Rebefingo sesija

Rebefingas tai dvasinis kvėpavimas, dar žinomas kaip intuityvus energijos kvėpavimas, sąmoningas kvėpavimas. Rebefingas tai vienas aiškiausių, paprasčiausių ir efektyviausių dvasinio valymosi metodų, kai kvėpuojama atsiplaidavus, intuityviai pasirenkant ritmą, sujungiant įkvėpimą ir iškvėpimą. Žodis rebefingas ang. – rebirthing reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo – „tirpdomi“ blokai ir Tu gali transformuoti skausmingus išgyvenimus į kūrybą, laisvę ir džiaugsmą.

Rebefingas yra saugus ir natūralus kvėpavimo metodas, jungiantis mus su mūsų pasąmonės protu – mūsų giliausių minčių, įsitikinimų ir norų namais. Tai ne tik terapijos forma, kuri gali padėti išspręsti bet kokią problemą, pradedant depresija ir baigiant santykių sunkumais, tai taip pat yra paprasta priemonė geriau pažinti save.

Rebefingas veikia trimis lygiais – fiziniu, psichologiniu ir dvasiniu. Fiziniame lygmenyje keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje, tai veikia ir kitų cheminių elementų pusiausvyrą organizme, dėl to gerėja savijauta ir visų organų veikla, valosi organizmas. Rebefingas paliečia giliausius sąmonės ir pasąmonės lygmenis. Giliai ir taisyklingai kvėpuojant išeina per daugelį metų kaupęsis stresas ir pradedama sveikti. Dvasiniu lygiu rebefingas gydo Sielą, nes keičiasi požiūris į gyvenimą, keičiasi mintys, tikslai. Rebefingas teikia gyvybinės energijos, nes hormanizuoja jos tekėjimą energetiniais kanalais.

Rebefingo metu yra išlaisvinamos užstrigusios neigiamos emocijos, kurios saugomos kūno „atmintyje“. Kai šios emocijos integruojamos, o kvėpavimas ir energijos srautas tęsiasi, pasiekiamos gilios palaimos, aiškumo ir supratimo būsenos apie save ar konkretų klausimą, su kuriuo yra susiduriama. Galų gale, po rebefingo žmogus jaučiasi ramus, aiškus ir išlaisvintas. Rebefingas kartu su teigiamu mąstymu bei kitomis kūrybinėmis technikomis yra puikus įrankis saviugdai. Švelnus ir malonus, tačiau dinamiškas ir galingas, moko mus subalansuoti savo gyvenimą ir būti harmonijoje su savimi ir aplinka.

Rebefingas nesusijęs su jokia religija, bet neabejotinai yra giliai dvasingas. Tai apie sprendimų priėmimą, remiantis asmenine tikrove ir laimės paieškomis. Tai skatina individualiai mąstyti ir prisiimti atsakomybę už tai, ką sukūrėme savo gyvenime, kartu suteikiant supratimą apie savo visišką sugebėjimą pakeisti savo gyvenimą į tokį, kokio norime.

Rebefingas paskutiniame lygmenyje susijęs su mūsų tikrosios galios supratimu, sąmoningumo didinimu ir kartu su dvasinio apsivalymo metodais leidžia mums išnaudoti visą dvasinį ir fizinį potencialą.

Kaip aš susipažinau su rebefingu ir kaip jis man padėjo?

122489727_1106130446508980_5661416084903337859_o-2

INDIVIDUALI REBEFINGO SESIJA

⪢ Sąmoningo kvėpavimo – rebefingo seansas. Kvėpuojama ritmiškai 40-50 min., 10-15 min. atsipalaidavimo etapas.

⪢ Seanso metu naudoju smilkalus, aromoterapiją, groja muzika atitinkamų Hz, kuri sustiprina praktiką.

⪢ Atliekamas trumpas energetinis (elektromagnetinio lauko – auros) apvalymas. Kuriu jaukią erdvę, kvėpuojama saugioje Šviesioje erdvėje.

⪢ Po seanso traukiamos Taro ir orakulo kortos pagal poreikį.

⪢ Pateikiu įžvalgas gautas sesijos metu.

Rebefingo sesija 1,5 val. – 80 Eur.

Taip pat Vilniuje rengiu grupinius rebefingo seansus, daugiau čia: Renginiai

Rebefingo sesija ir kakavos ceremonija 2 val. – 90 Eur.

Kakava padeda atverti Širdį ir prisijungti prie ekstazinės gyvenimo palaimos, o sąmoningai vartojama suteikia vibracinę savybę, kuri atveria mus aukštesniam gijimo lygiui. Kakava yra stiprus sąjungininkas, rezonuojantis Širdies dažniu ir galintis pažadinti mūsų ryšį su savo emociniais ir energiniais kūnais, o ypač derinamas su sąmoningu kvėpavimu, gali padėti mums ištirpinti užsikimšimus ir išlaisvinti užstrigimus, kai atsiveriame aukštesnei savimonei ir saviraiškai. Kakava padeda pasinerti giliau į seansą.

Rebefingo sesija + energetinis gydymas / apvalymas 2 val. – 100 Eur.

Sesijos metu energetiškai „nuskaitau“ Tavo energetinį lauką (aurą), būna suteikiamas toks apsivalymas / gydymas kokio Tau labiausiai reikia dabartiniu momentu. Atkuriama energijos tėkmė ir pusiausvyra, subalansuojama čakrų sistema.  Naudojami gydomieji kristalai, garso terapija.

Rebefingo sesija, kakavos ceremonija ir Transformacinis – energetinis / Šviesos gydymas + meditacija ~3 val. – 111 Eur.

Tai galinga transformacinė kelionė. Naudoju Reiki, Angelų Gydymą, gydymą Šviesa. Naudoju „Šviesos kalbą“. Sesija užbaigiama Šviesos meditacija, kuri padeda sustiprinti Šviesos kūną. Naudojami gydomieji kristalai, garso terapija.

REBEFINGO NAUDA:

⪢ Sumažina stresą ir padidina energiją, gyvumą ir gerovės jausmą.
⪢ Išleidžia toksinus iš kūno ląstelių: 70% toksinų išsiskiria per patį kvėpavimą!
⪢ Leidžia saugiai ir švelniai pakilti senoms emocijoms, prisiminimams ir praeities traumoms.
⪢ Prieinama prie nemalonumų šaltinio ir jį transformuoja, suprantant pagrindines minčių ir įsitikinimų sistemas, kurios pritraukė nepatogumus.
⪢ Padeda išsiaiškinti santykių / intymumo problemas ir palaiko, kad priimtum ir išgydytum senas apleidimo, praradimo ir atstūmimo žaizdas.
⪢ Didina srautą, lengvumą, džiaugsmą ir malonumą gyvenime ir santykiuose.
⪢ Prieinama prie išplėstinių sąmonės būsenų, įskaitant aukštesnį vadovavimą ir aiškumą apie savo kelią ir gyvenimo tikslą.
⪢ Palaiko ribojančių minčių, modelių ir atspaudų paleidimą iš gimimo, vaikystės ir praėjusių gyvenimų.
⪢ Stiprina kūrybiškumą ir išraišką.
⪢ Padeda išgydyti Tavo įsivaizduojamo atskyrimo žaizdą (mes esame vienis).
⪢ Leidžia pajusti ryšį su savimi, Žeme ir visomis būtybėmis.
⪢ Padidina vidinės ramybės ir atsidavimo patirtį.
⪢ Peržengia protą ir emocijas ir palaiko tiesos pažadinimą, kas Tu iš tikrųjų esi.

KAIP TAI DAROMA?

⪢ Aptarsime kas yra rebefingas ir kas gali įvykti jo metu.
⪢ Pradėsime rebefingo sesiją, sesija atliekama gulint. Tu išmoksi sąmoningai susieti savo kvėpavimą, kad tarp įkvėpimo ir iškvėpimo nebūtų pauzių. Kvėpavimas yra pilnas ir taip pat atsipalaidavęs. Lėtai būsi vedamas ir atrasi savo ritmą, ir kvėpuosi šiek tiek greičiau ir giliau, nei esi įpratęs.
⪢ Kvėpavimo sesija trunka maždaug 40-50 minučių.
⪢ Seanso dalis baigiama 10-15 minučių trukmės atsipalaidavimo – integracijos etapu.

REKOMENDACIJOS:

– Nevalgyti ir nevartoti daug skysčių 1,5-2 val. iki sesijos
– Nesikvėpinti
– Apsirengimas patogus, nevaržantis kūno

KONTRAINDIKACIJOS

– Aukštas krausjospūdis
– Širdies stimuliatoriai
– Psichikos sutrikimai
– Laikotarpis po infarkto, insulto (ne mažiau kaip 5 mėn.)
– Laikotarpis po po sunkių operacijų (ne mažiau kaip 3 mėn.)
– Kvėpavimo organų sistemos ligos
– Epilepsija, smegenų kraujotakos sutrikimai, centrinės nervų sistemos ligų (neurologinės ligos)
– Nėštumas

KAIP TAI VEIKIA?

Kvėpavimas veikia kaip tiltas tarp sąmoningo ir nesąmoningo, tarp proto ir kūno. Kvėpavimą galime sąmoningai kontroliuoti, pavyzdžiui, pranajamos kvėpavimo pratimais, tačiau jei visą dieną negalvojame apie kvėpavimą, vis tiek kvėpuojame. Rebefingas veikia pagal principą, kad tarp psichinės ir fizinės savijautos ir kvėpavimo atvirumo yra tiesioginis ryšys. Atpalaiduojantis ir išlaisvinantis kvėpavimas pašalina įtampą kūne ir mintyse.

KAS DARO REBBEFINGĄ?

Rebefingas yra kelionė laisvės link. Tačiau į laisvę kliūčių yra daug ir įvairių, ir būtent šios kliūtys verčia žmones ieškoti rebefingo.

⪢ Santykių sunkumai ar modeliai, kurie kartojasi kiekvienuose santykiuose
⪢ Nežinojimas, kas Tu esi ir ko nori
⪢ Savo galimybių neišnaudojimas
⪢ Įstrigimas būtyje, kurią pabrėžia pastangos įtikti kitiems
⪢ Stresas
⪢ Su darbu susijusios problemos
⪢ Depresija
⪢ Nerimas, fobijos
⪢ Drovumas ir žema savivertė, nepasitikėjimas savimi
⪢ Bendras nepatenkinimas dėl kiekvieno gyvenimo aspekto
⪢ Nesugebėjimas jausti
⪢ Tiesiog norisi geriau pažinti save ir labiau džiaugtis gyvenimu

KAM REIKALINGAS REBEFINGO VEDLYS?

⪢ Sukuria saugią erdvę kvėpavimui
⪢ Pats vedlys yra galingas kvėpavimo katalizatorius
⪢ Viso seanso metu duoda patarimus dėl kvėpavimo ritmo, tempo ir kitų parametrų
⪢ Stiprus kvėpavimo srautas, praeidamas mūsų kūną, gali iškelti bauginančius fizinius pojūčius, kadangi atsikratome senų elgesio modelių, įtampų. Vedlys moko, kaip neskausmingu, netgi maloniu būdu tai išgryninti, integruoti
⪢ Po seanso pagalaba patarimais

Su malonumu Tau padėsiu nerti į save ir man bus garbė būti šalia Tavęs, kad įkvėptum Meilės labiau. Kad pažintum tikrąjį save. Kad pajaustum laisvę. Kad pajustum elektrinę Meilę savyje!

Rebefingo sesijas atlieku poroms, grupei. Sesijos vyksta Vilniuje.

Norint kuo geriau išnaudoti rebefingo privalumus, ypač dirbant su giliai įsitaisiusiomis traumomis, rekomenduojama ilgą laiką dalyvauti privačių užsiėmimų serijoje, suteikiant galimybę integruotis tarp kiekvienos sesijos, rekomenduojama 10-20 sesijų. Imant sesijų paketą, norint patirti kelionę dviese ar grupėje taikoma nuolaida.

Rebefingo sesija dviems – 144 Eur.

Rebefingo sesija su kakava ir energetiniu apvalymu – 155 Eur.

10 sesijų ciklas, derinant kakavą ir energetinį gydymą, Šviesos Kalbos transmisijas – 777 Eur.

Neriam į gydančią, plečiančią kelionę į save!

El. paštas: fowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

Neriam ~

Flow In Glow | Žydrūnė

%d bloggers like this: