Gegužė. Kūryba kylanti iš chaoso. Apribojimų peržengimas. Smalus savęs tobulinimas. Tylos pagerbimas

Gegužės mėn. pradėjome užtemimų Portalų gilumoje. Užtemimai yra labai transformuojantis laikas, reiškiantis perėjimą iš vieno mūsų gyvenimo skyriaus į kitą.

Merkurijus ir Plutonas didžiąją mėnesio dalį bus retrograde, o tai rodo sulėtėjimo ir apmąstymų laiką. Šie du galingi retrogradai, vykstantys užtemimo Portalo metu, jaučiasi kaip Visatos signalas eiti į vidų, sulėtinti ir iš tikrųjų suvirškinti bei integruoti besiskleidžiančias energijas.

SVARBIAUSI ASTROLOGINIAI ĮVYKIAI:

1 d. – Plutono retrogradas Vandenyje (iki spalio 10 d.) Šis Plutono retrogradas yra ypač reikšmingas, nes tai pirmasis Plutono retrogradas Vandenyje. Kolektyviniu lygmeniu Plutonas Vandenyje greičiausiai atneš transformacijų, susijusių su technologijų ir dirbtinio intelekto naudojimu, mūsų santykiais su bendruomene, mūsų tikslais ir svajonėmis bei laisve. Taip pat dėmesys į problemas susijusias su valiuta, pinigais ir galia. Plutonas Vandenyje taip pat gali paskatinti didesnį postūmį autentiškumo link. Asmeniniu lygmeniu Plutono retrogradas bus labai subtilus ir švelniai iškels problemas, kurias reikia iškelti iš šešėlio ir į šviesą.

5 d. – Mėnulio užtemimas Skorpiono ženkle. Skorpiono užtemimas yra paskutinis šio dešimtmečio užtemimas, veikiantis su Pietiniu Mazgu Skorpione, suaktyvina gilesnę Tikrojo Aš sritį. Užtemimas išryškina tai, ką esame pasirengę pašalinti ir emociškai išvalyti. Skorpionas yra vienas labiausiai transformuojančių zodiako ženklų. Tai gili pokyčių energija, didžiuliai proveržiai. Kadangi Skorpionas paprastai valdo intymumą, bendrą turtą, tabu temas ir transcendenciją, šios temos gali būti aktualios pastaruosius šešis mėnesius. Šis ciklas – skatinimas keistis, Visata gali „stumtelėti“ peržengti kasdienybę.

14 d. – Merkurijus stojasi tiesiai (baigiasi retrogradas). Gali būti išryškintos įžvalgos apie mūsų savivertę, produktyvumą, pažangą siekiant savo tikslų ir pabrėžiamas mūsų santykis su pinigais. Ateinančias savaites judėti reikia lėtai ir atkreipti dėmesį į bet kokius pranešimus, kurie bus atskleisti. Užrašyk sakinį: Aš nusipelniau būti turtingas. Kokios mintys Tau kyla skaitant šį teiginį. Parašyk dešimt būdų, kaip pagerinti santykius su pinigais. Kokie trys dalykai Tau teikia didžiausią malonumą? Kaip gali imtis veiksmų, kad į savo kasdienybę įneštum daugiau malonumo?

17 d. – Jupiteris įžengia į Jaučio ženklą. Tai viena didžiausių metų pamainų! Jupiteris užbaigia savo kelionę ugniniame Avine ir patenka į žemišką Jautį. Jupiteris yra plėtimosi planeta, todėl ji išplės Jaučio temas, todėl jos bus labiau paplitusios mūsų gyvenime. Būsime raginami bprižiūrėti save ir savo erdves / namus, ir užtikrinti, kad kurtume tvarią ateitį. Jupiteris per Jautį keliaus šiek tiek daugiau nei metus – iki 2024 m. gegužės 25 d. Pagerėjęs išradingumas atneša sėkmę. Darbas, susijęs su nuolatiniu kažko kūrimu ir tam tikra rutina, gali būti patraukliausias arba pelningiausias. Jupiteris Jautyje ragina džiaugtis, vertinti ir remtis tuo, ką jau turime, ir kantriai siekti savo tikslų.

19 d. – Jaunatis Jaučio ženkle. Atėjo laikas iš naujo įvertinti savo santykius su pinigais ir turtu, kad atrastume, ką iš tikrųjų vertiname ir kas tikrai daro mus laimingus. Turėtume sutelkti dėmesį į tai, ką galime padaryti, kad padidintume savo vertės jausmą. Tai laikas atkurti ryšį su gamta, savo kūnu ir penkių pojūčių pasauliu. Didžiausias dėmesys skiriamas kūrybiškiems mūsų asmeninio turto, vertybių, pinigų ir talentų matymo, naudojimo ir priėjimo prie jų būdams. Tai puikus laikas užmegzti ryšį su savo kūnu ir gamta per žemišką veiklą, taip pat įvertinti tai, ką jau turime. Nuostabus laikas patyrinėti ir įsivertinti savo mąstymą – ar gyvename iš trūkumo ar gausos?

21 d. – Prasideda Dvynių sezonas. Saulė iš žemiško Jaučio pereina į Dvynių oro ženklą. Galime būti šiek tiek pavargę, jaustis vangiai. Dvyniai yra smalsūs, ištikimi bendravimui ir tipiškai stimuliuojami mentaliniais ryšiais, kurie susiformavę tiriant nežinomą. Jie linkę mokytis iš kitų patirčių ir perspektyvų. Prisiminkime, kad mes galime pasirinkti savas mintis, galime efektyviai naudoti savo mentalinę energiją. Mes dažnai susiduriame su sunkumais gyvenime, tačiau mes turime galią pasirinkti kaip mes į tai reaguosime ir kaip atsakysime.

Per šį sezoną mes galime pritraukti žmones ar santykius, kurie bus kaip veidrodžiai. Žiūrėkite į savo vidų: to žmogaus labiausiai erzinančios savybės iš tikrųjų gali būti jūsų „šešėlio“ dalis, kurios jūs dar nepriėmėte. Ne nekęskite… bandykite suprasti!

Kiekvienas iš mūsų turime ir šviesą ir šešėlius. Per tuos žmones, kurie iškelia šešėlio aspektus mes galime augti, mes galime iškelti savo karmą, negatyvius minčių aspektus. O kai aspektai iškelti tuomet galime į juos gilintis, juos suprasti ir pakeisti. Tai pasirinkimas. Tai yra sąmoningas darbas su savimi. Dvynių sezonas gali atnešti iššūkių. Tačiau tai vers susimąstyti kaip mūsų pačių sprendimai daro įtaką mūsų realybei. Mes privalome atsistoti į vientisumą, atsiimti savo jėgą ir apibrėžti savo Tiesas ir pastovėti už tai, kad mums yra teisinga. Kiekviena tamsa nešioja savy šviesos. Moteriška energija ir vyriška, teisinga ir neteisinga, balta ir juoda – tai verčia galvoti kad tai atskiri elementai, tačiau kiekvienas iš jų yra su kito užuomina.

27-29 d. – Saulės ir Saturno kvadratūra (išryškina prieštaravimus, kliūtis; neharmoningas, dramatiškas aspektas). Esame kviečiami pakilti ir įveikti tuos iššūkius, kuriuos galbūt atidėliojome arba kurie, kaip žinome, padės mums pakilti į kitą lygį. Kaip Tu gali prisiimti atsakomybę už pasirinktą gyvenimą, už savo veiksmus, už žodžius, už energiją, kurią skiri pasauliui? Saturnas nori, kad mes sustiprėtume ir prisiimtume atsakomybę už savo gyvenimą ir elgtumėmės pagal savo tikrąjį, autentišką aš. Saturnas gali nustatyti ribas ir apribojimus, dėl kurių galėsime jaustis įstrigę, tačiau tai tik tam, kad galėtume skirti laiko išsiaiškinti, ko iš tikrųjų norime.

29–31 d. – Aldebarano vartai / Sidabrinių vartų Portalas. Aldebaranas yra žinomas kaip viena iš keturių karališkųjų žvaigždžių. Jos vieta mūsų danguje jau seniai buvo laikoma šventa daugelio senovės kultūrų visame pasaulyje. Kai Saulė susilygina su Karališkąją žvaigžde Aldebaranu, ji aktyvuoja aukšto dažnio energijos Portalą. Šis Portalas skleidžia energiją, kuri gali paryškinti mūsų protą, pagilinti intuiciją ir padidinti išmintį. Aldebaranas yra Sielų poilsio vieta prieš pat jų reinkarnaciją į Žemę. Šioje poilsio vietoje Siela turi galimybę apmąstyti, kodėl ji ateina į Žemę ir kokias pamokas ji gaus. Į šią erdvę galime nukreipti susisiekdami su savo Aukštesniuoju Aš ir Sielos sutartimi ir prisimindami, kad kiekviena patirtis yra pamoka.

Teigiama, kad Aldebaranas atneša sėkmę, drąsą, sėkmę ir ištvermę. Jo energija prilyginama Angelui sargui, kuris stebi ir saugo tuos, kurie maudosi jo energija. Aldebaranas laikomas nušvitimo žvaigžde ir leidžia mums tiesiai į mūsų protus atsisiųsti naujų ir įkvėptų idėjų iš Visatos.

Kadangi Aldebaranas yra susijęs su sėkme, šias dienas taip pat galime panaudoti siekdami savo tikslų ir svajonių bei kurdami manifestacijas. Padidėjus Aldebarano energijos Portalui, įsivaizduokite viską, ko trokštate sau, savo artimiesiems ir aplinkiniam pasauliui. Leiskite savo protui pakilti į naujas aukštumas, kai kuriate šį vaizdą sau.

PAGRINDINĖS GEGUŽĖS ENERGIJŲ TEMOS

-Vidinės ugnies kilimas. Kūrybiškumo ir revoliucijos energijos padidėjimas

-Apribojimų peržengimas. Didesnės laisvės sluoksnių pažinimas peržengiant apribojimus

-Savęs tobulinimo smalsi energija, minčių plėtra, išminties kėlimas. Širdies, Trečios Akies, Karūnos plėtra – Sielos Misijos, Tikslo didesnis išjautimas, suvokimas

– Tylos pagerbimas. Turime lavinti akimirkas, kai pakyla tylus balsas viduje

NARDYMAI PO GEGUŽĖS ENERGIJAS

Man gegužės energijos – tai saulėta diena miške, ir ant samanų buvo daug daug gyvačių kurios buvo skirtingų spalvų, ir keistų atspalvių – metalinės, auksinės, daug besikeičiančių spalvų ir atspalvių, bet stovėjau visiškai rami. Bet į priekį mačiau artėjančią audrą…

Energijos kviečia išbandyti naujus dalykus, bet… daryti mažiau, sulėtėti – atsiduoti moteriškai energijai, daryti tai, kad įtraukia į Tėkmės būseną, tiesiog būti.

Kur Tu noriu investuoti savo energiją? Su kuo ir kaip Tu nori leisti savo laiką?

Gyvačių gausybė tai tarsi priminimas, kad energijos lygis kolektyviškai kyla, ir moteriška energija itin – tai stiprus sakralinio centro valymas ir plėtra, galios ir tvirtumo, pasitikėjimo savo kūryba ir savo dovanomis temos.

Gyvatė tai – transformacija, aistra, seksualumas, išmintis, pamirštos žinios, viliojimas, tai pirminė energija. Gyvatės atsikuria iš vidaus į išorę – pametant senus, nebepatogius sluoksnius, kurie nebetarnauja. Ko Tu laikaisi, kas Tau netarnauja, ir ką gali paleisti? Tai gali būti emocijos, nuostatos, santykiai, aplinka).

Audra kurią mačiau vizijoje – primena apie kūrybą, kuri kyla iš chaoso, tai ir didelis chaosas išorėje, didžiulė stimuliacija iš išorės. Tai priminimas, kad turime sąmoningai atsijungti nuo išorinio chaoso. Išlaikyti savo centrą, Ašį, ir stiprinti ryšį su Aukštesniuoju Aš.

Leisk sau sulėtėti. Pasirink Tylą. Neskubėk. Sugrąžink savo energiją. Klausyk savo energijos. Jei esi pasiruošęs eiti – pasitikėk tuo. Jei jauti, kad Tau reikia poilsio – pasitikėk tuo. Išvalyk savo erdvę ir laiką.

Gegužės energijos daugeliui iš mūsų gali tapti lūžio tašku.

Klausyk ir pasitikėk savo intuicija.

Su Meile ~
Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: