Lipam iš karminės spiralės! Informacija apie karmą

Labas!

Ačiū, kad užsukai!

Jeigu jau įžengei į mano erdvę, kurioje kalbu apie karmą, manau, kad jauti, kad esi kažkokioje nelabai malonioje spiralėje, ir nori iš jos išlipti?

Tuomet kviečiu skaityti toliau!

KARMA

Manoma, kad mes kiekvienas turime unikalią gimimo schemą, nes mūsų Aukštestysis Aš pats pasirenka tam tikrą astrologinį atspaudą, kad išgyventų tam tikrus įvykius, kad mokytųsi iš konkrečių pamokų. Dėl to vyksta evoliucija, kai būna apdorojamos karmiškos situacijos, taip siekiama optimalios naudos. Ir aš pati tikiu ir patyriau savo kailiu, kai mokomės iš savo klaidų – tada „evoliucionuojam“ – nepavirstame į drakonus, ar į mėlynus avatarus, jeigu save analizuojame, bet evoliucionuojame sąmoningumo prasme – tampame sąmoningesni savame kūne, savose mintyse, tada renkamės tai, kas mums atrodo sąmoningiau, geriau (maistas, kosmetika, aplinka, žmonės, darbas, ect.).

Pagal astrologiją karma yra mūsų Sieloje. Žmonės, aplinka tik atneša pamokas ir augina karmą. Kūnas yra kaip milijardai mažų Saulės sistemų. Kai Tu gimei, kiekviena Tavo kūno ląstelė prisitaikė prie užšalusio planetų paveikslo gimimo metu. Tai kaip grandinė, kuri susidarė gimimo metu, atspindi Dharmą (tikslą ir likimą) ir Karmą (skolą). Fiziškai, gimimo momentu smegenų neuronai formuoja specifinį modelį (kas buvo moksliškai pagrįsta) ir tai nustato asmens individualumą.

Pagal hindų filosofiją yra trys karmos tipai:

 • Sanchita Karma yra praeityje sukauptų karmų suma. Vieno gyvenimo periodo dažniausiai nepakanka norint patirti visą Sanchita Karma, todėl Siela persikūnija arba toliau grįžta į Žemę. Tačiau valdant Sanchitą Karmą, įmanoma išvalyti karminę skolą.
 • Prarabdha Karma yra tas Sanchita Karma pogrupis, kuris yra subrendęs ir pasirengęs patirti per šį gyvenimą. Prarabdha reiškia tai, kas jau prasidėjo. Jo negalima pašalinti ar valdyti. Tai galima tik patirti, nėra jokio kito būdo.
 • Agami Karma yra karma, kuri kuriama ir kaupiama dabartyje, kad ją būtų galima patirti ateityje.

Karma yra priežasties ir pasekmės taisyklė. Karma taip pat gali būti aiškiai apibrėžta per trečiąjį Niutono apibrėžimą „Kiekvienas veiksmas turi vienodą ir priešingą reakciją.“ Todėl pagal karmos taisyklę kiekviena mintis, jausmas, troškimas, pasirinkimas, veiksmas ir reakcija turi tam tikrą poveikį mūsų ateičiai. Mūsų mintys formuoja mūsų tikrovę. Tai reiškia, kad vieta, kurioje esate, yra tiesiog jūsų praeities mintys, jausmai ir sprendimai – ar karma. Karma dažnai painiojama su klaidinga fiksuoto likimo idėja. Vietoj to, karma labiau susijusi su tendencijų ir įpročių kaupimu, kurie gali mus „užblokuoti“ tam tikruose gyvenimo būduose.

Kiekviename įsikūnijime mes patiriame kai kurių ankstesnių karmų pasekmes ir pasinaudojame kai kurių mūsų ankstesnių karmų privalumais. Noriu pabrėžti, kad mes patys suteikiame reikšmę kas yra „blogai“, ir kas „gerai“. Karma yra karma, ji tiesiog yra, tai yra natūrali Visatos taisyklė. Ieškoti atsakymų į savo kančias išoriniame pasaulyje ir kaltinti jį paslaptingomis „karminėmis jėgomis“ – tai dar vienas būdas išvengti atsakomybės. Čia nėra išorinės bausmės sistemos.  Karma nėra būdas „nubausti“ mus. Ankstyvosiose mūsų žmogaus evoliucijos stadijose mes visi įsigijome daug blogos karmos, kuri turi būti palaipsniui „išdirbama“. 

Karma nėra teisingumas teisingumo labui, ir tai nebūtinai yra „akis už akį“. Karma teikia situacijas, kurios geriausiai padeda mums pasimokyti iš klaidų. Geriausias būdas kovoti su „bloga“ karma yra priimti savo lemtį ir leisti jai dirbti. Turėtume sutikti, kad gyvenimas mus verčia eiti su jo srautu, nes jei priešinamės gyvenimui ir stengiamės ištrūkti iš mūsų karmos, mes ilgainiui suksimės rate dar labiau ir bus dar blogiau.

Nereiktų painioti karmos su fatalizmu, t.y.  nematyti visko, kaip iš anksto nustatyta. Turime naudoti savo intuiciją, kad vadovautume sau, suprastume kada pastovėti už save ir kada tik priimti dalykus, kokie jie yra.

Karma gali paveikti mūsų fizinį gyvenimą įvairiais būdais, įskaitant: ligas, negalią, bjaurumą, piktnaudžiavimą, skurdą. Vaikai niekada neturėtų sakyti savo tėvams: „Aš neprašiau gimti“, – niekas nėra priverstas įsikūnyti prieš savo valią.

Mes galime sukurti savo srautą – suprasdami savo tikrąją prigimtį, išjautę savajį srautą, mes galime su Meile priimti savo lemtį, pasimokyti, ir mažais žingsniais pradėti kurti savo likimą.

MANO TRUMPA ISTORIJA

Gimiau rugsėjo 3 d., o aplink mano kaklą buvo apsivyniojusi virkštelė, kuri atnešėjau nurodė didelį Gerklės čakros bloką, kaip aš sakau, 2000 metų senumo. Pirmuosius žingsnius žengiau rugpjūčio 13 d.,  pradėdama savo kelią su skaičiumi 13, kuris mane lydėjo tol, kol „išvaliau“  (suvokiau) savo karmą (savo šio gyvenimo, praeitų gyvenimų, šeimos linijos bagažą).

Kai žengiau į savo pakilimą ir seno ciklo uždarymą pradėjau matyti 1311 (mačiau labai daug visokių skaičių derinių, šis ryškiausias buvo) – tai seno sunaikinimas, ir naujo sukūrimas iš to seno. Savo įsitikinimais ir mintimis mes kuriame savo realybę, todėl reikalinga priimti sprendimus ir imtis veiksmų, siekiant autentiškai gyventi savo gyvenimą. Su 1311 pakildavo daug sunkumų, kliūčių ir sukrėtimų, kurie buvo susiję dėl karminių priežasčių, kad būtų galima sukurti naują pagrindą. Tai suteikė naujų augimo galimybių visais lygmenimis – emociškai, protiškai ir dvasiškai. 1311 man atnešė suvokimą ką gi reiškia „užmaskuotas palaiminimas“ – tai kai iš pirmo žvilgsnio nesėkmė pavirsta sėkme.

Mes turime įsijausti į savo kūno sąmoningumą, kad suprasti – kada mes turime viską išjausti, pasimokyti ir paleisti, kuomet mes turime atlikti veiksmus pakeisti besikartojantį modelį. Pastebėjus besikartojančias detales, aspektus gyvenime, supratus, kad tai pamoka, reikia atlikti kažką kitaip, kad tai nebesikartotų – nes mes savo veiksmais galime viską pakeisti.  Mano mantra visais šiais metais buvo:„Kaip aš elgiuosi su kitais – mano mantra, kaip kiti elgiasi su manimi – jų.“

Man šios spiralės baigtis apima, atrodo, kelis tūkstančius metų! Taip gali jaustis, jeigu turime karminį bagažą – tai neigiamos energijos, kurias surinkome ir nešiojame iš gyvenimo į kitą gyvenimą.

Nuo savo dvasinio atsibudimo pradžios 2016 m., ėjau labai ilga spirale, turėjau daug blokų, ribojančių įsitikinimų, patyriau kelias Sielos karmines sutartis, patyriau pasikartojančius depresijos ir emocinius sabotavimo modelius. Mano Sielos Dvynys,  mano veidrodis, padėjo pamatyti tuos visus limitus ir blokus manyje – visa tai kas skyrė mane nuo MEILĖS. Meilės sau. Rekomenduoju paskaityti mano nemokamą el. knygą: PASITIKĖK SAVO BALSU.

Mano tikrasis Aš buvo paslėptas po dideliu sluoksniu apsąlygojimo, kuris vis elgdavosi pagal savo praeitų gyvenimo žaizdas, kurios stipriausios buvo apie Meilę, pasitikėjimą savimi, saviraišką, kalbėjimą; buvau žmogus, kuris vis galvojo, kad jam reikia kažką kažkam įrodyti, koks jis yra; kuris vis galvojo, kad Meilę ras išorėje.

Mano kelias suvokti savo karminius aspektus buvo ilgų tyrinėjimų kelias, su rašto užduotimis, meditacijomis, klajonėmis sapnuose, kelionėmis po praeitus gyvenimus, šeimos šaknis, žvaigždynus (astrologija), pasitelkiau ir Taro ir orakulo kortas. Šeimos šaknų, savęs gydymą, atlikau derindama kelias technikas – tai rašto užduotys, meditacijos, sąmoningas kvėpavimas (rebefingas), gydymas kristalais, spalvų, vandens, muzikos (aukštų Hz; gongai, skambantys dubenys) terapijos, ritualai pagal Mėnulį.  Bet galiu teikti, kad stipriausią pakilimą, gydymą ir suvokimą, išsilaivinimą, pajaučiau per rebefingo sesijas, taip pat tiriant energoinformacinį lauką.

Dabar aš teku savo energijoje, savo autentiškume, priimti savo unikalią energiją ir pajausti tėkmę labiau man labiausiai padėjo „Žmogaus Dizainas“. Mano karminis ciklas pasikeitė, ir žinau, kad tas lipimas tuo tiltu, vaivorykštės tiltu į save, į savo autentiškumą, į savo Sielą, į Meilę nesibaigs – nes mano tai misija – padėti Tau, eiti šiuo tiltu.  Jeigu norime panerti giliai į save, į Sielos išmintį, į Širdies vedimą – turime atsiduoti matymui Meilės akimis, turime atsiduoti kažkam didesniam negu esame patys.

Nusprendžiau Tau šiek tiek padėti savo įžvalgomis ir parinkau savo tekstus, kurie gali Tau padėti, tad gali dirbti ssavarankiškai! Atsirink, kas rezonuoja Tau ir nerk! 

REKOMENDUOJAMI MANO TEKSTAI PASKAITYTI: 

 1. Šeimos karma
 2. Pažeidžiamumas
 3. Transformacija ir gyvenimo ciklai
 4. Sielos augimas
 5. Sielos evoliucija ir baimė
 6. Sielos praradimas ir Šešėlinis Aš
 7. Kaip suprasti Visatos žinutes?
 8. Veneros retrogradas ir Sielos karminiai ryšiai
 9. Energijų poslinkiai
 10. Dvasinis pakilimas
 11. Dvasinio atsibudimo simptomai
 12. Saturnas ir jo grįžimas
 13. Šiaurinis Mazgas – Rahu. Kur Tau lemta augti?

DSC_750111

KARMINIS BAGAŽAS 

Savo karmos bagažą nešiojatės su savimi iki kito gimimo (čia reikalinga tikėti, kad Siela amžina, ir mes galime turėti daugybę gyvenimų – tikėti reinkarnacija/ persikūnijimu; ar būti atvirų minčių). Tai yra konkrečių veiksmų – atoveiksmio rezultatas.

Kaip žinoti, ar turiu karminių aspektų/ karminį bagažą?

Padariau sąrašą iš savo patirties:

⪢ Tau atrodo, kad gimei po nelaiminga žvaigžde. Tu jautiesi užstrigęs. Tau atrodo, kad nieko negali padaryti, kad Tau būtų gerai.

⪢ Tu vis susiduri su tomis pačiomis, besikartojančiomis situacijomis. Pvz.: Tau vis nesiseka darbuose, finansuose, Tave vis palieka mylimasis, Tave vis įskaudina draugai.

⪢ Tu jauti, kad kažkuri gyvenimo sritis labai stipriai sustingusi. Ar Tau atrodo, kad vis negali rasti prasiveržimo savo karjeroje, ar vis kovoji su šeimos nariais dėl tokių pačių dalykų?

⪢ Tu jauti stiprų jausmą, kad kažkuri situacija, ar mintys ar jausmai tarsi jau jausti, jau buvo praeitame gyvenime. Tai gali jaustis kaip De Javu.

⪢ Tu vis sapnuoji tokius pačius sapnus, ir jauti, kad tai žinutė Tau, nuo protėvių ar net iš praeito gyvenimo; arba negali to paaiškinti – bet jauti giliai viduje, kad tai susiję su Tavo šaknimis.

⪢ Jauti, kad Tavo šeima gali tarsi „prakeikta“. Kažkokie modeliai, analogiški įvykiai vis kartojasi keliose kartose.

⪢ Turi nepaaiškinamų baimių ar fobijų.

⪢ Tu matai besikartojančias vizijas (per meditacijas ir ne tik) kurių negali paaiškinti; tai gali būti blyksniai iš praeitų gyvenimų, kur Tu su keistais rūbais, su dideliu skausmu ar abejonėmis, baimėmis ar kitomis sunkiomis emocijomis.

⪢ Tau sunku atleisti kitiems ir sunku atleisti sau. Jauti didelį kaltės jausmą, ir gali atrodyti, kad jeigu suklysi – būsi nubaustas dar labiau. Arba Tau sunku atleisti kitiems – gali piktintis, norėti keršyti, laikai užgniaužtas emocijas .

⪢ Tu turi karminius santykius – tai tokie santykiai kurie gali būti labai sunkūs, partneris gali būti psichologiškai ar fiziškai smurtaujantis; ar tie santykiai galėjo būti labai gražūs,  tarsi Sielos draugų ryšys, bet su labai skaudžia baigtimi, – nes Tave įskaudino ar išdavė. Tu gali jausti, kad tą žmogų jau pažinojai anksčiau. Tie santykiai gali būti labai priklausomi, atrodo, kad be to žmogaus negali gyventi.

⪢ Gali jaustis didelė auka savo gyvenime. Ir tai suvoki, bet niekaip nepavyksta išlipti iš tos kilpos.

⪢ Gali patirti pasikartojančius neaiškius fizinius skausmus, ar Tave kankina kažkokios neaiškios sveikatos problemos ar lėtinės ligos.

⪢ Gali patirti pasikartojančius neigiamos emocinio sabotažo, nerimo ir depresijos modelius.

Taigi karma vis grįžta prie panašių aplinkybių, suteikdama galimybę Tau – tai pamatyti. O ką Tu darysi su tuo, prisimink, Tavo valia! Kviečiu įžengti į savo Mago kelią – į savo sąmoningo gyvenimo kūrimą!

JEIGU TU NORI SUPRASTI SAVO KARMĄ TURI ATKREIPTI DĖMESĮ IR IŠTIRTI:

 1. Pasikartojančius aspektus savo gyvenime
 2. Savo ribojančius įsitikinimus

PRIEŠ DARANT RITUALUS KVIEČIU ĮSIŽEMINTI 

Lengviausias ir naudingiausias dalykas, kurį gali įsivaizduoti norint įsižeminti, yra medžio šaknys! Įsivaizduok, kad turi puikias, tvirtas šaknis, kylančias iš Tavo kojų pagrindo (vizualizacijos metu jos turėtų likti lygios ant grindų). Tiesiog leisk šioms šaknims patekti žemyn į Žemę ir leisk joms įtvirtinti Tave ant Žemės. ⪢ Įsižeminimo būdai

RITUALAI

1. Lengviausias būdas paleisti susikaupusias negatyvias emocijas – per rašymą. Taip mes visas emocijas perkeliame į popierių. O šis ritualas leidžia ir prisijungti prie Žemės elementų ⪢ Paleidimo laiškas.

2. Besąlygiškai atleisti tiek sau tiek kitam rekomenduoju šią mantrą ⪢ Ho‘oponopono mantra

3. Jeigu jauti, žinai, kad turi gilią šeimos karmą rekomenduoju šį ritualą ⪢ Šeimos karmos valymo ritualas 

4. Rekomenduoju atlikti galingą ritualą, ir jeigu atliksi jį iš Širdies, po jo galėsi pajausti didelį dėkingumą ir galią – nes mes galime statyti naują, naudodami savo pelenus kaip kompostą naujajam savo gyvenimo sodui! Mes turime pasirinkimą: išmokti gyventi pelenuose arba pakilti kaip feniksas! ⪢ Ritualas palikti seną ir pasikviesti naują.

Savo išsivalymo, gijimo ir laimės pasirinkimas gali būti sudėtingas, tačiau Tu turi tai padaryti, jei nori pereiti į kitas pamokas, pakelti vibraciją ir išeiti iš karminio rato. Taigi, būk drąsus, pasakyk sau, kad esi vertas daugiau! Pasakyk „ne“ šeimos nariams, kurie Tave smerkia, savo partneriui, kuris Tavimi naudojasi, atsitrauk nuo visų, kurie Tavęs nemyli ir negerbia, išeik iš nemylimo darbo, kuris Tave sekina, ir kurk ritualus, kurie gydo Tavo mintis, kūną ir Sielą, kurk praktiškus planus savo svajonėms pasiekti!

JEIGU JAUTI, KAD VIENAS NESUSIDOROJI IR TAVE VIS SPAUDŽIA KARMINĖ SPIRALĖ / PASIKARTOJANTYS NEGATYVŪS ASPEKTAI, MODELIAI –  AŠ GALIU TAU PADĖTI IŠSILAISVINTI!

AŠ SIŪLAU:

Padėti paleisti įstrigusias emocijas, pajausti minčių, kūno ir Sielos laisvę. Rebefingo sesija Tau gali padėti išgyti, pajausti labiau savo energiją, pajausti daugiau Meilės, praplėsti savo sąmoningumą; suprasti savo karminį bagažą, šeimos linijos žaizdas ⪢  Individuali rebefingo sesija 

Patyrinėti Tavo įspaudą danguje, į savo žvaigždžių žemėlapį, kuris padės suprasti Tavo duotybes, Sielos kelią, suvokti sąmoningas ženklų energijas, kurios daro Tau įtaką Tavo gyvenimo sferose; pamatysi kokiame etape esi; tai padės Tau judėti savuoju keliu tvirčiau, aiškiau, sąmoningiau. Kai gimsti tam tikru laiku tam tikroje vietoje, gimsti su tam tikra kosmine „įkrova“. Ta „įkrova“ įvyksta kartu su pirmuoju įkvėpimu, ir atspindi planetines vietas kurias panagrinėsime per konsultaciją. ⪢ Astrologinė konsultacija / asmeninis horoskopas

Susitikti su savimi per mane, įgyti aiškumo, ir susipažinti su praktikomis, įrankiais plačiau, kurie Tau padės išvalyti karminį bagažą; atneš aiškumo kur turi atkreipti dėmesį labiau ir bus aiškiau kaip ir kur judėti savo kelionėje Intuityvi konsultacija

Nerti į savęs pažinimo vandenyną giliau ir dirbti su manimi, su savimi siūlau tęstines mentorystės seijas – darysime praktikas, sukursime Tau Tavo ritualus, Tai padės Tau išvalyti Tavo karminį bagažą, neigiamus modelius, ir sukurti savo sąmoningą ir pozityvų gyvenimą gausoje Individuali mentorystė

Susipažinti su savo energijos mechanika per „Žmogaus Dizaino“ sistemą. Tau tai padės suvokti kuriose srityse Tau daro didžiausią įtaką aplinka ir kur Tu esi labiausiai pažeidžiamas; padės atrasti, kas Tave sulaiko ir kaip gali pajausti savąją tėkmę labiau; padės drąsiai priimti savo unikalų tikslą ir padės suprasti kaip gali pasidalinti savo dovanomis; padės suvokti kaip atlikti svarbius sprendimus savo gyvenime Žmogaus Dizaino konsultacija / analizė

Įgyti daugiau aiškumo per mano meniškas, iš Širdies kylančiomis interpretacijomis pagal Tavo situaciją ar klausimą, pasinaudojant Taro ir orakulo kortomis. Tau tai padės aiškiau suvokti savo barjerus, kurie Tave skiria nuo Meilės, gausos, magijos; padės pažvelgti iš šono į save; atneš kitokių perspektyvų ⪢ Taro ir orakulo kortų analizė raštu 

DSC_7560

Gyvenimas įdomus. O dar įdomiau, ką sukursime. Ir galime suktis ir suktis savo gvenimo spiralėjė, galime ieškoti savo gyvenimo detalių, galime labai stengtis ir spausti save surinkti visą savo gyvenimo vaizdą, pagal eiliškumą. Tačiau tik paleidę kontrolę ir atsidavę į savo Širdies vedimą – patirsime ką reiškia laisvė, ir tik po to atsitraukę galėsime pamatyti – kiek jau nuėjome, ir detalės pačios išsiryškins, ir jos tikrai nebus paeiliui, bet vaizdas bendras bus toks aiškus, kad norėsis šokti.

Aš pasidaviau savajai tėkmei, pasidaviau Visatai, Žemės ritmui, ir tai buvo magiškiausias dalykas mano gyvenime! Aš kiekvieną dieną bandau būti Meilės filtras, noriu įkvėpti tos Meilės ir Magijos ir Tau!

Ar Tu nori sėdėti savo miglotoje slegiančioje būtyje, ar vistik atsistosi ir darysi kažką kitaip, kad pasiektum savo ramybę, laimę, laisvę ir potencialą? Skamba neblogai? Pirmyn!

Esmė ta, kad Tu čia atėjai mokytis! Štai kodėl Tu pirmiausia pasirinkai ateiti į Žemę – kad Tavo Siela pati patirtų save ir augtų! Leisk, kad gyvenimas Tave pamokytų! Atsiduok tėkmei, Širdžiai, ir savajam vedimui!

Aš tikiu Tavimi, bet ar Tu tiki savimi? Ar tiki Visata?

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Jeigu turi klausimų ir nori suprasti kokia mano paslauga Tau – siūlau nemokamą 15 min. susipažinimo skambutį. Taip pat gali man parašyti  jeigu Tau reikia trumpo patarimo!

Mano el.paštas: flowinglow11@gmail.com

D.U.K.

AUTORINĖS TEISĖS

 

 

%d bloggers like this: