EL. KNYGA PASITIKĖK SAVO BALSU

Labas!

Kai atlikau ritualą palikti senam: 

Ritualas palikti seną ir pasikviesti naują

Atsivėrė minčių klodai ką turiu daryti ir ką galiu sukurti.

Po to ritualo sėdėjau ir verkiau laimės ašaromis. Niekada gyvenime negalvojau, kad galiu būti tokia dėkinga žmonėms, kurie mane skriaudė, tildė, nenorėjo suprasti… Mano didžiausi sunkumai, didžiausios nesekmės atvėrė didžiausią dovaną ir dėkingumą, nes leidau sau iš to pasimokyti.

1.jpg

Dalinuosi su jumis savo viena iš didžiausių pamokų savo gyvenime – iškvėpti pyktį ir įkvėpti Meilės, atsiverti sau – savo tiesoms ir saviraiškai, sujungti Gerklės čakrą su Širdies, išmokti kalbėti iš savęs, iš Širdies. Ši ilga istorija suspausta į tiek mažai lapų, nors ir be smulkmenų, ir be platesnio Sielų kontraktų aprašymo (apie tai pasidalinsiu vėliau) tikiu, kad kažką gali paliesti čia įrašyti žodžiai – gali gydyti, gali pakelti, gali sukurti magišką atmosferą – būti išgirstam, suprastam, priimtam kas esi.

Kviečiu susipažinti, jeigu neteko, su Gerklės čakra, prisiliesti prie mano istorijos, ir žengti į save – su užduotimis, kurios ir man padėjo. Padėjo dar labiau tikėti geriausiu įmanomu savo balso ir savo gyvenimo scenarijumi. O nurimus vidiniam vandenynui kviečiu panerti į vaizdinius, kurie gydo, lavina intuiciją, ir leidžia patirti savo kūną, mintis ir Sielą labiau.

Atsisiųsti el.knygą galite paspaudę čia:

Flow In Glow. Žydrūnė. Pasitikėk savo balsu

Vintage Fashion Journal eBook Cover (12)_page-0001

Pasidalinu keliomis nuotraukomis, kurios susijusios su aprašytais įvykiais.

57286243_1003264166535596_5748905418952802304_n
23 psl. Nuėjusi nurodytu adresu prie pastato pamačiau gražiausią gyvenime pražydusį medį, mane apėmė toks geras jausmas, kad esu tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku.“
fbt
24 psl. Aš kankinausi tuomet tris
mėnesius, man nuo streso prasidėjo smegenų rūkas, akis degino negalėjimas priimti to kas yra…“ „Manyje įsisiautėjo vidinis rūkas, kuris užtemdė mano visos pojūčius ir negalėjau galvoti.“  – Foto – prasidęs akių skausmas ir smegenų rūkas…
59644330_438498076713641_8733512565566472192_n.jpg
26 psl. Tą dieną, po beveik metų nešiojimo, mano chrizokola pabiro į šipulius, ir aš klausiau savęs: Ar viskas? Mano Gerklė ir Širdis susijungė?“.
befunky-collage-11.jpg
27 psl. „Per visą transformacinį periodą mane sekė rožinė – besąlyginės Meilės spalva, ir žydra – saviraiškos, Gerklės čakros spalva. Tuomet suvokusi, kad reikia stiprinti savo Gerklės čakrą nusipirkau kristalą – chalcedoną, ir jis žydras, jį gavau rožiniame maišelyje! Ir tą dieną eidama toliau pamačiau pūpsantį gėlių krūmą, kurio rožiniai žiedai švelniai nugulę šypsojosi man žydrame danguje. O tą dieną, kai suvokiau labiau kas įvyko, draugas įteikė ryškią šviesiai rožinę gėlę.

Nebijok papasakoti savo istorijos. Tu niekada negali žinoti, kokie žodžiai įkvėps kitus perrašyti savo pačių istorijas! Pasitikėk savo balsu, pasitikėk savimi!

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Kviečiu pasidalinti savo pastebėjimais, jeigu jaučiate pakvietimą – pasidalinti savo istorija su manimi, ar užduoti klausimų perskaičius šią el-knygą: flowinglow11@gmail.com

One thought on “EL. KNYGA PASITIKĖK SAVO BALSU”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: