Gilaus atsipalaidavimo sesija

Gilaus atsipalaidavimo sesija tai sesija į kurią įeina energetinis apvalymas, intuityvus energijos gydymas (Reiki; Gydymas Šviesa – tai gydančios energijos: Arkangelų, Šviesos Būtybių, Dvasinių Mokytojų. Energijos subtilios, besąlyginės Meilės, su atjautos virpesiais), energetinės struktūros (čakrų) balansavimas, emocijų paleidimo meditacija su sąmoningo kvėpavimo pratimais, Šviesos meditacija su Šviesos kalba. Naudojami gydomieji kristalai.

Šviesos kalba tai vibracinė išraiška, kuri tiesiogiai kalba Sielai ir DNR. Šviesos kalbos tikslas yra perkelti mūsų energiją į aukštesnį dažnį, nei mes paprastai gyvename. Tai padeda mūsų smegenims patekti į Gama būsenos imlumą, kuris jungia kelias mūsų smegenų sritis. Gama bangos yra susijusios su padidėjusiu atminties prisiminimu, jutiminiu suvokimu, fokusavimu, apdorojimo greičiu ir kūrybiškumu. Sielos lygmenyje Šviesos kalba padeda emociškai ir fiziškai pasveikti, prisijungti prie įgimtos išminties, suaktyvinti snaudžiančias dovanas ir Tiesas bei prisijungti prie Tikslo.

Sesijos metu energetiškai „nuskaitau“ Tavo energetinį lauką (aurą), taip pajaučiu energetinius blokus. Intuityvus gydymas energija yra laikomas alternatyvia praktika, kuri remiasi penkių pojūčių naudojimu siekiant nustatyti ir ištaisyti kūno energijos srauto disbalansą.

Nersime į Ramius Šaltinio vandenis – atsiversime į gilų Sielos poilsį! Prisijungus prie Šaltinio gaivių vandenų pagaunu ramią Bangą kurią perduodu Tau – galėsi pajausti, kad Tave tarsi supa vandenynas pilnas ryškių gėlių žiedų, ir bučiuodamos Šviesos Bangos Tavo kiekvieną kūno ląstelę pripildo Šviesa, ir Tu paneri į Tėkmės jausmą, į gilų atsipalaidavimą!

Sesijos metu Tavo visas kūnas pripildomas universalia gyvybine energija, kuri užpildo aurą, fizinį kūną, visus organus ir sistemas. Švelniai transformuoja įtampas, hormanizuoja, stiprina įmuninę sistemą.

Ši sesija paveikia visus lygmenis – fizinį kūną, emocinį, mentalinį – suteikiamas impulsas organizmui pačiam išgyti.

Kokiais atvejais galiu padėti?

 • Jeigu jauti, kad nori stipriau įjungti vidines Šviesas, sužadinti vidines gijimo galias
 • Jeigu jauti daug nerimo, streso, sunkių emocijų
 • Tu išgyveni neramų laikotarpį, pvz.: depresiją, patiri stresą, potrauminį sindromą, skyrybas, patiri fizinius skausmus, panikos priepuolius, socialinį nerimą; patiri dvasinę depresiją, Tamsios Sielos Naktį; patiri daug vidinių pokyčių
 • Jautiesi pasimetęs, jauti tuštumą, beprasmybės jausmą
 • Tu jauti energijos stygių, jautiesi išsekęs; išsibalansavęs
 • Tu jauti, kad turi daug minčių – pernelyg daug, nežinai, kaip atlaisvinti mintis, kaip jas paleisti; Tavo protas neramus, Tave kankina nemiga
 • Tu jauti, kad esi nuolat strese dėl pernelyg stiprios vyriškos energijos Tavo gyvenime – Tu daug dirbi, Tau sunku pailsėti, ar net neleidi sau ilsėtis, nemoki kaip, neišeina, Tu jauti, kad net kai ilsiesi Tu jau planuoji ką dirbsi toliau – nori išmokti ir patirti visišką atsipalaidavimą Tėkmėje – moteriškoje švelnioje energijoje.
 • Tu nuolat atsibundi nuliūdęs, vangus, be motyvacijos ir be ugnies
 • Jautiesi užstrigęs, tarsi sukiesi vienoje vietoje, trokšti judėti, bet nežinai kaip
 • Tave kankina kažkokia pasikartojanti fizinė liga, alergija, ar kitas negalavimas, neatrandi priežasčių ir gijimo būdų
 • Tu patyri keistas psichines atakas dienos metu ar nakties – matai haliuzinacijas, šešėlius; girdi balsus; vis užuodi keistus kvapus, kurių fizinėje realybėje nėra (dūmų kvapas, puvėsių ir pan.); vis jauti, kad kažkas tarsi šalia  – negatyvaus – tai kelia sunkumą, pykinimą, ar net vėmimą; galvos svaigimą, skausmą
 • Tu patyri staigius energijos praradimus, staigią nuotaikų kaitą, galvos skausmus (dažnai migrena), ūmius skausmas, pykinimas, pasireiškia staigios ligos (pvz., infekcija)
 • Tu vartojai daug toksiškų dalykų (vaistai, alkoholis, nikotinas ar kt) – nori išsivalyti
 • Patyrei psichinį žmonių išpuolį (neigiamos mintys, kritika, buitiniai keiksmai, neigiamos emocijos įtaka) – nori susibalansuoti, išsivalyti
 • Tu trokšti pakelti dvasingumą, sveikatinti organizmą, pažadinti sąmoningumą.

Šis susitikimas – minčių, kūno, Širdies ir Sielos Spa – lengva, minkšta, jauki erdvė, kurioje saugiai galėsi giliai pailsėti, persikrauti, ir net užmigti ant žydros ramumos Bangos… 🌊

Sesijos individualios – parenku pagal Tave muziką, kuri skamba sesijos metu, parenku kvapus, smilkalus, pasitelkiami gydomieji kristalai, garso terapija

GILAUS ATSIPALAIDAVIMO SESIJA

⪢ Pokalbis Tėkmėje / trumpa asmeninė konsultacija
⪢ Emocijų paleidimo meditacija su sąmoningu kvėpavimu
⪢ Energetinis seansas 1 val. į kurį įeina:

Auros valymas (apvalymas nuo negatyvių energijų, spinduliuotės, energetinių parazitų, minčių šlako, toksinų, užsitęsusio streso)
Čakrų balansavimas
Užpildymas visos sistemos šviežia gyvybine energija
Šviesos Meditacija naudojant Šviesos kalbą – į gilų persikrovimą, ramybę, lengvumą


⪢ Pateikiu gautas įžvalgas, žinutes žodžiu

Pagal poreikį traukiame Taro ir orakulo kortas

VILNIUJE 2-2,5 val. – 111 Eur.

REGISTRUOJANTIS IKI 02.01 – 20 % NUOLAIDA

Jau po vienos sesijos Tu pajausi teigiamą pokytį. Geriausi rezultatai pasiekiami skiriant sau nuoseklaus dėmesio, išlaikant nuoseklumą, skiriant laiko integracijai ir taikant kitus saviugdos įrankius.

Su Meile ~

Flow In Glow | Žydrūnė

El. paštas: fowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010


Aš nuolat plečiu žinias, greitu metu tapsiu Usui / Holy Fire® ІІІ Reiki / Karuna Meistre -Mokytoja. Mano siekis visuomet pateikti konkrečią naudingą informaciją Tau DABAR, kad galėtum judėti į priekį aiškiau, ramiau, užtikrinčiau, skaidresnėmis energijomis.


%d bloggers like this: