Meditacija – Šviesos Kalbos aktyvacija

Ar Tu nori labiau pajusti Vidinį Vedimą? Ar Tu nori išgirsti savo tikruosius Širdies troškimus? Ar Tu nori atsiverti į didesnį Tikėjimą, pasitikėjimą Savimi ir savo Širdies Troškimais, atsiverti į savo Širdies Kelio pažinimą?

Jeigu atsakei nors į vieną klausimą taip – Tau ši meditacija – aktyvacija – neriam!

TAVO ŠIRDIES TROŠIMAS GALI BŪTI ATSIVERTI, PAGILINTI RYŠĮ SU:

– Autentišku Aš, Širdies troškimais,
susiderinti su savo Širdies rimtu…
– Visata, Aukštesniąja Jėga, Šaltiniu / Kūrėju / Dievu, Aukštesniuoju Aš
– Angelais, Arkangelais, Fėjomis, kitomis Šviesos Būtybėmis
– Dvasios Vedliais
– Dvasios Gyvūnais – toteminiais, jėgos gyvūnais, vedliais gyvūnais
– Gaja / Žeme
– Gydomaisiais kristalais
– Kitos temos, kaip pvz. suderinti vyriškąją ir moteriškąją energijas; įsižeminimo temos; transformacijų / pakilimo procesų palengvinimas; miego meditacija; čakrų balansavimo; pasitikėjimo… ir kt. temos

Koks Tavasis Širdies troškimas?

MEDITACIJA – ŠVIESOS KALBOS AKTYVACIJA

➢ Individuali meditacija – aktyvacija – Šviesos Kalbos transmisija pateikiama audio formatu 20-30 min.

➢ Ataskaita raštu į kurią įeina:

Orakulo kortos žinutė
Gydomųjų kristalų rekomendacijos
Žinutės gautos meditacijos metu
Integracijos būdai ir praktikos naujiems kodams / energijoms įsitvirtinti

Kaina: 77 Eur.

Papildomas laikas, skirtas išjausti energijas prieš meditaciją, taip pat laikas rašyti ir sukurti ataskaitą, taip pat įtraukiamas į kainą. Meditacija Tave pasieks per 1-3 sav.

Atsiunčiu informaciją raštu su kortų ir kristalų nuotraukomis. Teikiu papildomą pagalbą el. paštu atsakant į klausimus. Reikalinga raštu nurodyti savo Širdies troškimą ir atsiųsti savo naujausią nuotrauką.

Tai vedama meditacija – kurios metu palydėsiu Tave į saugią šventą erdvę – pagal Tavo troškimą ir Tavo energiją. Prieš meditacijos kūrimą aš energetiškai „nuskaitau“ Tavo energetinį lauką (aurą). Meditacijos metu kalbu ir lietuviškai ir Tavo ausiai galbūt neįprasta Šviesos Kalba – tai aktyvacija kuri veikia DNR lygmeniu – tai yra garsai, tonai ir kodai iš kitų dimensijų, jie padeda išvalyti blokus ir iškraipymus energijoje, sąmonėje. Svarbiausia atsipalaiduoti ir leisti sau patirti Šviesos Kalbą.

Meditacijos metu gali pakilti emocijos – Tu gali pradėti juoktis ar verkti – tai ženklas, kad aktyvacija veikia giliu lygmeniu. Po meditacijos – aktyvacijos gali paryškėti sapnai ir jų simboliai, intuicija, pojūčiai. Galima pradėti matyti šventos geometrijos formas, Šviesos blyksnius, vaivorykštes. Meditacija, ritmas, garsai ir muzika ateina Tėkmėje kai pamatau Tave ir Tu pateiki savo Širdies troškimą.

MEDITACIJOS – AKTYVACIJOS NAUDA:

– Palengvina dvasinio pabudimo apšvietimus, palengvina dvasinę kelionę
– Padeda atskleisti ir pažadinti gražius paslėptus savęs ir Vidinių Kibirkščių aspektus, – tai paspartina ir inicijuoja gijimą ir gali Tave pakviesti į švelnius pokyčius gyvenime
– Šviesos Kalbos aktyvacijos tirpdo blokus – tai padeda išlaisvinti sunkias emocijas, traumas ir praeities patirtis, padeda išvalyti ribojančius blokus, kurie trukdo augti
– Padeda atnešti ateities vizijos aiškumą – padeda įgyti naujų perspektyvų ir praplečia sąmoningumą
– Sustiprėja Vidinis Vedimas, intuicija, pojūčiai

Neriam į daugialypę, transformacinę, Širdį atveriančią ir plečiančią patirtį!

Ši meditacija bus sukurta kartu su mano mylima Nematoma Dvasios Gentimi. Visata ir Kūrėjas – mano kūrybiniai partneriai!

Prisimink – Tu esi maža Visata – Tavyje telpa visi Žvaigždynai, ir Tu turi savyje Dieviškąją – Angelišką dalelytę, Džiaugsmo Kibirkštį – Vidinę Fėją, Tu ir esi Tavo Dvasios Vedliai – tai mūsų pačių aukštesniųjų matmenų energijos.

Kviečiu atsiverti – mintimis, Širdimi… Ir nerti… Klausyti ir atsiduoti Vedimui. JAUSTI. Atsakymai ateis Tėkmėje, švelniai įsliuogs tokiu būdu, kokiu Tavo sąmonė gali priimti, ir nuguls į Širdį. Ši meditacija – kvietimas atsiverti savo ir Visatos MAGIJAI.

Aš neriu ir prisijungiu prie Šaltinio / Kūrėjo, ir čia Perliniai Kodai liedamasi keliauja per Žvaigždynus – į Tave, per Tave… Pagauta gijimo Šviesos Kibirkštis prikelia miegančius kodus Tavyje – į Sielos Evoliuciją!

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

flowinglow11@gmail.com

%d bloggers like this: