Merkurijaus retrogradas Svarstyklėse 09.09-10.02

Merkurijus – mąstymas, intelektas, komunikacija. Merkurijus yra greitas, aštrus ir protingas archetipas, kuris valdo komunikaciją, transportą, tvarkaraščius, logistiką ir mokymasi.

Retrogradas – ėjimas į vidų, įvertinimas iš naujo, energija kuri reiškiama kitaip. Merkurijus yra arčiau Saulės, negu mes, savo žydroje nuostabioje Žemėje. Jo orbita yra trumpesnė ir greitesnė, tai reiškia, kad Žemę aplenkia 3-4 kartus į metus. Kai Merkurijus aplenkia Žemę, iš mūsų perspektyvos, atrodo, kad juda atgal. Tačiau realybėje planeta juda toliau savo įprasta kryptimi, o judėjimas atgal – tai mūsų regimoji perspektyva žvelgiant iš Žemės, susiformuojanti dėl skirtingo planetų judėjimo greičio. Kai Merkurijus juda savo linija tai logiškas ir linijinis archetipas, kai retrogradinis judėjimas – tuomet ta energija labiau intuityvi, cikliška ir vidinė. Kai planeta retrograde vietoj energijos reiškimo į išorinį pasaulį – ji pasisuka į vidų, tad mes esame kviečiami: peržiūrėti, reflektuoti, atnaujinti.

Svarstyklės – santykiai, harmonija, grožis, tiesa ir teisingumas.

Merkurijaus retrogrado interpretacijos gali jaustis neraminančiai – ir čia visuomet bus ką kaltinti, bet čia taip pat yra erdvės augimui ir savistabai kai bet kokia planeta pradeda retrogradą. Šis judėjimas kosmose, kaip ir kiti astrologiniai įvykiai, yra pilni galimybių, išminties ir įžvalgų, jeigu pasirenkame pamatyti tai. Per šį laikotarpį mes gauname galimybę peržiūrėti ir perdaryti planetos valdomas gyvenimo sritis.

Merkurijaus retrogradas taip pat reiškia, kad reikia antrą kartą pažvelgti į seną informaciją ir galbūt pašalinti bet kokius ankstesnius nesusipratimus. Galbūt tai, kas, Tavo manymu, buvo problema, gali pasirodyti klaidingas Tavo supratimas.

Energija, tekanti per šį retrogradą, leidžia mums peržiūrėti mūsų ryšių, bendradarbiavimo ir santykių dinamikas. Didelis dėmesys nukreiptas į tai, kaip mes susisiekiame su kitais. Taip pat galime pastebėti, kad žmonės iš praeities ateina į mūsų gyvenimą, primindami, kad turime nustatyti ribas ar galbūt išspręsti tuos dalykus, kurie liko neišspręsti.

SĄMONINGA SVARSTYKLIŲ ENERGIJA: AŠ BALANSUOJU

Svarstyklės pradeda išorinį santykių ir abipusiai naudingų partnerysčių užmezgimo procesą. Teisingumas, grožis, menas ir intelektualinis stimuliavimas vadovauja gebėjimui bendradarbiauti su visais. Svarstyklių Šviesa siūlo paramą bendriems ieškojimams ir bendrai laimei, kartu stebint, kaip abiem pusėms gali pasitarnauti susiklosčiusioje situacijoje.

Veneros valdomos Svarstyklės šviečia visuose diplomatiniuose reikaluose, kad primintų mums, kad visi esame susiję ir mums reikia stabilios pusiausvyros Visatoje.

SVARSTYKLIŲ ŠEŠĖLIS: neryžtingumas, pernelyg didelis ėjimas su srautu, stipri bendros priklausomybės energija, dėl kurios gali trūkti savimonės. Kitų poreikių iškėlimas aukščiau už savuosius, o tai neleidžia sužinoti, sužinoti Tikrojo Aš.

AUKŠTESNIOJI VIBRACIJA: stiprus gebėjimas būti teisingam ir lygiam visose situacijose, geras tarpininkavimas, žavumas, balansas, mokėjimas dalintis, stiprus estetinis jausmas.

Kaip ta energija pasireiškia Tavyje?

MERKURIJAUS RETROGRADO NAUDA

⪢ Puikus laikas susitikti su senais draugais. Tai geras laikas susisiekti su draugu, kurio ilgiesi. Jei yra senas draugas, kurio Tu kurį laiką nematei, gali pastebėti, kad jis pastaruoju metu Tau sukasi mintyse, tai tarsi Visatos priminimas, kad turėtum skirti daugiau laiko ypatingiems žmonėms savo gyvenime.

⪢ Gali suteikti naują gyvenimui seniems pamirštiems projektams. Tai geras laikas atgaivinti pamirštus projektus. Netgi gali pastebėti, kad šiuo metu esi labiau įkvėpta (-as) ar Tau labiau sekasi. Bet nepamiršk reguliariai išsaugoti savo pažangą ir saugoti atsargines kopijas!

⪢ Laikas sulėtėti! Būtent sulėtėjimo momentai suteikia mums aiškumo. Jie leidžia mums apmąstyti, kiek toli nuėjome, perplanuoti ateitį. Tai taip pat moko kantrybės ir pasitikėjimo dieviškuoju laiku – kad viskas vyksta mums tinkamu laiku.

⪢ Idealus laikas savirefleksijai. Tai nuostabus laikas peržiūrėti ir apmąstyti visas mūsų gyvenimo situacijas, kurios mus sukrėtė. Ko aš išmokau iš šios situacijos? Kaip šią patirtį paversti teigiama? Turėdami laiko apmąstyti, galime pradėti vertinti dalykus iš naujos perspektyvos, apie kurią niekada negalvojome.

⪢ Moko mums svarbių gyvenimo pamokų. Šiame laikotarpyje labai svarbu užduoti svarbius klausimus, viską dar kartą patikrinti, iš tikrųjų įsiklausyti į žmones, kai jie kalba, kad įsitikintume, jog suprantame, ką jie tiksliai turi omenyje, ir labai aiškiai kalbėti, kad įsitikintume, kad mes nesame klaidingai suprantami.

Merkurijus nori, kad mes judėtume su intencija, galvotume su intencija ir bendrautume su intencija. Atkreipk dėmesį kaip žodžiai ir mintys formuoja Tavo realybę.

Su Meile ~

Žydrūnė

One thought on “Merkurijaus retrogradas Svarstyklėse 09.09-10.02

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: