Gruodžio vidurio energijų apžvalga

Mes užbaiginėjame reikšmingas energijas, mes judame ir baiginėjame Karmą, Sielos kontraktus, modelius, dalykus, kuriuos galbūt patyrėme daugybę gyvenimų. Saulė Šaulyje atveria didesnį vaizdą kokią išmintį kaupiame, ko mokomės, supratimas kyla iš didesnės perspektyvos. Jupiteris Žuvyse sukuria energetinius užbaigimus, kurie yra reikšmingi ir tai jaučiasi lyg tie dalykai yra per kuriuos negalėjo pajudėti anksčiau niekaip greičiau. Čia buvo dieviškoji tvarka šioms energijoms, kad jos būtų paleistos ir užbaigtos, čia buvo sluoksnių, per kuriuos turėjome pereiti, dalykus, kuriuos tūrėjome pamatyti ir suprasti, kad tikrai tai integruoti ir būti savo galioje išgydant pamokas ir užbaigimus.

Energetinis Portalas 1212 – tai yra kosminės durys ar vartai kurie mums tampa prieinami, kad pasiektume suderinimą su savo Aukštesniuoju Aš, Aukštesniuoju vadovavimu ar supratimu ir Aukštesne išmintimi. Šią dieną mes lygiuojamės su Galaktikos centru! Dabar iki pat kito Portalo – Saulėgrįžos 12.21 mus praus energijos iš Centrinės Saulės.

Didžioji Centrinė Saulė yra ryšys su energijos šaltiniu visam sąmoningam egzistavimui mūsų Visatoje. Tai tarsi milžiniška baterija, kuri filtruoja energiją iš Šaltinio ir analizuoja ją kitoms Centrinėms Saulėms, todėl sąmoningas suvokimas gali augti žemesniuose patirties lygiuose iki tankios materijos. Mes visi esame susiję su Šaltiniu. Viskas Visatoje yra sujungta su šiuo didžiu protu, visi sąmonės sluoksniai kyla laiptais į mūsų visuotinę sąmonę.

Visata yra tarsi mašina, kuri sugeria sąmoningą patirtį, kurią turėjo žemesnio dažnio komponentai (visos galaktikos, sistemos, planetų sferos ir įsikūnijusios būtybės) ir dalijasi ta patirtimi atgal į Šaltinį.

Saulės prigimtis duodanti. Jis spinduliuoja šviesą, šilumą ir energiją ir nieko neprašo mainais. To mes visi ir siekiame. Tapti būtybėmis, kurios spinduliuoja gyvybės jėgos energiją su didele jėga ir išmintimi. Kai judame link Centrinės Saulės, ji siunčia žinutes ir vibracijas, kurios tobulina sąmonę.

Jei ji jaučia mūsų Meilę, ji ją maitina.

Jei ji jaučia mūsų baimę, ji siunčia mums patirtį, kuri atveria mus Meilei, o kartais tai gali būti sudėtinga ir kupina sukrėtimų.

Šviesoje matome veidrodžio atspindį.

Suderinti su Centrine Saule reiškia atverti Širdies duris ir paversti baimę Meile. Galime pereiti į aukštesnę dimensiją, kur baimės nėra, mūsų Širdys dega Saulės ugnimi. Nors nežinojimas ir tamsa atrodo tikri šioje egzistencijos plotmėje, visa tai krypsta į Šviesą. Mes visi vienaip ar kitaip ten pateksime, tiesiog kai kuriems pasivažinėjimas gali būti su sudėtingesnis.

Energijos tęsis iki 12.21 d. Tai laiko periodas kai mes tikrai išrikiuojame tikrai reikšmingas temas, kurios jautėsi, kad tęsiasi ilgiau suprasti.

Tai apie Tiesą apie Tavo energiją, dažnį. Energija nemeluoja.
Energija yra tiesi ir aiški.

Dabartinės energijos atskleidžia Tiesą apie energiją, kur energija jungiasi vibracijomis, kur ne, kur nėra susiderinimo. Aš jaučiu asmeniškai, kad tai stipriai susiję su paraleliais / praėjusiais / gyvenimais – energijos kurias uždarome buvo didžiulės kitose sferose.

Mes žengiame per Sielos testus, ir tai rodo mums kas neauga, kas nerezonuoja. Sielos testas tai nėra kažkoks susimovimas praeityje – dieviškoje Visatoje čia visuomet yra naujų galimybių, čia visuomet yra kitoks būdas, kitokia galimybė judėti per energijas kitaip – it dieviškasis pakartojimas – kad tikrai patektume į Šerdį to, ko mokomės.

Energija gali jaustis „įtempta“, kai smeigiame adatą per pabaigas ir suvokimus, ką baigėme Sielos lygmeniu. Daug energijos juda aplinkui, juntamas neramumas, impulsyvumas, nenuoseklumas, bet tai energija, judanti į Tiesos aiškumą, su kuria jau keliajame viduje savęs. Reikia laiko, kad iš tikrųjų suprastumėte, kas vyksta.

Venera ir Merkurijus Ožiaragio ženkle. Sugerkite Ožiaragio skleidžiamą stiprybę – atlikti tai ką būtina, sutvarkyti reikalus, tai padeda būti tikrai aiškiems apie savo poreikius ir stovėti tvirtai savo Kelyje. Šaulys nori plėstis ir augti. Ožiaragis traukia atgal ir padaro dalykus įtemptus. Tai grįžimas į savo prioritetus, įgavimas aiškumo kas iš tikrųjų svarbu ir kas yra esminiai dalykai. Kas yra tikrai verta mano laiko ir energijos? Ko aš iš tikrųjų noriu savo kelionėje, kas tikrai dera su mano vibracija?

Parašykite sąrašą, ką tikrai paleidžiate per šį 10 dienų laikotarpį, kad atsilaisvintumėte naujam. Priimkite kur esate savo dvasinėje kelionėje, savo evoliucijoje, peržiūrėkite savo iššūkius ir patirtis, kuriuos išgyvenote per 2022 metus. Puikus būdas pasinaudoti tekančia kosmine energija – leisti savo Širdims rasti užbaigimus, paleisti tai, kas nebetarnauja, ir pasiruošti kurti ir kurti naują kraštovaizdį savo gyvenimui.

Priimkite tai ko jūsų energijai reikia ir stovėkite tvirtai tame žinojime. Susigrąžinkite energijas atgal sau – galite jausti, kad nukerpate gijas, uždarote skyrius. Galite jausti, kad dėl uždarymų esate remiami aukštesnėmis vibracijomis – tai nuostabūs gražūs paleidimai – tai galite jausti Širdies čakra ar dvasiniu lygmeniu.

Labai svarbu išlikti aiškiems ko iš tikrųjų norime ir kur einame, neleisti, kad energijos įtrauktų į kelias kryptis. Galite jausti, kad kažkas nevyksta, ko siekiate, ko tikrai norite, kažkas it nesusijungia. Visata mato didesnį paveikslą. Kartais, tai kas neįvyksta – yra mūsų didžiausias palaiminimas, tai Visatos apsauga, kurios mes dabartiniu metu nematome, nors galime jausti nusivylimą ir liūdesį. Dalykai gali atsiskleisti netikėtai, nuostabiai taip, kad jūs taip niekad neplanavote.

Čia yra dalykų, kurių negalime kontroliuoti, mes neturime visų atsakymų. Bet kai mes bendradarbiaujame su dvasia mes bendradarbiaujame su energijomis, kurios veda mus pirmyn, pakelia mus, ir primena mums, kad mes nesame vieni, net kai jaučiamės labai vieniši savo kelyje. Visata žino jūsų iššūkius, nusivylimus ir Širdies skausmus, žino Tamsias Sielos Naktis, ir Visata žino, kad tai yra žmogaus kelionė, kad turime tai praeiti, kad pamatytume kaip dirbti su savo energija, savo pasirinkimais ir galia, kad pakeltume savo sąmonę.

Nepasiduokite, išlaikykite tikėjimą – čia yra energijų, kurias turime dar išvalyti; tai gali jaustis it sėdime Tuštumoje. Kai judėsime arčiau link Saulėgrįžos (12.21) čia patirsime didesnes energijas su naujomis iniciacijomis ir naujais kūrybiniais impulsais. Išlaikykite tai į ką energetiškai investavote, išlaikykite savo Širdies troškimus. Dar giliau susijungite su savęs gerbimo jausmu, kad tai įsižemintų jūsų kūne.

PAGERBIMO AFIRMACIJA. Kai pastebite dažnių / energijų nesusiderinimą, kad neeiti į dramą: Ačiū, kad tai yra parodyta. Tai yra tai ko aš mokausi, ką baigiu, ir aš tai tikrai atpažįstu savyje, aš myliu tai apie save, aš gerbiu tai ir priimu apie save. Aš gerbsiu savo energiją kai tęsiu augimą šioje laiko linijoje kurioje esu, šioje augimo trajektorijoje kurioje esu.

Įkūnykite ateinančių dienų kosmines energijas. Tai mūsų prieigos taškas, kad galėtume pereiti į 2023 m. laiko juostą.

Namaste ~
Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: