Dvasinio atsibudimo simptomai

Dvasinis atsibudimas gali vykti kelis metus, ir tu to nesuprasi. Dabar gali būti atsibudimo etape – ir to nesuprasti. Tai normalu, nes kylant sąmoningumui, įgaunant naujos informacijos mūsų visa sistema, smegenys nespėja apdoroti informacijos, ir reikia laiko, kad suvoktume kas vyksta.

Dvasinis atsibudimas gali išvis neįvykti kažkam per visą gyvenimą – ir tai nėra blogai. Vieni gyvena pagal šimtus metų sukurtą stereotipų paketą, kiti gyvena pagal savo vertybes plačiai atmerktomis akimis, ir jiems visuotinės tiesos ir informacijos srauto iš kosmoso tiesiog nereikia.

Dvasinis atsibudimas gali būti įvairių formų, įvairių supratimų, galimas šokinėjimas iš vieno taško prie kito, bet tai yra supratimas į vienintelį Visatos ir realybės prigimtį. Žmonės patiria dvasinius atsibudimus įvairiomis formomis, tai švarus, ryškus supratimas apie tam tikrą dalyką, kuris gali būti fragmentinis.

Orange Fact Health and Fitness Instagram Post (1).png

Dvasinį atsibudimą galima apibrėžti kaip naujai atrastą dvasinės tikrovės suvokimą. Joks asmuo negali visiškai apibrėžti dvasinio atsibudimo kitam. Kiekvienas žmogus turi skirtingą požiūrį į gyvenimą ir skirtingai apibrėžia dalykus. Tai gali įvykti bet kuriuo jūsų gyvenimo momentu ar laikotarpiu.

Mūsų vaizduotė ir medijos dvasinį atsibudimą pateikė kaip kosminį dalyką, kai jis iš tikrųjų yra normalus dalykas Sielos evoliucijos kelionėje. Man dvasinis atsibudimas buvo labai stiprus ir staigus, ir kiekvienam gali būti tai labai skirtingai, ir nereikia lyginti mano kelionės su kažkieno kito. Mes turime pamiršti lyginimąsi, ir susikoncentruoti ties savimi – nesvarbu kokio jūs amžiaus, Siela, jeigu lemta, atsibus savu tinkamu metu. Tai gali būti kai jūs pasirinksite sąmoningai dirbti, kad save pažinti, arba kažkas iš aplinkos jus  „užkabins“, ir jūsų Sielos gelmes palies taip, kad sukels sąmyšį ir chaosą, ir atsistosite akis į akį su savo Siela.

Suvokimas, kad esi daugiau negu mintys ir kūnas išgąsdina, kai žmogus visą gyvenimą gyvena  „autopilotu“ ir gyvena žemesnėje čakrose – turiu omenyje, jis koncentruojasi labiau į išlikimą, maistą, seksą, gerbūvį, kuris apima stogą virš galvos, toks žmogus gali gyventi iš Širdies, tačiau kažkur gali būti blokas ar tiesiog dar ne laikas gali būti žmogui prabusti labiau į aukštesnes čakras – į platesnį vaizdą, kuris apima iliuzijų išnykimą, į vaizdą, kad esame vienis, ir esame daugiau negu mums atrodo ir, kad turime ryšį su kažkuo didesniu negu esame.

Turiu dar pabrėžti, kad kalbu iš savo patirties, iš to, ką mokiausi, kas yra mano TIESA – mano tiesa ir požiūris, perspektyva nebūtinai turi sutapti su jūsų perspektyva ir TIESA. Mes čia esame viename laive, ir galime priimti skirtingai matančius, mums nebūtina pritarti. Mes čia kiekvienas žengiame į savo tiesas kai pradedame eiti dvasingumo keliu, tačiau simptomai, kai gyjame dvasiškai, atsibundame dvasiškai, nors ir gali būti labai skirtingi kiekvienam, jie nėra kintantys.

Išankstinio atsibudimo simptomai. Simptomai, su kuriais susiduria žmogus prieš pat dvasinį pabudimą, dažnai būna dėl proto pokyčių. Vizijos, ryškios svajonės, įžvalgos, sinchroniniai įvykiai, kitoks pasaulio matymas, perspektyvų bei įsitikinimų pokyčiai. Neretai žmogui kyla klausimai apie Dievą, religijas, apie idėjas, kurių laikėsi visą gyvenimą. Jūsų galvoje energija veikia tam, kad išvalytumėte aspektus, kaip matote save ir kaip matote pasaulį. Trumpai tariant, jūsų akys atsimerkia, kai jūsų protas nutyla, o pažvelgę į išorę pamatysite, kad viskas sąmoninga.

Dvasinio pabudimo simptomai. Jaučiamas staigus energijos pakilimas. Suvokimas pasikeičia, gamtą matote kitaip, spalvos ryškesnės. Jūs jaučiate laiką, jis tampa tarsi klampi miela masė, jaučiate ir matote objektų tarpusavio ryšį pasaulyje. Jūs jaučiate energijos pliūpsnį, šviesos blyksnius ir galite patirti daugelį kitų Kundalini simptomų. Matote vizijas, sapnuojate ryškius sapnus, ir žinote dalykus, kurių anksčiau nežinojote. Kai atsiveria Karūnos čakra jūs gaunate informaciją apie savo gyvenimo tikslą ir pamokas. Kai atsiveria Sielos energija galite prisiminti praeitus gyvenimus. Yra daugybė Karūnos atsivėrimo aprašymų ir jie labai skiriasi. Visiems būdinga tai, kad yra matoma giliau, negu kokia yra asmenybė, yra sutinkamas Aukštesnysis Aš. Vyksta gilus centrinės nervų sistemos sujungimas. Tai lemia išplėstą suvokimą ir jutimo sugebėjimus. Kitas bendras veiksnys toks, kad padidėję sugebėjimai ilgainiui išnyksta. Tačiau žinau iš savo patirties, kad padidėję gebėjimai gali trukdyti gyventi (padidėjęs jautrumas bet kokiai energijai), ir žinau, kad reikia su tuo stipriai dirbti. Dvasiškai atsibudę mes labiau ir plačiau atmerkiame akis.

Kundalini simptomai. Pradiniai Kundalini simptomai yra dilgčiojimas ar raumenų trūkčiojimas įvairiose kūno vietose. Galite jausti trumpalaikį skausmą ar mėšlungį, lūpų drebulį, smegenų blyksnius, atsitiktinius kūno trūkčiojimus. Galite pajausti staigų energijos pasireiškimą kūne, šviesos sprogimą smegenyse ir galite jausti dilčiojimą ar tirpimą įvairiose kūno vietose.

Kai pajuntate šiuos dalykus, jūs turite galimybę meditacijos metu palaikyti ramų protą vis ilgesnį laiką. Tuo metu pateksite į gilų, į transą panašią būseną, nebijokite, jeigu prarasite save, tai yra užmigimas meditacijoje. Kadangi dažnai trūksta informacijos apie Kundalini atsibudimą, simptomai paprastai apibūdinami spalvingai, todėl ši patirtis gali atrodyti keistenė negu yra iš tikrųjų. Daugelį simptomų lemia centrinės nervų sistemos pokyčiai.

Visi šie simptomai ar bet kuris iš jų pasireiškia įvairiais dvasinio atsibudimo ir gijimo etapais, ir tokie simptomai yra pranykstantys. Atsibudimo procese kai kuriuos iš šių simptomų galite jausti tik kartą, kai kuriuos galite jausti kiekvieną dieną. Kai Kundalini atsibudimas įvyksta visiškai tie simptomai išnyksta, jūsų vibracija pakyla, kaip ir sąmoningumo lygis.

Įprasti simptomai: dilgčiojimas, raumenų trūkčiojimas, karščio bangos, prakaitavimas, kūno vibracija, raumenų skausmas, energijos srautai, raumenų mėšlungis, minties šviesos blyksniai, vidinis/ išorinis šviesos lietus, savaiminiai orgazmai, įžvalgos, pulsuojanti galva, padidėjusi seksualinė energija, sustiprėję pojūčiai, pakitusios sąmonės būsenos, visų jutimų praradimas, išėjimas iš kūno, vidiniai elektros smūgiai, drebulys, odos niežtėjimas, miego ir valgymo įpročių pasikeitimas, galvos skausmai, klausos pokyčiai, kaukolės spaudimas, vizijos, dvasios gyvūnų/ dvasios vedlių pamatymas, savaiminis juokas ar verkimas… ir dar gali būti kitų patyrimų kurių nepaminėjau.

Pagrindinės „taisyklės“ pradedant ar užsiimant darbu su savimi, kai paliečiami gilesni pasąmonės ar Sielos sluoksniai, labai svarbu skirti laiko sau, vienatvėje, gamtoje. Labai svarbu neskubėti, čia niekas nelaimi, nerungtyniaujame kas greičiau „supras“ ar „išgis“, čia yra nesibaigiantis procesas.

Gijimo fazės simptomai. Vėlesni simptomai, atsibudus, gali būti ligų, psichinių sveikatos problemų, emocinių problemų ir pan. visuma. Nerimas, depresija, lėtinio nuovargio sindromas, tulžies puslės ir kepenų problemos, dilgčiojančių kojų sindromas ir kiti panašūs reiškiniai yra dažni gijimo simptomai. Kūno gijimas padidės kai jūsų vibracija pakils.

Mes visi einame gyvenimo spirale, ir suprantame dalykus vis labiau, išmokstame pamokas, pamatome tikrus kitų veidus, pamatome ir pažįstame save labiau, išgryniname savo vertybes, išjaučiame savo jėgą ir autentiškumą, vis sliuokdami spirale prisipildome Meilės vis labiau – bet, jeigu tai pasirenkame – gyventi iš Širdies. Svarbu „pasiduoti“ procesui, mėgautis procesu, jausti smalsumą, išmokti klausyti labiau – savęs ir kitų. Kitas svarbus dalykas – tikėjimas  –  tikėjimas savimi, procesu, Visata.

Prisiminkite – kas tai bebūtų, baimė, trauminė patirtis, vaikystės blogi prisiminimai, ar dar kažkas – kai supranti tai ir priimi, kai pamatai aspektus, tuomet tos patirtys ir visi kiti blogumai nebegali valdyti Tavo gyvenimo. Kai mes išgyjame emociškai mes tuomet leidžiame sau augti ir vystytis emociškai, gilesniame, dvasiniame lygyje.

Man buvo staigus pokytis visuose mano realybėse ir vidiniuose sluoksniuose, Tau – gali taip nebūti, ir nereikia išsigąsti kažkokio simptomo, kurį radai mano aprašyme, ir kuris vyrauja Tavo gyvenime. Tau gali atsiverti labiau Širdis, ir gali jausti keistą skausmą krūtinėje; Tau gali būti keisti galvos skausmai, ir gali patirti kosminius, giliai paliečiančius sapnus, kurie pildosi. Na bet kokiu atveju – gali ir nieko nebūti – ir tai visiškai normalu – tuomet gali šokti į didesnį sąmoningumą ir neskubant pažinti save ieškant praktikų, kurios tinka Tau.

Jeigu jauti, kad vyksta vidinė transformacija ir jautiesi pasimetęs – siūlau intuityvią konsultaciją. Tu nesi vienas, ir aš Tau galiu padėti atrasti unikalias integracijos, išsilaisvinimo ir  įsižeminimo praktikas. Kyla klausimų? Prašyk man: flowinglow11@gmail.com

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

 

2 thoughts on “Dvasinio atsibudimo simptomai”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: