Taro ir orakulo kortų analizės

Ar Tau reikia naujų įžvalgų karjeros, gyvenimo ar meilės srityse?

Ar Tave domina naujo mėnesio prognozė?

Kviečiu nerti ir įgyti kristalinio aiškumo ir magiško įkvėpimo!

Taro kortos yra galingi vartai į vidinį „Aš“, į pasąmonę. Taro kortos ir orakulo kortos yra dvasinės priemonės, tai galingos meditacijos priemonės, kurios idealiai tinka dvasiniam ir psichologiniam augimui.

Kiekvienas kortų skaitymas tarsi šventas veidrodis, kuriame mes galime pamatyti savo vidinę būseną – mintis, požiūrį, išmoktą elgesį, kurie vadovaujasi dabartine mūsų tikrove. Taro kortos kalba ne apie tai, kaip numatyti ateitį. Mes esame laisvos valios Visatoje, todėl ateitis visada kinta, niekas nėra iškalta akmenyhe. Bet Taro kortos gali padėti pamatyti galimus rezultatus ir vietas, kur galėtume pakeisti savo mąstymą, kad jis labiau atitiktų mūsų aukščiausią gėrį. Mes suteikiame daiktams prasmę, atkreipdami į juos dėmesį, todėl perkeldami savo dėmesį nuo vieno dalyko prie kito, galime visiškai pakeisti savo ateitį. Tik nuo mūsų priklauso ar mes pakeisime ar pakoreguosime savo kursą.

Taro ir orakulo kortos yra gražus būdas prisijungti prie gyvenimo pamokų, dvasinių principų, gyvenimo išbandymų. Jos pasakoja istorijas, prie kurių mes visi galime prisijungti per simboliką, vaizdus ir metaforas. 

Mėnesio prognozė

Gimtadienio / Naujo ciklo / Naujų Metų analizė

Astrologinė Taro analizė MEILĖ

Astrologinė Taro analizė SIELOS KELIAS

…čia tikslingų atsakymų „taip“, „ne“ nebus. Taro kortų ir orakulo kortų analizės skirtos atspindėti Tavo dabartinę realybę fiziniu, emociniu ir Sielos lygmeniu, suteikti Tau daugiau perspektyvos ir galimybių. Kiekvienos analizės tikslas yra suteikti Tau sąmoningas įžvalgas ir patarimus!

Neriam!

Flow In Glow | Žydrūnė

flowinglow11@gmail.com

ETIKOS KODEKSAS

%d bloggers like this: