Pilnaties Portalas Avine 10.09

Su Pilnaties Portalu! Kaip Pilnaties energijos? Ar maudaisi malonume, ar emocijų bangos nubloškė?

Pilnaties energijos kvies pagalvoti, kaip gerbiame save artimų santykių kontekste. Kils ragininimas rasti pusiausvyrą tarp savo asmeninių poreikių tenkinimo ir kito poreikių tenkinimo, tarp nepriklausomybės / savarankiškumo ir priklausomybės / draugystės. Kyla stiprus troškimas koreguoti santykius pagal savo poreikius. Naudinga paklausti kaip ir kam norite įsipareigoti ilgalaikėje perspektyvoje – santykiai, partnerystė, projektai. Taip pat šios Pilnaties metu galime suvokti, kad turime atlaisvinti savo kontrolę arba lūkesčius, kaip tikimės, kad mūsų gijimas vyks – negalime paspartinti gijimo.

Avino Pilnatis spalio 9 d. – gilus gijimas. Tačiau jis pasiekiamas bus ne tvarkingai viską sudėliojus į stalčiukus, o visiškai paleidus / pasidavus / atsidavus.

Galime jaustis taip, lyg pasiekėme savo ribos pabaigą, bet jei ir toliau judėsime, šis ribinis taškas įkvėps mus judėti toliau, atleisti arba visiškai paleisti, ir tai savaime gali atnešti tam tikrą išgydymą ar sprendimą. Iš esmės, kad ir kokie santykiai Tave atitolino nuo tikrojo savęs, o ne artino į Tikrąjį Aš – bus peržiūrimi.

Paleisti reiškia pasiduoti tam, kas yra, o ne laikytis to, kaip mes manome, kad viskas turėtų būti – atpažinti ir atsipalaiduoti situacijos tikrovėje, o ne įsitempti į jos ribas.

Daug ką galima pasakyti apie tai, kaip laikytis tvirtai ir veržtis į priekį, nepaisant kliūčių. Asmeniškai aš nemanau, kad paleisti yra tas pats, kas pasiduoti – šiame kontekste – nugalėti. Man paleidimas yra daugiau kaip veiksmo pauzė, proto ir Širdies išvalymas, kad galėtume permąstyti, persikalibruoti ir atsinaujinti. Bet aš žinau, kad yra daug žmonių, kurie gali nesutikti, kurie mano, kad niekada neturėtume paleisti ar net trumpam paleisti tai, kas mums svarbu – juk, nesiverždami į priekį per kliūtis, kaip mes galime ką nors pasiekti?

Kurioje šio argumento pusėje atsiduri Tu?

Savo kelionėje Tėkmės Bangos kitoje pusėje patyriau daug pasipriešinimo, ir mano asmeninė kelionė yra susijusi su mokymųsi bendradarbiauti su Kūrėju, Visata. Tai Atsidavimas – Meilei, energijoms, kurios nori pro mane praeiti; žmogiškajai ir dieviškai kelionei, aukštesniajai jėgai, gyvenimui. Vakar su Ugninėmis energijomis stipriai žengiau į Portalą. Degino Širdį, Sakralą, plėšė laužė kaulus…, pasidaviau… paleidau… ir likau taip maloniai ir švelniai nubučiuota švelnių, it šilkas energijų liežuvių, kurios kutendamos privertė kikenti – priminė man, koks smagus tas ATSIDAVIMAS – ir kiek Gylio jame ir kiek daug Gylio Sluoksnių. Kai ATSIDUODI – NERI – LEIDI SAU PATIRTI SAVE – KOKIA GAIVI SKANUMA 🙂

NORI NERTI Į SAVE LABIAU? NERIAM! Mielai padėsiu išsilaisvinti iš baimių, patirti kitus sluoksnius savo Laisvės, nusimesti ribojančius limitus. THETA HEALING SESIJŲ PAKETŲ PASIŪLYMAI

PILNATIES ORAKULO ŽINUTĖ

SAKYK TAIP. PLĖSKIS PER KRAŠTUTINUMUS, PASITIKĖK GYVENIMU

Tai turbūt vienas didžiausių gyvenimo iššūkių: išlaikyti širdį atvirą per kraštutinumus. Niekas nėra apsaugotas nuo žmogiškosios patirties aukštumų ir nuosmukių. Nuo ekstazės iki agonijos, džiaugsmo iki sielvarto, meilės iki praradimo. Negalime apeiti sudėtingų žmogiškumo dalių, jei norime iš tikrųjų patirti palaimą. Ir jei uždarysite savo širdį sielvartui, negalėsite iki galo patirti džiaugsmo.

Rožė mus to moko, sezonas po sezono. Ji žino, kad jei Ji nepasiduos kiekvienam metų laikui, atėjus vasarai, Ji negalės žydėti. To mus moko ir gimdymas. Kuo saugesnė mama jaučiasi, tuo daugiau ji gali atsiverti.

Gyventi ir mirti atvira širdimi yra tikrai drąsus veiksmas, nes gerai nugyventas gyvenimas yra kupinas netekčių ir tragedijų, taip pat didžiulės meilės, triumfų ir nuotykių. Kai išgyvename sunkius laikus, kai labiausiai norime išsiskirti, gydymas dažnai randamas ryšiu, o ne išsiskyrimu. Kai uždarome savo širdį ir užsidarome, nes skausmas yra per didelis, dažnai atsiduriame labiau atskirti nei anksčiau. Rožė mums parodo, kaip atsiverti pasauliui, kad ir ką atneštų diena.


Ši korta skirta tam, kad paskatintų jus pasakyti gyvenimui „taip“, plėstis per kraštutinumus ir visiškai ir visiškai pastatyti savo dvi kojas.

Kaip gali pasakyti „taip“ gyvenimui?

(The Rose Oracle – Rebecca Campbell; vertimas iš ang. k.

PILNATIES SAVIREFLEKSIJOS KLAUSIMAI

1. Ar paleisti idėją ar veiksmą yra tas pats, kas jų atsisakyti? Kodėl, ar kodėl ne? Kur slypi šių dviejų idėjų skirtumai, jei tokių yra?

2. Padalink puslapį į du stulpelius. Pažymėk kairįjį stulpelį „Pasiduoti“, o tada sudaryk idėjų, įvykių, prisiminimų ir emocijų, kurios Tau asocijuojasi su pasidavimu, sąrašą. Baigus dešinįjį stulpelį pažymėk „Nugalėti“ ir sukurk asociacijų sąrašą. Kokie yra šių dviejų sąrašų panašumai ir skirtumai? Kokie yra emociniai ar konceptualūs skirtumai, jei tokių yra, ir ką jie Tau reiškia? Jei nupieštum animacinį filmuką, vaizduojantį kiekvieną žodį, kaip jis atrodytų?

3. Koks Tavo emocinis atsakas į populiarų posakį „Paleisk ir įsileisk Dievą“? Jei turėtum tai išreikšti kitaip, savo žodžiais, ką pasakytum?

4. Užsirašyk visas pareigas, įsipareigojimus, darbus ir dalykus, kuriuos nori padaryti, kurie Tave slegia. Dabar po vieną sutelk dėmesį į kiekvieną sąrašo elementą ir garsiai pasakyk: „Paleidžiu ________“. Koks Tavo emocinis atsakas į tai pasakius ir ką tai reiškia Tau? Rašyk apie kiekvieną elementą atskirai.

5. Dešimt minučių rašyk laisvai, pradedant žodžiais „Pasiduoti reiškia…“

6. Pagalvojus apie viską, ką iki šiol parašei ir atradai, jei būtų vienas dalykas, kurį galėtum pakeisti savo požiūryje ir (arba) elgesyje, kas tai būtų ir kaip manai, kaip šie pokyčiai paveiktų Tavo gyvenimą?

Dabar paleidžiu šią temą į Tavo rankas. Ką manai, arba ką apie save atradai, rašant apie pasidavimą ir paleidimą? 🦋

Jei Tau patinka mano darbai, informacija, analizės, energijų apžvalgos, kūryba ir nori man padėkoti ar paskatinti kurti – gali man nupirkti kavos!  Tai man svarbi parama ir galimybė kurti daugiau turinio, kuris atneš daugiau Meilės, Sąmoningo įkvėpimo, Kristalinio Aiškumo ir Džiaugsmo. Bet koks Tavo indėlis palies ir manąją ir daug kitų Širdžių, atneš gydymą ir pokytį! „Nupirk man kavos“ yra paprastas, prasmingas, gražus ir greitas būdas paremti kūrybą, pasakyti kūrėjui ačiū! Ačiū Tau avansu!

Nuostabios Pilnaties! Gražios dienos! TĖKMĖJE! 🌊

Su Meile ~
Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: