Spalis. Gerklės ir Širdies atsivėrimai. Metamorfozė: atsiduoti pokyčiams. Širdies energijos stiprėjimas. ANGELŲ ENERGIJOS. Pasirinkime ŠVĘSTI EVOLIUCIJĄ!

Spalis – itin transformuojantis, galingas mėnuo! Jau skleidžiasi nuostabūs ugningi Portalai, kurie atvers mums galimybes atlikti šuolius mūsų Sielos kelyje ir Sielos evoliucijoje. Spalis ryškus mėnuo, kuris perkels mus į kitą skyrių.

SVARBIAUSI ASTROLOGINIAI ĮVYKIAI

Spalio 9 d. – Pilnatis Avine

Pilnaties energijos kvies pagalvoti, kaip gerbiame save artimų santykių kontekste. Kils ragininimas rasti pusiausvyrą tarp savo asmeninių poreikių tenkinimo ir kito poreikių tenkinimo, tarp nepriklausomybės / savarankiškumo ir priklausomybės / draugystės. Kyla stiprus troškimas koreguoti santykius pagal savo poreikius. Naudinga paklausti kaip ir kam norite įsipareigoti ilgalaikėje perspektyvoje – santykiai, partnerystė, projektai. Taip pat šios Pilnaties metu galime suvokti, kad turime atlaisvinti savo kontrolę arba lūkesčius, kaip tikimės, kad mūsų gijimas vyks – negalime paspartinti gijimo.

Spalio 22 d.- Veneros Žvaigždės Taškas

Veneros Žvaigždės Taškas susilygina su Saule, sukurdamas pirmąjį retą ir stulbinantį Veneros Žvaigždės Tašką Svarstyklėse nuo 1770 m., tai yra pirmas kartas, kai kas nors iš mūsų patyrė šį Aukštos Širdies energijos antplūdį!!! Intensyvios ir transformuojančios energijos, kurios susijusios su santykiais, Širdies reikalais, moteriškumo išraiška.

Tai žinoma kaip Veneros Žvaigždės Taško energija ir paverčia Venerą iš Ryto Žvaigždės į Vakarinę. Sakoma, kad kai Venera yra Ryto Žvaigždė, jos skleidžiama meilė šviečia į išorę, o kai Venera tampa Vakarine Žvaigžde, jos skleidžiama meilė spindi viduje. Šis pokytis padeda sužadinti meilės sau, užuojautos sau jausmus ir gali nukreipti mūsų dėmesį į tai, ko mums reikia, o ne į tai, ko tikisi aplinkiniai.

Spalio 23 d.- Saulė Skorpione

Saulė pasislenka iš oro ženklo Svarstyklių į vandens ženklą Skorpioną. Šis energijos pokytis gali nukreipti mūsų energiją į vidų ir paskatinti mus domėtis mūsų mąstymo modelių ir įpročių šaknimis. Galime patirti proveržį suprasdami, kodėl elgiamės taip, kaip elgiamės, arba galime patirti aha momentus, kurie paskatins mus keisti savo gyvenimą. Pagrindinės Skorpiono savybės yra intensyvumas, suvokimas ir tyli, užtikrinta jėga. Skorpiono energija yra intensyvi ir galinga, tačiau ji nėra garsi; veikiau turi gilų, veržlų ryžto branduolį. Skorpionas pasižymi aštriu susitelkimu, galingu potraukiu ir dideliu noru ištirti ir išsiaiškinti dalykų esmę. Skorpionas susijęs su gyliu, jis nebijo net ir pačių tamsiausių tiesų. Skorpiono sezonas gali suteikti jums bebaimiškumo energijos; tai atgimimo, transformacijos sezonas.

Spalio 23 d.- Saturno retrogrado pabaiga (retrograde buvo nuo birželio 4 d.)

Tai reiškia lūžio tašką Saturno energijoje ir laiką, kai galime pradėti suprasti, kaip mūsų iššūkiai suformavo mus ir atvėrė mums naujas galimybes. Tai stiprus priminimas rūpintis savo pareigomis ir nuleisti savo tikslus į Žemę. Mūsų atsakomybė ir galbūt mūsų apribojimai išauga. Pamažu aiškėja mūsų ilgalaikiai tikslai ir planai.

Spalio 25 d. – dalinis Saulės užtemimas / Jaunatis Skorpione

Tai stiprus Portalas į naują mūsų gyvenimo skyrių. Užtemimai į mūsų gyvenimą atneša lemtingus įvykius, kurie perkelia mus į kitą evoliucijos lygį. Jie verčia mus pakelti savo sąmonę ir priimti aiškius sprendimus dėl savo gyvenimo krypties. Galime pajusti kraštutinumus, gali skleistis netekties, išdavystės baimės, ar galime jausti sustiprėjusį pažeidžiamumo jausmą. Turime kažką išspręsti ar užbaigti iš praeities, sukuriant erdvę kažkam naujam atsirasti. Saulė – ego, valia, asmenybė, Tėvas, tai vyriška ugninga planeta. Tai galingos naujos pradžios, pagrįstos naujomis asmeninėmis vertybėmis.

10.29 PORTALAS Anahata studijoje rebefingas / kakava / Reiki gydymas

Spalio 30 d. – Marso retrogradas Dvyniuose (iki 2023 sausio 12 d.)

Marsas yra planeta, kuri valdo mūsų energijos lygį, gebėjimą imtis veiksmų ir motyvacijos jausmą. Mums gali būti sudėtingiau valdyti savo energijos lygį, galime pradėti abejoti savo motyvacija. Galime jausti vangumą, tai gali sukelti perdegimą arba poreikį tikrai pailsėti ir atsigauti. Šio ciklo metu gali būti pasyvus-agresyvus elgesys. Galime kurstyti problemas ar ginčus, o ne spręsti problemas tiesiogiai. Tačiau tai gali būti geras laikas sužinoti daugiau apie savo vidines motyvacijas ir norus, taip pat persvarstyti senus projektus ir pomėgius. Intelektualinės ir psichinės iniciatyvos gali sustoti.

PAGRINDINĖS SPALIO ENERGIJŲ TEMOS:

  • Metamorfozė: atsiduodate ar priešinatės pokyčiams? Pokyčiai tęsiasi – turime įkvėpti gilaiu kantrybės ir nerti dar giliau – kilti dar aukščiau
  • Aukštesnės sąmonės energijos impulsai – išstumia seną, sunkų ir skausmingą
  • Širdis ir gerklė – vyksta energetiniai atsivėrimai / išsiplėtimai (jausmų prasiplėtimas ir pagilėjęs / atviresnis bendravimas)
  • Širdies energijos sustiprėjimas
  • Evoliucijos šventimas – švęskite savo proveržius ir pakilimus, suvokimus, augimą, ieškokite ir švęskite naują

PATARIMAS SPALIUI

Galite pastebėti, kad turite daugiau drąsos pasakyti dalykus, kuriuos anksčiau būdavo sunku pasakyti. Neskubėkite – Saulės užtemimo ir Marso ugningos energijos gali priversti jaustis neramiai ir gali kilti troškimas viską greitai ir piktai užbaigti, kas nebesiderina su jūsų vertybėmis, kas neremia jūsų Tikrojo Aš, kas jaučiasi nebetinkamai. Tos pakilusios Tiesos gali jus pačius labai nustebinti – tai nauji sluoksniai iš Sielos ir Širdies. Patyrinėkite tai savyje, rašykite, jeigu tikrai jaučiate, kad reikalinga kažką pasakytI, patyrinėkite: „Ką aš trokštu, pasakyti, kas nėra malonu – kitam? Kaip galiu pasakyti tai mylinčiu būdu?“

ŽVILGSNIS Į ANGELIŠKAS ENERGIJAS…

Su spalio energijomis padaugėjo daug Angelų / Arkangeliškų energijų. Mūsų pojūčiai paaštręję, riba tarp pasaulių dabar plona, ir galime bendrauti ir gaudyti ryšį stipriau nei bet kada. Spalio pradžioje teko sutikti du man dar nejaustus nuostabius Arkangelus. Tai man padėjo labiau suprasti ribų, saugumo temas.

Daugelis žmonių nedrįsta prašyti Angelų pagalbos – bet jie čia, kad padėtų mums, – daugeliu būdų ir temų, iš Širdies, nuo gilių iki labai paprastų dalykų.

Pradėkite nuo paprastų dalykų – aš prašau Angelų mašinai vietos stovėjimo aikštelėje, kad atsilaivintų parduotuvėje kasa… Visada suveikia – pabandykite! 🙂

PATARIMAS SPALIUI – SU ŽVILGSNIU Į PRIEKĮ…

Mes esame ruošiami Perlinės Šviesos didžiuliams kriokliams – mus greitu metu užlies didžiuliai Kodai tiesiai iš Šaltinio Širdies – Nauji Šviesos Kodai – Šviesos Kūno Aktyvacijos – Visatos / Šaltinio / Kūrėjo stipri energija. Kaip kiekvienas patirs / suvoks šią energiją – priklauso nuo kiekvieno Kelionės, evoliucijos. Svarbu išlaikyti kūnus švarius, kitaip galima susirgti – paprasčiausiai žiūrint – tai mintys – pašalinti pernelyg didelį galvojimą, Širdis / emocijos – atleisti, paleisti skaudulius, represuotas emocijas; kūnas – skirti dėmesio detoksikacijai; taip pat nepamirškime pasąmonės – įsitikinimų ir apsąlygyjomų valymas vienas svarbiausių dalykų atsiveriant į didesnę plėtrą.

Svarbu pakalbėti apie gijimą ir valymąsi visais lygmenimis – 3D, 4D, 5D – apie tai kitas įrašas jau netrukus.

Prisiminkite, kad savos Kelionės priėmimas – irgi Kelionė. Ieškokite būdų ir įrankių priimti savo Kelionę. Atsipalaiduokite pasirinkę MEILĘ – DABAR, ji čia – įkvėpimas švelnus ir rožinis, apkabinantis visus organus it šilkas, ir priverčiantis nusišypsoti 🙂

Nuostabaus spalio!

Namaste ~
Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: