Ho‘oponopono mantra

Nuo senų senovės Havajuose ir kitose Polinezijos salose buvo paplitęs havajietiškas šamanizmas. Nuo kitų šamanizmo krypčių jis skiriasi tuo, kad havajų šamanai įtakoja tik patys save. Pasak jų, pagalba kitiems prasideda nuo pagalbos sau. Kai mes tampame sveiki ar sveikesni švelniai kinta ir aplinka. Pavyzdžiui susidūrę su nemaloniais asmenimis jie nekuria apsauginių skydų, o stengiasi harmonizuoti savo energijas, kad išliktų ramūs ir galbūt netgi išgydytų šiuos asmenis.

Mantra: „Aš atsiprašau. Prašau, atleisk man. Ačiū. Aš myliu Tave.“

Ho’oponopono reiškia susitaikyti su Dievu, gyvenančiu kiekviename žmoguje. Šio ritualo esmė yra ne teisimas ar klaidų analizė, o besąlyginis atleidimas. Mes prašome Dievo, esančio kiekviename žmoguje, mums atleisti ir iš Širdies atleidžiame patys. Mes vėl atgyjame Meilėje, pažvelgiame į save naujai. Labiausiai akcentuojama šimtaprocentinė atsakomybė už save ir savo gyvenimo įvykius.

Metodo esmė labai paprasta, t.y. keli paprasti žodžiai: „Aš atsiprašau. Prašau, atleisk man. Ačiū. Aš myliu Tave“. Tardami žodžius „atsiprašau“ ir „prašau atleisk man“, pripažįstame, jog mums nežinant į kūno ir proto sistemą pateko „kažkoks“ pašalinis dalykas, kuris sukėlė problemą ir dėl kurio kamuojamės. Kreipdamiesi žodžiu „atsiprašau“ norime, kad mums būtų atleista už bet kokią priežastį, dėl kurios programa (problema) atsidūrė mumyse. Tada sakome „ačiū“ ir „aš myliu Tave“. Pirmuoju žodžių junginiu išreiškiame dėkingumą ir tikėjimą, jog problema bus išspręsta visų, susijusių su ja, labui. „Aš myliu Tave“ išlaisvina užstrigusią energiją ir ji pradeda tekėti.

Jeigu kartosite šiuos žodžius, pamatysite, kaip emocinė būsena po truputį keičiasi. Tapsite labiau mylintys ir atsipalaidavę, taip pat nukris priešiškumas situacijai ir paleisite nemalonias emocijas.

Rekomenduoju šią mantrą kartoti 108 kartus – pagal malą, meditacijos karoliukus, vėrinį. Mala, reiškia girliandą sanskrito kalba. Praktikoje mala yra skirta pakartoti mantros japos arba jogos asanos ciklų ciklus (paprastai dalijant po 108). Maloje visada jaučiamas pradas, tęsimas ir pabaiga. Tiek kiekvieno ciklo viduje, tiek ir praktikoje. Ši trijų formų (trimurti) kokybė leidžia mums praktiškai įkūnyti ritminius ciklus, kurie visada egzistuoja natūralioje visatoje: kūrimas (srishti), palaikymas (stiti) ir naikinimas (samhara). Vieni mano, kad žmogaus Sielos kelionėje yra 108 etapai, o kiti nušvitimo galimybę sieja su 108 kvėpavimais per dieną, giliai medituojant. Nesvarbu, ko klausiate, greičiausiai atsakymas pas kiekvieną kartą bus skirtingas.

69564056_373800630207375_7157356595540656128_n-001

Viskas. Visa praktika trumpai. Paprasta ir nuostabiai efektyvu.

Ar tai tikrai veikia? Pabandykite ir sužinosite patys!

Namaste ~
Flow In Glow | Žydrūnė

One thought on “Ho‘oponopono mantra”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: