Meditacija – Šviesos Kalbos aktyvacija

Ar Tu nori labiau pajusti Vidinį Vedimą? Ar Tu nori išgirsti savo tikruosius Širdies troškimus?

Ar Tu nori atsiverti į gilesnį ryšį Žeme, jos elementais, gydomaisis kristalais, Kosmosu ar Šviesos Būtybėmis? Ar jauti, kad dar trukdo kažkokie vidiniai blokai atsiverti?

Ar Tu nori atsiverti į Dvasios gyvūnų – Vedlių palaikymą? O gal jauti gyvūnus, nors jų fiziškai nėra šalia? Ar Tu jauti, kad Tave supa Angelai ar kitos Šviesos Būtybės, bet Tau sunku sukurti stipresnį ryšį ir palaikyti ryšį su jomis?

Ar Tu nori atsiverti į didesnį Tikėjimą, pasitikėjimą Savimi ir savo Širdies Troškimais, atsiverti į savo Širdies Kelio pažinimą?

Ar žinai koks Tavo Dvasios – toteminis gyvūnas? Norėtum pažinti? Ar pastebi, kad vis pasirodo kažkoks gyvūnas, atrodo sekioja vis – sapnuose, muzikoje, knygose… Ir norisi suprasti kokias žinutes jis neša?

Jeigu atsakei nors į vieną klausimą taip – Tau ši meditacija – aktyvacija – nerk į Širdies troškimą!

TAVO ŠIRDIES TROŠIMAS GALI BŪTI ATSIVERTI, PAGILINTI RYŠĮ SU:

– Autentišku Aš, Aukštesniuoju Aš, Širdies troškimais
– Žeme ir jos elementais (Vanduo, Ugnis, Oras, Žemė), taip pat augalija / gyvūnija, gydomaisiais kristalais
– Visata, Aukštesniąja Jėga, Šaltiniu
– Dvasios gyvūnu
– Angelais
– Dvasios Vedliais
– Kitomis Šviesos Būtybėmis: fėjomis, gamtos dvasiomis, savo Žvaigždžių Šeima, tarpdimensinėmis būtybėmis (iš Plejados Žvaigždynų, Lyros, Mintakos, Mantis Būtybės, Arktūriečiai ir t.t.)

MEDITACIJA – ŠVIESOS KALBOS AKTYVACIJA

⪢ Individuali meditacija – aktyvacija – Šviesos Kalbos transmisija pateikiama audio formatu
⪢ Orakulo kortos žinutė
⪢ Gydomųjų kristalų rekomendacijos
⪢ Pateikiu žinutes gautas meditacijos metu apie Tave – Tau – žinutės, kurios atskrieja į mane kaip Šaltinio srovė skaidri ir nugula į Širdį

Mainai: 77 Eur.

Atsiunčiu informaciją raštu su kortų ir kristalų nuotraukomis. Teikiu papildomą pagalbą el. paštu atsakant į klausimus. Reikalinga raštu nurodyti savo Širdies troškimą ir atsiųsti savo naujausią nuotrauką.

Tai vedama meditacija – kurios metu palydėsiu Tave į saugią šventą erdvę. Pakviesiu įsivaizduoti mišką, paplūdimį, jūrą, ar kitą vietą – pagal Tavo troškimą ir Tavo energiją. Prieš meditacijos kūrimą aš energetiškai „nuskaitau“ Tavo energetinį lauką (aurą). Meditacijos metu kalbu Šviesos Kalba – tai aktyvacija kuri veikia DNR lygmeniu – tai yra garsai, tonai ir kodai iš kitų dimensijų, jie padeda išvalyti blokus ir iškraipymus energijoje, sąmonėje. Tai daugiamačiai kodai, kuriuos gali išgirsti subtilūs būties matmenys – žmogaus mintys to dažniausiai negali suprasti, bet aš gebu išversti Šviesos Kalbą „žmonių kalba“ – keletą detalių parašysiu raštu – bet ši meditacija – tai kvietimas JAUSTI, NUSILEISTI Į ŠIRDĮ, PATIRTI.

Meditacijos metu gali pakilti emocijos – Tu gali pradėti juoktis ar verkti – tai ženklas, kad aktyvacija veikia giliu lygmeniu. Po meditacijos – aktyvacijos gali paryškėti sapnai ir jų simboliai, intuicija, pojūčiai. Galima pradėti matyti šventos geometrijos formas, Šviesos blyksnius, vaivorykštes. Meditacija, ritmas, garsai ir muzika ateina Tėkmėje kai pamatau Tave ir Tu pateiki savo Širdies troškimą.

MEDITACIJOS – AKTYVACIJOS NAUDA:

(nauda atsiskleidžia labiau klausant meditacijos, muzikos takelio ir skiriant laiko sau Tyloje reguliariai 21-28 d.)

– Palengvina dvasinio pabudimo apšvietimus, palengvina dvasinę kelionę
– Padeda atskleisti ir pažadinti gražius paslėptus savęs ir Vidinių Kibirkščių aspektus, – tai paspartina ir inicijuoja gijimą ir gali Tave pakviesti į švelnius pokyčius gyvenime
– Šviesos Kalbos aktyvacijos tirpdo blokus – tai padeda išlaisvinti sunkias emocijas, traumas ir praeities patirtis, padeda išvalyti ribojančius blokus, kurie trukdo augti
– Padeda atnešti ateities vizijos aiškumą – padeda įgyti naujų perspektyvų ir praplečia sąmoningumą
– Sustiprėja Vidinis Vedimas, intuicija, pojūčiai

Ši nauda gilesnė klausant meditacijos reguliariai ir derinant kitus saviugdos įrankius – dažniau klausant labiau aktyvuojasi kodai – nauji suvokimai, mintys, idėjo. Kodai atsiskleis ir sužydės tinkamu, dievišku metu. Atsiduodant. Pasitikint procesu. Bet taip pat atliekant suderintą veiksmą. Aš palaikau procesų metu po meditacijos. Dėl nuolatinės pagalbos kviečiu nerti į individualios mentorsytės sesijas.

Neriam į daugialypę, transformacinę, Širdį atveriančią ir plečiančią patirtį!

Per 5 metus sutikau (matymas – aiškeriagystė, sapnuoju ryškius sapnus, jaučiu – aiškiajausmystė, aiškus žinojimas – aiškiažinystė) labai daug skirtingų Dvasios gyvūnų – daug jų buvo mano kelionės etapų palydovai – keitėsi: briedis, genys, liūtas, gervė, jautis, šermuonėlis, raja, voras, tarantulas, sliekas, bebras, laumžirgis, kolibris, lakštingala, lapė, arklys, delfinas… Visas miškas, vandenynai ir dar galiu tęsti… :))

Ši meditacija bus sukurta kartu su mano mylima Dvasios Gentimi. Ši Gentis gana plati: bendrai kuriame su Fėjomis, Drakonais, Arkangelais, Vedliais iš Egipto, Atlantidos, kitų žvaigždynų, galaktikų ir dimensijų. Tai ir mano toteminis gyvūnas Vanagas, jėgos gyvūnai: Pantera ir Tigras, Tikėjimo šuolių ir energetinių darbų gyvūnai: žiogas ir maldininkas, turiu stiprų ryšį su Delfinais. Aš taip pat turiu stiprų ryšį su gydomaisis kristalais, manyje žinios apie juos atskrieja iš pačios Atlantidos ir Mintakos (greitu metu pasidalinsiu apie tai daugiau). Visata – mano kūrybinis partneris!

Prisimink – Tu esi maža Visata – Tavyje telpa visi Žvaigždynai, ir Tu turi savyje Dieviškąją – Angelišką dalelytę, Džiaugsmo Kibirkštį – Vidinę Fėją, Tu ir esi Tavo Dvasios Vedliai – tai mūsų pačių aukštesniųjų matmenų energijos. Kviečiu atsiverti – mintimis, Širdimi… Ir nerti… Klausyti ir atsiduoti Vedimui. JAUSTI. Atsakymai ateis ne per protą, švelniai įsliuogs tokiu pavidalu, kokiu Tavo sąmonė gali priimti, ir nuguls į Širdį. Ši meditacija – kvietimas atsiverti savo ir Visatos MAGIJAI.

Aš neriu ir prisijungiu prie Akašos Debesėlio (Akašos įrašai) – energetinio kietojo disko, kuris laiko emocinius, reliacinius ir istorinius duomenis iš visų dimensijų. Galiu prisijungti prie bet kokios Žvaigždės ir pagauti įkvėpimą ir gijimo Šviesos Kibirkštį Tau kuri prikelia miegančius kodus Tavyje – į Sielos Evoliuciją!

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

flowinglow11@gmail.com

Jeigu reikia pagalbos susiderinime su savo Tėkme ir Spindesiu, – savo Autentišku Aš – siūlau 3 sesijų paketą: Honey Bloom sesijų paketas

Tekstas apie psichinius gebėjimus:

Apie tai kaip sutikau savo Dvasios Gyvūną Vedlį – toteminį gyvūną

Apie Šviesos Kalbos aktyvacijas

(greitu metu bus aprašymai / daugiau informacijos)

%d bloggers like this: