Energijų apžvalga: vasario paskutinės dienos

Kaip Tu jautiesi? Vasario paskutinės dienos jau čia – ryškios Saulės Žuvyse paleidimo ir pasitikėjimo energijos prausia mus. Puikus laikas praktikuoti savęs priėmimą ir prisijungti prie Vidinės Taikos vibracijos.

Energijų poslinkiui į KOVĄ prasidedant galime pradėti jausti, kad daug visko vyksta fone, kad daug visko vyksta aukštesniuose lygmenyse, galime jausti, kad kasdieniniame gyvenime galime jaustis išsiblaškę, svarbu išlikti įsižeminus, taip pat galime jausti, kad turime daugiau energijos ir daugiau erdvės viduje – „atlikti vidinius patvarkymus, ką turime padaryti“.

Ką turi atlikti, kuo pasirūpinti? Kas yra svarbu? Kas vyksta priešais Tave, koks yra darbų sąrašas? Naudinga atkreipti dėmesį, kad niekas nebūtų „pamesta, pamiršta“. Gerai užsirašyti dalykus, kad juos prisiminti, įžeminti, nepamiršti kuo reikalinga pasirūpinti.

Nardant po Žuvų energiją galime jausti, kad mūsų energija yra labai aktyvi kituose lygmenyse, kad daug ko vyksta mūsų intuicijos / dvasiniame lygmenyse. Galime jaustis jautresni negu įprastai, emocingesni, galime jausti energijas ryškiau nei įprastai. Sapnai paryškėja taip pat. Tai gali jaustis ir skambėti kaip iššūkiai – bet tai Žuvų sezono dovana – kaip mes gebame įžengti energetiškai į tai, kad yra už fizinio pasaulio ribų.

Žuvys yra Vandens ženklas, ir tai paskutinis ženklas astrologiniame rate, taigi tai žymi uždarymus, užbaigimus. Ką turi užbaigti? Ką galbūt jauti, kas švelniai valosi, ar kur jauti užbaigimų TĖKMĘ – švelniai, su atjauta, gerumu? Svarbu pritaikyti tas energijas sau – pažvelk, kur gali būti švelnesnis ir malonesnis sau, labiau priimantis, labiau atleidžiantis?

Geras laikas skirti laiko sau, atsijungti, atsitraukti, kad galėtume pastebėti ir pajausti save labiau. Galime pastebėti, kad kūnas ir mintys prašo daugiau dėmesio, galime jausti įtampą ir pernelyg didelę minčių stimuliaciją. Tai laikas kai turime nuraminti mintis ir ego, priimti kas esame, ir leisti sau pilnai būti kuo esame, be pasipriešinimo ir be įtampos kūrimo.

Atsiveria daugiau pasirinkimų, tokių pasirinkimų į kuriuos protas logiškai ar racionaliai neįžengtų, atsiveria daugiau negu ko, galbūt, Tavo ego ar savęs jausmas būtų tikėjęsis ar planavęs. Žuvys išveda mus iš žmogiškųjų sferų ir kviečia Sielą atsiverti į daugiau galimybių, kurios Visatoje yra neribotos, daugiau to, ką jauti, – ko negali paliesti, nežinai smulkmenų, nežinai kaip, bet gali pajusti tai, kas jaučiasi gerai, tai kyla Tavyje, kažkas kas gali jaustis labai paguodžiančiai aplink šias energijas.

Žuvų sezonas padeda giliai išvalyti tai, apie ką jau suvoki, kad tai jau išeina, apie tai, ką jau uždarei – ar tai buvusios patirtys, senos tikėjimo struktūros, ar senesnės „baigiančios galioti“ savęs versijos; tai gali jaustis, kad uždarai ir didesnius karminius ciklus, tas Sielos patirtis, kurios atitarnavo savo tikslą, ir dabar tiesiog… tai baigta. Tai Sielų kontraktų baigtys, gali jausti, kad su kažkuo nebėra ryšio; gali pakilti jausmas, kad: „gerai, dabar jaučiu, kad šie žmonės nėra tie, su kuriais turėčiau keliauti kitą ciklą.“

Aš šiuo metu patiriu stiprius karminių ciklų ir Sielos kontraktų baigtis, jaučiu, kad „energetiškai atsijungiu“ nuo tam tikrų žmonių ir energijų, buvusių savęs versijų. Tai nėra, kad aktyviai tai pasirenku, jaučiasi, kaip ciklo užbaigimas, kas man tarnavo anksčiau jau atitarnavo, ir dabar vyksta paleidimas. Nebėra tokių pačių vibracinių energetinių susijungimų.

Tau – tai gali būti labai paprastas aspektas, maža detalė kasdienybėje, bet kurioje srityje, bet taip pat gali būti labai dideli ciklai kaip evoliucionavai per paskutinius metus.

Turime didelę dvasinę paramą – pasitikėk savimi, yra gerai paleisti, yra saugu paleisti, yra saugu užbaigti dalykus,
Emocijos gali kilti stipriai,
Mes žengiame į Sielos dažnį labiau, į išmintį, tai dažnis kuri atveria didesnį gijimą, plėtrą,
Pasitikėk paleidimu.
Pasitikėk savimi – kad gali paimti ko Tau reikia, ir palik kas lieka už to ribų. Priimk ko Tau riekia ir viskam kitam leisk išnykti, transmutuotis, kad tai būtų paleista. Ir tada gali grįžti nauja forma, nauja patirtimi aukštesniame dažnyje.

Prisijunk, reflektuok, klausyk, tikrai įsijausk – ką man rodo šis paskutinis energijos ciklas? Kalbame apie 12 mėnesių astrologinį ciklą, žvelgiant nuo praeitų metų Pavasario Lygiadienio – kai prasideda nauji astrologiniai metai. Tai gali jaustis ir kaip didesni ciklai, kelių metų. Gali ryškiau jausti prie kokių energijų nebenori prisidėti, kurios Tavęs neberemia to apie ką mes esi DABAR, ko nori ir ko Tau reikia.

Tarsi rožiniai mažyčiai lotuso žiedai, pilni atjautos, pradeda pražysti, nes čia daugiau erdvės viduje naujai sąmonei atsirasti… Kovas jau atveria Portalą į energijas – į kurias turime įžengti ir priimti. Kovo pradžios energijos atvers didžiules energijas į Balandžio užtemimų didžiulius Pokyčių Portalus. Stebėk save, tai labai svarbus laikas. Tai man asmeniškai labai didžiuliai poslinkiai, šias energijas jaučiau jau praeitų metų sausį – tai didžiuliai informacijos srautų gavimai ir ryškūs sapnai, evoliucija, Sielos augimo temos ir sąmonės plėtra. Kristalinis Šviesos kūnas energizuojasi, ir Šviesos Kodai pasiruošę įsigerti giliau.

Turime atsiduoti, priimti tai, ką turime paleisti, pasitikėti ir atsiduoti Pokyčiui, priimti sąmoningus pasirinkimus į Pokytį – nes kitaip Pokytis ateis per išorę su šoko energija jeigu pastatysime ego ar mintis į priekį savo Kelionėje, – reikia klausyti savo kūnos sąmoningumo, jausmo, gerbti savo energiją, ir pastebėti ką gebame ir ko iš tikrųjų trokštame. Juk žinai giliai savyje, ko iš tikrųjų nori ir kas esi? Laikas tai pripažinti.

Uždėk ranką ant Širdies, iš tikrųjų pripažink save, priimk save ir viską ką patiri šioje beprotiškoje žmogaus kelionėje,
kuri nėra paprasta, lengva,
Tikriausiai per mažai tai darome greitame pasaulyje,
O turėtume.

Taigi, ką palieki, ir į ką nebegrįši energetiniu lygmeniu?
Tai dienos, kai galime suprasti labiau ko mokomės, ką gydome, ką suvokiame apie savo energiją ir patirtis.

Grįžk į save į švelnią Meilės vietą,
Skirk sau ervės atrasti Ramybę apie savo Kelionę, kurią patiri,
Sek energija, kuri Tave kviečia.

Su Meile ~
Žydrūnė

PATINKA, ATNEŠA ĮKVĖPIMŲ IR NAUDOS MANO ENERGIJŲ APŽVALGOS? GALI PAVAIŠINTI MANE KAVA💙🦦

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: