Žmogaus Dizaino konsultacija / analizė

Tu esi unikalus! Ar Tu esi pasirengęs pažinti tikrąjį Aš?

Ar esi pasirengęs pažinti ir suvokti kaip panaudoti savo potencialą?

Žmogaus Dizainas (Human Design) – tai nauja, unikali, veiksminga žinių sistema bei senųjų pažinimo sistemų (astrologija, Kabala, I Ching, čakrų sistema) ir šiuolaikinių mokslo šakų (kvantinė mechanika, astronomija, genetika ir biochemija) sintezė.

Žmogaus Dizainas suteikia informaciją apie Tavo genetinį kodą, tai – instrumentas gyventi sąmoningą gyvenimą!

Tavo „Žmogaus Dizaino“ diagrama, vadinama bodigrafu, yra žemėlapis ir vartotojo vadovas Tau, kuris yra apskaičiuojamas pagal Tavo gimimo datą, laiką ir vietą. Tai parodo Tau, kas Tu iš tikrųjų esi energetiniame lygmenyje, kaip Tu bendrauji su kitais žmonėmis ir kaip gali naršyti po gyvenimą neišeikvodamas savęs. Tai leidžia Tau būti savimi, tuo TU, kuriuo visada žinojai, jog esi, bet niekada neleisdavai sau spindėti.

„Žmogaus Dizaino“ įkūrėjas ir pasiuntinys Ra Uru Hu (Alana Krokower), dedikavęs 25 m. šiai sistemai, yra pasakęs: „Esmė tokia: ar Tu pabudęs? Būti pabudusiam tai nėra apie ėjimą į Himalajus ir mantrų kartojimą 35 metus. Ir tai nėra apie laukimą kažkokios šviesos, kad pradėtų šviesti. Tai paprasčiausiai sekimas savo prigimtimi – Buvimas Savimi.“

„Žmogaus Dizainas“ nereikalauja tikėti aklai, tačiau kviečia patikrinti bei eksperimentuoti ir duoda praktinius instrumentus bei žinias, kad gyventi savo unikalų gyvenimą.

Screenshot_2

Kai atradau „Žmogaus Dizainą“, pajutau, kaip mano energijos nesuvokimas manyje kėlė chaosą, ir aš gaudžiau magiškus „aha“ momentus nerdama gilyn į savo dizaino unikalumą, ir man tarsi akyse nušvito!

KOKIE MANO ATRADIMAI?

 • Nustojau save spausti, kad per daug kalbu ir kažką noriu daryti – pamačiau, kad esu Yang / Yang tipo – esu Manifestorius! Suvokiau, kodėl manyje esanti energija taip nori eiti, daryti, kurti. Nustojau kovoti su savimi, ir neigti, kad noriu ir atėjau čia daryti įtaką.
 • Nors buvau energinga, aš nuolat jausdavausi pervargusi, supratau kad turiu nustatyti ribas darbuose ir santykiuose, bei supratau kaip turiu kurti sveikus santykius su savimi ir kitu – mano Sakralinis centras visiškai atviras!
 • Jaučiausi labai išsiblaškiusi, tarsi išsiskaidžiusi viduje, niekaip netrasdavau būdų kaip nusiraminti – pamačiusi, kad manyje yra tarsi trys balsai – priėmusi tai atradau nusiraminimą, suvokiau, kaip atrasti balansą (esu trigubo suskaidymo).
 • Supratau kaip man daro įtaką kiti žmonės, kaip darau įtaką jiems – ir į tai atsižvelgiant pradėjau kurti harmoningesnius santykius.
 • Visą gyvenimą buvau laikoma „labai emocinga, per daug emocinga, per daug jautria“. Jaučiau gėdą, kad turiu tokias galingas emocijas. Supratau, kad būti emocinėje bangoje yra visiškai normalu ir labai įprasta. Supratau ką daryti emocijų bangoje, ir tai atnešė man ramybės, pastikėjimo ir stabilumo netgi audringiausiomis dienomis. Suvokimas, kad aš nustatatu emocinį toną kitiems leido atkreipti sąmoningiau dėmesį kaip naudoju ir skleidžiu savo energiją. Mano Saulės Rezginys yra mano Vidinis Kompasas.
 • Dideliuose gyvenimo sprendimuose jausdavausi labai pasimetusi, bet pradėjau suvokti ir jausti kūno sąmoningumą labiau, kas atnešė aiškumą priimant sprendimus ir didesnį stabilumą mano gyvenime.

Ir tikrai galėčiau tęsti…

„Žmogaus Dizainas“ man padėjo prisiminti kas esu iš tikrųjų! Tai leido labiau pajausti savo Tėkmę, įžengti į ją, susiderinti su ja! Pajaučiau harmoniją, kuri kuteno mano kaulus ir aš supratau kokia magija būti savimi ir kaip yra gera veikti pagal savo energijos tipą, atsižvelgiant į savo unikalumą!

Tai tokia išlaisvinanti patirtis! 

101249345_990486508073375_400891474314526720_o

Man „Žmogaus Dizainas“ yra gyvenimą keičiantis nuotykis! Neriam į tą nuotykį?

KONSULTACIJA – 80 Eur.

⪢ 1,5 val. konsultacija

⪢ Trumpa bendra  analizė raštu (~7 pdf lapai)

ANALIZĖ  RAŠTU – 80 Eur.

⪢ Analizę padarau per 10-14 darbo dienų (tai pdf  dokumentas ~25 lapus)

Tu sužinosi:

 • Bazinę informaciją pavaizduotą Tavo „Žmogaus Dizaino“ schemoje
 • Kokio tipo yra Tavo aura ir kaip su ja gyventi
 • Kaip veikia Tavo devyni energetiniai centrai
 • Ar Tavo energijos srautas vientisas, ar suskaidytas ir ką tai reiškia
 • Kokios yra Tavo stipriosios vietos
 • Kokie Tavo tipo ypatumai, koks Tavo Sėkmės Kodas
 • Kas yra stabilu Tavo viduje ir kuo galima pasitikėti priimant sprendimus – koks Tavo Vidinis Kompasas
 • Kokia Tavo Klaidingo Aš prigimtis – į ką protas atsižvelgdamas priima sprendimus
 • Savo unikalumą – fiksuoti centrai, vartai, kanalai
 • Patarimus pagal Tavo tipą ir unikalumą
 • Analizėje raštu detaliai pateikiu kokie svarbūs kodai įrašyti Tavo kauluose / DNR: kokios baimės, kodėl / iš kur kyla nerimas, nervingumas, melancholija, kokias turi aukštesniąsias intuityvias duotybes, jėgą, išmintį; Pateikiu tiriamuosius klausimus – naudinga savirefelksijai
Atsakau į klausimus raštu, svarbu tikslingai suprasti informaciją, pagal poreikį nukreipiu – kur ir kaip nerti toliau į savęs pažinimo vandenyną!

REIKALINGA TIKSLI GIMIMO DATA, LAIKAS IR VIETA!

Imant konsulatciją žodžiu ir analizę raštu – 155 Eur.

Žmogaus Dizaino sistema padeda išsamiai atpažinti ir paaiškina mūsų asmeninį unikalumą, originalią išmintį, iš Visatos gautas dovanas ir tamsiąją pusę. Giliai asmeninis, patirtimi paremtas mano darbo pobūdis, sukuria prasmingus transformacijos procesus mano klientams, nukreipia jų gyvenimą unikaliu keliu, kuris susijęs su Tikruoju Aš.

Flow In Glow | Žydrūnė

Klausimai, registracija: flowinglow11@gmail.com

Sesijos vyksta gyvai – Vilniuje, arba online.

Daugiau apie „Žmogaus Dizainą“ skaityk čia:  Pradedančiojo gidas

%d bloggers like this: