REIKI, ŠVIESOS KALBA, KVANTINIS GYDYMAS PATARIMAI IR D.U.K.

Žemiau pateikiami informacija apie tai, kas yra Reiki, Šviesos Reiki, Kvantinis Gydymas, Šviesos Kalba, Šviesos kodai. Taip pat rasi patarimus – kaip pasiruošti seansui, kaip vyksta seansas, ko tikėtis jo metu ir ką daryti po jo.

Kas yra Reiki?

Reiki yra energetinio gydymo terapija, kurią 1800-ųjų pabaigoje Japonijoje sukūrė buvęs budistas Mikao Usui, 21 dieną badavęs ant kalno.

Jei žmogaus „gyvybinės jėgos energija“ yra maža, mes dažniau sergame ar patiriame stresą, o jei ji yra aukšta, galime būti laimingi ir sveiki. Žodis Reiki sudarytas iš dviejų japoniškų žodžių „Rei“, reiškiančių „Dievo išmintis arba aukštesnė jėga“, ir „Ki“, kuris yra „gyvybės energija“. Taigi Reiki iš tikrųjų yra „dvasiškai vadovaujama gyvybinės jėgos energija“. Reiki gydo visą žmogų, įskaitant kūną, emocijas, protą ir dvasią, sukurdamas daug naudingų efektų, įskaitant atsipalaidavimą ir ramybės, saugumo ir gerovės jausmą. Reiki yra paprastas, natūralus ir saugus dvasinio gydymo ir savęs tobulinimo metodas, kurį gali naudoti kiekvienas.

Reiki yra dvasinio pobūdžio, tai nėra religija. Tame nėra dogmų ir nėra niekuo, kuriuo turi tikėti, kad išmoktum ir naudotum Reiki. Reiki visiškai nepriklauso nuo tikėjimo ir veiks nepriklausomai nuo to, ar tiki, ar ne. Tikslas – padėti žmonėms suvokti, kad dvasios išgydymas sąmoningai apsisprendus tobulėti yra būtina Reiki gydymo patirties dalis. Kad Reiki gydomosios energijos duotų ilgalaikius rezultatus, klientas turi prisiimti atsakomybę už savo gydymą ir aktyviai jame dalyvauti. Išgydyti galima bet kuriame būties lygmenyje: fiziniame, psichiniame, emociniame ar dvasiniame. Reiki galima atlikti bet kur ir bet kada, nes nereikia specialios įrangos.

Reiki suaktyvina subtiliąsias kūno energetines sistemas, kad pašalintų disbalansą, nukreiptą iš rankų į klientą. Praktikuojantis asmuo yra kanalas. Šiame procese nė vienam asmeniui nereikia dėti valios ar susikaupimo pastangų. Kaip tekantis vanduo išlygina dantytas uolos briaunas, kol jos tampa pakankamai mažos, kad galėtų nuriedėti, Reiki teka į reikalingas vietas, malšina skausmą ir palaiko natūralų organizmo gebėjimą išsigydyti. Reiki atkuria pusiausvyrą gyvenime.

Tai neinvazinė technika, kai aš nukreipiu universalią gyvybės jėgą (arba energijos šaltinį) ir naudoju ją žmonėms, gyvūnams, augalams ir net objektams ar vietoms gydyti. Galima nusiųsti gydančią energiją į praeitį ir į ateitį. Erdvė ir laikas neturi reikšmės. Tai negali Tau pakenkti, tik padėti. Iš esmės tai išvalo Tave nuo bet kokio sustingusio ar per didelio energijos disbalanso Tavo kūne, emocijose, galvoje ir dvasioje.

Ar Reiki yra moksliškai įrodyta?

Yra keletas patikimų mokslinių tyrimų, įrodančių, kad Reiki terapinė technika, tai gydo. Šiuos tyrimus galima rasti naudojant vieną iš profesionalių medicinos duomenų bazių, tokių kaip PubMed arba Cochrane Collection. Medicinos ir mokslo standartus atitinkantys tyrimai dažniausiai skelbiami recenzuojamuose žurnaluose. Yra atlikta daugiau nei 20 000 tokių Reiki terapinės vertės tyrimų.

Kaip Reiki išgydys mano ligas? Kiek tai užtruks?

Kai Tau taikomas Reiki gydymas, Reiki pradeda veikti ties pagrindinėmis priežastimis. Tikroji mūsų ligų priežastis beveik visada yra susijusi su tam tikra emocine suirute. Sistemos, kurios pašalina ligą fiziškai, retai turės ilgalaikį poveikį, nes vis dar vyrauja emocinė priežastis. Reiki pradeda veikti nuo ligos iš apačios į viršų, pirmiausia priartėdamas prie pagrindinės priežasties. Dėl šios priežasties kartais prireikia šiek tiek laiko, kad pasirodytų efektas.

Ką jausiu, kai gausiu Reiki gydymą?

Reiki gydymo patirtis yra tokia plati ir įvairi, kiek yra žmonių. Galima matyti spalvas, jausti šilumą, šaltį, jausti vibracijas, drebėti, girdėti balsus ar net nejausti nieko. Patirtis priklauso nuo gydomo asmens jautrumo lygio. Jei nieko nesijaučia, tai nereiškia, kad negavote Reiki – tai tiesiog reiškia, kad nėra pakankamo jautrumo, kad pajaustum energiją, arba tikriausiai dar nežinai, kaip ją atpažinti. Energijų jautimas, spalvų matymas, ar ne – nėra barometras.

Ką daryti, jei gaunu per daug energijos?

Nėra tokio dalyko kaip „per daug Reiki“ ar per daug gydančios energijos. Mūsų protui ir patyrimui per fizinį kūną gali taip atrodyti „per daug; per stipru“ – jeigu mums tai nėra pažįstama, ir tai patiriama pirmus kartus. Reiki yra protinga energija, kuri suteikia energijos ir subalansuoja paciento energijos centrus (čakras). Kai patenkinamas kliento energijos poreikis, Reiki nustoja tekėti, todėl pašalinama galimybė ką nors įkrauti „per daug energijos“.

Vartoju vaistus nuo savo negalavimo, ar dar galiu gydytis Reiki?

Reiki netrukdo jokiai medicinos sistemai ar kitoms alternatyvioms terapijoms. Tai padidina kliento imunitetą ir padeda sumažinti šalutinį vaistų poveikį. Reiki gali būti naudojamas kartu su bet kuria kita sistema, nesvarbu, ar tai būtų ajurveda, homeopatija, aromaterapija, joga, meditacija ir kt.

Kas yra kitos gydančios energijos, kurios naudojamos seansų metu?

Tai Arkangelų, Šviesos Būtybių, Dvasinių Mokytojų gydančios energijos, aukšto dažnio – energijos subtilios, besąlyginės Meilės, su atjautos virpesiais.

Kas yra Angelų Gydymas?

Angelų Gydymas – tai energetinis gydymas, aukšto dažnio, daugiadimensinė sąmonės išplėtimo sistema, per kurią leidžiama prisijungti prie Angelų Karalystės. Žinoma, kiekvienas žmogus į dieviškąją vibraciją reaguoja pagal savo išsivystymo lygį, bet gydomoji vibracija pastebimai skiriasi nuo bet kokio kito energetinio modulio.

Kas yra Šviesos Kodai?

Šviesos kodai yra užkoduoti energijos modeliai ir perdavimai, gaunami iš dvasinių sferų. Tai Dieviški dažniai, užkoduoti gydymu, informacija iš Visatos ir žinutėmis, kurios gali atrakinti Tau prieinamus aukštesnius Meilės ir Šviesos dažnius. Šviesos kodai gali padėti pakelti vibraciją, suaktyvinti snaudžiančią DNR ir prisiderinti prie Tavo pačio galios, talentų ir dovanų.

Šviesos kodai yra visur ir gali būti suvokiami bei aktyvuojami medituojant, giliai atsipalaiduojant, kontempliuojant gamtoje per garsą, Šviesos kalbą, sakralias geometrijas ir jausmų pojūčius.

Šviesos kodai yra raktai į mūsų, kaip trečiosios dimensijos būtybių, laisvę. Jie leidžia pažvelgti į savo problemas iš kitos perspektyvos. Kai šokame gyvenimo šokių aikštelėje, neturime jokios perspektyvos, kas vyksta, bet kai pakylame ir kylate aukščiau, naudodami subtilesnius bendravimo būdus, įgyjame perspektyvą, aiškumą ir galią.

Visos būtybės turi Šviesos kodus, bet ne visos būtybės atsimena arba turi prieigą prie jų. Neriant į energetinius seansus suaktyvinami kodai, kurie padeda prisiminti labiau savo Tikrąjį aš ir įgyti aiškumą savo Sielos Kelionėje, ir kaip Tavo Sielos dovanos gali būti panaudotos padėti pasauliui.

Kas yra Šviesos Kalba?

Šviesos Kalba yra čanelinta energija, dažnis, unikali bendravimo ir ryšio su Dvasia ir Šaltiniu formas. Tai universali kalba, dažnio išraiška, kuri padeda giliau išvalyti energiją, pakelti vibracijas, subalansuoti, kad pasiektum aukštesnį sąmonės lygį. Šviesos kalba tai vibracinė išraiška, kuri tiesiogiai kalba Sielai ir DNR.

Šviesa neša kvantinę informaciją arba kodus, kurie gali sukelti chemines reakcijas Tavo kūne ir perprogramuodami senus įsitikinimus ir modelius, kurie sukelia ligas ir disbalansą. Per Šviesos Kalbą galima išlaisvinti įstrigusias emocijas ir kitas energijas, taip pat suaktyvinti Šviesos kodus ar informaciją Tavo DNR. Šis procesas vadinamas DNR aktyvavimu.

Šviesos kalbos tikslas yra perkelti mūsų energiją į aukštesnį dažnį, nei mes paprastai gyvename. Tai padeda mūsų smegenims patekti į Gama būsenos imlumą, kuris jungia kelias mūsų smegenų sritis. Gama bangos yra susijusios su padidėjusiu atminties prisiminimu, jutiminiu suvokimu, fokusavimu, apdorojimo greičiu ir kūrybiškumu.

Kaip Šviesos Kalba gali man padėti?

– Padidinti savo dažnį, padėti daugiau prieiti prie ramybės, džiaugsmo, vilties, įgalinimo, ramybės, padėti išlaisvinti emocinius, psichinius ir fizinius iškraipymus ar disbalansą, pavyzdžiui, sąmoningą ar nesąmoningą traumą, mažinančią Tavo vibraciją. Kai išgydome savo apsaugines dalis, kurios bando mus apsaugoti, mums nebereikia kurti trūkumo, izoliacijos, priklausomybės, nematomumo ir pan.

– Suaktyvinama DNR, pastiprinama intuicija, suaktyvinami talentai ir dovanos.

– Lengviau ir maloniau priimti ir integruoti Pakilimo energijas.

– Gyventi autentiškesnį, subalansuotą, laisvesnį gyvenimą!

– Išplėsti sąmonę ir susiderinti su Aukštesniuoju Aš, kuris yra Meilė, Šviesa ir Išmintis.

Kas yra Kvantinis gydymas?

Tai energetinis gydymas apimantis intuityvų energetinį gydymą, Reiki, šamanines gydymo praktikas, dieviškojo pasaulio maldas ir mantras, vaizdus, tonus ir kitus galingus įrankius, kuriuos įgijau (išlavinau ir tebelavinu), kad palengvinčiau gydymą ir sąmonės plėtrą.

Galima teigti, kad Kvantinis gydymas tai it gilesnė Reiki forma, kuri pasineria į pasąmonę tam, kad ištrauktume bet kokią giliai savyje užsisklendusią traumą ir išgydytume ją universalia gyvybinės jėgos energija. Reiki yra pasyvesnė energija, nes veikia be pastangų ar ketinimų. Reiki nėra silpnesnė, ar Kvantinis gydymas nėra geriau – tai skirtingi metodai, skirtingai veikiančios technikos. Kvantinis gydymas neįmanomas be Reiki energijos.

Kvantinio gydymo sesijos yra pritaikytos kiekvienam asmeniui ir prasideda pokalbiu bei įvertinimu, siekiant ištirti Tavo susirūpinimą, problemas ir lūkesčius. Didžioji proceso dalis yra intuityvi, naudojamų įrankių tipai gali labai skirtis. Pagrindinis kvantinės energijos gydymo principas yra sąmonės evoliucija – tiek individo, tiek kolektyvo. Tai reiškia, kad visada siekiu įgalinti kitus įgyti žinių, įgūdžių ir įrankių, kuriuos galima pasiimti su savimi, kad tai palengvintų jų gijimą ir gerovę tarp seansų ir po jų.

Kokie yra Kvantinio gydymo privalumai?

Tai išlaisvina giliausias žmogaus traumas. Yra tam tikrų gyvenimą keičiančių įvykių, kurie gali traumuoti žmogų, ypač kai jie įvyksta vaikystėje. Trauma gali būti tokia sunki, kad mes ją užrakiname giliai savyje ir ji nusako, kaip ateityje kursime santykius, darančius įtaką mūsų emocinei būklei visam likusiam mūsų gyvenimui, ir dėl to galime įskaudinti žmones, kuriuos mylime, net jei to nesuprantame. Niekada nerasime tikros laimės ir gilaus ryšio su kuo nors kitu, kol nesusitvarkysitme su savo trauma, išlaisvindami ją iš savo kūno.

Šis galingas energijos gydymo būdas yra pakankamai stiprus, kad iškeltų giliausias traumas į paviršių, kad padėtų jas priimti ir išlaisvinti iš kūno vos per keletą seansų. Pajusi didžiulį palengvėjimą, kai nuo Tavo pečių buvo nukelta našta, todėl jausiesi tarsi ką tik atgimę. Tuo Kvantinis gydymas išsiskiria iš visų kitų Reiki būdų.

Tai sukelia sąmonės pasikeitimą. Ši konkreti gydymo forma, kurią derinu su kitais įrankiais, daugiau dėmesio skiria proto būsenai. Tavo protas yra labai galinga jėga, galinti paversti mintis fizinėmis reakcijomis, o tai reiškia, kad gali išgydyti galvojant apie kiekvienos savo kūno ląstelės gydymą. Reikia pakeisti mąstymą, kad pakeltum savo vibraciją ir padidintum gydomuosius gebėjimus, kad Tu visiškai suvoktum Tavyje tekančią energiją.

Ką daro Reiki meistras, Kvantinio gydymo, Šviesos Kalbos gydymo praktikas seanso metu?

Aš esu energijų kanalas. Aš naudojuosi savo daugiadimensiniu matymu, pajautimu, ir visa apimančia intuicija – tai yra aiškiaregystė, aiškiagirdystė, aiškiažinystė, aiškiajausmystė, aiškus skonis ir kvapas, taip pat empatija. Nuotolinių seansu metu naudoju aiškų matymą – nuotoliu (ang. clairvoyant Remote Viewing). Tapimas Reiki kanalu apima savo čakrų (jūsų kūno energijos centrų) atidarymą, kad galėtumėte nukreipti energiją per savo kūną ir perduoti ją kitiems. Šiuo tikslu turite pereiti kvalifikuoto mokytojo atliekamą reiki derinimo procesą. Nuotoliniai seansai nieko nesiskiria nuo susitikimų gyvai – tik skirtumas toks, kad nejausi fizinių kvapų ir garsų, bei nebus fizinių prisilietimų. Aš gaunu informaciją kaip ir kokiu būdu padėti išgydyti kūną, protą, dvasią perkeliant energiją subtiliu lygiu.

Kaip veikia nuotolinis energijos gydymo seansas?

Viskas susideda iš energijos ir viskas yra susiję. Viskas yra tos pačios nuolatinės visumos dalis. Gydymas per atstumą yra it „belaidis“ gydymas 🙂 Per nuotolinį Šviesos Reiki seansą praktikas energetiškai užmezga ryšį su žmogumi ar gyvūnu, kuris prašo gydymo. Kiekviena gyva būtybė turi unikalų dažnį, o praktikas prisiderina prie šios unikalios energijos. Mes visi esame to paties vieningo sąmonės lauko dalis, ir tai tiesiog „prisijungimo“ prie tinkamo dažnio klausimas. Užmezgęs ryšį, praktikas siunčia gydomąją energiją gavėjui.

Ar galiu pažadėti, kad išgysi?

Ne. Tavo patirtis priklauso nuo Tavęs r nuo to, kas yra Tavo didžiausias ir aukščiausias gėris. Mano siūlamos sesijos siūlo kvantinius ir sakralinius ryšius / energijas / įrankius, kad tai padėtų Tavo kelionėje, bet aš negaliu pažadėti ar garantuoti jokio konkretaus rezultato, nes Tu esi Suverini asmenybė. Energijos gydymas tai nuostabi praktika, bet ji turi būti derinama su kitais saviugdos įrankiais, kad pasiekti trokštamą rezuktatą. Pavyzdys: analizėje raštu informacija pati nieko neplečia – turime tą informaciją tyrinėti, suprasti, suvokti, integruoti ir panaudoti ją.

Ką daryti prieš seansą:

Geriausia būti nors 30 min. nevalgius prieš pat seansą. Bet prieš tai rekomenduojama pavalgyti lengvo maisto ir gerti daugiau vandens. Tai būtina Tavo patogumui ir dėmesio lygiui. Jei jausi alkį ar troškulį jausiesi nepatogiai ir negalėsi visiškai susitelkti į gydymą. Vengti valgyti sunkų maistą. Seansas vyksta ant masažinio stalo dėvint patogią laisvalaikio aprangą, užsiklojus, skambant atpalaiduojančiai muzikai.

Nuotolinio gydymo seansams:

Tai daroma per vaizdo pokalbį Zoom. Užsisakius seansą, suderinus laiką atsiųsiu prisijungimo nuorodą el. laišku. Diena prieš seansą atsiųsiu muzikos takelį, kurį kviesiu įsijungti seanso metu per kitą įrenginį (jeigu yra galimybė). Muzikos takelis sukuriamas tik Tau, pagal Tavo energiją.

Aplinkos pasiruošimo, seanso patogumo detalės nuotoliu:

Kviečiu iš pradžių susikurti sau saugią, šventą erdvę, pravėdinti patalpas. Galima užsidegti smilkalą, palo santo, šalaviją ar apsigaubti eterinių aliejų kvapais, kurie Tau padeda atsipalaiduoti. Prieš seansą geriausia skirti 15-30 minučių atsipalaidavimui: pajausti kaip Tavo kūnas ir protas, pripažinti savo emocijas, mintis ar fizines reakcijas. Jei medituoji – gali įsivaizduoti seansą ir įsivaizduoti, kaip gausi energijos ir Meilės. Seanso metu rekomenduojama gulėti, tad svarbu pasiruošti erdvę, kad būtų Tau patogu, kad galėtum atsipalaiduoti, ir kad Tave matyčiau.

Ko tikėtis sesijos metu:

Dauguma klientų jaučia atsipalaidavimo ir ramybės jausmą. Tavo protas gali jaustis ramus, o Tavo kūnas turėtų jaustis atsipalaidavęs. Gali užmigti, ir tai yra gerai. Vis tiek gausi seanso privalumus miegant. Galima jausti labai nedidelį dilgčiojimą, šilumą, energiją arba visai nieko. Pojūčiai ar jų trūkumas nėra Reiki energijos barometras, tai tik tai, kaip Tavo kūnas jaučia energiją. Visiems klientams jis yra skirtingas, tačiau beveik visada jaučiamas gilus atsipalaidavimas. Gali jausti, kad yra kažkas kambaryje – nereikia išsigąsti, tai gydančios energijos, palaikymo komandos (Angelai, Šviesos Būtybės), galima ir mane jausti it būčiau kambaryje. Galima patirti ir šalčio bei karščio bangas, gali lengvai svaigti galva, pykinti, galima jausti eenrgijų sukūrius aplink Tave ir Tavy. Tai visiškai normalu dėl aukštų vibracijų ir dėl skirtingų energijų poveikio Tau.

Ką daryti po sesijos:

Tai laikas, kurį aš vadinu „dvasine detoksikacija ir persikrovimas“. Man patinka tai palyginti kaip dietos pradžią ar net įpročio atsisakymą. Visa ta įstrigusi ar perteklinė energija, kuri anksčiau gyveno Tavo kūne, dabar buvo išvalyta. Kiekvieno žmogaus kūnas į tai reaguos įvairiais būdais. Gali jausti pojūčius, tam tikras emocijas. Kai kurie žmonės visiškai nieko nejaučia. Tiesiog žinok, kad bet kuris iš šių jausmų praeis ir po to jausiesi daug geriau. Po to rekomenduojama nevartoti alkoholio, nerūkyti, nevalgyti daug cukraus turinčio, miltinių pateikalų ir kepto maisto. Dėl visų šių dalykų Tavo kūnas bus rūgštesnis ir trukdys visam gijimo proceso potencialui. Gerk daug vandens, kad drėkintum kūną, nes tuomet Tavo kūno energijos sistema gali judėti optimaliau. Vanduo ir sveikas maistas yra labai svarbūs. Taip pat naudinga šiek tiek ramiai praleisti laiką rašant dienoraštį, vaikštant gamtoje, pasimėgauti vandens procedūromis, nes Tavo kūnas ir toliau apdoros energetinio gydymo seansą, tad gali turėti tam tikrų įžvalgų ir daugiau proto aiškumo.

Kiek laiko turi praeiti tarp seansų?

Geriausia, kad praeitų 5-7 dienos.

Papildoma informacija

Reiki ir Kvantinio Šviesos Reiki gydymo seansai yra puikus papildymas (bet NE pakaitalas) medicininėms ir reabilitacinėms traumoms ir kitoms medicininėms problemoms gydyti. Būtinai pasitarkite su medicinos paslaugų teikėjais dėl visų sveikatos problemų.

Turi daugiau klausimų? Parašyk man!

Su Meile ~
Flow In Glow | Žydrūnė

El. paštas: fowinglow11@gmail.com
Tel. nr. +370 629 05010

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: