Šeimos karmos valymo ritualas

Daugelis iš mūsų yra kilę ir šeimų, kur energija nebuvo ideali ir aukštos vibracijos. Kartais mūsų protėviai patyrė traumą, buvo toksiški ir sunkūs. Ir būtinas jų išgydymas niekada neįvyko, ir mes galime jausti kaltę, kai įsikūnijame į šeimos liniją. Prieš sąmoningai prisimindami dalykus, paveldėjome ir perėmėme jų skausmą bei įstrigome „šeimos karmoje“.

Šeimos karmos energija gali būti sunkiausias ir intensyviausias sluoksnis, kuris gali mus atitraukti nuo mūsų pačių, nuo mūsų pačios gerovės ir… gali taip pat mus atitraukti nuo mūsų Sielos draugų.

Norėdami pašalinti pančius su šeimos karma, reikia drąsos. Užuot laukę, kol gyvenimas taps geresnis, ir kol modeliai stebuklingai pasikeis, paimkite savo karmą ir sukurkite norimą Meilės gyvenimą su laisve ir Sielos derinimu.

Atlikite šį šeimos medžio karmos šalinimo pratimą ir stebėkite, kaip įvyksta… MAGIJA.

Išvardinsiu šiuos veiksmus, kaip atlikti šeimos karmos išvalymo ritualą.

PIRMAS ŽINGSNIS: PAGERBKITE SAVO ŠAKNIS

Pagerbti tuos, kurie buvo prieš jus, yra būdas pasakyti „ačiū, aš Tave Myliu ir esu pasirengęs judėti į priekį“. Prieš pagerbimo žingsnį galite išbandyti šį atleidimo ritualą: Havajiečių metodas, ritualas „Ho‘oponopono“.

Kai pradėsite ritualą ir nustatysite intenciją,  ką norėtumėte sukurti ir išleisti, tiesiog pasiūlykite padėkos maldą.

ANTRAS ŽINGSNIS: IŠKVIESKITE ŠEIMOS KARMĄ

Atlikdami šį žingsnį turėsite surasti objektą, kuris simbolizuotų jūsų giminės medžio karmą. Aš rekomenduoju naudoti daiktą, kurį galite sudeginti, pavyzdžiui, medžio šaką, ar net daiktą, kurį, jūsų manymu, reikia paleisti. Pirmiausia pakvieskite apsaugos angelą arkangelą Mykolą, kuris jus saugos. Arba galite vizualiai įsivaizduoti šviesos apsauginį rutulį aplink save.

Kai tik pasijusite pasiruošę, pakvieskite savo neišspręstos ir žemesnės vibracinės šeimos karmos energiją įeiti į medžio šaką (arba simbolinį daiktą). Nurodykite savo šeimos giminės pavardes ir (arba) visų giminaičių, su kuriais norite susisiekti, vardus; jei žinote, jūs dalijatės neišspręsta karma. Norėdami išlaisvinti karmą, turime pagerbti ir pasitraukti iš savo vidinio superherojaus, kuris taip sunkiai dirbo, kad būtų Gelbėtojas.
Norėdami išsilaisvinti, turime pasiduoti ir pasitikėti Meile.

TREČIAS ŽINGSNIS: PALEISKITE KALTĘ

Ne, jūs negalėjote išgelbėti nei savo motinos, negalėjote išgelbėti ir savo tėvo. Negalėjote išgelbėti savo protėvių…. Negalite padaryti viso pasaulio laimingu, bet jūs galite padaryti save laimingu. Štai kur prasideda magija ir tik taip galime išgydyti planetą.

Įsivaizduokite savo kūno ir auros kaltę. Pajuskite tai kaip emociją, pažiūrėkite kaip į spalvą arba pajuskite įtampą aplink Širdį. Viena mano klientė teigė, kad kaltė „eina per visą mano kūną…“. Pajauskite kaip kaltė, išteka iš jūsų kūno, galvos, galūnių, pečių, kojų pirštų, ir…  kaip ji nuteka į ugnį, kurią jums reikės uždegti.

KETVIRTAS ŽINGSNIS: LEISKITE KARMAI DEGTI

Uždegkite ugnį, laužą, ar tiesiog pasirinkite ugniai atsparų indą, kaip aš pasirinkau. Būkite atsargūs ir sąmoningi apie ugnį. Turėkite patogų kibirą, ar kitą indą vandens, nedegite ugnies lauke vėjuotą dieną.

Kai būsite pasiruošę, paleiskite kaltę iš savo kūno į ugnį. Tada jūs paleidžiate savo šeimos medžio šaką ar daiktą, simbolizuojantį jūsų giminės skausmą.

„Aš paleidžiu visus karminius ryšius, prakeiksmus ir neigiamas energijas, kurios man nebetarnauja. Aš juos išlaisvinu iš savo būties ir nutraukiu ryšius. Prašau Šviesos pašalinti visą tamsą iš savo erdvės ir grąžinti ją atgal į Šviesą. Aš esu mano šeimininkas, mano energija, mano Siela.“

Padėkokite ugnies elementui, kuris sudegino jūsų simbolinį daiktą, aš parašiau ir šį paleidimą.

PENKTAS ŽINGSNIS: PELENŲ SODINIMAS SU NAUJOMIS SĖKLOMIS

Mirtis palaiko gyvybę, nes viskas vyksta ratu, poliškumo harmonijoje. Pasirinkite 3–10 sėklų. Tai gali būti vaisių, medžių ar gėlių sėklos. Kiekviena sėkla simbolizuos naują norą ar ketinimą. Medituodami dešimt ar daugiau minučių, pasirinkite po vieną žodį kiekvienai sėklai. Kiekvieną sėklos ketinimą užsirašykite kur nors saugiau, kad galėtumėte prisiminti savo norus ir stebėti, kaip jie auga.

Tada užkaskite sėklas kartu su pelenais, padėkokite Žemės elementui.  Grįžę namo išplaukite indą, plaudami dėkokite vandens elementui, kad nuplauna dulkių likučius. Dabar eilė apsigaubti dėkingumu padėkoti Visatai už viską ką patyrėte ir ką dar patirsite.

Nuo pelenų iki gyvenimo!

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: