Gruodis. Aiški Tiesa. Tikėjimo kilimas. Didelių pokyčių pradžia

Kaip Tau prasidėjo GRUODIS? Pirmosiomis gruodžio savaitėmis galime jausti sklandančias drąsias kosmines energijas, mėnesiui artėjant į pabaigą, mus supanti energija ims lėtėti! Gruodį įžengiame į energetinio šuolio etapą – tai didelių transformacijų metas, kuris tęsis iki balandžio mėn. Energijų ciklo spiralės stiprus poslinkis įvyks kitame užtemimų sezone (2023.04-05 mėn.)

7 d.  Pilnatis Dvyniuose. Pilnatys visada atkreipia mūsų dėmesį į tai, ką reikia paleisti iš mūsų gyvenimo. Galime staigiai suvokti savo gyvenimą ir tai gali sukelti impulsą „būtina sužinoti skubiai!“. Galbūt norėsime perduoti svarbią žinią, užbaigti komunikacijos projektą arba paskelbti pranešimą. Mėnulis lygiuojasi su retrogradiniu Marsu maždaug šios Pilnaties metu, tai gali sukelti neramumus, pasipiktinimą ir represuotų nusivylimų pakilimą. Turėtume stebėti save ir nedaryti pernelyg greitų sprendimų ir veiksmų. Retrogradinis Marsas taip pat gali turėti įtakos mūsų energijos lygiui, todėl galime jaustis ypač pavargę ar mieguisti.

Per šią Pilnatį paryškėja kvietimas pagerbti savo žmogiškąją pusę ir būti kantriems. Mes tik žmonės. Gerai, kad turime jausmų, klystame ir ne visada žinome kelią. Lygiai taip pat esame kviečiami pagerbti savo dvasinę pusę. Mūsų dvasinė pusė žino, kad nėra klaidingų posūkių, nėra apgailestavimo ir klaidų. Mūsų dvasinė pusė žino, kad viskas yra mokymosi kelionė ir kad Meilė yra viskas, kas iš tikrųjų yra.

Daugelis iš mūsų gėdijasi pykdami ir išreikšdami savo pyktį. Niekas nenori jaustis piktas, niekas taip pat nenori būti kitoje pusėje, ir nors pyktis kartais gali būti toksiškas, tai taip pat yra sveika ir pagrįsta žmogaus emocija. Kartais mūsų pykčiui tereikia išsilaisvinti, kad mes išsilaisvintume nuo jo. Mes mokomės ir mokomės kaip sveikai išlaisvinti savo pyktį. Tada mums bus lengviau persikalibruoti ir suprasti, kur eiti toliau.

8 d. – Venera kerta Galaktikos centrą. Venera kerta labai jautrų tašką, vadinamą Galaktikos centru. Kaip rodo pavadinimas, tai mūsų Galaktikos centras ir tai giliai sutelktos energijos bei daugybės paslapčių namai! Veneros aktyvinimas gali padėti mums išplėsti Širdies centrą ir sutelkti dėmesį į viską, kas mūsų gyvenime yra gera. Galime jaustis ypač gausūs arba rasti naujų būdų, kaip pasidžiaugti turimomis dovanomis.

12 d. – 1212 Portalas! 12-ojo mėnesio 12 diena atrakina numerologinį kodą 1212. Tai simbolizuoja dvasinį augimą, ketinimų pasireiškimą ir begalinės būties suvokimą. Tai viena galingiausių skaičių sekų Visatoje ir jei atsiversime ją patirti, netrukus išgyvensime didelį poslinkį ir augimo bei gausos periodą.

18-20 d. Saulė Galaktikos centre. Galaktikos centre yra įkrauta energija ir daug neišnaudotų Visatos paslapčių! Saulei kertant šį labai įkrautą tašką, galaktikos energija spinduliuojama į Žemę ir tiesiai į mūsų branduolius. Galaktikos energija gali padėti mums jausti ryšį su mūsų žvaigždžių kilme ir priminti, kad mes iš tikrųjų esame judanti Visata.

20 d.- Jupiteris įžengia į Aviną. Jupiteris įžengia į Aviną, kur jis išliks iki 2023 m. gegužės 16 d. Šis tranzitas skatins priimti savo iniciatyvumą ir nepriklausomybę. Su Jupiteriu Avine sukuriame savo galimybes ir klestime, kai imamės iniciatyvos, įkvepiame kitus ir demonstruojame entuziazmą bei drąsą. Klestinčios sritys yra tos, kurios leidžia mums vadovauti, vesti ir kurti naujoves. Tikėjimas mūsų gebėjimu iš naujo išrasti savo gyvenimą ir su pasitikėjimu judėti pirmyn, nepaisant iššūkių, yra stiprus šio ciklo metu.

21 d. – Saulėgrįža. Tai laikas, kai Saulė „stovi“, tai atneša trumpiausią metų dieną Šiaurės pusrutulyje, ir ilgiausią metų dieną – Pietų pusrutulyje, kur mes esame raginami švęsti šviesą. Nesvarbu, kuriame pasaulio krašte gyvename, Saulėgrįža yra ypač jautri diena, kai galime jaustis labiau suderinti su mus supančiomis energijomis. Taip pat manoma, kad Saulėgrįžos metu šydas tarp šio pasaulio ir aukštesnių matmenų yra ploniausias ir mes galime lengviau įsitraukti į galaktikos energijas ir angelų pasaulius. Saulėgrįžos šventimas tai šventimas mūsų natūralių ciklų ir ritmų. Mes esame Žemės dalis, ir pagerbdami Žemės pokyčius mes intuityviai dalyvaujame savo vidiniuose pokyčiuose. Saulėgrįžos šventimas pagerbia mūsų poreikius ilsėtis, žiemoti, ir primena, kad mes turime pažvelgti į savo šešėlius. Žiemos Saulėgrįža švenčia tai, kad mes žengiame į tamsą, kad galėtume atsinešti šviesą.

Žiemos Saulėgrįža yra gamtos priminimas, kad net tada, kai gyvenimas tamsiausias – kiek tamsu, kiek tik gali būti, lieka mažiausia šviesos kibirkštis, silpniausias vilties žvilgesys. Tai yra tamsiausia naktis, bet tai yra ir akimirka, kai Saulė vėl ima augti. Žiemos Saulėgrįža suteikia naujo gyvenimo, naujos vilties kibirkštį, kuri šį pavasarį sužydės ir išaugs į kažką gražaus.

21 d. – Prasideda Ožiaragio sezonas. Saulėgrįža sutampa su Saulės perėjimu į Ožiaragio žemės ženklą. Ožiaragiui atstovauja Jūros ožka, kuri turi galimybę įkopti į aukščiausius kalnus ir nusileisti į jūros dugną. Laipioti tik dviem kojomis ir plaukti tik su uodega yra sunku, bet kuo daugiau Jūrų ožka išliks, tuo daugiau galimybių ir geresnės perspektyvos ji turės. Jūros ožka primena mums, kad nesvarbu, kokios būtų aplinkybės, kelias į priekį yra. Saugodami save ir tikėdami savimi, galime tai padaryti! Galime pasinaudoti žemiška Ožiaragio sezono energija, kad patikėtume savimi, ypač kai kalbama apie savo tikslus. Atmosfera pradeda alsuoti Ožiaragio ženklo disciplinos, išradingumo ir praktinių užmojų energija. Turėdami šią energiją, galime labiau nei įprastai rūpintis konkrečia sėkme realiame pasaulyje, o ne eteriniais jausmais ar hipotetine ateitimi.

23 d. – Super Jaunatis Ožiaragio ženkle. Ožiaragio sezonas prasideda Jaunatimi, tai sustiprintų naujų pradžių energijos! Jaunatis yra naujo mėnulio ciklo pradžia, todėl idėja pradėti kažką naujo ir pasveikinti naują pradžią yra tikrai padidinta! Galime pripažinti, kad tam tikros ribos ir taisyklės leidžia mums mėgautis, kai atliekame savo pareigas. Turime galimybę išsikelti praktinius, pasiekiamus tikslus ir dirbti ugdant brandą, savidiscipliną ir sveiką protą. Esame raginami pagalvoti ir pasiruošti ateičiai.

29 d. – Merkurijaus retrogradas Ožiaragio ženkle. Merkurijus yra bendravimo ir mūsų mąstymo procesų planeta, todėl kai jis retrograde, mes linkę jaustis šiek tiek migloti, sumišę ir mums gali būti sunkiau išreikšti savo jausmus. Tačiau tai tik tam, kad paskatintų mus pakeisti pasenusius mąstymo modelius ir išsiaiškinti, kaip iš tikrųjų norime bendrauti. Merkurijus taip pat valdo keliones ir elektroniką, todėl kartais galime patirti problemų ir šiose srityse. Daugelis žmonių bijo Merkurijaus retrogrado, tačiau svarbu jį gerbti kaip natūralų Visatos ritmą ir ciklą. Merkurijus yra žinomas kaip Dievų pasiuntinys, ir paprastai, kai patiriame sumaištį ir nesėkmes, kol jis yra retrograde, tai gali būti aukštesnė žinia mums! Paprastai, kai Merkurijaus retrogradas baigiasi, o tai įvyks sausio 18 d., aiškumas atsiskleis.

2022 m. baigiasi „super retrogradu“, nes ir Marsas, ir Merkurijus bus retrogradiniai tuo pačiu metu. Labai intensyvios energijos! Abi šios retrogradinės planetos kartu sukurs lipnią, miglotą ir galbūt net painią energiją, per kurią reikia bristi. Atėjo laikas sukalibruoti savo kasdienį gyvenimą ir bendrą gyvenimo kryptį, kad jos atitiktų Tavo tikrąjį tikslą, Sielos misiją ir dovanas. Daugiau informacijos apie šių planetų šokį mėnesio eigoje, sekite energijų apžvalgas:)

PAGRINDINĖS GRUODŽIO ENERGIJŲ TEMOS

  • Įžengiame į energetinio šuolio etapą – didelių transformacijų metas. Mes galime gauti staigios atveriančios / plečiančios informacijos.
  • Tikėjimo stiprinimas – post-traumos gydymas ir išvalymas ir leidimas Tikėjimui vėl pakilti. Per šiuos kelis metus patyrėme ir matėme daug traumų pakilimo skirtingose grupėse Žemės planetoje. Stiprus laikas suvokti traumas. Dabar mes įžengiame į kolektyvinį periodą kur pakils didesnis pasitikėjimas.
  • Aiškios Blaivios Tiesos sklaida – į Pokytį; tai ves į Aukštesnius santykius

Kai nėriau į gruodžio energijų tyrinėjimą – pamačiau tirštą rūką miške, ir buvo padarytas stiprus žingsnis į priekį – jautėsi it staigus prablaivėjimas: nuo toksiškumo, negatyvumo, iliuzijų. Tai reiškia judėjimą pirmyn su pasitikėjimu. Jei mes ir toliau pasirenkame judėti šiuo keliu, galų gale mes pakeliame save į naujus ir aukštesnius sąmonės lygius.

Mes pradedame stiprius žingsnius į energetinio šuolio etapą. Mes galime gauti staigios atveriančios / plečiančios informacijos, pereiti į kitas sąmonės lygius, kitokį suvokimą, mąstymą, matymą; patirti proveržį savo augime.

Pažvelkime iš perspektyvos, kad pokyčiai vyksta laikui bėgant. Bet čia yra problema. Mes taip negyvename. Mes gyvename pirmojo asmens požiūriu. Mes gyvename akimirka po akimirkos, vieną akimirką vienu metu. Mes gyvename dabartyje. Šia prasme mes esame kaip elektronas.

Ar teko patirti kada staigią įžvalgą? Staigaus nubudimo akimirką? Mistinį išgyvenimą? Jei Tu turėjai tokią patirtį, ar tai įvyko palaipsniui, laikui bėgant? Ne.

Kai pažvelgiu į savo patirtį, kažkas vyko palaipsniui. Tačiau pati patirtis atsirado akimirksniu. Vieną akimirką patyriau save ir savo gyvenimą vienaip. Tai dingo. O kitą akimirką tai buvo kažkas kita. Kaip ir elektronas, aš padariau kvantinį šuolį. Asmuo, kuris niekada nepripažįsta savo pirmojo asmens gyvenimo patirties, niekada nedaro didžiulio šuolio. Jis per daug užsiėmęs bandant pažvelgti į save iš išorės, o ne gyventi iš vidaus. Mano patirtis rodo, kad su elektronu turiu daugiau bendro. Mano didžiuliai šuoliai įvyko, kai mane supančiame pasaulyje kilo gluminantis chaosas. Tapo aišku, kad atsakymų, kurių ieškojau, atėjo ne iš ten. Skamba pažįstamai? Tuomet buvau pasiruošusi atsiverti atsisiųsti kūrybinį informacijos failą į save – iš kažkur. Ir aš susisiekiau su atsisiuntimo šaltiniu. Gavau aktyvuojančios Šviesos dažnį, kuris mane katapultavo į šuolį. Kiekvienu atveju mano gyvenime buvo kažkas, kas buvo to aktyvinimo katalizatorius. Tie žmonės tam padėjo. Ir vis dėlto energija, suaktyvinusi kvantinį šuolį į kitą orbitą, pranoksta jį katalizavusį asmenį.

Į kitą energijos dažnį savo gyvenime nepereiname savo jėgomis, kaip ir elektronas pats neperšoka į kitą orbitą. Ar galite įsivaizduoti, kaip vargšas mažas elektronas šokinėja ir šokinėja bandydamas grįžti į savo įprastą funkcijų diapazoną? Tai mes, kovojantys ties žemesnėmis orbitomis ir energijos lygiais be aktyvuojančios energijos, kuri perkeltų mus į kitą lygį. Elektronas atlieka savo kvantinį šuolį, nes jam yra prieinama energija šiam šuoliui ir dar daugiau. Elektronas sureguliavo būtent tą dažnį, kurio jam reikia aktyvacijai. Mes tokie panašūs į elektroną.

Yra daug energijos rūšių. Dauguma jų mums ne iš karto aktualios. Tačiau yra dažnis, kurio mums reikia kvantiniam šuoliui. Turime panaudoti savo dvasinę praktiką ir intuityvius gebėjimus, kad galėtume prie jos prisiderinti. Ir mes turime atsiverti, kad tai gautume, jei norime, kad tai turėtų prasmę mūsų gyvenime. Kai tai darome, rezultatai yra nuostabūs – per mus virpa puikūs meilės ir gyvybinės energijos dažniai. Perspektyva ir išmintis iš aukštesnės mūsų gyvenimo orbitos – didesnis kūrybinio lauko, kuriame veikiame, suvokimas. Įeiname į sferos, pilnos aukšto dažnio kūrybinės energijos, suvokimą. Suprantame, kad nesame tik elektronai, ieškantys tų dažnių. Mes esame tų jėgų šaltinis. Turime juos pristatyti savo pasauliui, kad paskatintų kvantinį šuolį, kurį turi padaryti kiti. Kvantinis šuolis atneša supratimą, kad mes nesame tik žmogaus gebėjimai, susiję su mūsų dvasine praktika. Mes esame Suvereni Siela, kuri vadovauja mūsų žmogiškiesiems gebėjimams šioje praktikoje. Kvantinis šuolis yra aukščiausia dvasinė praktika, pažįstant save kaip Suverenią Sielą ir veikiant kaip savo žmogiškojoje patirtyje. Tada mūsų vaidmuo nėra nurodyti tų dažnių, kurių, mūsų manymu, žmonėms reikia. Tai jie turi rasti. Mūsų darbas yra pasiūlyti viso spektro šviesą, sklindančią iš Suverenios Sielos, kas mes esame.

Taigi, kaip Tu gali įkūnyti daugiau savo Šviesos? Kokias praktikas ir būdus gali atlikti? Kas Tau yra vidinis suverenitetas ir kaip jį ugdai? Ką Tau reiškia suverini Siela?

Mes patyrėme šiais metais didžiules energetines perkrovas ir turime stipriai atkreipti dėmesį į visos savo sistemos atsigavimą, poilsį. Jeigu Tu jau patyrei ar patiri didžiulius pokyčius, tyrinėji vidinius limitus, ar vystai intuiciją ir savo duotybes, ar patiri, kad esi daug labiau susijungęs su Dvasia / Visata / Šaltiniu, ir tai Tau nauja / ar plečiasi – prisimink, kad reikalinga skirti laiko integracijai, reikalinga tai įžeminti. Niekada nepamiršk kūno. Tai fizinė transporto priemonė, per kurį mes gauname perdavimų / transmisijų patirtis iš Dvasios / Visatos / Šaltinio.

Nors už lango žiema aš su gruodžio pradžios energijų verpetais panirau į šiltas globojančias ir kibirkščiuojančias plečiančias bangas kartu su ThetaHealing® kursu gruodžio pradžioje ir… tai buvo… bomba! 🙂 Ištyrinėjome daugiau nei 300 nuostatų, daug juokiamės, mokėmės, verkėme ir juokiamės, buvo labai stipru. Tai buvo jau ketvirtas mano ThetaHealing® meditacijos kursas, baigiau Gyvenimo Žaidimas kursą, – tai vienas įdomiausių ir rečiausių ThetaHealing® seminarų buvo sukurtas remiantis realaus gyvenimo sėkmės atvejais ir suteikia galimybę pašalinti konkrečius ribojančius įsitikinimus, kad būtų galima pasiekti didesnę sėkmę gyvenime ir versle; čia susijungia dvasingumas ir verslas. Labai džiaugiuosi, kad galiu plėstis, augti, ir padėti Tau dar labiau atrasti būdų kaip integruoti savo Šviesą savyje, naikinant blokus, kad galėtum sukurti savo trokštamą Realybę, ir… patirtum savo Kvantinį Šuolį.

Jeigu jauti vidinį kvietimą nerti gilyn į save kartu su manimi, – kviečiu susipažinti! Užsiregistruok!

Nuostabaus, magiško gruodžio!

Namaste ~
Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: