ThetaHealing konsultacija

Theta Healing® konsultacija yra meditatyvinis procesas, užtikrinantis fizinį, psichologinį, dvasinį sveikimą.

Teta gydymas (ThetaHealing®) yra veiksminga metodika, kuri derindama mokslą ir dvasingumą, siekia nustatyti ir nedelsiant pertvarkyti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumines patirtis, glūdinčias pasąmonėje.

Teta gydymas tai energinio gydymo metodas, kuris gydo žmogaus Sielą, protą ir kūną energetiniame, bei DNR lygmenyje. Teta gydymas tai meditacinė technika, pagrįsta tuo, kad emocijos ir įsitikinimai mus veikia Pagrindiniu, Genetiniu, Istoriniu ir Sielos lygmeniu. Tai atliekama esant teta smegenų bangų būsenai – pakitusiai sąmonei, kai smegenų bangos sulėtėja iki atsipalaidavimo režimo, kai žmogaus smegenų veikla sulėtėja iki teta dažnio (4-8 Hz).

Konsultacija galima šiomis temomis:

– Sveikata

– Asmeninių gebėjimų ir tikslų atskleidimas

– Įvairios baimės, abejonės, kompleksai

– Klestėjimo ir gausos pritraukimas į jūsų kasdienybę

– Harmoningų santykių kūrimas

– Tikrojo Aš pažinimas, vientisumo atkūrimas

– Ryšio su Aš, su Kūrėju / Šaltiniu / Dievu stiprinimas

Theta Healing® yra technika, o ne religija ir nėra susijusi su jokia religine doktrina. Tai suderinama su bet kokia dvasinių ar religinių įsitikinimų sistema. Net jei nesate tikri, kuo tikite, Theta Healing® vis tiek veiks!

Kuo Theta Healing® gali padėti jums?

– Pasiekti aukštesnį sveikatos ir gerovės lygį
– Išgydyti fizines ligas
– Išspręsti traumas ir emocines problemas
– Išlaisvinti baimes ir fobijas (PTSD, panikos atakos)
– Išlaisvinti save nuo įpročių ir priklausomybių
– Sukurti turtą ir gausą
– Atrasti savo idealią karjerą
– Išlaisvinti savo kūrybiškumą
– Padidinti pasitikėjimą savimi ir savigarbą
– Plėtoti pilnaverčius ir harmoningus santykius
– Pasiekti asmeninę laisvę
– Įgyvendinti savo svajones
– Ugdyti savo psichinius ir intuityvius sugebėjimus
– Gilinti savo dvasinį ryšį
– Išlaisvinti savo potencialą

Jei ką nors savo gyvenime norite pakeisti, galite pasinaudoti Theta Healing®. Kiekvienas Theta Healing® seansas turi tam tikrą naudą, o kartais naudos gali pasirodyti taip, kaip nesitikėte. Pagerinama bendra savijauta, suteikiama daugiau energijos bei žvalumo. Theta Healing® suteikia jums galimybę iš naujo sukurti savo gyvenimą tiksliai taip, kaip pasirinksite.

Konsultacijos trukmė: 1 val.

Kaina: 60 Eur.

Pokyčiams realizuotis reikalingos papildomos sesijos. Siūlau sesijų paketus su nuolatiniu palaikymu.

Theta Healing® 3 sesijų paketai po 2 val. Į sesiją įeina meditacija, kvėpavimo praktika + gydančių kristalų rekomendacijos + praktikų / įrankių rekomendacijos + rašto užduotys savarankiškam darbui su savimi (pagal temas), orakulo žinutės (nuotraukas ir informacija raštu atsiunčiama po sesijos 1-2 d.) – 222 Eur.

Theta Healing® 5 sesijų paketai po 2 val. – 322 Eur.

Individuali ThetaHealing konsultacija gali vykti susitikimo metu gyvai Vilniuje arba internetu, per Zoom.

Registracija, klausimai: flowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė


Atsiliepimas po 3 sesijų paketo:

2022 rudenį mane traukė daug įvairių temų, interesų. Iš tikro jaučiau, kad blaškiausi, dažnai autopilotu veikdavau, todėl pamačiusi Žydrūnės pasiūlymą intuityviai sesijai supratau, kad dabar tai yra tai, ko man reikia.


Po pirmosios Theta Healing sesijos iškart pasijuto didžiulis energijos pliūpsnis ir issilaisvinimas,net galva svaigo. O kitą dieną daug didesnis aiškumas ir ramybė buvo manyje, mano dienoje, mąstyme ir jausmuose. Žingsnis po žingsnui Integravau pokyčius su Žydrūnės praktikomis ir meditacijomis.
Po kurio laiko išryškėjo kelios svarbios temos, ties kuriomis pajutau,kad reikia dirbti. Sesijos metu viena karta iškilo tema, su kuria galvojau jau “viskas tvarkoj” – meilė sau.


Kas sekė toliau,tai galingi temų išgydymai istoriniu lygmeniu, palietę keliolika kartų (!), labai tinkantys ir įkvepiantys patarimai ir žinutės per kortas, didžiulis individualus praktikų rinkinys ir žinoma nuoširdus ir palaikantis Žydrūnės ryšys.

Ačiū, Tau mieloji, už aiskumą, švelnų ir profesionalų vedimą, pakylėjimą ir palaikymą. Didžiulė padėka Tau ir nuo mano draugo, kuris pirmasis pastebėjo pokyčius, ypač tiesiai po mūsų sesijų. Pacituosiu jį: “Kad ir ką ji daro, prašau padėkok nuo manęs. Tu dabar tokia džiaugsminga, lengvos energijos, gyvybinga. Aš sumokėsiu už tolimesnes sesijas, tu tik daryk.” 

Žinoma nebuvo visos dienos skraidymas ant Pegaso auksiniais debesimis, jaučiau įvairius “linksmuosius kalnelius” emociniu ir energetiniu lygmenimis, sustiprėjo intuicija, vidinis žinojimas, Aiškumas ir daug kitokių patirčių…

Iš širdies dėkoju tau už mūsų ryšį, visus pokyčius ir parodytas galimybes, kurie tavo dėka atėjo į mano gyvenimą iki šiol. Nepaprastai tuo džiaugiuosi, esu be galo dėkinga už tai, kad esi daliniesi tuo, kas esi. 


Laukiu mūsų kitų susitikimų. 

Apkabinu
Justina


%d bloggers like this: