Rebefingo sesija

Rebefingas tai dvasinis kvėpavimas, dar žinomas kaip intuityvus energijos kvėpavimas, sąmoningas kvėpavimas. Rebefingas tai vienas aiškiausių, paprasčiausių ir efektyviausių dvasinio valymosi metodų, kai kvėpuojama atsipalaidavus, intuityviai pasirenkant ritmą, sujungiant įkvėpimą ir iškvėpimą. Žodis rebefingas ang. – rebirthing reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo – „tirpdomi“ blokai ir Tu gali transformuoti skausmingus išgyvenimus į kūrybą, laisvę ir džiaugsmą.

Rebefingas yra saugus ir natūralus kvėpavimo metodas, jungiantis mus su mūsų pasąmonės protu – mūsų giliausių minčių, įsitikinimų ir norų namais. Tai ne tik terapijos forma, kuri gali padėti išspręsti bet kokią problemą, pradedant depresija ir baigiant santykių sunkumais, tai taip pat yra paprasta priemonė geriau pažinti save.

Fiziniame lygmenyje keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje, tai veikia ir kitų cheminių elementų pusiausvyrą organizme, dėl to gerėja savijauta ir visų organų veikla, valosi organizmas. Rebefingas paliečia giliausius sąmonės ir pasąmonės lygmenis. Giliai ir taisyklingai kvėpuojant išeina per daugelį metų kaupęsis stresas ir pradedama sveikti. Dvasiniu lygiu rebefingas gydo Sielą, nes keičiasi požiūris į gyvenimą, keičiasi mintys, tikslai. Rebefingas teikia gyvybinės energijos, nes hormanizuoja jos tekėjimą energetiniais kanalais.

Rebefingo metu yra išlaisvinamos užstrigusios neigiamos emocijos, kurios saugomos kūno „atmintyje“. Kai šios emocijos integruojamos, o kvėpavimas ir energijos srautas tęsiasi, pasiekiamos gilios palaimos, aiškumo ir supratimo būsenos apie save ar konkretų klausimą, su kuriuo yra susiduriama. Galų gale, po rebefingo žmogus jaučiasi ramus, aiškus ir išlaisvintas. Rebefingas kartu su teigiamu mąstymu bei kitomis kūrybinėmis technikomis yra puikus įrankis saviugdai. Švelnus ir malonus, tačiau dinamiškas ir galingas, moko mus subalansuoti savo gyvenimą ir būti harmonijoje su savimi ir aplinka.

Rebefingas nesusijęs su jokia religija, bet neabejotinai yra giliai dvasingas. Tai apie sprendimų priėmimą, remiantis asmenine tikrove ir laimės paieškomis. Tai skatina individualiai mąstyti ir prisiimti atsakomybę už tai, ką sukūrėme savo gyvenime, kartu suteikiant supratimą apie savo visišką sugebėjimą pakeisti savo gyvenimą į tokį, kokio norime.

Rebefingas paskutiniame lygmenyje susijęs su mūsų tikrosios galios supratimu, sąmoningumo didinimu ir kartu su dvasinio apsivalymo metodais leidžia mums išnaudoti visą dvasinį ir fizinį potencialą.

⪢ Rebefingas – kas tai?

Kaip aš susipažinau su rebefingu ir kaip jis man padėjo?

122489727_1106130446508980_5661416084903337859_o-2

INDIVIDUALI REBEFINGO SESIJA

⪢ Sąmoningo kvėpavimo – rebefingo seansas. Kvėpuojama ritmiškai 40-50 min., 10-15 min. atsipalaidavimo etapas
⪢ Seanso metu naudoju smilkalus, aromoterapiją, groja muzika atitinkamų Hz, naudoju garso terapiją
⪢ Traukiamos Taro ir orakulo kortos didesniam aiškumui
⪢ Pateikiu įžvalgas gautas sesijos metu
⪢ Kvėpuojama saugioje  erdvėje – energetiniame stipriame Šviesos lauke, tai dar labiau sustiprina praktiką

– Rebefingo sesija 1,5 val. – 80 Eur.

Taip pat galima rebefingo kelionę užsisakyti dviems, grupei. Vilniuje rengiu grupinius rebefingo seansus, daugiau čia: Renginiai

– Rebefingo sesija su kakavos ceremonija ir meditacija besąlyginės meilės ir angelų vibracijose  2 val. – 90 Eur.

Kakava padeda atverti Širdį ir prisijungti prie ekstazinės gyvenimo palaimos, o sąmoningai vartojama suteikia vibracinę savybę, kuri atveria mus aukštesniam gijimo lygiui. Kakava yra stiprus sąjungininkas, rezonuojantis Širdies dažniu ir galintis pažadinti mūsų ryšį su savo emociniais ir energiniais kūnais, o ypač derinamas su sąmoningu kvėpavimu, gali padėti mums ištirpinti užsikimšimus ir išlaisvinti užstrigimus, kai atsiveriame aukštesnei savimonei ir saviraiškai. Kakava padeda pasinerti giliau į seansą. Meditacija pakelia vibraciją, padeda giliai atsipalaiduoti.

Rebefingo sesija su energetiniu gydymu ir apvalymu nuo nekokybiškų energijų (Šviesos Reiki ir Kristalų gydymas, garso terapija) 2 val. – 120 Eur.

Auros apvalymas nuo negatyvių energijų, spinduliuotės, energetinių parazitų, minčių šlako, toksinų, užsitęsusio streso, čakrų subalansavimas, užpildymas visos sistemos šviežia gyvybine energija.

Transformacinė sesija. Rebefingo sesija transformacinis – energetinis ir Šviesos gydymas su kakava ir meditacija (Šviesos Kalba, Reiki, Angelų ir Kristalų gydymas, garso terapija) 2,5-3 val. – 155 Eur. 

Tai galinga transformacinė kelionė. Sesija užbaigiama Šviesos meditacija, kuri padeda sustiprinti Šviesos kūną.

REBEFINGO NAUDA:

⪢ Sumažina stresą ir padidina energiją, gyvumą ir gerovės jausmą.
⪢ Išleidžia toksinus iš kūno ląstelių: 70% toksinų išsiskiria per patį kvėpavimą!
⪢ Leidžia saugiai ir švelniai pakilti senoms emocijoms, prisiminimams ir praeities traumoms.
⪢ Prieinama prie nemalonumų šaltinio ir jį transformuoja, suprantant pagrindines minčių ir įsitikinimų sistemas, kurios pritraukė nepatogumus.
⪢ Padeda išsiaiškinti santykių / intymumo problemas ir palaiko, kad priimtum ir išgydytum senas apleidimo, praradimo ir atstūmimo žaizdas.
⪢ Didina srautą, lengvumą, džiaugsmą ir malonumą gyvenime ir santykiuose.
⪢ Prieinama prie išplėstinių sąmonės būsenų, įskaitant aukštesnį vadovavimą ir aiškumą apie savo kelią ir gyvenimo tikslą.
⪢ Palaiko ribojančių minčių, modelių ir atspaudų paleidimą iš gimimo, vaikystės ir praėjusių gyvenimų.
⪢ Stiprina kūrybiškumą ir išraišką.
⪢ Padeda išgydyti Tavo įsivaizduojamo atskyrimo žaizdą (mes esame vienis).
⪢ Leidžia pajusti ryšį su savimi, Žeme ir visomis būtybėmis.
⪢ Padidina vidinės ramybės ir atsidavimo patirtį.
⪢ Peržengia protą ir emocijas ir palaiko tiesos pažadinimą, kas Tu iš tikrųjų esi.

KAIP TAI DAROMA?

⪢ Aptarsime kas yra rebefingas ir kas gali įvykti jo metu.
⪢ Pradėsime rebefingo sesiją, sesija atliekama gulint. Tu išmoksi sąmoningai susieti savo kvėpavimą, kad tarp įkvėpimo ir iškvėpimo nebūtų pauzių. Kvėpavimas yra pilnas ir taip pat atsipalaidavęs. Lėtai būsi vedamas ir atrasi savo ritmą, ir kvėpuosi šiek tiek greičiau ir giliau, nei esi įpratęs.
⪢ Kvėpavimo sesija trunka maždaug 40-50 minučių.
⪢ Seanso dalis baigiama 10-15 minučių trukmės atsipalaidavimo – integracijos etapu.

REKOMENDACIJOS:

– Nevalgyti ir nevartoti daug skysčių 1,5-2 val. iki sesijos
– Nesikvėpinti
– Apsirengimas patogus, nevaržantis kūno

KONTRAINDIKACIJOS

– Aukštas kraujospūdis
– Širdies stimuliatoriai
– Psichikos sutrikimai
– Laikotarpis po infarkto, insulto (ne mažiau kaip 5 mėn.)
– Laikotarpis po po sunkių operacijų (ne mažiau kaip 3 mėn.)
– Kvėpavimo organų sistemos ligos
– Epilepsija, smegenų kraujotakos sutrikimai, centrinės nervų sistemos ligų (neurologinės ligos)
– Nėštumas

KAIP TAI VEIKIA?

Kvėpavimas veikia kaip tiltas tarp sąmoningo ir nesąmoningo, tarp proto ir kūno. Kvėpavimą galime sąmoningai kontroliuoti, pavyzdžiui, pranajamos kvėpavimo pratimais, tačiau jei visą dieną negalvojame apie kvėpavimą, vis tiek kvėpuojame. Rebefingas veikia pagal principą, kad tarp psichinės ir fizinės savijautos ir kvėpavimo atvirumo yra tiesioginis ryšys. Atpalaiduojantis ir išlaisvinantis kvėpavimas pašalina įtampą kūne ir mintyse.

KAS DARO REBBEFINGĄ?

Rebefingas yra kelionė laisvės link. Tačiau į laisvę kliūčių yra daug ir įvairių, ir būtent šios kliūtys verčia žmones ieškoti rebefingo.

⪢ Santykių sunkumai ar modeliai, kurie kartojasi kiekvienuose santykiuose
⪢ Nežinojimas, kas Tu esi ir ko nori
⪢ Savo galimybių neišnaudojimas
⪢ Įstrigimas būtyje, kurią pabrėžia pastangos įtikti kitiems
⪢ Stresas
⪢ Lėtinis skausmas
⪢ Su darbu susijusios problemos
⪢ Depresija, fobijos, nerimas potrauminio streso sutrikimas (PTSD)
⪢ Save naikinantys modeliai
⪢ Drovumas ir žema savivertė, nepasitikėjimas savimi
⪢ Bendras nepatenkinimas dėl kiekvieno gyvenimo aspekto
⪢ Nesugebėjimas jausti / blokai
⪢ Tiesiog norisi geriau pažinti save ir labiau džiaugtis gyvenimu
⪢ Priklausomybė nuo narkotikų ar alkoholio

KAM REIKALINGAS REBEFINGO VEDLYS?

⪢ Sukuria saugią erdvę kvėpavimui
⪢ Pats vedlys yra galingas kvėpavimo katalizatorius
⪢ Viso seanso metu duoda patarimus dėl kvėpavimo ritmo, tempo ir kitų parametrų
⪢ Stiprus kvėpavimo srautas, praeidamas mūsų kūną, gali iškelti bauginančius fizinius pojūčius, kadangi atsikratome senų elgesio modelių, įtampų. Vedlys moko, kaip neskausmingu, netgi maloniu būdu tai išgryninti, integruoti
⪢ Po seanso pagalba patarimais

Su malonumu Tau padėsiu nerti į save ir man bus garbė būti šalia Tavęs, kad įkvėptum Meilės labiau. Kad pažintum tikrąjį save. Kad pajaustum laisvę. Kad pajustum elektrinę Meilę savyje!

Rebefingo sesijas atlieku poroms, grupei. Sesijos vyksta Vilniuje.

Norint kuo geriau išnaudoti rebefingo privalumus, ypač dirbant su giliai įsitaisiusiomis traumomis, rekomenduojama ilgą laiką dalyvauti privačių užsiėmimų serijoje, suteikiant galimybę integruotis tarp kiekvienos sesijos, rekomenduojama 10-20 sesijų. Imant sesijų paketą taikoma nuolaida.

Neriam į gydančią, plečiančią kelionę į save!

El. paštas: fowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

Neriam ~

Flow In Glow | Žydrūnė 

D.U.K. APIE REBEFINGĄ

Praktikuoju rebefingą jau 4 metai, jau pati nėriau daugiau nei į 300 asmeninių sesijų, tiek su vedliu, tiek pati individualiai praktikuoju rebefingą. Esu pravedusi daugiau nei 300 grupinių sesijų. Mielai palydėsiu Tave patirti savęs, – į Gylį, Laisvę, Plėtrą – į Šviesą – MEILĘ!

SUSIPAŽINKIME


A T S I L I E P I M A I

💟💟💟
Atsiliepimas po 12 sesijų (į tai įėjo 7 grupiniai  užsiėmimai, ir 5 individualios  ir sesijos).

Žydrūne, norėjau pasidalinti savo įspūdžiais ir padėkoti už palydą ir pagalbą mano kelionėje. Jau kai pirmą kartą Tave pamačiau, supratau, kad suvaidinsi reikšmingą vaidmenį kažkuriame mano gyvenimo etape. Neklydau. Diena, kai išgirdau iš gydytojo diagnozę ir siūlymą gydymą atlikti chirurginiu būdu, mane suneramino gal kokią minutę, ne daugiau. Nuojauta ar intuicija kuždėjo „nereikės nieko operuoti, pasikliauk savimi“. Tada pagalvojau apie Tave, kaip apie vedlį, palydovą, padėjėją ir mokytoją, kuri padės savęs gydymo kelionėje.

Kakavos ceremonijos, rebefingas, Tavo balsas ir patarimai, energija ir šviesa, rūpestis bei atjauta buvo didžiausia parama. Po kiekvienos sesijos ar ceremonijos išeidavau pakylėta, sklęsdavau aukščiau žemės (tuomet kažką privalėdavau suvalgyti, nes būčiau išskridusi į dausas 💫)

Per Tavo vedamas praktikas ne tik pagijo mano fizinis kūnas, bet ir pradėjo sveikti emocinis kūnas, giliau supratau ligos priežastis, suvokiau jos šaknis ir būdus kaip save pagydyti. Šiai dienai esu visiškai sveika, nereikalingos jokios chirurginės intervencijos, jaučiuosi labiau balanse ir tėkmėje. Ir suprantu, lygiai kaip pasveikau, galiu ir vėl susirgti – tad viskas mano pačios rankose ir mano valioje 🦋

Jaučiu ir matau, kad esi dėl žmonių ir eini savo keliu. Žmogų, dirbantį iš pašaukimo visada lengva atpažinti. Dėkoju ir linkiu pakylėjimo kiekvienoje sekundėje ir Tavo pačios kelionėje 💙🙏 – Rasa

💟💟💟
Atsiliepimas po 1 rebefingo sesijos:
„Atėjau nieko nesitikėdama, be lūkesčių, teko dalyvauti rebefingo sesijose – bet šįkart buvo taip kitaip. Muzika, kvapai, vedimas, viskas taip susiliejo ir atsidūriau kvėpavimo metu kažkokioje erdvėje kur dar neteko būti, ir tai buvo ir baisu, bet ir maloniai jaudino. Šiandien atsikėliau ir atrodo krūtinės srityje kažkas atsirakino, atrodo galiu įkvėpti labiau. Ačiū tau labai, tikrai dar sugrįšiu, labai nustebino ši praktika, jaučiuosi tarsi kažką atrakinusi viduje!“ – Kristina
💟💟💟
Atsiliepimas po 2 rebefingo sesijų:
„Rebefingas pas Žydrūnę yra labai gili patirtis ir mano didžiausia rekomendacija sudalyvauti. Rebefingo pagalba patyriau tyriausią savo energiją, stiprią galią savyje, kuri buvo pažadinta dėl šios kvėpavimo praktikos. Taip pat tai yra gilus poilsis. Ir viso to nebūtų be rūpestingo Žydrūnės vedimo. Verta tai išbandyti! Taigi, kviečiu pas Žydrūnę!“ – Giedrė
💟💟💟
Atsiliepimas po 3 rebefingo sesijų:
Rebefingo metu – pradžioje buvo sunku kvėpuoti, nejaučiau to kvėpavimo malonumo, sukosi daig minčių galvoje, kūnas drebėjo, buvo ašarų, prisiminimų ir labai gilus atsipalaidavimas. Pirmas kartas po rebefingo – sukosi stipriai galva, buvo jausmas nemalonus, bet tuo pačiu ir palengvėjimas, bet praėjus kelioms dienoms po kvėpavimo – jaučiau didelį pasididžiavimą savimi ir džiaugsmą, pajaučiau, kad iškvėpavau sukauptą stresą, emocijas ir skaudulius. Antras kartas, kai patyriau rebefingą – buvo visiškai kitoks, jau buvau drąsesnė, žinojau, ko galiu tikėtis, nors, buvo pasakojama, kad kiekvienas kartas vis kitoks, potyriai skirtingi, bet aš nebijojau ateiti, būti savimi, jausti save. Šio kvėpavimo metu jaučiau didelį, didelį dėkingumą ir ašaros buvo riedėjo, jaučiau šilumą, jaukumą ir begalinį palaikymą. Šis kartas buvo jautrus, labai jautrus, po kelių dienų – palengvėjimas, atėjo daug suvokimų, atsakymų į man neduodančius klausimus, ramybės. Na, o trečias kartas – buvo dar kitoks. Ir kaip taip skirtingai gali būti, aš nežinau, bet šis kartas – labiausiai nustebino – ir verkiau, ir juokiausi, ir kaitau, ir purtė šaltis, ir visiškai šlapias kūnas buvo, bet.. koks atsipalaidavimas atėjo, kokia ramybė, koks dėkingumas, tiesiog, tuščia galva išėjau, kai leidau sau visiškai būti savimi, išjausti, paleisti, ir patirti save.
Aš esu labai laiminga, sutikusi Žydrūnę, jei norite patirti – laisvę, meilę, dėkingumą, pagalbą, priėmimą, šviesą, ramybę bei atrasti save kitaip – labai rekomenduoju. Žydrūnė, kuri turi tiek meilės, dėkingumo, noro padėti, skleisti tinkamas ir veikiančias energijas, kurios gydo, sušildo, pripildo daug saulės ir šilumos. Jos jaukumas, juokas ir spindinčios akys, pripildo erdvę tiek daug gėrio, tiek jaukumo ir šilumos, kad reikia TAI PATIRTI, kartais sunku ir suprasti bei rinkti tinkamus žodžius apie šią kelionę, šios kelionės vedlę. Ačiū, Tau, Mieloji, kad Tu esi ir galiu tai patirti su TAVIMI. – Agnė
💟💟💟
Atsiliepimas po 4 rebefingo sesijų:
„Žydrūnę atradau netikėtai, tačiau tuo laiku kai man labiausiai reikėjo. Niekada anksčiau nebuvau net girdėjusi apie rebefingą, tačiau viskas ateina tuomet, kai žmogui tuo labiausiai reikia. Ji vedė (ir vis dar veda:) mane intuityvaus kvėpavimo keliu, kaip keistai beskambėtų, tačiau per šias sesijas aš surinkau save iš gabaliukų bei pradėjau geriau pažinti, o labiausiai patinka tai, jog po šios sesijos aš surandu vidinę ramybę (lengvumą). Visiems rekomenduoju, kas domisi rebefingu, pasirinkti Žydrūnę vesti šiuo keliu! – Ingrida
💟💟💟
Atsiliepimas po 5 rebefingo sesijų:
„Kai Žydrūnė pasiūlė prisijungti prie rebefingo sesijų dvejojau, nes buvo negirdėta ir nepažįstama, baugu. Ir iš viso, kas tas rebefingas?! O šiandieną po 5 sesijų sakau, kad noriu dar! Sąmoningas kvėpavimas man padėjo atsipalaiduoti, nuraminti savo mintis, parodė, kaip atsipalaiduoti esant stresui ir leido susivokti kai kuriose situacijose.. Ir visa tai tik kvėpuojant!⁣ Ačiū, Žydrūne, už įdomią ir naudingą patirtį, kurią pratęsime ir toliau!“ – Gintarė
💟💟💟
Atsiliepimas po 6 rebefingo sesijų:
„Labai retai kada rašau atsiliepimus, bet neparašyti apie rebefingo sesijas būtų neteisinga, nes manau žmonės turi sužinoti kokia magija yra rebefingas ir Žydrūnės duo! Taip nutiko, kad mokytojas surado mokinį, o aš neišsigandau ir nėriau į save, į nepažįstamus klodus, ir nepatogumą. Sąmoningas kvėpavimas tai lyg priklausomybė (gerąja prasme). Tiek neišjaustų jausmų, šviesos, minčių ir kaskart vis kitokių būsenų. Žydrūne, ačiū, kad supažindinai su šia praktika, Tu esi nuostabi mokytoja ir aš nuoširdžiai vertinu Tavo atsidavimą, palaikymą, pastebėjimus ir Tavo laiką. Esu be galo dėkinga, kad taip kantriai priėmei po savo rebefingo sparnu, kai man labai skaudėjo ir buvo tikrai nelengvas laikotarpis. Jis ir toliau toks ne iš lengvųjų, bet tikrai, atrodo, kažkas prasivalė, nauja energija atėjo bekvėpuojant, šviesoj pasiplaukiojau ir pasidarė daug lengviau. Rebefingas – tai jėga, kuri išbudina, prajudina ir mano atveju, atrodo lyg prasibroviau pro mane sukausčiusiais baimes ir pajutau malonumą nepatogume. Pažinti save yra tikra dovana ir rebefingas yra stipriausia mano bandyta praktika!“ – Simona
%d bloggers like this: