ThetaHealing konsultacija

ThetaHealing konsultacija yra meditatyvinis procesas, užtikrinantis fizinį, psichologinį, dvasinį sveikimą.

Teta gydymas (ThetaHealing®) yra veiksminga metodika, kuri derindama mokslą ir dvasingumą, siekia nustatyti ir nedelsiant pertvarkyti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumines patirtis, glūdinčias pasąmonėje.

Teta gydymas tai energinio gydymo metodas, kuris gydo žmogaus Sielą, protą ir kūną energetiniame, bei DNR lygmenyje. Teta gydymas tai meditacinė technika, pagrįsta tuo, kad emocijos ir įsitikinimai mus veikia Pagrindiniu, Genetiniu, Istoriniu ir Sielos lygmeniu. Tai atliekama esant teta smegenų bangų būsenai – pakitusiai sąmonei, kai smegenų bangos sulėtėja iki atsipalaidavimo režimo, kai žmogaus smegenų veikla sulėtėja iki teta dažnio (4-8 Hz).

Konsultacija galima bet kuria iš žemiau nurodytų jums svarbių temų:

jūsų sveikata
gyvenimo partnerio pritraukimas
harmoningų santykių kūrimas
jūsų verslo vystymas ir klestėjimas įvairiose srityse
asmeninių gebėjimų ir tikslų atskleidimas
įvairios baimės, abejonės, kompleksai arba priklausomybės
klestėjimo ir gausos pritraukimas į jūsų kasdienybę.

Jei ką nors savo gyvenime norite pakeisti, galite pasinaudoti Theta Healing®. Kiekvienas Theta Healing® seansas turi tam tikrą naudą, o kartais naudos gali pasirodyti taip, kaip nesitikėte. Pagerinama bendra savijauta, suteikiama daugiau energijos bei žvalumo. Theta Healing® suteikia jums galimybę iš naujo sukurti savo gyvenimą tiksliai taip, kaip pasirinksite.

Konsultacijos trukmė: 40-60 min.

Kaina: 50 Еur.

3 sesijų ciklas su nuolatiniu palaikymu (el. paštu, praktinėmis ir rašto užduotimis, taip pat įeina sąmoningo kvėpavimo mokymai / praktikos susitikimų metu; imant paketus sesija 1,5 val.) – 222 Eur.

5 sesijų ciklas su palaikymu – 333 Eur.

10 sesijų ciklas su palaikymu – 555 Eur.

Žydrūnės ThetaHealing® srities kvalifikacijas galite sužinoti paspaudę ant šios nuorodos.

Individuali ThetaHealing konsultacija gali vykti susitikimo metu gyvai Vilniuje arba internetu. Pokyčiams realizuotis gali būti reikalingos papildomos sesijos.

Registracija, klausimai: flowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

%d bloggers like this: