Meditacijos – energetinio gydymo sesija

Meditacija yra būdas išpainioti mūsų mintis ir su jomis susijusias emocijas. Kai esame įsitempę ar išsiblaškę, mes sutelkiame dėmesį į savo reakciją į kažką – pavyzdžiui, į įvykį, nusivylimą ar užduotį. Meditacija moko mus atskirti save nuo savo reakcijos ir paprasčiausiai ją stebėti, nepridėjus emocijų. Šis supratimas leidžia mums išlikti dabartyje, suprasti savo minties modelius ir sužinoti daugiau apie savo emocijas ir save.

Per sesijas neriame į šias temas: čakrų sistema, moteriškoji ir vyriškoji energijos, darbas su įsitikinimais, protėviai, praeiti gyvenimai, baimės, ryšys su tėvais, vidinis vaikas, emocijų paleidimas, atleidimas, Aukštesnysis Aš, gausa, gilus atsipalaidavimas, susilygiavimas su Aukštesniuoju Aš, ir kitos temos, kurios Tave neramina, ar kurias nori patyrinėti giliau.

Meditacijos sesijos privalumai:

 • Pagerėja susikaupimas
 • Sustiprėja savivertė ir savimonė
 • Išmokstama valdyti emocijas, nerimą
 • Padidėja dėkingumo ir atjautos jausmai
 • Sumažėja stresas ir negatyvumas
 • Tai padeda greičiau užmigti ir išsimiegoti
 • Padidėja aiškumas, produktyvumas ir efektyvumas
 • Įgaunamas lengvumas, ramybė
 • Įžvalgų, savo intuicijos, vidinio Aš gilesnis išgirdimas
 • Padidėja kūrybiškumas
 • Lavinama stebėtojo pozicija

Sesijose derinu sąmoningą kvėpavimą, Teta Healing, Reiki ir gydymą Šviesa / Šviesos Kodais.

Teta gydymas ThetaHealing® – tai dvasinė praktika, meditacija, kuri gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame, fiziniame bei DNR lygmenyje. Teta būsena, kurios metu smegenų bangos sulėtėja iki 4-7 virpesių per sekundę, leidžia pasiekti ypatingai aukštą sąmoningumą. Mokslininkai jau pripažįsta, kad Teta smegenų dažnis (Teta bangos) mažina stresą, nerimą, skausmą, suteikia gilų poilsį, išgrynina proto aiškumą ir kūrybiškumą, pakelia nuotaiką, atveria galimybes momentiniam išgijimui.

Daugiau apie Theta gydymą skaityk čia: Teta gydymas – kas tai?

Gydymas Šviesa / Šviesos Kodais – tai gydymas, kurio metu naudoju „Šviesos kalbą“, kuri yra garsai, tonai ir kodai iš kitų dimensijų, jie padeda išvalyti blokus ir iškraipymus energijoje, sąmonėje. Tai daugiamačiai holografiniai kodai, kuriuos gali išgirsti tik subtilūs būties matmenys – žmogaus mintys to negali suprasti. Reikalinga tai priimti giliai į savo ląsteles taip, kaip gražius gamtos garsus. Svarbiausia šioje patyrimėje kelionėje – atsiverti priimti, tikėti Šviesa / Visata / Dievu / Šaltiniu / Aukštesniuoju Aš / Aukštesnuosiomis Jėgomis ir pasitikėti manimi. Kuriu saugią ir jaukią erdvę Tavo magiškai kelionei.

Sesijos metu energetiškai „nuskaitau“ Tavo energetinį lauką (aurą), taip pajaučiu energetinius blokus, kuriuos aptariame, ieškome Tau tinkančių meditacijos būdų  išlaisvėti. Didesniam aiškumui pasitelkiu Taro ir orakulo kortas. Daugiau: Energetinis gydymas / auros apvalymas.

Sesijos yra individualizuotos, tikslingos ir sutelktos į tai, kad suteiktų Tau galimybę sužinoti daugiau apie save, padėtų pajausti balansą!

96361413_975856676203025_1119216448103776256_n

MEDITACIJOS – GYDYMO SESIJA

1 val. – 55 eur.

⪢ Meditacija

⪢ Energetinis gydymas, apvalymas / gydymas Šviesos Kodais

⪢ Asmeninė konsultacija

⪢ Namų darbai – individualus meditacijų, sąmoningo kvėpavimo ir sąmoningo dėmesingumo praktikų rekomendacijos

Pokyčiams realizuotis gali būti reikalingos papildomos sesijos.

Reikalingų sesijų skaičius priklauso nuo problemos sudėtingumo. 

Jeigu jauti vidinį kvietimą – kad tai TAU – Neriam!

Sesijos vyksta internetu – online arba Vilniuje.

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

flowinglow11@gmail.com

%d bloggers like this: