Energetinės vietos

Po kiekvieno susitikimo paimu renginyje buvusias gėles ir nunešu atgal, „grąžinu“ Mamai Žemei, Gajai – toks mano ritualas tapo tradicija, dėkingumo ritualas Žemei, renginio dalyviams, tai ir gili refleksija man. Po Saulėgrįžos Šventės kartu su Viktorija nuėjome į pušyną ir sukūrėme gėlių, kurios tryško šviesia skaidria džiaugsmo sūkuringa, kylančia į viršų energija, mandalą. Bebūnant tarp pušų toje erdvėje pajaučiau troškimą… šokti… Ir mano kūnas jau darė judesius, kai supratau kas vyksta. Sūkuriais susiliejo žalia Žemės Meilė, geltona – džiaugsminga pakylejanti energija, įsiliejo švelni rožinė banga – besąlyginė Meilė, ir baltai žydra, perlinė – giliai transformuojanti, sąmoningumą kelianti energija.

PORTALAS – ŠIRDIES ERDVĖ

Energetinė transformacijos vieta Vilniuje

Adresas: Birstyčios g. 30 A, Antakalnis

Tai fizinė erdvė kurioje susijungia žemiškojo energetinio lauko ir aukštesnių vibracijų laukų erdvė. Tai erdvė, į kurią įžengę galite apsivalyti, susibalansuoti, sustiprinti apsaugą, ir gauti daugiau energijos. Tai paleidimas to, kad jums nebetarnauja – fiziškai, protiškai, emociškai, energetiškai. Tai susijungimas su savo Širdimi, grįžimas į savo Ašį. Tai įgijimas daugiau laisvės, pasitikėjimo savimi, tai gilesnis supratimas, kas esate šioje Dieviškoje Visatoje. Tai tvirtas stovėjimas ant Žemės, savo šaknų jautimas, bet tuo pat metu jautimas Dangaus paramos. Portalas palaiko integracijos procesą, kai atliekate bet kokią energijos gydymo formą.

PRIEŠ ĮŽENGIANT Į PORTALĄ

Rekomenduoju žengiant į Portalą būti nevalgius, ar lengvai pavalgius – fizinio indo švarumas ir tyrumas padeda pajausti subtilias energijas, padeda labiau išsivalyti ir pakilti.

Galite atsigerti ceremoninės kakavos! Kakava padės atsiverti labiau gydančioms Portalo energijoms.

Puiku įžengti su intencija – pagalvokite, pajauskite, ko trokštate jūs?

Galbūt patiriate pasikartojančius modelius gyvenime, ar sukatės negatyvių minčių spiralėse ir norite tai išvalyti, pakeisti? Galbūt norite susisiekti su savo Angelais, Vedliais? Susibalansuoti? Ar patirti daugiau Meilės, laisvės, džiaugsmo?

PRISIJUNGIMO INSTRUKSIJA

Eidami link Portalo susijunkite su kūnu ir penkiais pojūčiais. Susitelkite ties kiekvienu pojūčiu apie minutę.

Klausa: pastebėkite visus garsus aplink. Garsai gali būti vidiniai, pavyzdžiui, kvėpavimas ar virškinimas. Garsai gali būti ir tolimesni – eismo garsas.
Lytėjimas: atkreipkite dėmesį į kojų pojūtį ant ant žemės. Galite pastebėti temperatūrą, – šilumą ar vėsumą.
Rega: stebėkite savo aplinką ir atkreipkite dėmesį į spalvas, formas ir tekstūras. Uoslė: dabar nukreipkite dėmesį, kad užuostumėte aplinkos kvapus.
Skonis: galite pastebėti ankstesnio maisto poskonį likusį burnoje, pajausti liežuvį burnoje, seiles ir savo kvėpavimą, kai iškvėpiate.

Susijunkite su savo kvėpavimu. Padarykite tris gilius įkvėpimus – įkvėpimas per nosį, krūtinė prisipildo, pilvas išsipučia, ir iškvėpimas tarsi šiaudeliu, su paleidimu, atsipalaidavimu. Galite iškvėpti su atodūsiu, kad pasikeltų krūtinė.

Susitelkite į savo Širdį. Galite uždėti rankas ant krūtinės, pajauskite savo Širdies ritmą, plakimą.

Leiskite sau atsiverti pokyčiui, gydymui. Susitelkite ties savo intencija. Galite paprašyti Visatos / Metatrono / savo Angelų, kad kad padėtų jums išvalyti viską, kas gali būti įstrigę jūsų energijoje, galite sakyti: „Aš atsiveriu išsivalymui – tai kas man nebetarnauja, kas nerezonuoja su Sielos išmintimi išsivalo man aukščiausiu, geriausiu būdu.“

KĄ GALIMA PATIRTI ŠIOJE VIETOJE – PORTALE

Gali svaigti galva, lengvai pykinti, galite pajusti dilgčiojimą galūnėse, nestiprią dezorientaciją, galite jausti, kad tarsi svirduliuojate, – tai normalu, nereiktų to išsigąsti. Galite pajusti aukšto dažnio zvimbimą ausyse; kad šalia tarsi yra kažkas galingo ir stipraus. Šis Portalas inicijuotas kartu su Arkangelu Metatronu kurio energijos padeda pasiekti dvasinę galią, padeda išvalyti neigiamus įsitikinimus, baimes. Tai energijos kurios staigiai pakeičia negatyvias mintis ar negatyvų mąstymo modelį į teigiamą – galite pajusti staigų negatyvo pakilimą ir staigų išsivalymą. Būdami Portale galite pradėti matyti šventos geometrijos formas. Patirti džiaugsmo / juoko bangą, gali pradėti riedėti ašaros.

PORTALO ENERGIJŲ SPALVOS

Žalia – tai Širdies čakros spalva. Tai transformacijos palaikymas per Gajos Širdį, per jos Smaragdinę Širdį. Tai susijungimas su gamta, gyvūnais; tai žemiška Meilė, atjauta, dėkingumas.

Geltona – tai Saulės Rezginio spalva. Tai savivertės, asmeninės galios stiprinimas. Nuotaikos pakilimas, Džiaugsmo Kibirkšties aktyvacija.

Švelni rožinė – tai Aukštesniosios Širdies čakros spalva; susijungimas su Kosmine Širdimi. Tai besąlyginė Meilė.

Melsva, žydrai perlinė – tai sąmonės, dvasingumo šviesa; tai atjauta; aukšto lygio įgalinimas.

Jeigu eisi į Portalą – pranešk man, pasiųsiu perdavimą / aktyvaciją (per nuotolį), kad galėtum labiau atsiverti Portalo gydančioms energijoms. Jeigu jauti vidinį kvietimą nueiti kartu – mielai palydėsiu į Portalą, ir atliksiu energetinį Šviesos perdavimą – aktyvaciją gyvai.

Kviečiu jungtis į Facebook uždarą grupę: PORTALAS

https://www.facebook.com/groups/portalas

Čia dalinsiuosi savo atradimais, Portalo įkvėpimais. Grupėje yra 2 LIVE įrašai: apie Angelus ir Šviesos Būtybes ir meditacija susitikti su Šviesos Būtybėmis ir kitas – apie Žvaigždžių Sėklas, Šviesos Burbulo – apsaugos meditacija. Daugiau informacijos grupėje.

Kartu mes atrandame duris į Evoliuciją –
šįkart tos durys į Portalą, čia ant Žemės –


Tau tereikia –
tikėti
atsiduoti jausmams
siekti pokyčio
būti daugiau tuo – ką nori matyti pasaulyje.

Su Meile ~

Žydrūnė

%d bloggers like this: