HONEY BLOOM sesijų paketai

Su skaisčiai degančia Širdimi ir palaimos medumi tekančiu per mane skelbiu savo naujų individualios mentorystės sesijų paketus – šie sesijų paketai tinka vedliams, kūrėjams, gyduoliams, vavovams, žmonėms, kurie nori pradėti / praplėsti savo veiklą, kūrybą, kurie nori atrasti savo veiklą / kryptį, sustiprinti Ašį.

Pradėjau skleistis savo Širdies veikloje 2019 m. – išėjau iš samdomo darbo (pakeičiau per 12 metų 10 darbų), ir stipriai nėriau į Širdies vedimą. Per šiuos metus surengiau 160 renginių, pravedžiau 500 asmeninių sesijų (individualios konsultacijos, individualios mentorystės, rebefingo, energetinio gydymo sesijos), surengiau 5 asmenines šventes, vedžiau dvi stovyklas.

Teko patirti daug iššūkių vedant renginius, sesijas, stovyklas, tai man padėjo sustiprėti ir sutvirtinti savo veiklos „rėmus“  ir nustatyti taisykles ir sąlygas, kas man padeda išlaikyti balansą visose srityse. Man sėkmė – darbo rezultatas. Savidisciplina tikslingai administruojant – Meilės sau forma. Taip pat tai stai usiderinimas – tikint, pasitikink, atsiduodant Aukštesniajam Vedimui, tikint, kad viskas savu tinkamu laiku, laikant savo Ašį tvirtai, stovint tvirtai savyje, savo Tiesose, savo kūne, ant šios Žemės.

Mano veikla, gebėjimai – ne magija. Viskas prasidėjo kai priėmiau sprendimą lavinti savo duotybes ir pasirinkau žengti savo Širdies vedimu prieš 6 metus. Aš stipriai lavinau savo duotybes, ieškojau mokslų, būdų, įrankių stiprinti savo visus sluoksnius, susiderinti. Šie visi metai – daug praktikų, daug žingsnių, daug veiksmo – į plėtrą, į Sielos augimą, į Potencialo sklaidą, susiderinimą. Patyriau daug stiprių apsąlygojimų valymosi procesų, atradau kas padeda skirtingais atvejais patiriant energetinių centrų evoliuciją / sąmonės plėtrą. Žengimas savo Autentišku Keliu ir klausymas savo Vidinio Aš – atvėrė didžiulius pokyčio Portalus – patyriau daug vidinių transformacijų, atradau labai daug įrankių ir praktikų, kurios padėjo ir tebepadeda man valytis, susibalansuoti, plėstis ir skleistis su pasimėgavimu, šioje įdomioje patirtyje – GYVENIME, KLAUSANT ŠIRDIES!

Bendraudama su skirtingais žmonėmis, kurie užsiima skirtingomis veiklomis, ir patiria skirtingus procesus ir vyksmus taip pat man leido praplėsti savo matymą, ir įgyti suvokimų, žinių ir išminties, kaip galima prasiplėsti ir įžengti į save skirtingais būdais. Kad ir kokia veikla bebūtų – viskas visuomet prasideda nuo AŠ, nuo MEILĖS sau. Tad visų pirmiausia reikalinga pažinti savo TIKRĄJĮ AŠ ir nerti į MEILĘ SAU.

Man garbė ir malonumas padėti Tau pažinti Tikrąjį Aš – ir įkvėpti Tave skleistis, naudojantis praktiškais įrankiais.

NERIAM!

Šios sesijos tinka Tau, jeigu esi pasiruošęs išnaudoti savo potencialą!

Jeigu Tu eini per gyvenimą ir sėji ŠVIESOS sėklas

Jeigu konsultuoji (intuityvios konsultacijos, emocijų paleidimai, bioenergetika, koučingas, menas, kita kūryba ir kt.), kuri, buri, vedi, vadovauji – sodini gėles, siūni drabužius, neri, pieši, užsiimi alchemija, (pvz. kvepalų gamyba, eteriniai aliejai), manikiūrą / makiažą darai, renginius vedi, vadovauji verslui / įmonei, vaidini ar kt.

Jeigu Tu trokšti aktyvuotuoti savo miegančius Šviesos Kodus, atrasti Širdies veiklą, ar prasiplėsti savo veikloje, kuri Tave įkvepia

Jeigu trokšti išmokti pasigarsinti savo Širdies muziką, sustiprinti intuiciją ir įžengti į savo Autentišką SAVIRAIŠKĄ, AUTENTIŠKĄ KELIĄ

Jeigu trokšti sustiprinti savo STUBURĄ, AŠĮ, VIDINĮ CENTRĄ ir daryti įkvėptus drąsius veiksmus

Jeigu ieškai žinių kaip vesti, vadovauti, kaip kurti renginius / užsiėmimus

Jeigu sieki sutvirtinti savivertę ir nori tikslingai įsivertinti savo paslaugas / kūrinius

Jeigu sieki įžengti į savo Sielą šioje Žemės planetoje, šiame kūne, sieki įžengti į savo GALIĄ, PASITIKĖJIMĄ, LAISVĄ KŪRYBĄ TĖKMĖJE, SUSIDERINTI SU GAUSA savais unikaliais būdais- NERIAM!

Į SESIJŲ PAKETĄ ĮEINA:

ŽMOGAUS DIZAINAS (HUMAN DESIGN)

 • Koks Tavo unikalumas, kokios Tavo stiprybės, dovanos.
 • Koks yra Tavo Vidinis Kompasas ir Sėkmės Kodas ir kaip jais tinkamai naudotis.
 • Kaip pažinti savo apsąlygojimus. Apsąlygojimų tyrimas ir jų valymosi plano sudarymas. Informacija apie apsąlygojimų valymosi procesus – praktiška naudinga ir lengvai suprantama informacija.
 • Gausos tema: kaip susiderinti su gausos vibracija, kaip palaikyti ryšį su gausa. Kaip Tu gali „blokuoti“ savo gausą (+ kaip sustoti!). Kokie – Tavo unikalūs kodai pritraukti gausą – skirtingi „žymekliai“ ir ką jie reiškia. Unikali gerovės tema.
 • Kaip Tau naudinga valgyti, judėti ir miegoti – kai išmokstame valgyti, judėti ir miegoti pagal savo unikalų tipą, galime pašalinti daug painiavos. Kai tai padarome, atlaisviname daug psichinės energijos, kurią galime skirti sveikai ir teigiamai judėti į priekį. Štai kodėl, taisyklingas valgymas, judėjimas ir miegas yra pats galingiausias žingsnis, kurį galime žengti, kad atitiktumėme savo gyvenimo tikslą ir susiderintume su savo gerovės temomis.
 • Tavo virškinimas: tinkamai maitintis priklauso ne tik tai, ką valgome, bet ir sąlygos, kuriomis valgome. Sužinosi kokios yra sąlygos ir aplinkybės, kuriomis Tavo kūnas efektyviausiai virškina maistines medžiagas iš maisto.
 • Sužinosi koks Tavo stipriausias pojūtis: iš 6 pojūčių (uoslė, skonis, vidinis matymas, išorinis matymas, jautimas, lytėjimas) kiekvienas iš mūsų turi vieną stipriausią ir išvystytą. Valgydami turėtume panaudoti savo dominuojančius pojūčius, bet dar labiau turėtume jais naudotis dalindamiesi savo dovanomis su pasauliu! Tavo stipriausias pojūtis – Tavo super galia!

THETA HEALING® SEANSAS

Teta gydymas (Theta Healing®) yra veiksminga metodika, kuri derindama mokslą ir dvasingumą, siekia nustatyti ir nedelsiant pertvarkyti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumines patirtis, glūdinčias pasąmonėje. Pagrindinių įsitikinimų, stabdančių gerovę ir gausą nustatymas ir pakeitimas.

ENERGETINIS SEANSAS

Energoterapija, Reiki, Gydymas Šviesa DNR lygmeniu. Sąmoningo kvėpavimo praktika. Emocijų paleidimas / Širdies čakros plėtra. Transformacinis energetinis gydymas. Auros ir čakrų gydymas (energetinių blokų švelnus pašalinimas / Energetinės struktūros balansavimas / Energetinis apvalymas); Šviesos DNR aktyvacija.

INTUITYVUS VEDIMAS / TYRINĖJIMAI

 • Savo vidinių resursų pažinimas
 • Intuicijos, psichinių gebėjimų, savo energijos, energetinių centrų (čakrų) pažinimas, gyvybinės energijos – kūrybinės energijos išlaisvinimas
 • Pinigų temų tyrinėjimas, materialinių šaknų tyrinėjimas
 • PAGRINDO, STUBURO STIPRINIMAS
 • Intuicijos, Širdies klausymas, atsipalaidavimo, atsidavimo ir malonumo derinimas (moteriškosios energijos balansavimas)
 • Savo Galios, pasitikėjimo, savivertės stiprinimas, veiksmo energijos derinimas (vyriškosios energijos balansavimas)
 • Autentiško Balso ir Autentiškos Kūrybos atvėrimas
 • Gydančių kristalų rekomendacijos
 • Individualaus ritualo kūrimas pagal individualią energetiką, Žmogaus Dizaino sistemos unikalumą. Ritualo tikslas – sustiprinti intuiciją, išmokti lavinti savo duotybes, pažinti savo unikalius būdus susiderinti su GAUSA
 • Individualių meditacijų, sąmoningo kvėpavimo praktikų, sąmoningumo lavinimo metodų parinkimas, rašto ir praktinės užduotys savarankiškam darbui su savimi, nuolatinis palaikymas…

…ir daug kitų praktikų ir informacijos naudingos Tau – Tėkmėje 🌊

Sesijų paketai sukuriami individualiai pagal mano sudarytą autorinę programą, pagal Tavo energiją ir unikalius Tavo autentiškus kodus, kurie įrašyti Tavo kauluose, DNR, pagal Tavo gimimo datą.

HONEY – tai gyvenimo nektaras, mūsų kūrybinė energija, seksualumas, jausmingumas, malonumas, tai savo dovanų, talentų pažinimas ir priėmimas.

BLOOM – tai leidimas sau autentiškai judėti, kalbėti reikšti save iš Širdies, tai žydėjimas savo autentiškume, tai potencialo skleidimas, tai savo unikalios Šviesos, dovanų sklaida į pasaulį.

Honey Bloom – gyvenimas atvira Širdimi, iš Širdies, žengiant maloniai į plėtrą, spindint unikaliomis savo spalvomis!

Jauti vidinį kvietimą NERTI į savęs pažinimo vandenyną, bet Tave kažkas sulaiko, ar turi daug klausimų?

Užsiregistruok į nemokamą pažintinį pokalbį – papasakosiu daugiau! 

Registracijos forma

Taip pat gali man parašyti laišką: flowinglow11@gmail.com
Skambinti, rašyti SMS tel. nr.: +370 629 05010

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

%d bloggers like this: