ENERGIJŲ APŽVALGA: ŠIUO METU 6 PLANETOS RETROGRADE

Šiuo metu šešios planetos yra retrograde: Plutonas, Jupiteris, Saturnas, Uranas, Neptūnas, Merkurijus. Šis gilus periodas laiko raktą į gyvenimą keičiančius atnaujinimus. Energetinis dėmesys nukreiptas į vidų. Galingas laikas: peržiūrėti, dar kartą aplankyti, paleisti.

Šiuo metu kosmose yra daug sąstingio, todėl laikas apmąstyti praeitį ir iš naujo įvertinti ateities planus. Svarbiausia yra savistaba, taip pat poilsis. Visi šie planetiniai retrogradai yra labai skirtingi. Tačiau bendras dalykas yra tai, kad mes iš naujo išnagrinėsime, kam norime skirti savo energiją.

PLUTONO RETROGRADAS Ožiaragyje, iki spalio 8 d.

Laikas dirbti su savo toksiškais, neigiamais modeliais ir įsitikinimais. Plutonas leidžia mums pamatyti, kas slypi už mūsų sąmoningo proto. Gijimas prasideda tada, kai atpažįstame savo Šešėlinį Aš, gilindamiesi į savo proto ir Širdies psichologines gelmes.

Pamoka: susidurti su savo šešėline puse ir baimėmis.

SATURNO RETROGRADAS Vandenyje, iki spalio 23 d.

Atėjo laikas iš naujo įvertinti savo įsipareigojimus ir nuspręsti, kurie iš jų yra verti jūsų energijos. Reikalinga įsitikinti, kad susijungiame su tinkamais žmonėmis ir situacijomis. Atėjo laikas paklausti, kas yra teisinga jums Sielos lygmenyje.

Taip pat esame skatinami susimąstyti, kaip mūsų veiksmai veikia kolektyvinę visuomenę. Kolektyvinės sąmonės poslinkis nėra lengvas žygdarbis, tačiau pirmasis žingsnis yra suvokimas, kad mes visi darome įtaką visiems aplinkiniams.

Saturno retrogradas taip pat šiek tiek sulėtina dalykus, kad galėtume iš naujo įvertinti savo gyvenimą, įskaitant karmą. Tai suteikia mums laiko suprasti gilesnę prasmę, kodėl pakartotinai pritraukiame tas pačias aplinkybes. Saturno retrogrado metu galime pastebėti, kad mūsų praeities karma grįžta, todėl galime ją suprasti, kad išvalytume ją iš savo energijos.

Pamoka: išsiaiškinti įsipareigojimus ir geriau suprasti ribas. Pastebėti neigiamus pasikartojančius aspektus ir juos išvalyti.

NEPTŪNO RETROGRADAS Žuvyse iki gruodžio 3 d.

Esame verčiami susimąstyti apie savo slapčiausias svajones ir vizijas. Galime jaustis paranojiškai dėl situacijų ir žmonių (ypač naujų). Rožinės spalvos filtrų nebėra, ir mes turime susidurti su realybe. Turime galimybę labiau suprasti gyvenimą valdančias iliuzijas. Atėjo laikas priimti savo tikrovės aiškumą. Galime rasti gilesnę prasmę visoje mūsų egzistencijoje.

Pamoka: pripažinti dvasines ir emocines tiesas.

JUPITERIO RETROGRADAS Avine ir Žuvyse iki lapkričio 23 d.

Galimybė iš naujo įvertinti savo ideologijas, susisiekti su savo vidine tiesa. Gilaus, dvasinio ir filosofinio augimo ir tobulėjimo metas. Šis laikas padarys mus visus šiek tiek kritiškesnius ir veržlesnius. Pastebėsime labiau vibracijas, kurias įnešame į savo asmeninį gyvenimą. Gali kilti ugninga, veržli energija, svarbu nesielgti impulsyviai.

Pamoka: asmeninis augimas ir proto plėtra yra raktas.

URANO RETROGRADAS JAUTYJE iki 2023 m. sausio 22 d.

Galime tikėtis sukrėtimų, lūžių ir proveržių. Uranas yra skirtas pakeisti pasaulį ir prasiveržti per realybę. Visi finansiniai ir širdies reikalai keliaus kalneliais. Tas pats pasakytina ir apie profesines galimybes. Mes peržiūrime praeities istoriją ir iš naujo įvertiname savo vertę. Svarbus laikas pagalvoti, kaip išleidžiame ir taupome pinigus.

Pamoka: pokyčiai neįvyksta per naktį, reikalinga priimti kantrybę.

MERKURIJAUS RETROGRADAS Svarstyklėse, iki spalio 2 d.

Mes apmąstome visas partnerystes, santykius ir draugystes savo gyvenime. Ar tarp mūsų yra pusiausvyra ir taika? Ar su šiais žmonėmis jaučiamės kaip namie? Neriame į geresnių bendravimo įgūdžių, skirtų išreikšti save ir savo giliausius poreikius, paieškas.

Pamoka: užuojauta yra būtina norint suprasti kitus ir save.

Kai Tu jauti pakylant nerimą, teisimą, stresą, baimę, išgąstį – stebėk viską ką gali dabartiniame momente. Išlipk iš minčių ir įženk į pasaulį aplink save. Visa Tavo galia yra ČIA IR DABAR, o visa kita – smudge it out, babe (lt. išsmilkyk tai, mažuti).

Kartok paskui mane: VISA MANO GALIA YRA DABARTINIAME MOMENTE.

Išlik centre. Įkvėpk kantrybės.

Namaste ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: