Žmogaus Dizainas. Autoritetas

Autoritetas kartu su Strategija, apie kurią diskutavome ankstesniame įraše, yra pagrindinis „Žmogaus Dizaino“ ramstis.

Tai yra ketvirtas įrašas serijoje apie „Žmogaus Dizainą“. Kitus šios kategorijos pranešimus rasite čia:

  1. Žmogaus dizainas. Pradedančiojo gidas
  2. Žmogaus Dizainas. Devyni energijos centrai
  3. Žmogaus Dizainas. Auros tipai. Strategijos

Autoritetas tai yra mūsų vidinis intelektas, leidžiantis mums žinoti, ar sprendimas mums teisingas, ar ne. Atrodo, lyg kiekvienas mūsų kūnas turėtų Vidinį Kompasą ar prietaisą, kuris parodo, ar kažkas yra sveika ir tinkama naudoti mūsų energiją, ar ne. Mūsų Vidinis Autorietas yra kūno pagrindu sukurtas žinojimas, vykstantis prieš proto pažinimą, todėl norint jį pasiekti reikia geriau įsiklausyti į savo kūną. Tačiau „Žmogaus Dizaine“ yra ir du išoriniai Autoritetai! Na, o mūsų protas – mąstymas, loginis protas – niekada nėra vidinis mūsų sprendimų autoritetas! Mūsų protas yra skirtas apdoroti informaciją, o ne priimti sprendimus.

Žmogaus Dizaino sistemoje yra 7 tipų autoritetai:

  • Emocinis – Saulės Rezginio (angl. Emotional – Solar Plexus)
  • Sakralinis autoritetas (angl. Sacral)
  • Blužnies autoritetas (angl. Spleen)
  • Ego / Širdies autoritetas (angl. Ego / Heart)
  • Tapatybės autoritetas (angl. G center)
  • Išorinis / aplinkos autoritetas (angl. None)
  • Mėnulio autoritetas (angl. Moon)

Pažvelkime į pagrindines kiekvienos iš šių autoritetų savybes.

EMOCINIS – SAULĖS REZGINIO AUTORITETAS

Jei diagramoje jūsų Emocinis Saulės Rezginys yra apibrėžtas (užspalvotas), jūs turite Emocinį autoritetą. Kiekvienas „Žmogaus Dizaino“ tipas, išskyrus Reflektorius, gali turėti Emocinį autoritetą. Apie 47 % yventojų turi šį autoritetą.

Saulės Rezginys veikia bangoje, kuri visada juda. Kadangi jūs skrodžiate savo emocine banga ir patiriate visus jos niuansus, laikui bėgant renkate informaciją. Kai jūs ateinate į aiškumo vietą arba kūno nervingumas yra labai menkas arba jo visai nėra, jūs galite priimti sprendimą. Neslopinkite savo jausmų. Svarbu pirmiausia pajusti visus jausmus, laukti ramybės ir aiškumo, o tada veikti. Pajuskite aukščiausią ir žemiausią pakilimą, laukite ramybės ir 80% aiškumo „taip“ arba „ne“, tada eikite pirmyn ir imkitės veiksmų.

„Tiesos nėra dabartiniame momente“ yra geras šūkis žmonėms, turintiems emocinį autoritetą. Sekite per emocijų bangą ir laukite aiškumo!

SAKRALINIS AUTORITETAS

Vieninteliai „Žmogaus Dizaino“ tipai, galintys turėti Sakralinį autoritetą, yra Generatoriai ir Manifestuojantys Generatoriai, kurių diagramoje Emocinis Saulės Rezginys nėra apibrėžtas.  Sakralinį autoritetą turi tik mažiau nei 35 % gyventojų.

Sakralinis autoritetas veikia dabar ir jis reaguoja ah-huh (taip) arba uhn-un (ne) balsais. Jei negirdite jokio atsakymo – atsakymas yra „ne dabar“. Jūsų sakralinė gyvenimo jėgos energija yra reagavimo mechanizmas – ji yra atvira tiek, kad atiduos savo energiją tam, kas jums šiuo metu yra sveika, arba yra uždara. Atsakymą gali reikšti spontaniškas garsas ar kūno judesys kažko link.

Jei jūs tik mokotės leisti, kad jums vadovautų Sakralinis centras, praktikuojan pirmiausia atsakykite į klausimus ar idėjas, gautus iš išorinio šaltinio. Tada, kai jums geriau paaiškės, kaip jūsų autoritetas ar Sakralinis centras jums bendrauja „taip“ arba „ne“, pradėkite užduoti sau klausimus.

Nuo tada, kai mes buvome vaikai mes buvome apsąlygoti ir nustumti nuo to, kad turėtume klausyti „savo jausmų pilve“ – daugumai mūsų buvo liepiama priimti sprendimus vadovaujantis galva, todėl grįžti prie šio seno įpročio gali prireikti tam tikros praktikos.

Jeigu turite Sakralinį autoritetą yra labai svarbu kad jūs skirtumėte savo energiją tik tiems dalykams, kurie jus uždega ir įkrauna. Jums skirta dirbti patinkantį darbą, ir jeigu  jūsų karjera to nenumato, geriausias dalykas, kurį galite padaryti savo sveikatai, surasti hobį, kuris būtų kaip transporto priemonė, skirta brangiajai sakralinei energijai panaudoti.

Sekite savo vidinį jausmą, kurį jaučiate „pilve!“ , – yra geras šūkis žmonėms, turintiems sakralinį autoritetą.

BLUŽNIES AUTORITETAS

Blužnies autoritetas yra Projektorių ar Manifestorių sritis, ir jai būdingas apibrėžtas Blužnies centras ir neapibrėžti Sakraliniai ir Emociniai Saulės Rezginio centrai. Šis tipas yra retesnis, jį turi apie 11 % gyventojų, jam būdingas intuityvus jausmas ar atpažinimas. Blužnis yra seniausias mūsų sąmoningumo centras, greitesnis už protą ir giliai įsišaknijęs išgyvenimo, sveikatos ir gerovės srityse.

Jeigu turite Blužnies autoritetą, akimirksniu priimate sprendimus. Jūs gaunate vidinį žinojimą, kurį ne visada galite paaiškinti. Šio autoriteto esmė yra pastebėti intuityvų atsakymą tuo metu, kai jis atsiranda. Blužnies centras nesikartoja, todėl jūs tikrai turite sustabdyti akimirką ir vadovautis tuo, kas sakoma, arba ne.

Jūsų kūnas gali naudoti baimės kalbą su jumis. Triukas yra iššifruoti, ką reiškia baimės žinutės: ar jaučiate baimę, nes veiksmas, kurį ketinate atlikti, nepatenka į jūsų vientisumą? O gal nerimaujate dėl to, kad nežinote, kokia ateitis? O gal tiai jaudulio drugeliai?

Kitas būdas, kuriuo Blužnies centras bendrauja, yra rezonansas: jūs galite pajusti gilų pripažinimą, kad veiksmų eiga yra visiškai skirta jums, arba, atvirkščiai, akimirksniu galite pajausti nerimą, žinant, kad šis veiksmas nėra saugus ar teisingas.

Pasitikėkite savo intuicija ir instinktais be paaiškinimo ir įrodymų!

EGO / ŠIRDIES AUTORITETAS

Žmonės, galintys turėti Ego ar Širdies autoritetą, yra Manifestoriai, turintys apibrėžtą Ego / Širdies centrą, prijungtą prie Gerklės, arba Projektoriai, turintys apibrėžtą Ego / Širdies centrą, prijungtą prie G / Tapatybės centro. Šią į Širdį orientuotą autoritetą turi šiek tiek daugiau nei 1 % gyventojų!

Jūs galite būti savanaudiški priimdami sprendimus ir klausdami: „Ko aš noriu? Kas tai man?“ Širdies centras yra variklis, ir kai galvojate pradėti projektą, turėsite energijos tai padaryti, arba to nepadarysite. Taigi, klausykite savo Širdies. Jei jūsų Gerklės centras apibrėžtas, klausykite, ką jums liepia jūsų Širdis, kai jūsų protas to nekontroliuoja.

Ego / Širdies autoritetas yra visa, kas susiję su artikuliacija, jeigu esate Manifestorius. Tai yra Širdies / valios norų paėmimas ir žodinis jų išreiškimas per Gerklę, vadinasi, jums reikia išsikalbėti, išgirsti, ką sakote, ir atitinkamai elgtis. Klausykite pasirinktų žodžių, būkite tvirti dėl veiksmų, kurių ketinate imtis, ir, kai jums aišku, kuria kryptimi jūsų Širdis traukia jus.

Labai retais atvejais Projektorių bodigrafoje gali būti Ego / Širdies autoritetas, tačiau ji pateikiama labai skirtingai. Tokiu atveju Ego/ Širdies centras turi tiesioginį ryšį ne su Gerkle, bet su Tapatybės / G centru, kuris teikia vidinį kompasą mūsų tikslui ar gyvenimo krypčiai. Paprastai, kai Projektoriaus bodigrafoje yra Ego/ Širdies autoritetas, daug kitų jo centrų yra atviri, jis tiesiog natūraliai gaus stipriausias ir nuosekliausiai patikimas žinutes iš savo Ego / Širdies centro.

Turite pasitikėti tuo, ką sakote, ar darote spontaniškai, akimirksniu. Ego balsas kalbės ar judins kūną, jei leisite tai daryti. Tai reiškia, kad reikia leisti žodžiams išeito nefiltruotams, o ne pasakyti tai, ką, jūsų manymu, norite pasakyti.

Sekite savo Širdies, valios norus!

TAPATYBĖS AUTORITETAS (G CENTRAS)

Jei jūsų Tapatybės centras yra prijungtas prie Gerklės, tuomet jūs turite Tapatybės (savęs projektavimo) Autoritetą. Tai sudaro apie 2,8 % gyventojų.

Jūs turite galingą tapatybės balsą, ir, kad galėtumėte priimti sprendimus, jūs turi te leisti sau kalbėti ir tuo metu išklausyti savo balsą. Daugeliui šio centro balsas yra kaip gilus vidinis pažinimas. Galbūt net pagavote save sakydami: „Aš tiesiog žinau! Nežinau kodėl ir kaip, bet aš žinau, ką aš žinau“. Tapatybės autoritetas yra švelnus, subtilus, tačiau įgimtas vidinis žinojimas, kad kažkas yra jums, o kažkas ne. Tik jūs galite iš tikrųjų suvokti šį jausmą, jūs turite tik pažinti ir pasitikėti. Kai kurie žmonės net apibūdina fizinį jutimą šalia savo krūtinkaulio, kai turi tai žinoti, tačiau tai kiekvienam gali jaustis kitaip.

Geriausias būdas suprasti, ką pasakoja jūsų vidinis žinojimas, yra suteikti jam balsą. Kalbėkitės apie tai, ir tada išgirdę savo žodžius galite suteikti sau neįkainojamos informacijos apie savo tolimesnius veiksmus.

Leiskite Tapatybės centrui atsakyti į klausimus: „Ar tai mane nudžiugins? Ar aš einu teisinga linkme? Ar tai skirta man? “ Ir tada klausykitės, ką jūs sakote. Klausykite savojo Aš – ką jis turi pasakyti!

IŠORINIS / APLINKOS AUTORITETAS (NĖRA AUTORITETO / NONE)

Vieninteliai žmonės, galintys turėti išorinį autoritetą yra mentaliniai Projektoriai, kurie neturi apibrėžimo žemiau Gerklės. Tai sudaro apie 3,53 % gyventojų.

Jūs gaunate patarimus iš juslinės informacijos apie aplinką per savo atvirus centrus. Prieš priimant bet kokius sprendimus, būtina įsitikinti, kad jums tinkama aplinka. Kai aplinka bus tinkama, kalbėkite, kad galėtumėte išgirsti savo pačių skleidžiamą informaciją apie jūsų planuojamą sprendimą.

Jūs linkę giliai pasikliauti savo minčių centru ir, norėdami gauti aiškumo, turite sugebėti atsisakyti kitų idėjų. Tai leidžia jums iš tikrųjų išgirsti save. Niekada nepriimame sprendimų iš savo minčių centro. Atminkite: kadangi daug jūsų energetinių centrų yra atviri, esate nepaprastai pažeidžiamas kitų įtakai, todėl turite būti negailestingas kuratorius kokias energijas leidžiate aplink save. Kalbėkite apie gautą kvietimą, pagalvokite apie tai, kas turi energijos, kurią norite sekti, išklausykite, ką turite pasakyti, ir imkitės veiksmų iš ten.

Atidžiai kuruokite kokios energijos aplink jus. Klauskite kitų patarimo ir klausykite savo žodžių!“

MĖNULIO AUTORITETAS

Mėnulio autoritetas yra Reflektorių privilegija. Reflektoriai yra Mėnulio būtybės, prieš priimdami svarbius sprendimus, jie turi laukti visą Mėnulio ciklą. Apie 1,39 % gyventojų turi šio tipo autoritetą.

Jūs prieš pasiryždami imtis veiksmų, turite pasakyti savo sprendimą kitiems. Šis procesas užtrunka 28 dienas arba vieną pilną Mėnulio ciklą. Jums tikrai reikia jausti, kaip įvairūs veiksmai rezonuoja kiekviename jūsų vartuose (tie maži skaičiai centro kraštuose, taip pat koreliuoja su konkrečia astrologine įtaka), o Mėnulis praeina ir paliečia visus tuos energijos aspektus, kol bus tikras aiškumas apie sprendimą. Kadangi visi jūsų energetiniai centrai yra neapibrėžti, o jūs esate labai pažeidžiamas  kitų įtakai, jūs turite būti griežtas apie energijas, kurias leidžiate aplink save.

Pagalvokite apie tai, kas turi energijos, kurią norite sekti, ištardami galimą jūsų veiksmų planą, įsiklausykite į tai, ką turite pasakyti, dar kartą ištarkite, išklausykite, ką turite pasakyti, pakartokite 28 dienas ir tada imkitės veiksmų iš ten.

Laukimas – magiška pauzė, panerkite, įsiklausykite, diskutuokite apie sprendimą ir įgausite aiškumo per procesą!“

Rave-mandala-white

Norite sužinoti daugiau apie savo „Žmogaus Dizainą“?

Aukščiau pateiktas aprašymas yra labai sutrumpintas ir apie kiekvieną autoritetą galima pasakyti labai daug, todėl atminkite, kad mes čia tik kalbame paviršiumi.  Jei norite sužinoti daugiau apie savo autoritetą, galite užsisakyti konsultaciją ir mes įsigilinsime į tai, kaip jūs iš tikrųjų galite naudoti savo autoritetą gyvenime.

Kas yra jūsų vidinis autoritetas ir kaip jūs juo pasinaudojate realiame gyvenime?

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

2 thoughts on “Žmogaus Dizainas. Autoritetas”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: