Transformacija ir gyvenimo ciklai

Gyvenimas vyksta ciklais. Kiekviename žmogaus gyvenime pirmasis ciklas yra gimimas ir paskutinis ciklas yra mirtis. Mirtis nėra pabaiga, o tik naujo ciklo pradžia. Užuot žiūrėję į šiuos ciklus kaip atskirus apskritimus, jie egzistuoja spiralės principu. Yra srautas ir viskas yra sujungta, kad galėtume sužydėti savo potencialu.

Žmogaus kūnas keičiasi kas 7 metus. 7 metų ciklo metu visos mūsų ląstelės atsinaujina, šis ciklas taip pat apima dvasinę transformaciją. Transformacija vyksta visiems. Tai natūrali gyvenimo dalis, tačiau dažniausią poveikį mums daro dvasinė transformacija. Prieš keisdami savo gyvenimą, tam tikru būdu mes turite… subyrėti. Tam tikra  mūsų dalis turi būti palaidota arba nutraukta, kad įvyktų transformacija. Šis procesas gali būti skausmingas, tačiau jis taip pat yra viena iš  magiškiausių ir apšviečiančių patirčių.

Pagalvokite apie vikšrą. Tam tikru jo gyvenimo etapu jis eina į kokono tamsą, kad įvyktų transformacija. Ar manote, kad vikšras žino, kas jam vyksta kai jis būna kokone?

Ir mes, kaip vikšras, įeiname į kokono stadiją, ir nesuprantame kur einame, ką darome, kaip jaučiamės. Bet vienas stiprus jausmas apima visą esybę – transformacijos.

Aš visą savaitę labai keistai jaučiausi – tarsi būčiau motinos įsčiose, aplink toks tirštas vanduo, ir jis tarsi skystas bespalvis vaškas krenta ant manęs ir aš jame mirkstu. Aš noriu ištrūkti, aš nieko nematau, aš nesuprantu savo jausmų, bet Siela trokšta revoliucijos, tačiau nežinau kaip ištrūkti, todėl tik plūduriuoju… Gulėjau ir jaučiau, kaip visa esybė prisipildo ašarų, sunku nesuprasti kur eini, sunku mirkti tamsoje. Atsiguliau ir staiga ant baltų kambario durų pamačiau juodą stačiakampį, o jo kampe buvo drugelis, kuris plazdeno sparnais, ir jo viena sparnų pusė buvo juoda, kita balta. Ir išgirdau mintį galvoje, bet ne savo: „Tu dabar kokono fazėje, pakentėk, tuoj baigsis“. Tai pirmas kartas kai išgirdau aiškią žinutę. Mintys pradėjo greitai dėlioti vertinimus: „Kokono fazė? Man? Negali būti, juk man transformacija įvyko prieš tris metus? Man dabar transformacija? Kas vyskta?“ Bet nubraukiau visus klausimus ir vertinimus, priėmiau savo būseną.

Jeigu neigtum kokono, ar kitokią stadiją savo gyvenime, kentėtų emocinis kūnas, ir dėl jo fizinis kūnas susirgtų, nervų sistema būtų aliarme, endokrininė sistema sustreikuotų, ir dar kiek vyktų procesų, kurių nesuprantame ar net nežinome. Jeigu kovotume prieš savo būseną tai atitolintų proceso baigtį. Reiktų priimti būseną, kurioje esame, reikia pasiduoti jai, priimti visas kylančias emocijas ir mintis, jų neteisti ir nevertinti. Tiesiog būti ir priimti kaip yra. Išorės veiksniai gali kisti, o ir kosminis oras nuolatos kinta, tačiau mes galime pasirinkti kaip mes reaguosime į pokyčius, išorinę aplinką, atsiradusius iššūkius.

Apie kosminį orą rašiau čia: Kosminis oras

FB_IMG_1562666473743

Viskas tam tikru laiku, viskas savu laiku, bet mes turime prisiminti, kad mes turime prisiimti visą atsakomybę už savo energiją ir sąmoningai priimti savo būseną, laikotarpį, ir priėmę turime pasirinkti žingsnius ką darysime tam tikroje situacijoje.

Buvau pilna negatyvių klausimų, galvoje sukosi ir negatyvios mintys ir iš anksnesnių situacijų susidarę vertinimai, buvau labai liūdna, iš pradžių kūnas priešinosi tai būsenai, skaudėjo pilvą nuo jausmų pertekliaus, skaudėjo galvą nuo minčių maišalynės. Jaučiau, kad kažkas stuma mane į ašaras. Jaučiau, kad mano venose yra baimės, kad yra to trapaus pažeidžiamumo. Bet aš žinau, kad pažeidžiamume yra drąsos, ir tik klausiant klausimų, atliekant veiksmus ir pasitikint nežinomu galima atrasti kažką naujo. Kartais mūsų Sieloms reikia staigios stiprios tiesos nutėkštos teisiai į veidą, kartais mums reikia švelnaus žnybtelėjimo, kartais reikia vien tik saulės, šviesos, kartais reikia ir pasislėpti – visiškos tamsos – kokono būsenos… Jaučiausi viena, negalėjau rašyti, negalėjau kurti, atrodo tarsi pakilęs vėjas atnešė žinutę, kad artėja nauja pradžia neišvengiamai. Aš giliai įkvėpiau ir leidau sau tiesiog mirkti toje maišalynėje. Jaučiau kaip plūduriuoju ir aplink mane skraidžioja visos emocijos ir visos mintys. Negriebiau nė vienos minties, nė vienos emocijos, leidau viskam plaukioti kol… nuplaukė. Mano gyvenime ateina pavasaris, nors ir dabar vasara. Kažkokia mano dalis numirė, ta dalis  kažkada buvau Aš. Bet transformacija tai ne mirtis, tai atgimimas.

Mes suprantame, kad išoriniai veiksniai mus veikia, kaip ir kosminis oras, bet mes turime prisiminti, kad savo veiksmais mes kuriame savo realybę.

Kas prasideda tas ir baigiasi mintimi…

Kokonas primena, kad būna dienų, kai norime pabėgti nuo visko, net nuo savo Širdies, nuo to ką jaučiame. Natūralus senų minčių, senų įsitikinimų ir jausmų „trinimas“ yra būtina dalis mūsų transformacijos kelionėje. Tai laikas, kai mes turime išryškinti savo Širdies plakimą, savo Meilę sau ir Šviesą savy.  Taip Širdis gali drąsiau priimti naują. Tai laikas, kai Dvasia parodo, ką turime palikti už savęs, kad turėtum didesnę laisvę. Kokono būsena tam, kad patirtume atsiskyrimą nuo pasaulio, tačiau saugioje terpėje. Toje terpėje galime pasirinkti atsiverti sau labiau, pasitikėti savo Širdimi ir vidine jėga, pasirinkti mylėti, vietoj to, kad atiduoti savo jėgą baimėms.

Širdies atvėrimas tai sąmoningas pasirinkimas ir tai gali jaustis kaip iššūkis. Tačiau Siela žino, kad tai yra tai, ko mums reikia, kad kiekvieną dieną galėtume gyventi iš Širdies ir jausti, kad esame sujungti su kitais. 

FB_IMG_1562446233681.jpg

Tu laisvas, nesvarbu kokios taisyklės supa Tave. Tu laisvas, nes žinai, kad Tu esi atsakingas už savo veiksmus ir savo energiją. Leisk sau priimti tą etapą, kuriame esi, pabandyk neteisti ir nevertinti savo minčių, pamesk visas limituojančias mintis, leisk vėjui nunešti Tave arčiau Tavo tikslų ir svajonių, leisk sau gyventi iš Širdies…

Daug Meilės,

Flow In Glow | Žydrūnė

 

One thought on “Transformacija ir gyvenimo ciklai”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: