Energijų apžvalga gegužės 17 d.

Atsiskleidžia „kosminė pauzė“, kad galėtume prisijungti prie gilesnių Meilės sau ir savivertės sluoksnių, kai pereiname į naujas savo Sielos dažnio išraiškas. Energijos šiuo metu gali jaustis užstrigusios, it užrakintos. Prisimink, kad jeigu spausi – niekas nejudės į priekį.


Jupiteris pirmą kartą per 12 metų įžengia į Jaučio ženklą 17 d. kur jis išliks iki 2024 m. gegužės 26 d. Keičiasi energijos apie tai kas plečiasi, ko mes mokomės, ką mes iš tikrųjų matome iš didesnio vaizdo, ypač kas liečia Jaučio temas ir išraiškas. Bus paliečiamos temos kurios susijusios su malonumu, romantika ir finansais. 

Tai didelis posūkis, kuris padės mums judėti pirmyn apie tai ką mes statome ir vystome savo gyvenime remiantis mūsų naujomis savivertės aukštesnėmis vibracijomis.

Tai tikras pažvelgimas kaip mes čia esame augti savivertėje. Ir tai yra tai, ko galime nesuvokti kai judame per dienas, to nesvarstome. Tai gali būti laikas, kai kažkas stipriai pakils ir aiškiai reflektuos Tau kaip Tu aktyviai myli savo energiją, kaip Tu ją priimi, kaip Tu pasitiki savimi – kad gali sukurti gyvenimą, kuris tikrai Tau svarbus.

Jupiteris yra plėtimosi planeta, jis dažnai laikomas laiminga planeta, nes padeda sutelkti dėmesį į teigiamus dalykus. Jupiteris taip pat gali padėti mums išplėsti mintis, suteikdamas naujų galimybių, įžvalgų ir gilesnio sąmoningumo. Taip pat gali vykti pabudimų, kurie suteiks mums turtingesnį pasaulio supratimą.

Kelionėje per Jautį Jupiteris nukreips mus sutelkti dėmesį į pamatus, kuriuos pastatėme, ir ar mūsų sukurta aplinka leidžia mums klestėti, ar tiesiog išgyventi.

Jupiteris Jautyje nėra greitas veikti Jautyje, todėl bet kokie pokyčiai, kuriuos paskatins šis kosminis srautas, geriausiai veiks, kai bus tam tikras metodiškas planavimas. Turime daryti veiksmus žingsnis po žingsnio ir neskubėti. Turime sulėtinti tempą, apmąstyti, išjausti, ir įdiegti pastovumą.

SAVIREFLEKTIJOS KLAUSIMAI

1. Ko Tu iš tikrųjų nori, kas yra sujungta su Tavo galingu dažniu – sukurti tai, kas dera pagal Tavo energiją? Ką Tu nori sukurti?

2. Kas Tau suteikia gyvenimą? Kas Tave įkvepia? 

3. Kaip Tu nori save išreikšti?

4. Kaip Tu pasitiki savimi? Kaip Tu pasitiki savimi, kad gali sukurti gyvenimą, kurio trokšti?

5. Ką Tu esi pasirengęs inicijuoti?

 Turėdami šią stiprią Jaučio energiją, turime galimybę padaryti svarbių pokyčių savo gyvenime! Patyrinėsime Gausos temą. Atsakysime raštu į klausimus, kurie leis išsiryškinti koks Tavo mąstymas: trūkumo ar gausos
Pažadinsime dvasią ir atversime Širdį nuostabia meditacija, kuri pagyvins Tavo kiekvieną ląstelę. Atliksime galingą manifestacijos ritualą naudojant ThetaHealing® metodą.

Su Meile ~

Žydrūnė

One thought on “Energijų apžvalga gegužės 17 d.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: