Gilaus atsipalaidavimo sesija

Gilaus atsipalaidavimo sesija tai sesija į kurią įeina energetinis apvalymas, intuityvus energijos gydymas (Reiki, Gydymas Šviesa), energetinės struktūros (čakrų) balansavimas, emocijų paleidimo meditacija su sąmoningo kvėpavimo pratimais, Šviesos meditacija naudojant Šviesos Kalbą.

Šviesos kalba tai yra garsai, tonai ir kodai iš kitų dimensijų, jie padeda išvalyti blokus ir iškraipymus energijoje, sąmonėje. Tai daugiamačiai holografiniai kodai, kuriuos gali išgirsti tik subtilūs būties matmenys – žmogaus mintys to negali suprasti. Reikalinga tai priimti giliai į savo ląsteles taip, kaip gražius gamtos garsus. Svarbiausia šioje patyrimėje kelionėje – atsiverti priimti, tikėti Šviesa / Visata / Dievu / Šaltiniu / Aukštesniuoju Aš / Aukštesnuosiomis Jėgomis.

Sesijos metu energetiškai „nuskaitau“ Tavo energetinį lauką (aurą), taip pajaučiu energetinius blokus. Intuityvus gydymas energija yra laikomas alternatyvia praktika, kuri remiasi penkių pojūčių naudojimu siekiant nustatyti ir ištaisyti kūno energijos srauto disbalansą.

Nersime į Ramius Šaltinio vandenis – prašysime Aukščiausiųjų pagalbininkų ir atsiversime į švelnų sunkumo paleidimą ir atsiversime į gilų Sielos poilsį! Prisijungus prie Šaltinio gaivių vandenų pagaunu ramią Bangą kurią perduodu Tau – galėsi pajausti, kad Tave tarsi supa vandenynas pilnas ryškių gėlių žiedų, ir bučiuodamos Šviesos Bangos Tavo kiekvieną kūno ląstelę pripildo Šviesa, ir Tu paneri į Tėkmės jausmą, į gilų atsipalaidavimą!

Sesijos metu Tavo visas kūnas pripildomas universalia gyvybine energija, kuri užpildo aurą, fizinį kūną, visus organus ir sistemas. Švelniai transformuoja įtampas, hormanizuoja, stiprina įmuninę sistemą.

Ši sesija paveikia visus lygmenis – fizinį kūną, emocinį, mentalinį – suteikiamas impulsas organizmui pačiam išgyti.

Kokiais atvejais galiu padėti?

 • Jauti daug įtampos, nerimo, streso, Tave stipriai paveikia aplinka, ir jauti daug negatyvo aplink save ir savyje
 • Tu jauti, kad turi sunkių emocijų, kurios Tave kankina, ar slegia ir nori jas paleisti
 • Tu išgyveni neramų laikotarpį, pvz.: depresiją, patiri stresą, potrauminį sindromą, skyrybas, patiri fizinius skausmus, panikos priepuolius, socialinį nerimą; patiri dvasinę depresiją, Tamsios Sielos Naktį; patiri daug vidinių pokyčių
 • Jautiesi pasimetęs, jauti tuštumą, beprasmybės jausmą
 • Tu jauti energijos stygių, jautiesi taip, kad tarsi kažkas siurbtų iš Tavęs energiją, jautiesi išsekęs
 • Tu jauti, kad turi daug minčių – pernelyg daug, nežinai, kaip atlaisvinti mintis, kaip jas paleisti; Tavo protas neramus, Tave kankina nemiga
 • Jautiesi labai išsibalansavęs, Tau sunku susikaupti
 • Tu jauti, kad esi nuolat strese dėl pernelyg stiprios vyriškos energijos Tavo gyvenime – Tu daug dirbi, Tau sunku pailsėti, ar net neleidi sau ilsėtis, nemoki kaip, neišeina, Tu jauti, kad net kai ilsiesi Tu jau planuoji ką dirbsi toliau – nori išmokti ir patirti visišką atsipalaidavimą Tėkmėje – moteriškoje švelnioje energijoje.
 • Tu nuolat atsibundi nuliūdęs, vangus, be motyvacijos ir be ugnies
 • Jautiesi užstrigęs, tarsi sukiesi vienoje vietoje, trokšti judėti, bet nežinai kaip
 • Trokšti susigrąžinti savo prarastas Sielos dalis (trauminės patirtys, šokas kt.; atrodo nežinai ką reiškia jausti ramybę, lengvumą, laimę…)
 • Tave kankina kažkokia pasikartojanti fizinė liga, alergija, ar kitas negalavimas, neatrandi priežasčių ir gijimo būdų
 • Tu patyri keistas psichines atakas dienos metu ar nakties – matai haliuzinacijas, šešėlius; girdi balsus; vis užuodi keistus kvapus, kurių fizinėje realybėje nėra (dūmų kvapas, puvėsių ir pan.); vis jauti, kad kažkas tarsi šalia  – negatyvaus – tai kelia sunkumą, pykinimą, ar net vėmimą; galvos svaigimą, skausmą
 • Tu patyri staigius energijos praradimus, staigią nuotaikų kaitą, galvos skausmus (dažnai migrena), ūmius skausmas, pykinimas, pasireiškia staigios ligos (pvz., infekcija)
 • Tu vartojai daug toksiškų dalykų (vaistai, alkoholis, nikotinas ar kt) – nori išsivalyti
 • Patyrei psichinį žmonių išpuolį (neigiamos mintys, kritika, buitiniai keiksmai, neigiamos emocijos įtaka) – nori susibalansuoti, išsivalyti
 • Tu trokšti pakelti dvasingumą, sveikatinti organizmą, pažadinti sąmoningumą.

Šis susitikimas – minčių, kūno, Širdies ir Sielos Spa – lengva, minkšta, jauki erdvė, kurioje saugiai galėsi giliai pailsėti, persikrauti, ir net užmigti ant žydros ramumos Bangos

Sesijos individualios – parenku pagal Tave muziką, kuri skamba sesijos metu, parenku kvapus, smilkalus, aromoterapiją, pasitelkiami gydomieji kristalai.

GILAUS ATSIPALAIDAVIMO SESIJA – 2 val. – 111 Eur.

⪢ Pokalbis Tėkmėje / trumpa asmeninė konsultacija
⪢ Emocijų paleidimo meditacija
⪢ Sąmoningo kvėpavimo praktika
⪢ Energetinis auros apvalymas (apvalymas nuo negatyvių energijų, spinduliuotės, energetinių parazitų, minčių šlako, toksinų, užsitęsusio streso)
⪢ Energetinių centrų (čakrų) balansavimas, užpildymas visos sistemos šviežia gyvybine energija
⪢ Šviesos Meditacija – į gilų persikrovimą, ramybę, lengvumą. Nersime į besąlyginės meilės ir angelų vibracijas
⪢ Pateikiu gautas įžvalgas, žinutes
⪢ Pateikiu praktikas ir patarimus savarankiškam darbui su savimi
⪢ Teikiu papildomą pagalbą el. paštu atsakant į klausimus

Nesusijungus apvalymas (erdvės arba kūno / energijos) – 30 min. – 33 Eur.

Pagal poreikį galima traukti Taro ir orakulo kortas.

Sesija vyksta sėdint ir gulint. Nuotoliu – reikalinga turėti ausines.

Jau po vienos sesijos Tu pajausi teigiamą pokytį. Geriausi rezultatai pasiekiami skiriant sau nuoseklaus dėmesio ir taikant kitus saviugdos įrankius. Rekomenduojama dalyvauti privačių užsiėmimų serijoje, suteikiant galimybę integruotis tarp kiekvienos sesijos, 5-10 sesijų. Imant sesijų paketą taikoma nuolaida.

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

Registracija, klausimai: flowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

NAUDINGI TEKSTAI: ENERGETINIS GYDYMAS / AUROS VALYMAS

%d bloggers like this: