Transformacinio – energetinio gydymo sesija

Transformacinio – energetinio gydymo sesija tai yra intuityvaus energijos gydymo  (Reiki, Gydymas Šviesa), Šviesos DNR aktyvavimo sesija su sąmoningo kvėpavimo pratimais, meditacija.

Sesijos metu energetiškai „nuskaitau“ Tavo energetinį lauką (aurą), taip pajaučiu energetinius blokus. Intuityvus gydymas energija yra laikomas alternatyvia praktika, kuri remiasi penkių pojūčių naudojimu siekiant nustatyti ir ištaisyti kūno energijos srauto disbalansą.

Nersime į Gaivius Šaltinio vandenis – prašysime Aukščiausiųjų pagalbininkų (Aukštesnės Jėgos / Dievo / Visatos / Angelų / Vedlių) ir atsiversime į tai ką Tu turi išgirsti, ką išgydyti, kad judėtum su didesniais tikslais, išmintimi ir lengvumu, džiaugsmu! Prisijungus prie Šaltinio gaivių vandenų pagaunu įkvėpimą ir gijimo Šviesos Kibirkštį Tau – kuri prikelia miegančius kodus Tavyje – į Sielos Evoliuciją!

DNR aktyvacijos veikia giluminiu lygmeniu, paveikia visus lygmenis – fizinį kūną, emocinį, mentalinį. 

Mes, žmonės, naudojame tik 3% savo DNR, pagal mūsų genetiką. O likusieji 97 % laikomi „DNR šlamštu“. Dvigubą DNR struktūra – yra tai, ką atpažįstame, ir tai laiko didžiulį kiekį informacijos. Nepaisant to, kad mūsų DNR yra didelis duomenų kiekis, dauguma jų mokslas laiko pašaliniais. Tačiau kas – jei šie duomenys nėra pašaliniai, ir savyje laiko skirtingą informaciją, ir yra dar neatrastas potencialas?

Mūsų fizinė DNR kuria mūsų fizinių charakteristikų ir mūsų gyvenimo būdą. Kol dvasinė DNR mumyse dažniausiai… miega. Tačiau mes žinome, kad žmogus yra dvasinė būtybė, turinti žmogaus patirtį. Siela su kūnu.

O kas būtų, jeigu išvalytume energetinius blokus, sunkumą, ir pradėtume prisijungti prie savo potencialo, kuris glūdi dvasiniame DNR? O jeigu mes pasirinktume pagerbti savo dvasinį paveldą ir priimti savo protėvių linijos dovanas, kurios mums suteiktos nuo gimimo? O kas įvyktų, jeigu pasirinktume gyventi iš vidaus į išorę?

DNR aktyvacija įjungia mūsų vidines Šviesas!

Tavo natūrali Esybė – Džiaugsminga!

Kodėl galėtum norėti patirti šią sesiją?

 • Kad Tavo natūralūs gydymo procesai būtų paskatinami, – Mintys, Kūnas, Širdis, Siela
 • Kad pasiektum energijos pusiausvyrą – sustiprintum savo vidinį centrą
 • Kad susitelktum į tai, kas iš tiesų gyvenime svarbu
 • Kad protiškai, emociškai, fiziškai ir dvasiškai pamaitintum save besąlygiškos Meilės erdvėje
 • Kad pradėtum atsiverti į savo potencialą!
 • Kad patirtum Džiaugsmą – SAVE!

Kokiais atvejais galiu padėti?

 • Tu jauti daug negatyvo aplink save ir savyje – nori išlaisvėti ir nežinai kaip
 • Tu jauti energijos stygių, jautiesi taip, kad tarsi kažkas siurbtų iš Tavęs energiją
 • Tu jauti, kad turi daug minčių – pernelyg daug, nežinai, kaip atlaisvinti mintis, kaip jas paleisti; Tave kankina nemiga
 • Jauti, kad esi streso ir įtampos spiralėje, stresas užsitęsęs Tau trukdo DABAR – Tu gali patirti panikos atakas; turi potrauminį streso sindromą, depresiją ar kitą ligą, kurią norėtum suprasti / išgydyti
 • Nori išgydyti emocines traumas
 • Jautiesi labai išsibalansavęs, Tau sunku susikaupti, atrodo nejauti fizinio kūno / sunku įsižeminti (vis kažkur atsitrenki, kažką pameti); Tu jautiesi tarsi sapne, jautiesi tarsi ne ant Žemės, ir tai kenkia gyvenimo kokybei
 • Tu nuolat atsibundi nuliūdęs, vangus, be motyvacijos ir be ugnies
 • Jautiesi užstrigęs, tarsi sukiesi vienoje vietoje, trokšti judėti, bet nežinai kaip
 • Trokšti susigrąžinti savo prarastas Sielos dalis (trauminės patirtys, šokas kt.; atrodo nežinai ką reiškia jausti ramybę, džiaugsmą, laimę…)
 • Tave kankina kažkokia pasikartojanti fizinė liga ar negalavimas, neatrandi priežasčių ir gijimo būdų
 • Tu patyri keistas psichines atakas dienos metu ar nakties – matai haliuzinacijas, šešėlius; girdi balsus; vis užuodi keistus kvapus, kurių realybėjenėra (dūmų kvapas, puvėsių ir pan.); vis jauti, kad kažkas tarsi šalia  – negatyvaus – tai kelia sunkumą, pykinimą, ar net vėmimą; galvos svaigimą, skausmą
 • Tu patyri staigius energijos praradimus, staigią nuotaikų kaitą, galvos skausmus (dažnai migrena), ūmius skausmas, pykinimas, pasireiškia staigios ligos (pvz., infekcija)
 • Tu vartojai daug toksiškų dalykų (vaistai, alkoholis, nikotinas ar kt) – nori išsivalyti
 • Patyrei psichinį žmonių išpuolį (neigiamos mintys, kritika, buitiniai keiksmai, neigiamos emocijos įtaka) – nori susibalansuoti, išsivalyti
 • Tu trokšti susisiekti ar atsiverti į ryšį su savo Angelais, Vedliais, su Aukštesniuoju Aš, su Šviesos Būtybėmis
 • Tu nori patirti pokytį gyvenime!

Sesijose derinu sąmoningą kvėpavimą, rebefingą, Reiki ir gydymą Šviesa

Gydymas Šviesa / Šviesos Kodais – tai gydymas, kurio metu naudoju „Šviesos kalbą“, kuri yra garsai, tonai ir kodai iš kitų dimensijų, jie padeda išvalyti blokus ir iškraipymus energijoje, sąmonėje. Tai daugiamačiai holografiniai kodai, kuriuos gali išgirsti tik subtilūs būties matmenys – žmogaus mintys to negali suprasti. Reikalinga tai priimti giliai į savo ląsteles taip, kaip gražius gamtos garsus. Svarbiausia šioje patyrimėje kelionėje – atsiverti priimti, tikėti Šviesa / Visata / Dievu / Šaltiniu / Aukštesniuoju Aš / Aukštesnuosiomis Jėgomis ir pasitikėti manimi.

Sesijos individualios – atliekamas toks energetinis perdavimas koks Tau reikalingas DABAR giluminiu lygmeniu.

96361413_975856676203025_1119216448103776256_n

TRANSFORMACINIO – ENERGETINIO GYDYMO SESIJA – 2 val. – 111 Eur.

⪢ Pokalbis Tėkmėje / trumpa asmeninė konsultacija
⪢ Sąmoningo kvėpavimo praktika
⪢ Transformacinis energetinis gydymas
Auros ir čakrų gydymas
Energetinių blokų švelnus pašalinimas / Energetinės struktūros balansavimas
Praeities traumų gydymas
Šviesos DNR energetinės aktyvacijos

⪢ Švieso meditacija – apgaubsime aurą besąlyginės meilės ir angelų vibracijomis
⪢ Pateikiu gautas įžvalgas, žinutes
⪢  Pateikiu praktikas ir patarimus savarankiškam darbui su savimi

 Kuriu saugią ir jaukią erdvę susitikti su savimi!

Sesija vyksta sėdint ir gulint. Nuotoliu – reikalinga turėti ausines, pledą.

Sesijos metu galima patirti džiaugsmą taip, kaip dar nepatyrėte, galima patirti išlaisvinantį verksmą, palaimingą juoką – sesijos metu kviečiu savęs nevaržyti, leisti sau Jausti, Patirti Save, – bus kuriama Saugi ir Šventa erdvė susitikti su savimi Giluminiu Lygmeniu.

SESIJOS METU GALIMOS PATIRTYS:

– Saugus ir švelnus senų emocijų, prisiminimų ir praeities traumų pakilimas.
– Emocinio bagažo paleidimas.
– Giluminės kančios išsklaidymas.
– Baimių išlaisvinimas.
– Priėjimas prie nemalonumų šaltinio ir to transformavimas, suprantant pagrindines minčių ir įsitikinimų sistemas, kurios pritraukė nepatogumus.
– Priėjimas prie išplėstinių sąmonės būsenų, įskaitant Aukštesnįjį vadovavimą ir aiškumą apie savo kelią ir gyvenimo tikslą.
– Blokų kūrybai pašalinimas.
– Naujų jausmų įsisavinimas.
– Išbarstytų Sielos fragmentų susigrąžinimas.
– Ryšio su Žeme ir visomis būtybėmis gilesnis pajautimas.
– Vidinės Ramybės, Laimės, Laisvės, Palaimos pajautimas.
– Gilus gijimas / gijimo iniciacija.
– Galima patirti energijų judėjimą kūne, šilumą, karščio / šalčio bangas, virpulį, vibraciją.

Norint pasiekti ilgalaikį rezultatą, ypač dirbant su giliai įsitaisiusiomis traumomis / ligomis, rekomenduojama dalyvauti privačių užsiėmimų serijoje, suteikiant galimybę integruotis tarp kiekvienos sesijos, 5-10 sesijų. Imant sesijų paketą taikoma nuolaida.

Užsiregistruok į nemokamą pažintinį pokalbį – papasakosiu daugiau! 

Registracijos forma

Taip pat gali man parašyti laišką: flowinglow11@gmail.com
Skambinti, rašyti SMS tel. nr.: +370 629 05010

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

NAUDINGI TEKSTAI:

Energetinis gydymas / auros apvalymas

Teta gydymas – kas tai?

Atsiliepimas po 12 sesijų (į tai įėjo 7 grupiniai  užsiėmimai, ir 5 individualios  ir sesijos).

“Žydrūne, norėjau pasidalinti savo įspūdžiais ir padėkoti už palydą ir pagalbą mano kelionėje. Jau kai pirmą kartą Tave pamačiau, supratau, kad suvaidinsi reikšmingą vaidmenį kažkuriame mano gyvenimo etape. Neklydau. Diena, kai išgirdau iš gydytojo diagnozę ir siūlymą gydymą atlikti chirurginiu būdu, mane suneramino gal kokią minutę, ne daugiau. Nuojauta ar intuicija kuždėjo „nereikės nieko operuoti, pasikliauk savimi“. Tada pagalvojau apie Tave, kaip apie vedlį, palydovą, padėjėją ir mokytoją, kuri padės savęs gydymo kelionėje.

Kakavos ceremonijos, rebefingas, Tavo balsas ir patarimai, energija ir šviesa, rūpestis bei atjauta buvo didžiausia parama. Po kiekvienos sesijos ar ceremonijos išeidavau pakylėta, sklęsdavau aukščiau žemės (tuomet kažką privalėdavau suvalgyti, nes būčiau išskridusi į dausas 💫)

Per Tavo vedamas praktikas ne tik pagijo mano fizinis kūnas, bet ir pradėjo sveikti emocinis kūnas, giliau supratau ligos priežastis, suvokiau jos šaknis ir būdus kaip save pagydyti. Šiai dienai esu visiškai sveika, nereikalingos jokios chirurginės intervencijos, jaučiuosi labiau balanse ir tėkmėje. Ir suprantu, lygiai kaip pasveikau, galiu ir vėl susirgti – tad viskas mano pačios rankose ir mano valioje 🦋

Jaučiu ir matau, kad esi dėl žmonių ir eini savo keliu. Žmogų, dirbantį iš pašaukimo visada lengva atpažinti. Dėkoju ir linkiu pakylėjimo kiekvienoje sekundėje ir Tavo pačios kelionėje 💙🙏 – Rasa

%d bloggers like this: