Sapnų analizavimas. Mano sapnas

Kai žmonės galvoja apie savo sapnų analizavimą, jie paprastai galvoja apie raganą su krištolo rutuliu, su sapnų žodynais ar gulėjimą ant sofos, – o į Freudą panašus psichologas jiems tiksliai pasako, ką reiškia jų sapnai.

Tačiau sapnų analizavimas nėra nė vienas iš šių dalykų. Ir tai iš tikrųjų yra vertingas būdas geriau suprasti save.

Patarimai kaip analizuoti sapnus:

⪢ Atsikėlę užsirašykite sapnus. Aš rašau sapnų dienoraštį. Tai yra pirmasis ir svarbiausias žingsnis analizuojant savo sapnus! Rašydami, net kelis sakinius apie sapną, mes tiesiogine prasme iškeliame pasąmonės turinį.

Pasistenkite prisiminti ir indentifikuoti kaip jautėtės sapne. Ar buvote linksmas? Piktas? Prislėgtas? Mes visuomet esame kviečiami mūsų nesąmoningo aš įsijausti į savo idėjas, mintis ir veiksmus, kad galėtume giliau suvokti, kas mes esame ir kur einame savo gyvenime.

Patyrinėkite savo pojūčius sapne – ką užuodėte, ar lietėte, matėte, galbūt net kažką valgėte – koks skonis.

⪢ Nustatykite pasikartojančias mintis sapnuose ir kasdieniame gyvenime. Pavyzdžiui: „Kaip man išeiti iš čia“. „Aš nesuprantu“. Arba „Aš nesiruošiu to padaryti“. Tada paklauskite savęs, ar dieną jums kilo tokių minčių. Jei taip, kokiose situacijose kilo šios mintys?

Apsvarstykite visus sapno elementus, kokios spalvos, kokie vyravo simboliai – čia yra simbolių, kurie yra mūsų kolektyvinėje pasąmonėje ir gali turėti bendras reikšmes.

Pažvelkite į gilesnę gyvūno reikšmę jeigu sapnavote gyvūną – aš žiūriu dvasinio vedlio reikšmes.

Paklauskite, ką sapnas nori jums pasakyti. Betyrinėjant svarbu pajausti, ką sapnas nori pasakyti, o ne išmąstyti. Atsiminkite – jūs esate ekspertas savo sapnų. Pasitikėkite savo vidiniu pasąmonės vedimu.

Jūs galite daug išmokti iš pačių paprasčiausių sapnų. Galbūt galvojate, kad jūsų sapnai nėra žavūs, kad juos tyrinėti. Tačiau net sapnas apie bandeles gali nešti žinutę. Analizavimo procese jūs galite nerasti to „vieno atsakymo“ ar „vienos reikšmės“, o galite turėti daug idėjų ir klausimų, kuriuos galėsite toliau nagrinėti.

DSC_6996
Papasakosiu labai stiprų sapną kurį sapnavau prieš beveik metus. Jį vis dar atsimenu, tai buvo labai ryškus, gražus, su daug simbolių ir potyrių sapnas.

Sapnanau nuostabų saulėlydį, atrodo tokio net nesu mačius realybėje, tik sapnuose. Dangus ryškiai rožiniai raudonas su oranžiniais dryžiais. Aš stoviu, ir geriu tą visą vaizdą į save. Matau daug medžių ir ryškiai rožinėmis smulkiomis gėlėmis, jos žiba, žaižaruoja, pulsuoja. Jaučiu, kad sapnuoju, jaučiu šiltą vėją, kuris man kutena skruostus, užuodžiu gėlių kvapą, kuris vinguriuodamas per šnerves kutena man Širdį savo minkšta vibracija. Matau tolumoje vaikščiojančias kelias raganas, su tomis juokingomis smailėjančiomis kepurėmis, ir juodomis suknelėmis iki Žemės. Aš prieinu arčiau ir pamatau samanų pievą, paliečiu koja ir ji pusiau susmenga. Matau pentagramą samonose, o virš jos vielos susiraizgiusios, irgi pentagramos formos, ir kai dedu koją į vidų tos vielos pranyksta ir samanos pradeda šildyt man koją, jaučiu elektros impulsus, ir matau, kaip samanos toje vietoje pradeda keisti spalvą, toje vietoje ryškėja rožinė spalva. Aš padarau taip kelis kartus, jaučiu virpulį kūne, ir vaikišką smalsumą.

Nors sapnuoju tokius ryškius sapnus jau nuo 2007 m., mane vistiek jie nustebina savo simbolių, spalvų ir potyrių palete. Suprantu, kad tas saulėlydis tai kažko užsibaigimas, tai pabaiga. Saulė leidžiasi, parodydama, kad pasibaigė diena, bet tuo pačiu metu neša žinutę, kad artėja nauja pradžia. Ir koją dedu į samanas tai dešinę – tai vyriškoji energija, tai veiksmai. Tai nuo dešinės kojos prasidėjo tos gyvatės, gyvybinės energijos, kundalini dar vadinamos, kelionė į mane, per mane, prieš beveik 4 metus. Ta energija kilo ir atvėrė visas čakras ir sprogo akinama šviesa, besąlygine Meile vadinama, arba nušvitimu. Raganos sapne savo buvimu nurodo, kad turėčiau labiau pažinti tą raganą savy. Ir kad atėjo laikas susidurti su savo baimėmis ir nubrėžti griežtesnes ribas.

Sapnai atneša man įkvėpimą, naujas perspektyvas, pakylėja, pabaksnoja į tai, su kuo reikia dirbti labiau, kokias energijas integruoti.

Leisk sau panerti į sapnų analizavimą – taip ne tik pažinsi save labiau, bet ir galėsi pasisemti idėjų, bei atrasti savo tolimesnį kelią, jeigu tik klausysi vidinio vedimo. Pasirink šiandien sustoti, įsiklausyk į save, Tu gali nustebti ką gali išgirsti!

Dirbant su manimi / su savimi nardome po sapnų tyrinėjimą irgi! Sapnuose gali ateiti dvasiniai vedliai, kurie nurodo į ką atsižvelgti, nurodo kokią energiją integruoti savo gyvenime, sapnuose slypi atsakymai ir klausimai, kurių mums reikia, kad labiau atsibustume į save, sukurtume balansą ir atsistotume į savąjį kelią.

Spausk čia ir paskaityk apie darbą su manimi / su savimi ⪢ Individuali mentorystė

Jeigu kyla klausimų siūlau nemokamą 15 min. pažintinį pokalbį, arba gali man parašyti: flowinglow11@gmail.com

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: