Intuicija ir jos stiprinimo būdai

Kai iškyla didelis klausimas ar svarbus sprendimas, daugelis iš mūsų ieško atsakymų už savęs ribų. Kreipiamės į „Google“, klausiame patarimų  iš savo draugų ir šeimos narių. Mes skaitome knygas arba konsultuojamės su ekspertais. Tačiau mes dažnai pamirštame pasikonsultuoti su svarbiausiu visų autoritetu: savo intuicija.

Jūsų pasąmonė yra jūsų paslėpto genijaus šaltinis ir visada suteiks jums žinių, kurių jums reikia norint judėti teisinga linkme. Tai galioja visiems žmonėms, ne tik tiems, kurie save laiko labai intuityviais.

Čia yra septyni patarimai, kaip išsiugdyti savo intuiciją ir pasitelkti ją į savo gyvenimą priimant išmintingesnius, labiau Sielos įkvėptus sprendimus.

1. Atpažinkite, kai kalbama apie jūsų intuiciją
Visų pirma, kad galėtumėte naudotis savo intuicija, turite sugebėti ją atpažinti, kai ji kalba su jumis. Intuicija paprastai nėra garsi (nors ir tokia gali būti) – ji dažniausiai yra subtili ir skirtingai bendrauja su skirtingais žmonėmis.

Jūsų intuicija gali kalbėti su jumis kaip mintis ar žodžiai. Galite pajusti fizinius pojūčius, tokius kaip šiupruliukai ar diskomfortas žarnyne, palengvėjimo jausmas ar rūgštus skonis burnoje.

Intuityvias žinutes galite gauti per savo emocijas, tokias kaip neramumo jausmas ar sumišimas, kai vidinė išmintis atitraukia jus nuo kažko – arba euforijos ir gilios ramybės jausmai, kai esate nukreipti keliu, kuris jus nuves į džiaugsmą ir gausą.

Kartais intuicija yra tiesiog gilus žinojimo ir tikrumo jausmas. Jei kada nors jautėte, kad žinojote, kad kažkas yra tiesa Širdyje ar Sieloje, gali būti, kad tai buvo jūsų intuicijos pranešimas.

2. Kiekvieną dieną skirkite laiko klausytis savo intuicijos
Gyvenimas yra užimtas, skubus, ir lengva pamiršti sustoti ir įsijausti į aukštesnį intelektą. Tačiau vertingiausia jūsų išmintis ateina tada, kai esate atviriausias jos gavimui.

Skirti laiko sąmoningai suteikti savo intuicijai svarbiausią vietą labai svarbu. Tai ypač svarbu, kai jūsų prašoma priimti svarbius sprendimus. Prieš rinkdamiesi kelią, būtinai skirkite laiko savo intuicijai ir paieškokite atsakymų savyje.

3. Gilinkite savo intuiciją per meditaciją
Norėdami pasiekti savo intuiciją, turite pagilinti savo ryšį su ja – ir meditacija tam yra puikus įrankis. Reguliari meditacija padės išvalyti blaškymosi mintis ir išmokys, kaip geriau atpažinti subtilius impulsus iš vidaus.

Aš rekomenduoju kiekvieną dieną skirti nors 10 minučių per dieną ir tai duosi gerų rezultatų. Bus daug lengviau pastebėti savo intuiciją, kai ji kalbės su jumis žodžiais, vaizdais, emocijomis ar fiziniais pojūčiais.

4. Klauskite
Išminties gavimas iš savo intuicijos neturėtų būti pasyvus potyris. Kuo aiškiau užduosite  klausimus, tuo aiškesni bus atsakymai.

5. Užsirašykite savo atsakymus
Intuityvūs pranešimai yra subtilūs ir gali labai greitai išblukti iš jūsų sąmoningo proto, nebent imkitės veiksmų jiems įrašyti. Tiesą sakant, neuromokslo tyrimai rodo, kad intuityvios įžvalgos, neužfiksuotos per 37 sekundes, greičiausiai niekada nebus prisimintos dar kartą.

6. Nedelsdami imkitės veiksmų
Visata apdovanoja tuos, kurie imasi veiksmų. Kai veiksite pagal informaciją, kurią gausite iš savo vidinio išminties šaltinio, dar plačiau atversite kanalą tarp savo pasąmonės ir sąmoningo proto bei gausite intuityvesnes stipresnes žinutes, kurias jums bus lengviau išgirsti.

7. Pasitikėkite savimi
Kuo daugiau tikėsite savo intuicija, tuo geresni bus rezultatai. Nesvarbu, ar norite priimti geresnius sprendimus, greičiau išspręsti problemas ar susikurti laimingus gyvenimo planus, greičiau ir efektyviau pasieksite tikslus, kai įsijausite į savo intuiciją ir įsiklausysite, ką turi pasakyti jūsų vidinė išmintis.

Pasitikėjimas savo intuicija reiškia tikėjimą savimi – ir kuo daugiau pasitikėsite savimi, tuo daugiau sėkmės sulauksite.

Pažinti tikrąjį save – tai išgirsti intuicijos balsą, išgirsti Širdį. Intuicija – Sielos kalba. Tai yra Sielos beldimas į vidines duris. „Aš“ vystosi greičiau, kai yra vadovaujamasi Širdies intuicija. Norėdami įsiklausyti ir suprasti Širdį, reikia tikėti, kad gyvenimas kalba su mumis.

87290368_199042691338028_229470773956313088_n

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: