KOVAS. Ugningi pokyčiai, suvokimų plėtra, atsinaujinimai

Per kelias savaites supakuotų pokyčių kiekis verčia svaigti vien apie tai pagalvojus! 2023 m. kovas yra vienas didžiausių pokyčių ir atgimimo laikotarpių šiais metais!

Aš rašydama visą šią energijų apžvalgą kibirkščiavau nuo energijų, tai labai stipru, SEGAMĖS DIRŽUS, NERIAM!

ASTROLOGINIAI SVARBIAUSI ĮVYKIAI

7 d. – Pilnatis Mergelės ženkle. Su gydančių energijų, kurios mus lies šią Pilnatį, pagalba mes galime pereiti į aukštesnę vibraciją atskleisdami nesąmoningus modelius. Galime pagauti staigius suvokimus, ypač apie sritis, kuriose reikia daugiau tvarkos, rūpesčio. Kažkas gali būti apšviesta, skatinant mus susisiekti su tais dalykais, kurių galbūt nepaisėme arba atidėliojome, ypač dėl darbo, paslaugų, įpročių, sveikatos ir kasdienybės. Aukščiausios būsenos Mergelės energija moko mus, kad mes visada esame pasiruošę, visada verti ir tobuli. Turime pastebėti visas savo dalis, kurios nesijaučia vertos. Kai atpažinsime įvairius būdus, kaip sakome sau, kad mūsų nepakanka, galime pakeisti šį mąstymą mintimis, kurios sustiprina mūsų vertę ir gausą.

7 d. – Saturnas pereina į Žuvų ženklą. Tai vienas didžiausių 2023 m. kosminių įvykių. Saturnas yra žinomas kaip Karmos valdovas. Kai jis keliauja aplink zodiaką, jis linkęs sujaudinti karmines pamokas, kurias turime išmokti. Saturnas, judantis į Žuvis, paruoš mus naujai karminių pamokų kelionei. Žuvys yra paskutinis zodiako ženklas, todėl Saturno judėjimas čia taip pat rodo didesnio ciklo pabaigą arba užbaigimo tašką.

Žuvys yra vandens ženklas, vaizduojantis šviesą, tamsą ir neregėtus pasaulius. Jis žinomas dėl savo abstrakčių idėjų, kūrybiškumo, užuojautos ir ėjimo su srautu. Žuvys yra kintantis vanduo, o tai reiškia, kad jis yra prisitaikantis, laisvai tekantis ir atviras jį supančio pasaulio energijoms.

Tūkstančius metų buvo manoma, kad Saturnas yra paskutinė mūsų Saulės sistemos planeta, žinomas sąmonės kraštas. Valdydamas sienas ir pabaigas, Saturnas moko mus apie mūsų ribas, padėdamas įgauti formą, kad galėtume sutikti savo likimus kovodami. Be Saturno niekada neįsisąmonintume savo potencialo, neprisiimtume atsakomybės už savo veiksmus ir neišmoktume susidoroti su sunkiomis gyvenimo realijomis. Saturnas yra labai žemiška energija. Jis valdo tokius dalykus kaip įstatymai, ribos, pareigos ir apribojimai. Saturno energija kartais gali jaustis kaip pažadinimo skambutis, grąžinantis mus į realybę ir priversdamas susitaikyti su savo veiksmų ir kolektyvo veiksmų pasekmėmis.

Galime įsivaizduoti taip – Žuvys yra sklandžiai tekantis vanduo, Saturno buvimas statys užtvankas. Šios užtvankos gali nukreipti vandenį produktyvia ir naudingesne kryptimi, bet taip pat gali jaustis labiau slopinančios ar kontroliuojančios. Tačiau yra būdas sukurti pusiausvyrą tarp šių dviejų energijų. Kūrybinės, neapčiuopiamos, atviros Žuvų energijos idėjos gali įgauti šaknis tikrovėje Saturno dėka. Tai gali leisti mums įgyvendinti tas kūrybines, net dvasines idėjas ir iš tikrųjų jas įgyvendinti šiame 3D pasaulyje. Jei Žuvų energija yra kaip muzikos kūrinys, Saturno buvimas gali padėti mums užrašyti muzikines natas, kad muzikos kūrinys iš melodijos, gyvenančios tik mūsų galvose, taptų kažkuo, ką galima groti, klausytis ir tai būtų prieinamą amžinai.

Turime atkreipti dėmesį kaip galime prisiimti atsakomybę už pasirinktą gyvenimą, už savo veiksmus, už žodžius, už energiją, kurią skiriame pasauliui. Saturnas nori, kad mes sustiprėtume ir prisiimtume atsakomybę už savo gyvenimą ir elgtumėmės pagal savo tikrąjį, autentišką aš. Saturnas gali nustatyti ribas ir apribojimus, dėl kurių galime jaustis įstrigę ar užgniaužti, tačiau tai tik tam, kad galėtume skirti laiko išsiaiškinti, ko iš tikrųjų norime ir kaip galime tvirtai atsistoti į tai už ką esame, ir kas esame.

Realybės patikrinimai: ką reikia suprasti, kas reikalauja atsakomybės; pamatyti kas neveikia; kas efektyvu ir kas ne; kaip geriausiai išnaudoti savo energiją. Mes galime suvokti kito lygio savo svajonę, – ir pamatyti, kaip galime tai paversti realybe, ir kas tėra tik iliuzija.

Kovo 12 d. – Jupiterio jungtis su Chironu Avino ženkle. Tai yra tranzitas skatinantis didesnį supratimo, išminties ir sąmoningumo poreikį, taip pat didesnį domėjimąsi gydymo menu ir holistine sveikata. Tai gali būti laikas, kai atnaujinsime savo asmeninių įsitikinimų sistemą. Potencialas yra didelis, norint atsikratyti neigiamo požiūrio, kuris mus sulaiko. Kaip tai vyksta Avino ženkle, mes galime būti ypač suinteresuoti bendrauti su asmeniniais demonais, kurie sugriovė mūsų pasitikėjimą ir gebėjimą įtvirtinti savo ribas. Galime staigiai patirti tam tikrą pabudimą arba galutinį sprendimą, kad nebenorime laikyti praeities skausmų ir rūpesčių.

20 d. – Lygiadienis, Saulė Avine. Tai vienas svarbiausių mėnesio įvykių! Saulė pereina į Aviną tuo pačiu metu kaip ir Lygiadienis. Kadangi Avinas laikomas pirmuoju zodiako ženklu, šis žingsnis taip pat laikomas astrologinių metų pradžia! Pavasario Lygiadienis – laikas, kai dienos šviesos ir tamsos valandos yra vienodai subalansuotos. Lygiadienis yra stipri energetiškai diena, galite stipriai išsivalyti ir pasikrauti emociškai ir dvasiškai, atnaujinti kūną ir Sielą.

20 d. – Jaunatis Avine. Skatinimas priimti savo iniciatyvumą ir nepriklausomybę. Be baimės veikdami pagal savo vidinius impulsus ir atsisakydami būtinybės tobulinti šiuos impulsus pagal tai, ką kiti gali norėti, kad darytume arba ką, kitų nuomone, „turėtume“ daryti, sužinome daugiau apie save. Jei išmokstame pasikliauti savimi, mes skleidžiame visiškai naują stiprybės aurą, kuri kyla iš asmeninio sąžiningumo ir pasitikėjimo, taip pat tyro ir nekalto žavesio.

23 d. – Plutonas įžengia į Vandenio ženklą.  Tai yra įėjimas į visiškai naują ciklą, su kuriuo dirbsime ateinančius du dešimtmečius! Kai Plutonas patenka į Vandenį, tai keičia dažnį planetoje, mes įžengiame į naują evoliucinę teritoriją. Plutonas įžengia į Vandenį pirmąkart per 250 metų. Kai Plutonas ruošiasi įžengti į Vandenio ženklą, jis baigia savo pamokas ir kelionę Ožiaragyje, kur buvo nuo 2008 m. Kokios temos Tavo gyvenime buvo apie mirtį ir atgimimą. Ką Tau teko paleisti, transformuoti?

Plutono energija yra tarsi feniksas, kylantis iš pelenų ir keliaujant per Ožiaragį, padėjo mums iš vidaus transformuotis sritis, kurios susijusios su mūsų ribomis, mūsų stabilumo ir saugumo jausmais, finansais ir galia. Dabar, kai Plutonas patenka į Vandenį, ši atgimimo energija persikelia į mūsų bendruomenę, mūsų nepriklausomybę ir visus dalykus, kurie susiję su technologijomis. Per šį ilgalaikį ciklą greičiausiai susidursime su kontrolės ir galios problemomis, susijusiomis su individualumu, lygybe, draugyste ir grupinėmis asociacijomis. Galime siekti išsiskirti savo progresyvumu, moksliniu protu, idealais, humanitariškumu ar unikaliomis savybėmis. Tai taip pat laikas, kai siekiame pakeisti ir pertvarkyti visuomenę pasitelkdami mokslą, išradimus ir protą / idėjas.

25 d. – Marsas pereina į Vėžio ženklą. Marsas pasitraukia iš Dvynių, kur jis buvo nuo 2022 m. rugpjūčio mėn. Tai buvo labai labai ilgas laikas, kol Marsas išliko viename ženkle, todėl mes tikrai jaučiame Marso ir Dvynių pamokas. Tai buvo pamokos apie motyvaciją, mūsų gebėjimą prisijungti prie savęs, kaip aiškiai galvojame ir bendraujame. Dabar, kai Marsas pereina į Vėžį, mes baigėme šias pamokas ir esame pasiruošę judėti toliau!

Kaip pasikeitė Tavo gyvenimas nuo rugpjūčio, atsižvelgiant į motyvacijos jausmą, energijos lygį ir tai, kaip sprendi savo baimes? Kaip Tu dabar pasirenki išreikšti save ir bendrauti su kitais? Ar Tu darai dalykus todėl, kad manai, kad turėtum, ar todėl, kad jie ateina iš suderinimo vietos?

Kai Marsas Vėžio ženkle mūsų tikslai ir planai priklauso nuo nuotaikų kaitos ir svyravimo. Taip pat esame labai intuityvūs ir galime jausti motyvaciją imtis veiksmų, kad šiuo laikotarpiu į savo gyvenimą įneštume taikos, komforto ir saugumo. Tai galingas laikotarpis atidėti ego reikalus į šalį, kad galėtume stumti savo planus į priekį. Vidinis pasitenkinimas ir meilė šiuo metu mums apskritai yra svarbesni nei išoriniai pasiekimai. Asmeniniai ir buitiniai tikslai yra mūsų prioritetas šiame etape.

PAGRINDINĖS KOVO ENERGIJŲ TEMOS

-Staigūs suvokimai, suvokimų patobulinimai,kurie ves į transformacijas.
-Ugninė pokyčių energija. Tai gali vesti į ugningas emocijas ar reacijas mumyse ar kituose. Ši energija gali atverti disbalansą, konfliktus. Atkreipti dėmesį kaip ta energija juda mumyse ir kituose. Mes visi esame įtraukti į ugines spirales – parodykime vienas kitam atjautą.
-Santykių atnaujinimai ir pokyčiai. Santykių nutrūkimai ir proveržiai. Atsinaujinimo energija, santykių poslinkiai.
-Fizinio, protinio ir emocinio disbalanso gydymas. Dabar galime turėti daugiau energijos, gebėjimų ir paramos pažvelgti į savo disbalansą.

Angelai Sargai yra aplink Tave. Tu esi palaikomas harmonijoje ir dieviškoje malonėje

Kai nėriau į kolektyvines kovo energijas pajaučiau jausmą tarsi išnėrus iš gaivių gilių vandenų, – jautėsi ledinis šaltis, bet jis gaivino ir skambėjo aiškiai ir ryškiai per visas ląsteles ir visus kūnus (fizinį, mentalinį, emocinį, dvasinį) AIŠKUMAS – mintys buvo aiškios, kūnas jautėsi įsižeminęs, kvėpavimas pagilėjęs, – su kiekvienu įkvėpimu pajaučiau, kaip atsiveria Portalai viduje – sukasi naujos spiralės, nauji ciklai. Čia daug naujų energijų, ir jaučiasi didžiulis kolektyvinis suvokimo poslinkis.

Jaučiasi it kolektyviškai įsliuogsime it į juodąją skylę – į Didžių Vandenų prarają, bet čia, – šešėlių gylyje – pakilę it feniksai – sudeginę savo nuostatas, išskaidę kas nėra Tiesa, mes susijungiame su Šaltinio Širdimi ir grįžtame vis labiau į Meilę (Vienį) ir pajaučiame integruotą Sielą labiau. Daug energijos temų – jaučiu daug Angeliškų energijų, ir aidi Dieviškosios intervencijos gongas, su kurio dūžiais mus pasieks transformacinės jėgos Bangos, kurios ves į harmoniją.

Kiekvienas tai patirs ir priims skirtingai. Jaučiu ir šoko ir chaoso bei pasimetimo energijas.

Sielos sąmonė kyla dar stipriau.
Nieko nėra asmeniško, kaip Tau atrodo.

Kovas suteiks galimybę paleisti asmeniškumą (individualumas, grįžti į vienybę, Vienį) ir įžengti į unikalią saviraišką (kas nėra asmeniška). Viskas statoma iš vidaus į išorę. Laisva valia yra veiksmas.

PATARIMAI KOVUI

Būk tikrai sąmoningas apie savo energiją, kad tikrai taikytum tai, ką išmokai, ką praėjai ir ką suvokei apie save iki šio taško savo kelionėje. Atkeipk dėmesį kas iš tikrųjų Tave uždega, PAKYLĖJA? Dieviška energija veda mus į naują ir tai stipri palaikanti ir apsauganti energija – atsiveria NAUJA aiškiai.

Patyrinėk ką pabaigei, išgydei ir kas naujo jau skleidžiasi Tavo gyvenime? Kas pasikeitė Tavyje? Kokia nauja kryptimi esi pasiruošęs eiti? Ką gali kurti toliau? Kas Tave pakylėja? Apie ką tai yra Tau – ką Tu giliai jauti, kas yra itin asmeniška? Atkreipk dėmesį į savo sveikatą, rūpinosi savimi temas kasdienybėje. Didesnis dėmesys Pagrindo čakros stiprinimui, geras laikas susitelkti į ją.

Patyrinėk, kokiais būdais Tu remi savo energiją, kas Tau padeda kasdien? Kur Tu eini, ką darai, kai Tau reikia paramos? Kaip Tu kasdien rūpiniesi savo dvasiniu aš? Kas geriausia Tavo kasdieninėms praktikoms?

Aišku viena: kovas nebus nuobodus mėnuo:))) Aš šio mėnesio energijas jaučiau jau praeitų metų sausį ir jo laukiau keliolika tūkstančių metų – man asmeniškai tai didžiulių karminių ciklų baigtis ir didelės skanios ir gaivios naujos pradžios pradžia. Išsipakuoja palaiminimai – kiekvienam savi, jeigu esi atviras juos priimti – Visata užlies Bangomis, kurios bus dar nuostabesnės, gausingesnės negu galėjai kada įsivaizduoti.

Stiprink ryšį su kūnu, Širdimi ir su Kūrėju / Dievu / Šaltiniu. Klausyk intuicijos. Kvėpuok Šviesa.

Namaste ~
Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: