ThetaHealing konsultacija

ThetaHealing® konsultacija yra meditacinis procesas, užtikrinantis fizinį, psichologinį, dvasinį sveikimą.

Teta gydymas (ThetaHealing®) yra veiksminga metodika, kuri derindama mokslą ir dvasingumą, siekia nustatyti ir nedelsiant pertvarkyti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumines patirtis, glūdinčias pasąmonėje.

Teta gydymas tai energinio gydymo metodas, kuris gydo žmogaus Sielą, protą ir kūną energetiniame, bei DNR lygmenyje. Teta gydymas tai meditacinė technika, pagrįsta tuo, kad emocijos ir įsitikinimai mus veikia Pagrindiniu, Genetiniu, Istoriniu ir Sielos lygmeniu. Tai atliekama esant teta smegenų bangų būsenai – pakitusiai sąmonei, kai smegenų bangos sulėtėja iki atsipalaidavimo režimo, kai žmogaus smegenų veikla sulėtėja iki teta dažnio (4-8 Hz).

Konsultacija galima šiomis temomis:

-Sveikata
-Asmeninių gebėjimų ir tikslų atskleidimas
-Įvairios baimės, abejonės, kompleksai
-Klestėjimo ir gausos pritraukimas į jūsų kasdienybę
-Harmoningų santykių kūrimas
-Tikrojo Aš pažinimas, vientisumo atkūrimas
-Ryšio su Aš, su Kūrėju / Šaltiniu / Dievu stiprinimas

Theta Healing® yra technika, o ne religija ir nėra susijusi su jokia religine doktrina. Tai suderinama su bet kokia dvasinių ar religinių įsitikinimų sistema. Net jei nesi tikras kuo tiki, Theta Healing® vis tiek veiks!

Kuo Theta Healing® gali padėti Tau?

– Pasiekti aukštesnį sveikatos ir gerovės lygį
– Išgydyti fizines ligas
– Išspręsti traumas ir emocines problemas
– Išlaisvinti baimes ir fobijas (PTSD, panikos atakos)
– Išlaisvinti save nuo įpročių ir priklausomybių
– Sukurti turtą ir gausą
– Atrasti savo idealią karjerą
– Išlaisvinti kūrybiškumą
– Padidinti pasitikėjimą savimi ir savigarbą
– Plėtoti pilnaverčius ir harmoningus santykius
– Pasiekti asmeninę laisvę
– Įgyvendinti savo svajones
– Ugdyti savo psichinius ir intuityvius sugebėjimus
– Gilinti savo dvasinį ryšį
– Išlaisvinti savo potencialą

Kaip vyksta konsultacija?

Pasidalinsi su kokia problema, sunkumu, bloku, baime norėtum padirbėti; nustatysiu, kurie pagrindiniai įsitikinimai lemia Tavo problemą. Atliksime raumenų testavimą , nustatysime, ar laikaisi tam tikrų įsitikinimų. „Pertvarkymai“ vyksta meditacijos metu – palydžiu į Perlinį Šviesos Vandenyną, visiškai atsipalaiduoji, pasikeičia smegenų bangos į teta; ir kviečiu Tave atsakyti į kelis klausimus garsiai. Meditacijos metu gali pakilti emocijos, juokas, verksmas, galima jausti lengvą galvos svaigimą, kūno šilumą, padidėjusį aiškumą, lengvumą ir kitų, seansą palaikančių / reikalingų Tau, emocijų, susitiprėjimą. 

Kaip pasiruošti ThetaHealing® konsultacijai?

Svarbiausias dalykas, kurį reikia padaryti, yra nustatyti, koks yra Tavo tikslas. Pvz., galbūt norėsi sustiprinti ryšį su savimi, ar esi be energijos ir tiesiog nori susigrąžinti motyvaciją ir džiaugsmą, jaustis geriau, ar trokšti sukurti harmoningus santykius su kitu. Prieš konsultaciją gerti daugiau vandens, tai padės išlaikyti hidrataciją, todėl raumenų tyrimo rezultatai bus aiškesni.

Kiekvienas Theta Healing® seansas turi tam tikrą naudą, o kartais naudos gali pasirodyti taip, kaip nesitiki. Pagerinama bendra savijauta, suteikiama daugiau energijos bei žvalumo. ThetaHealing® suteikia Tau galimybę iš naujo sukurti savo gyvenimą tiksliai taip, kaip pasirinksi. Nesvarbu, koks yra Tavo iššūkis, jei esi pasirengęs prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir dirbti, kad ištirtum pagrindines savo sužalojimo, ligos ar nelaimės problemas, gali padaryti teigiamų pokyčių savo gyvenime.

Konsultacija

1 val. – 65 Eur.

2 val. – 120 Eur.

Vieta: Vilnius, arba nuotoliu (Zoom)

Kuriu saugią ir palaikančią erdvę, kurioje galėsi tyrinėti bet kurią savo gyvenimo sritį, kurioje norėtum, kad vyktų pokyčiai. Pokyčiams realizuotis reikalingos papildomos sesijos. Siūlau sesijų paketus su nuolatiniu palaikymu.

Registracija, klausimai: flowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė


Atsiliepimas po 3 sesijų paketo:

2022 rudenį mane traukė daug įvairių temų, interesų. Iš tikro jaučiau, kad blaškiausi, dažnai autopilotu veikdavau, todėl pamačiusi Žydrūnės pasiūlymą intuityviai sesijai supratau, kad dabar tai yra tai, ko man reikia. Po pirmosios Theta Healing sesijos iškart pasijuto didžiulis energijos pliūpsnis ir issilaisvinimas,net galva svaigo. O kitą dieną daug didesnis aiškumas ir ramybė buvo manyje, mano dienoje, mąstyme ir jausmuose. Žingsnis po žingsnui Integravau pokyčius su Žydrūnės praktikomis ir meditacijomis.
Po kurio laiko išryškėjo kelios svarbios temos, ties kuriomis pajutau,kad reikia dirbti. Sesijos metu viena karta iškilo tema, su kuria galvojau jau “viskas tvarkoj” – meilė sau. Kas sekė toliau,tai galingi temų išgydymai istoriniu lygmeniu, palietę keliolika kartų (!), labai tinkantys ir įkvepiantys patarimai ir žinutės per kortas, didžiulis individualus praktikų rinkinys ir žinoma nuoširdus ir palaikantis Žydrūnės ryšys.. Ačiū, Tau mieloji, už aiskumą, švelnų ir profesionalų vedimą, pakylėjimą ir palaikymą. Didžiulė padėka Tau ir nuo mano draugo, kuris pirmasis pastebėjo pokyčius, ypač tiesiai po mūsų sesijų. Pacituosiu jį: “Kad ir ką ji daro, prašau padėkok nuo manęs. Tu dabar tokia džiaugsminga, lengvos energijos, gyvybinga. Aš sumokėsiu už tolimesnes sesijas, tu tik daryk.” Žinoma nebuvo visos dienos skraidymas ant Pegaso auksiniais debesimis, jaučiau įvairius “linksmuosius kalnelius” emociniu ir energetiniu lygmenimis, sustiprėjo intuicija, vidinis žinojimas, Aiškumas ir daug kitokių patirčių… Iš širdies dėkoju tau už mūsų ryšį, visus pokyčius ir parodytas galimybes, kurie tavo dėka atėjo į mano gyvenimą iki šiol. Nepaprastai tuo džiaugiuosi, esu be galo dėkinga už tai, kad esi daliniesi tuo, kas esi. -Justina


Atsiliepimas po 3 sesijų paketo:

Jei gali sau padovanoti pagalbą, kodėl gi ne? Kartais mes paskęstame savose istorijose, problemose, emocijose ar jų mišinyje, ir „aš pati viską galiu“ tampa per sunku ar per ilga kankynė. Kartais kitam žmogui svarbiausių skaudulių išsakymas jau tampa tokia gydanti pradžia. Ypač jei nežinai ko nori ir neįsivaizduoji kas tau gali padėti, Žydrūnės sukuriama erdvė ir klausimai, supratimas ir atjauta savaime sukuria naštos nusimetimo vaibą, jei tik sau leidi ištarti kaip iš tikrųjų jautiesi. Žydrūnės Theta sesijos buvo pilnos magijos, bet tuo pačiu ir konkretumo, struktūriškai taip. Labai šilta erdvė, visus kartus jaučiausi, kad ką besakyčiau, manęs čia niekas nekritikuos, neteis, neatstums. Theta sesijos davė supratimo, jog su kai kuriais įsitikinimais ir emocijomis galime ilgai pakibti kančioje, ir jei pats vienas bijai prisileisti atsiverti sau (arba net neturi suvokimo apie savus blokus ir vis kyla klausimai kodėl kodėl), labai lengva pastrigti ir užsilaikyti toje emocijoje, ar situacijoje. Žydrūnės apkabinimas ir saugumo jausmas nors ir nuotoliu, jautėsi aplink mane, kas suteikė drąsos pažvelgti į savas traumas ar šešėlį, ko viena su savimi neradau jėgų padaryti. Labai patiko korektiškumas, įžvalgos, asmeninės žinutės. Žydrūnė pateikia labai daug papildomos informacijos ir praktikų po sesijos, tu tik daryk! nors viskas skamba taip švelniai, bet pačios sesijos metu Žydrūnė labai konkreti ir einanti prie esmės. – Dovilė


%d bloggers like this: