Nuotolinis energetinis gydymas / Čakrų balansavimas

Kai mūsų aurinis laukas užterštas, čakros yra nesubalansuotos, mes visi galime jaustis vangiai. Kai jos yra subalansuotos, jaučiamės labiau atsipalaidavę, susikaupę ir energingesni. Mūsų emocinės, fizinės, aurinės ir čakrų būsenos nuolat kinta ir aš žinau, koks efektyvus ir naudingas gali būti čakrų balansavimas. Jei pastaruoju metu jautiesi sustingęs ar šiek tiek prastai, čakrų balansas Tau gali būti labai naudingas.

Sesijos metu energetiškai „nuskaitau“ Tavo energetinį lauką (aurą), taip pajaučiu energetinius blokus / disbalansą. Intuityvus gydymas energija yra laikomas alternatyvia praktika, kuri remiasi penkių pojūčių naudojimu siekiant nustatyti ir ištaisyti kūno energijos srauto disbalansą.

Nuotolinis gydymas energija yra toks pat veiksmingas, kaip ir gydymas asmeniškai. Tai leidžia bet kam ir bet kur gauti nuostabios visuotinės gyvybinės jėgos energijos. Energija gali būti siunčiama visame pasaulyje! Nesvarbu, kurioje Visatoje esi, aš galiu nukreipti energiją Tau!

Energijos gydymo metu naudoju Šviesos Kalbą, kuri padeda giliau išvalyti energiją, pakelti vibracijas, subalansuoti, kad pasiektum aukštesnį sąmonės lygį. Šviesos kalba tai vibracinė išraiška, kuri tiesiogiai kalba Sielai ir DNR. Šviesos kalbos tikslas yra perkelti mūsų energiją į aukštesnį dažnį, nei mes paprastai gyvename. Tai padeda mūsų smegenims patekti į Gama būsenos imlumą, kuris jungia kelias mūsų smegenų sritis. Gama bangos yra susijusios su padidėjusiu atminties prisiminimu, jutiminiu suvokimu, fokusavimu, apdorojimo greičiu ir kūrybiškumu. Sielos lygmenyje Šviesos kalba padeda emociškai ir fiziškai pasveikti, prisijungti prie įgimtos išminties, suaktyvinti snaudžiančias dovanas ir Tiesas bei prisijungti prie Tikslo.

Ar susiduri su kuria nors iš šių problemų?

Neigiamos emocijos
Stresas ir nepasitikėjimas savimi
Pyktis ir užuojautos ar meilės sau trūkumas
Nuovargis / išsekimas
Lėtinis galvos skausmas
Neryškus matymas
Sinusų problemos
Akių nuovargis
Trūksta aiškumo, kūrybiškumo ir įkvėpimo
Trūksta ryšio su savimi, Šaltiniu, Dieviškumu ir Visata
Nesugebėjimas išreikšti ir perduoti jausmų ir emocijų

Tada energijos gydymo seansas kaip tik Tau!

Kokiais dar atvejais galiu padėti:

 • Jeigu jauti, kad nori stipriau įjungti vidines Šviesas, sužadinti vidines gijimo galias
 • Tu išgyveni neramų laikotarpį, pvz.: depresiją, patiri stresą, potrauminį sindromą, skyrybas, patiri fizinius skausmus, panikos priepuolius, socialinį nerimą; patiri dvasinę depresiją, Tamsios Sielos Naktį; patiri daug vidinių pokyčių
 • Jautiesi pasimetęs, jauti tuštumą, beprasmybės jausmą
 • Tu jauti, kad turi daug minčių – pernelyg daug, nežinai, kaip atlaisvinti mintis, kaip jas paleisti; Tavo protas neramus, Tave kankina nemiga
 • Tu jauti, kad esi nuolat strese dėl pernelyg stiprios vyriškos energijos Tavo gyvenime – Tu daug dirbi, Tau sunku pailsėti, ar net neleidi sau ilsėtis, nemoki kaip, neišeina, Tu jauti, kad net kai ilsiesi Tu jau planuoji ką dirbsi toliau – nori išmokti ir patirti visišką atsipalaidavimą Tėkmėje – moteriškoje švelnioje energijoje.
 • Tave kankina kažkokia pasikartojanti fizinė liga, alergija, ar kitas negalavimas, neatrandi priežasčių ir gijimo būdų
 • Patyri keistas psichines atakas dienos metu ar nakties – matai šešėlius; girdi balsus; vis užuodi keistus kvapus, kurių fizinėje realybėje nėra (dūmų kvapas, puvėsių ir pan.); vis jauti, kad kažkas tarsi šalia  – negatyvaus – tai kelia sunkumą, pykinimą, ar net vėmimą; galvos svaigimą, skausmą
 • Patyri staigius energijos praradimus, staigią nuotaikų kaitą, galvos skausmus (dažnai migrena), ūmius skausmas, pykinimas, pasireiškia staigios ligos (pvz., infekcija)
 • Tu vartojai daug toksiškų dalykų (vaistai, alkoholis, nikotinas ar kt) – nori išsivalyti
 • Patyrei psichinį žmonių išpuolį (neigiamos mintys, kritika, buitiniai keiksmai, neigiamos emocijos įtaka) – nori susibalansuoti, išsivalyti
 • Trokšti pakelti dvasingumą, sveikatinti organizmą, pažadinti sąmoningumą.

GALIMA PASIRINKTI:

💫 1,5 val. seansas. Apsaugos meditacija su sąmoningu kvėpavimu, 45 min. energijos gydymas su Šviesos Kalbos meditacija, 15 min. intuityvus kortų skaitymas, įžvalgų ir rekomenduojamų kristalų rekomendacijos pateikimas žodžiu, pabaigoje – apsaugos meditacija.

Kaina: 80 Eur.

💫 1,5 val. seansas su anaskaita raštu. Apsaugos meditacija su sąmoningu kvėpavimu, 45 min. energijos gydymas su Šviesos Kalbos meditacija, 15 min. intuityvus kortų skaitymas, pabaigoje – apsaugos meditacija. Išsami parengta ataskaita pdf formatu raštu su kortų nuotrauka, įžvalgomis, gydomųjų kristalų aprašymais ir rekomendacijomis, čakrų balanso įžvalgomis; labiausiai disbalansuotai čakrai – praktinė – meditacinė užduotis, naudingos afirmacijos. Papildomas laikas, skirtas rašyti ir sukurti ataskaitą, taip pat įtraukiamas į kainą.

Kaina: 100 Eur.

Sesija – per Zoom. Reikalinga turėti ausines, kamera turi būti įjugta. Visas kitas detales ir paaiškinimus kaip pasiruošti atsiunčiu el. paštu.

💫 15 min. greitas ir efektyvus energetinis apvalymas nesusijungus, sutartu laiku. Atsiunčiu muzikos takelį, sutariame laiką – atsipalaiduojate ir priimate gydančias Perlines, Kristalines Bangas. Trumpa ataskaita pateikiama el. laišku – tai žinutė su bendrine informacija į ką atkreipti dėmesį.

Kaina: 30 Eur.

Į visas sesijas įeina:

Auros nuskaitymas ir valymas (apvalymas nuo negatyvių energijų, spinduliuotės, energetinių parazitų, minčių šlako, toksinų, užsitęsusio streso)
⪢ Čakrų gydymas (7 pagrindinės čakros)
⪢ Šviesos Meditacija (naudojant Šviesos Kalbą)
⪢ Užpildymas visos sistemos šviežia gyvybine energija
⪢ Gydymas kristalais / rekomenduojami kristalai

Suplanuok seansą tokiu laiku, kad galėtum nusiteikti, atsipalaiduoti, pailsėti ir medituoti, kad gautumėte energijos srautą be jokių trukdžių. Ši sesija paveikia visus lygmenis – fizinį kūną, emocinį, mentalinį – suteikiamas impulsas organizmui pačiam išgyti.

PATARIMAI IR INFORMACIJA

Žemiau pateikiami patarimai ir informacija apie tai, kas yra Reiki, kaip pasiruošti seansui, kaip vyksta seansas, ko tikėtis jo metu ir ką daryti po jo.

Kas yra Reiki?

Reiki yra natūrali praktika, kuri suaktyvina subtiliąsias kūno energetines sistemas, kad pašalintų disbalansą, nukreiptą iš rankų į klientą ar pacientą. Tai neinvazinė technika, kai aš nukreipiu universalią gyvybės jėgą (arba energijos šaltinį) ir naudoju ją žmonėms, gyvūnams, augalams ir net objektams ar vietoms gydyti. Galiu nusiųsti į praeitį ir į ateitį. Erdvė ir laikas neturi reikšmės. Tai negali Tau pakenkti, tik padėti. Iš esmės tai išvalo Tave nuo bet kokio sustingusio ar per didelio energijos disbalanso Tavo kūne, emocijose, galvoje ir dvasioje.

Nuotolinio gydymo seansams:

Tai daroma per vaizdo pokalbį Zoom. Užsisakius seansą, suderinus laiką atsiųsiu prisijungimo nuorodą el. laišku. Diena prieš seansą atsiųsiu muzikos takelį, kurį kviesiu įsijungti seanso metu per kitą įrenginį (jeigu yra galimybė).

Ką daryti prieš sesiją:

Prieš seansą skirk 15-30 minučių atsipalaidavimui, pajausk kaip Tavo kūnas ir protas. Pripažink savo emocijas, mintis ar fizines reakcijas. Jei medituoji – gali įsivaizduoti seansą ir įsivaizduoti, kaip gausi energijos ir Meilės. Geriausia būti nors 30 min. nevalgius prieš pat seansą. Bet prieš tai pavalgyk lengvo maisto ir gerk daugiau vandens. Tai būtina Tavo patogumui ir dėmesio lygiui. Jei jausi alkį ar troškulį jausiesi nepatogiai ir negalėsi visiškai susitelkti į gydymą. Venk valgyti sunkaus maisto.

Aplinkos pasiruošimo, seanso patogumo detalės:

Kviečiu iš pradžių susikurti sau saugią, šventą erdvę, pravėdinti patalpas. Galima užsidegti smilkalą, palo santo, šalaviją ar apsigaubti eterinių aliejų kvapais, kurie Tau padeda atsipalaiduoti. Iš pradžių pasikalbame, sėdime, giliau pakvėpuojame, o gydymo seanso metu rekomenduojama gulėti, tad svarbu pasiruošti erdvę, kad būtų Tau patogu, kad galėtum atsipalaiduoti, ir kad Tave matyčiau (galima pasidėti kompiuterį ant knygų ar grindų, pasitiesti jogos kilimėlį, užsikloti pleduku).

Ko tikėtis sesijos metu:

Dauguma klientų jaučia atsipalaidavimo ir ramybės jausmą. Tavo protas gali jaustis ramus, o Tavo kūnas turėtų jaustis atsipalaidavęs. Gali užmigti, ir tai yra gerai. Vis tiek gausi seanso privalumus miegant. Galima jausti labai nedidelį dilgčiojimą, šilumą, energiją arba visai nieko. Pojūčiai ar jų trūkumas nėra Reiki energijos barometras, tai tik tai, kaip Tavo kūnas jaučia energiją. Visiems klientams jis yra skirtingas, tačiau beveik visada jaučiamas gilus atsipalaidavimas. Gali jausti, kad yra kažkas kambaryje – nereikia išsigąsti, tai gydančios energijos, palaikymo komandos (Angelai, Šviesos Būtybės), galima ir mane jausti it būčiau kambaryje. Galima patirti ir šalčio bei karščio bangas, gali lengvai svaigti galva, pykinti. Tai visiškai normalu dėl aukštų vibracijų ir dėl skirtingų energijų poveikio Tau.

Ką daryti po sesijos:

Tai laikas, kurį aš vadinu „dvasine detoksikacija ir persikrovimas“. Man patinka tai palyginti kaip dietos pradžią ar net įpročio atsisakymą. Visa ta įstrigusi ar perteklinė energija, kuri anksčiau gyveno Tavo kūne, dabar buvo išvalyta. Kiekvieno žmogaus kūnas į tai reaguos įvairiais būdais. Gali jausti pojūčius, tam tikras emocijas. Kai kurie žmonės visiškai nieko nejaučia. Tiesiog žinok, kad bet kuris iš šių jausmų praeis ir po to jausiesi daug geriau. Po to rekomenduojama nevartoti alkoholio, nerūkyti, nevalgyti daug cukraus turinčio, miltinių pateikalų ir kepto maisto. Dėl visų šių dalykų Tavo kūnas bus rūgštesnis ir trukdys visam gijimo proceso potencialui. Gerk daug vandens, kad drėkintum kūną, nes tuomet Tavo kūno energijos sistema gali judėti optimaliau. Vanduo ir sveikas maistas yra labai svarbūs. Taip pat naudinga šiek tiek ramiai praleisti laiką rašant dienoraštį, vaikštant gamtoje, pasimėgauti vandens procedūromis, nes Tavo kūnas ir toliau apdoros energetinio gydymo seansą, tad gali turėti tam tikrų įžvalgų ir daugiau proto aiškumo.

Jau po vienos sesijos Tu pajausi teigiamą pokytį.

Geriausi rezultatai pasiekiami skiriant sau nuoseklaus dėmesio ir taikant kitus saviugdos įrankius.

Su Meile ~
Flow In Glow | Žydrūnė

El. paštas: fowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010


Sesijose naudoju Angelų, Kristalų Gydymą, Šviesos Kalbą, – tai Šviesos Kodai / energijos, kurios giliai valo energetinius centrus ir aktyvuoja DNR. Aš nuolat plečiu žinias, greitu metu tapsiu Karuna Reiki praktike, Usui / Holy Fire® ІІІ Reiki Meistre -Mokytoja. Mano siekis visuomet pateikti konkrečią naudingą informaciją Tau DABAR, kad galėtum judėti į priekį aiškiau, ramiau, užtikrinčiau, skaidresnėmis energijomis.

%d bloggers like this: