Žemės, Visatos ir mano Širdies ritmas

Noriu papasakoti apie savo patirtą transformaciją šiais metais. Ji apėmė mano Širdies ir Gerklės čakras, mano vidinį centrą, moterišką ir vyrišką energiją manyje, mano vaizduotę. Po visų įvykių suvokiau, kad aš veikiu pagal 12 čakrų sistemą, ir tai suvokti galime kiekvienas skirtingai, tam reikia atviro proto ir didelio savęs pajautimo. Apie 7 čakras parašiau čia: Čakros. Vidinė vaivorykštė 🌈

Dvasinį atsibudimą patyriau 2016 metų rudenį, ir nuo 2018 metų (2017 visus metus sirgau…) stengiausi dirbti su savimi, dariau savo dvasines praktikas, kad ugdyti intuiciją, vystyti savo gebėjimus. Apie juos nesu linkusi kalbėti, tačiau tai yra daug psichinių gebėjimų vienoje krūvoje, kurių neišskiriu – aš nesu dalimis, aš esu visuma, hoho.

Ta tranformacija tai buvo ugnys krentančios iš dangaus sapnuose ir vizijose, chaosas mintyse, nemiga, badavimas, kokono fazė, didelis nusivylimas ir sielos liūdesys, išbandymai, dvasinė depresija, vidinis spindėjimas, emocijų nelaikymas ar netvardymas, pasikeitęs balso tonas, nauji suvokimai, Širdies susiderinimas su Žemės ritmu, pajautimas labiau savojo ritmo, harmonija, vidinės ugnies suvokimas, beprotiški Visatos ženklai ir sinchronizacijos, dvasinių gyvūnų, vedlių, angelų apsilankymai. Tai visos temos, kurios buvo vienos iš stipriausių šiais metais.

Aš turiu tokią „super galią“, kai paskęstu būtyje ateina vizijos arba sapnai, kuriuos kažkada sapnavau. Aš sapnuoju pranašiškus ryškius sapnus, su daug simbolikos ir spalvų, kvapų ir kitokiais potyriais, nuo 2007 metų. Man sapnai – be laiko, laikas ten pranyksta, ir atėjęs sapnas iš, atrodo praeities, gali padėti išanalizuoti situacijas dabartiniu momentu, man tai tiesiog kitas dabarties momentas. Tą rytą jaučiausi keistai, sapnavau, kaip iš dangaus krenta liepsnos, o aš stengiuosi nuo jų pasislėpti. Paskendau būtyje, ir atėjo sapnas, kurį sapnavau prieš kelis metus: aš stoviu danguje ir spardau didelius medžių kamienus į Žemę, ir jie užsiliepsnoję krenta žemyn. Buvo savaitės laikotarpis, kai vizijos mane puldavo tarsi iš pasalų, aš tuomet galvojau, kad tai dėl to, kad dirbau su savimi intensyviai, bet vėliau suvokiau, kad tai buvo Širdies ir Gerklės didesnis atsivėrimas. Ir tai įvyko, nes subrendau dvasiškai labiau, susitiprinau savąjį centrą. Tai 8 čakra – dvasinė branda, tai čakra esanti tarp Saulės rezginio čakros ir Širdies čakros. Ši čakra tarnauja kaip Dieviškosios apraiškos ir kūrybos pasireiškimas. Padeda nukreipti energiją ir stimuliuoja viso kūno energijos sistemą. Padeda išreikšti save. Tai skatina įsitvirtinti visuomenėje į Širdies areną, kad visi mūsų kūriniai spindėtų iš mūsų Širdies, kad galėtumėte eiti savo keliu, darbu, gyvenimo misija, kuri atitinka Širdies čakrą. 

Toliau sekė kokono fazė, į kurią įspyrė vidiniai ir išoriniai įvykiai, ir aš negalėjau pajudėti, kartais atrodydavo, kad tai jokia kokono faze, o zombio… Labai emocionalaus zombio, nes verkdavau per dieną po tris keturis kartus. Apie kokono fazę plačiau galite paskaityti čia: Transformacija ir gyvenimo ciklai

Tuomet, toje fazėje, ant baltų kambario durų pamačiau juodą stačiakampį, o jo kampe buvo drugelis, kuris plazdeno sparnais, ir jo viena sparnų pusė buvo juoda, kita balta. Ir išgirdau mintį galvoje, bet ne savo: „Tu dabar kokono fazėje, pakentėk, tuoj baigsis“. Tai pirmas kartas kai išgirdau aiškią žinutę. Mintys pradėjo greitai dėlioti vertinimus: „Kokono fazė? Man? Negali būti, juk man transformacija įvyko prieš tris metus? Man dabar transformacija? Kas vyskta?“. Bet tuomet nubraukiau visus klausimus ir vertinimus, priėmiau savo būseną. Tik vėliau suvokiau, kad tai buvo moteriškosios ir vyriškosios energijų susiderinimas. Tai 11 ir 12 čakros, esančios virš smegenų pusrutulių, viduryje yra karūnos čakra. Šios čakros katalizuoja ir harmonizuoja moterišką ir vyrišką žmogaus kūno energiją. Kartu jos susijungia su karūnos čakra ir su visomis kitomis čakromis ir subalansuoja abu smegenų pusrutulius. Tai Dieviškasis įkvėpimas. Tuomet galima suprasti dvilypumo vienybę

Ir… kitą dieną išgirdau dainą, kuri kiekviename žingsnyje man einant manyje sukėlė neapsakomai nuostabią viziją: aš einu ir tempiasi prie manęs prilipusi Šviesa, o joje spindi geltonos gėlės, ir kiekvienu žingsniu vis jaučiu, kaip Širdis susiderina vis labiau su Žemės ritmu. Toje dainoje grojama su rankiniu būgnu, jo dažnis yra 432 Hz. Stovėjau ir mane visą net perliejo dar šiltesnė banga, negu tos prikibusios Šviesos. 432 Hz tai planetos Širdies dažnis, Žemės ritmas, tai magiškas tonas gamtos… Ir supratusi giliai ką reiškia įsižeminti supratau ir ten kas yra aukščiau… Nes kai supranti vieną, supranti ir kitą… Kaip viršuje – taip ir apačioje, kaip viduje – taip ir išorėje.

Remiantis muzikine teorija, grojant 432 Hz melodijomis, vidurinis C yra arčiau 256 Hz, dažnis yra 8Hz kartotinis, labiau žinomas kaip „planetos Širdies plakimas“. Muzikos terapija 432 Hz padeda palengvinti nerimą, sumažinti Širdies susitraukimų dažnį ir kraujospūdį bei paprastai turi raminamąjį poveikį. Sakoma, kad 432 Hz muzika rezonuoja kūne, atpalaiduodama emocinius blokus ir suderina jus su Visatos Širdies ritmu. Sakoma, kad muzika padidina suvokimą, padidina psichinį aiškumą ir atrakina intuiciją.

Vizualizacijos ateina pas mane irgi intuityviai, aš turiu drakono tatuiruotę, ir jis mano – saugotojas, mano svajonė, mano drąsa. Mėgstu vaikščioti ir klausant muzikos pasiduoti muzikos tėkmei. Iškilo vaizdas, kaip pakylu, mano drakono sparnai plačiai prasiskleidžia, kylu tiesiai ir greitai, tuomet mano sparnai pasikeičia į angelo, ir tuomet tampu tokia šviesi, ta gėlėm aplipusi, ir krentu ant Žemės, pakylu nuo kelių visa purvina, tamsiais plaukais, juoda suknele, tarp miškų, ta laukinė, ir aplink skraido vanagai. Tik vėliau suvokiau, kad tai 10 čakra – vaizduotės čakra, kuri yra galvos gale (kur neuromokslininkai nustatę vizijos lauką). Ši čakra atsakinga už vaizduotę, kai ji atsiveria tuomet galima pradėti matyti ryškias spalvas, emocijos patiriamos kitokiu intensyvumu.

Po dvasinio atsibudimo suvokiau multidimensinius aspektus, tačiau po šios transformacijos dar labiau viskas paaštrėjo. 9  čakra tai multidimensiniai aspektai, ji yra tarp Širdies ir Gerklės čakrų. Ši čakra padeda suprasti multidimensinius aspektus visur. Tai pakelia suvokimą kitų dimensijų. Ši čakra tai mediatorius tarp Širdies ir Gerklės čakrų – tai padeda kalbėti iš Širdies, iš mūsų centro. Padeda suprasti žodinį Sielos bendravimą.

BeFunky-collage (11).jpg

Per visą transformacinį periodą mane sekė rožinė – besąlyginės Meilės spalva, ir žydra – saviraiškos, Gerklės čakros spalva. Tuomet suvokusi, kad reikia stiprinti savo Gerklės čakrą nusipirkau akmenuką (chalcedoną), ir jis žydras, rožiniame maišelyje… Ir eidama toliau pamačiau pūpsantį gėlių krūmą, kurio rožiniai žiedai švelniai nugulę šypsojosi man žydrame danguje… O tą dieną, kai suvokiau labiau kas įvyko, draugas įteikė ryškią šviesiai rožinę gėlę…

Aš čia, ta, laukinė, šviesi, tai angelas, tai drakonas, tai krykštaujantis vaikas. Aš čia, parodyti, kad Tu esi daug daugiau negu Tau atrodo, ir Tu gali būti bet kuo. Jaučiau magiją savo kauluose, mane krėtė drebulys, gėriau spalvas vidiniu matymu, mano kūnas tarsi indas prisipildė tokios Šviesos, nuo kurios riedėjo ašaros. Išgirdau savo dainą, savo ritmą, buvau pakilusi kelis centimetrus nuo žemės, bet jaučiau Žemę kaip niekad tvirtai!

Kai patiri gilias vidines transformacijas, ir atsiveria labiau Širdis gali pajausti keistus sutapimus, gali išgirsti ritmus, kurie taip dera su Tavimi, kad gali pradėti verkti. Gali patirti keistus, nesuvokiamus protui dalykus, gali pajausti ar pamatyti Šviesos blyksnius, gali būti labai sunku, nes mūsų kūnai nepratę prie naujų Šviesos atnaujinimų. Gali nieko nesuprasti, gali nesuvokti, kai tai vyskta. Bet viskas bus daug aiškiau kai atsimerksi vieną rytą ir pajausi, kaip ta vidinė Šviesa užpildo visus tarpus TAVY, visus tarpus, kuriuos skaudėjo, kuriuos mylėjai per mažai… Galima tiek visko daug jausti, galima tiek visko matyti ir patirti, jeigu tik sau leisime.

Gyvenimas įdomus. O dar įdomiau, ką sukursime. Ir galime suktis ir suktis savo gvenimo spiralėjė, galime ieškoti savo gyvenimo detalių, galime labai stengtis ir spausti save surinkti visą savo gyvenimo vaizdą, pagal eiliškumą. Tačiau tik paleidę kontrolę ir atsidavę į savo Širdies vedimą – patirsime ką reiškia laisvė, ir tik po to atsitraukę galėsime pamatyti – kiek jau nuėjome, ir detalės pačios išsiryškins, ir jos tikrai nebus paeiliui, bet vaizdas bendras bus toks aiškus, kad norėsis šokti.

IMG_S7565.jpg

Aš pasidaviau savajai tėkmei, pasidaviau Visatai, Žemės ritmui, ir tai buvo magiškiausias dalykas šiais metais, aš panirau į žydras ir rožines spalvas, ir tai yra saviraiška ir besąlyginė Meilė, ir žinau, kad mes tiek daug dar nežinome apie Sielos evoliuciją, apie savo energiją, ir apie Širdies – Meilės galią. Aš kiekvieną dieną bandau būti Meilės filtras, noriu įkvėpti tos Meilės ir Magijos ir Tau.

Ačiū, kas perskaitė, kas mane palaiko, mintimis, darbais ar žodžiais, ačiū Tau, Tu nuostabus, aš tikiu Tavimi, Myliu Tave.

Namaste,

Flow In Glow | Žydrūnė

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: