sakralinis centras visiškai atviras – energija ateina pliūpsniais; turiu skirti laiko dažnesniam poilsiui.
 • Jaučiausi labai išsiblaškiusi, tarsi išsiskaidžiusi viduje, niekaip netrasdavau būdų kaip nusiraminti – pamačiusi, kad manyje yra tarsi trys balsai – priėmusi tai atradau nusiraminimą bei pradėjusi naudotis patarimais atradau didesnį balansą (esu trigubo suskaidymo).
 • Supratau kaip man daro įtaką kiti žmonės, kaip darau įtaką jiems – ir į tai atsižvelgiant pradėjau kurti harmoningesnius santykius.
 • Visą gyvenimą buvau laikoma „labai emocinga, per daug emocinga, per daug jautria“. Jaučiau gėdą, kad turiu tokias galingas emocijas. Pamačiau, kad mano Emocinis – Saulės Rezginys uždaras, ir jame nuolat sukasi emocijos – chemija judesyje; supratau, kad būti emocinėje bangoje yra visiškai normalu ir labai įprasta. Supratau ką reiškia ta emocinė banga, ir ką daryti emocijų bangoje, ir tai atnešė man ramybės, pastikėjimo ir stabilumo netgi audringiausiomis dienomis. Suvokimas, kad aš nustatatu emocinį toną kitiems leido atkreipti sąmoningiau dėmesį kaip naudoju ir skleidžiu savo energiją. Mano Saulės Rezginys – Emocinis centras yra mano Vidinis Kompasas.
 • Dideliuose gyvenimo sprendimuose jausdavausi labai pasimetusi, daug galvodavau, bet pradėjau suvokti ir jausti ir klausyti kūno labiau, kas atnešė aiškumą priimant sprendimus ir didesnį stabilumą mano gyvenime, ir tai padėjo „išlipti“ iš minčių.

Ir tikrai galėčiau tęsti…

„Žmogaus Dizainas“ man padėjo prisiminti kas esu iš tikrųjų! Tai leido labiau pajausti savo Tėkmę, įžengti į ją, susiderinti su ja! Pajaučiau harmoniją, kuri kuteno mano kaulus ir aš supratau kokia magija būti savimi ir kaip yra gera veikti pagal savo energijos tipą, atsižvelgiant į savo unikalumą!

Tai tokia išlaisvinanti patirtis! 

„Žmogaus Dizainas“ yra Tavo paties žemėlapis, leidžiantis išgyventi stipriausią, suderintą ir autentiškiausią save!

101249345_990486508073375_400891474314526720_o

Man „Žmogaus Dizainas“ yra gyvenimą keičiantis nuotykis!

Neriam į tą nuotykį?

KONSULTACIJA – 80 Eur.

⪢ 1,5 val. konsultacija

⪢ Trumpa bendra apžvalga raštu (~7 pdf lapų)

ANALIZĖ  RAŠTU – 80 Eur.

⪢ Analizę padarau per 10-14 darbo dienų (tai pdf  dokumentas ~40 lapų)

Iman konsutaciją ir pilną analizę raštu: 150 Eur.

Tu sužinosi:

 • Bazinę informaciją pavaizduotą Tavo „Žmogaus Dizaino“ schemoje
 • Kokio tipo yra Tavo aura ir kaip su ja gyventi
 • Kaip veikia Tavo devyni energetiniai centrai
 • Ar Tavo energijos srautas vientisas, ar suskaidytas ir ką tai reiškia
 • Kokios yra Tavo stipriosios vietos
 • Kokie Tavo tipo ypatumai
 • Koks Tavo Sėkmės Kodas
 • Kas yra stabilu Tavo viduje ir kuo galima pasitikėti priimant sprendimus – koks Tavo Vidinis Kompasas
 • Kokia Tavo Klaidingo Aš prigimtis – į ką protas atsižvelgdamas priima sprendimus
 • Patarimus pagal Tavo unikalumą
 • Analizėje raštu detaliai pateikiu kokie svarbūs kodai įrašyti Tavo kauluose / DNR: kokios baimės, kodėl / iš kur kyla nerimas, nervingumas, melancholija. Pateikiu tiriamuosius klausimus – naudinga savirefelksijai, individualius patarimus.

PALAIKOMASIS POKALBIS PO KONSULTACIJOS  – 1 val. 60 Eur.

(praėjus ne mažiau mėnesiui)

Kiekvieno eksperimento pradžia yra kai pradedame gyventi pagal savo Tipą, sprendimus stengiamės priimti vadovaudamiesi savo Strategija ir Autoritetu. Aš jau penkis metus eksperimentuoju su šia sistema ir žinau, kad ši kelionė iš pradžių gali jaustis labai vieniša ir su daug iššūkių, – benardydama atradau daug informacijos ir mielai padėsiu Tau, atsakysiu į Tavo klausimus, po asmeninės sesijos.

VIDINIO KOMPASO SESIJA – 1,5 val. – 80 Eur.

„Vidinio Kompaso“ sesija skirta prisijungti prie savo unikalaus Vidinio Kompaso ir įgimto sprendimų priėmimo proceso, kuris leis Tau priimti labiau suderintus ir Tau tinkamus sprendimus. Įgysi dar didesnį aiškumą ir supratimą apie tai, kaip Tavo energetinė sistema veikia, kad galėtum jaustis energingiau, ir labiau Tėkmėje. „Vidinio Kompaso“ sesijos metu įgysi dar daugiau aiškumo, pateiksiu praktines strategijas, kaip pradėti įkūnyti savo Žmogaus Dizaino bodigrafą, ir pradėti naudoti šį galingą įrankį savo gyvenime, savo kasdienybėje.

PAPILDOMA SESIJA: GAUSA – 1,5 val. 80 Eur.

 Kaip susiderinti su gausos vibracija, kaip palaikyti ryšį su gausa. Kaip Tu gali „blokuoti“ savo gausą (+ kaip sustoti!). Kokie – Tavo unikalūs kodai pritraukti gausą – skirtingi „žymekliai“ ir ką jie reiškia. Unikali gerovės tema. Kodėl Tu TIKRAI trokšti pinigų? Atrodo paprastas klausimas, bet kodėl Tu TIKRAI to nori?

PAŽENGUSIOJO NARDYTOJO PO ŽMOGAUS DIZAINĄ SESIJA 1,5 val. – 80 Eur.

 • Kaip Tau naudinga valgyti, judėti ir miegoti – kai išmokstame valgyti, judėti ir miegoti pagal savo unikalų tipą, galime pašalinti daug painiavos. Kai tai padarome, atlaisviname daug psichinės energijos, kurią galime skirti sveikai ir teigiamai judėti į priekį. Štai kodėl, taisyklingas valgymas, judėjimas ir miegas yra pats galingiausias žingsnis, kurį galime žengti, kad atitiktumėme savo gyvenimo tikslą ir susiderintume su savo gerovės temomis.
 • Tavo virškinimas: tinkamai maitintis priklauso ne tik tai, ką valgome, bet ir sąlygos, kuriomis valgome. Sužinosi kokios yra sąlygos ir aplinkybės, kuriomis Tavo kūnas efektyviausiai virškina maistines medžiagas iš maisto.
 • Sužinosi koks Tavo stipriausias pojūtis: iš 6 pojūčių (uoslė, skonis, vidinis matymas, išorinis matymas, jautimas, lytėjimas) kiekvienas iš mūsų turi vieną stipriausią ir išvystytą. Valgydami turėtume panaudoti savo dominuojančius pojūčius, bet dar labiau turėtume jais naudotis dalindamiesi savo dovanomis su pasauliu! Tavo stipriausias pojūtis – Tavo super galia!

TIKROJO AŠ SESIJA  – 2 val. – 111 Eur.

APSALYGOJIMŲ VALYMAS (SU THETAHEALING SESIJA)

Po visais apsąlygojimais Tu jau esi Tavo Aukštesnysis Aš

Žmogaus Dizaino sistemoje „apsąlygojimų naikinimas“ apibūdinamas kaip procesas, kurį išgyvename, kai susilyginame su savo formos sąmone ir pradedame atlaisvinti proto gniaužtus, bandančius vadovauti ir kontroliuoti gyvenimą. Šis procesas dažnai apima pasenusių pasakojimų ir istorijų apie tai, kaip viskas yra ar turėtų būti, atsisakymą ir tuomet patiriame save bei savo gyvenimą tokius, kokie jie yra. Ši patirtis gali būti gana intensyvi ir daugeliui iš mūsų lemia dramatiškus mūsų santykių ir buvimo pasaulyje pokyčius. Esmė ta, kad turime nusimesti visus apsąlygojimų sluoksnius ir atmokti – pamesti VISUS įsitikinimus, lūkesčius ir programavimą, kuriuos gavome per savo gyvenimą. Tai yra „Tu“, kurį pristatai pasauliui ir su kuriuo dabar susitapatini. „Tu“, kuris, Tavo manymu, turi būti, kad jaustumeisi vertas, mylimas ir priimtas. Kai pradedi paleisti tai, kas nesi, atrandi savo tikrąją esmę.

Tavo Žmogaus Dizaino diagrama atskleidžia aukščiausią Tavo potencialą, dovanas ir tai, kas atėjai čia būti. Tačiau tai taip pat leidžia suvokti savo sąlygotus modelius + elgesį (dažnai šie du dalykai gali prieštarauti!) Apsąlygojimų šalinimas yra procesas, kai Tu nebegyvenie iš sąlygoto savęs, ir pradedi  gyventi autentiškai ir priimti sprendimus kaip Tikrasis Aš. Taip Tu tampi savo autoritetu.

 TIKROJO AŠ SESIJA SU SĄMONINGO KVĖPAVIMO – REBEFINGO IR ENERGETINIO GYDYMO SESIJA 2,5-3 val. 150 Eur.

Sukurti magiją – ištirpdyti modelius, ugdyti vidinę išmintį ir patirti greitą transformaciją!

REIKALINGA TIKSLI GIMIMO DATA, LAIKAS IR VIETA!

Žmogaus Dizaino sistema padeda išsamiai atpažinti ir paaiškina mūsų asmeninį unikalumą, originalią išmintį, iš Visatos gautas dovanas ir tamsiąją pusę. Giliai asmeninis, patirtimi paremtas mano darbo pobūdis, sukuria prasmingus transformacijos procesus mano klientams, nukreipia jų gyvenimą unikaliu keliu, kuris susijęs su Tikruoju Aš.

Flow In Glow | Žydrūnė

El. paštas: fowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

Sesijos vyksta gyvai – Vilniuje, arba online

Šiuo metu mokausi Human Design (2 lygio) pas Jenna Zoe – ji yra pasaulyje pirmaujanti Human Design ekspertė

%d bloggers like this: