Energijų apžvalga. Rugsėjis ir žvilgsnis į priekį. Savirefleksijos klausimai

Rugsėjo jau beveik vidurys… Kaip rugsėjo energijos teka, sliuogia per Tave? Kaip Tu jautiesi?

Stiprios, greitos rugsėjo energijos – nerk ir atrask kristalinio aiškumo, įkvėpimų! Taip pat rasi naują energijos apžvalgos skiltį – žvilgsnis į kitą mėnesį – kad galėtume žengti su vis greitėjančiomis energijomis balanse, stiprybėje savo Tikrojo Aš, balanse, kvėpuojant Šviesa.

SVARBIAUSI ASTROLOGINIAI ĮVYKIAI

Rugsėjo 9 d. – Merkurijaus retrogradas (iki 10.02 d)

Merkurijaus pradėjo retrogradą su Oro ženklu Svarstyklėmis, bet vėliau, rugsėjo 23 d., grįš į Žemės Mergelės ženklą.

Merkurijus yra Dievų pasiuntinys. Ši planeta valdo bendravimą, keliones ir technologijas. Kai jis retrogradinis, tos mūsų gyvenimo sritys tampa nenuspėjamos ir chaotiškos. Tačiau yra ir teigiamų dalykų. Mes gauname galimybę peržiūrėti ir perdaryti planeto valdomas gyvenimo sritis. Merkurijaus tikslas yra priversti mus atkreipti dėmesį, pastebėti smulkesnes detales ir įsiklausyti į subtiliais Visatos užuominas.

Atėjo laikas patikrinti ką galime peržiūrėti, tobulinti. Apmąstymų ir peržiūros laikotarpis, kuris gali nuvesti į labai keistas vietas. Merkurijus padeda atskleisti mūsų pasąmonės žinutes. Puikus laikas atkreipti dėmesį į savo ribojančius įsitikimus, limitus, bei į tai kaip komunikuojame su savimi, su kitais, kaip kuriame pusiausvyrą, grožį ir santykius. Didelis dėmesys partnerystės sektoriui. Artimiausiomis savaitėmis mūsų artimiausi ryšiai, įskaitant romantiškus santykius, verslo partnerystes gali pasikeisti. Svarbiausia judėti lėtai ir atkreipti dėmesį į: poilsį, atspindžius ir persikalibravimą.

Rugsėjo 10 d. – Pilnatis Žuvyse

Pilnaties energijos galėjo priminti, kad reikia sulėtinti tempą, ypač jei buvome labiau užsiėmę nei įprastai ir neskyrėme akimirkų atsikvėpti, apmąstyti ir atkurti energiją.

Kaip Tau Pilnaties energijų bangos? Dar galime jausti Pilnaties energijas – bet jos jau kaip rūkas skaidosi ir kiti Energijų Kodai kaupiasi. Tinkamas metas patyrinėti, kas trukdo iki galo suvokti Jupiterio – gausos, dvasinio augimo, išminties, sėkmės ir plėtros planetos – galimybes ir dovanas. Geras laikas pašalinti bet kokį nevertumo ar kaltės jausmą. Dar galime jaustis miglotai ar tarsi išsibarstę. Galime jaustis šiek tiek be krypties arba mums gali būti sunku įsižeminti.

Rugsėjo 21 d. – Jupiterio su Saturnu jungtis (pusiau kvadratas)

Kadangi Jupiterio ir Saturno aspektų poveikis pirmiausia yra intersubjektyvus, tai vaidina svarbų vaidmenį atliekant kolektyvinės mąstysenos „realybės patikrinimo“ funkciją. Šis „žemiškas“ spaudimas daugiausia paveikia socialinės ir ekonominės sistemos tendencijas, riboja rinkos augimą, vartotojų pasitikėjimą ir išlaidas. Psichologiškai – kyla emociniai stresai ir slopinimai, moralinės ir etinės dilemos, nerimastingumas, baimė ir net pesimizmas dėl visuomenės, kuriai priklausome, būklės ir mūsų vietos joje. Socialinė izoliacija ir atsiribojimas gali kelti stresą. Būtina sustiprinti kantrybę, atkaklumą.

Tai laikas, kai turime atsitraukti, apibrėžti savo tikslus ir pagrįsti savo pasiryžimą įgyvendinti savo planus. Mums gali prireikti atsisakyti kai kurių kvailysčių, nes sužinome, kad tik protingai, pareigingai, sąžiningai elgdamiesi ir tiesiogiai bei sąžiningai elgdamiesi su kitais galime jaustis tikri, kad užsitarnausime vietą rytojaus visuomenėje.

Išoriškai visa tai lemia esminį verslo ir prekybos sulėtėjimą. Nors šiuo laikotarpiu galime patirti pokyčius, patartina apsisaugoti nuo pesimizmo ir save naikinančių minčių, pykčio ir susierzinimo su kitais ar susierzinimo su visa visuomene.

Šis tranzitas pasikartos 2023 m. kovo 21 d.

Rugsėjo 22/23 d. – Saulė įžengia į Svarstykles, Rudens Lygiadienis

Lygiadienis – galingas metų laikas, padidinantis mūsų imlumą dvasiniam pasauliui. Lygiadienio metu pakyla Motinos Žemės energija, todėl galime suderinti savo Širdies plakimą su mūsų gimtosios planetos Širdies plakimu. Laikas gamtoje gali būti neįtikėtinai gydantis ir atstatantis. Lygiadienio metu labai svarbu rasti pusiausvyrą tarp darbo ir energijos. Nuostabus laikas atkreipti dėmesį į tai kaip galime išvalyti savo mintis nuo psichinės netvarkos ir sušvelninti požiūrį į save. Svarstyklių energija taip pat padeda rasti pusiausvyrą ir galvoti, kaip į savo gyvenimą įnešti daugiau harmonijos.

Rugsėjo 25 d. – Jaunatis Svarstyklėse

Ateina galimybė atrasti pusiausvyrą ir harmoniją savo gyvenime, ypač santykių srytyje. Atėjo laikas prisiimti atsakomybę už savo santykius ir skirti jiems tinkamą dėmesį, taip pat tobulinti derybų ir partnerystės įgūdžius. Jaučiama gausos ir plėtros planetos Jupiterio įtaka – turėtume stebėti, ar nėra perdėto nerimo ir pertekliaus. Siekis žengti per aukštai ar per toli nepadės mums greičiau pasiekti savo tikslų. Gali pakilti aiškumas kaip svarbu judėti pirmyn ir laikyti kojas ant žemės. Jupiteris padės atverti klestėjimo ir galimybių duris kai žiūrėsime į savo siekius iš subalansuotos vietos. Rašyk, šok ir dainuok savo ketinimus, suaktyvinant tai, ką nori sukurti savo gyvenime!

PAGRINDINĖS RUGSĖJO ENERGIJŲ TEMOS:

  • Gilūs gijimai, gilūs pabudimai
  • Širdies plėtra. Širdies Karščio Bangos (gilūs ryšiai, dėkingumas, nauji Širdies ryšiai išorėje; kita pusė bangos – sudėtingų emocijų kaitra, gedulo temos)
  • Pasimetimas tarp didelių vidinių poslinkių
  • Psichinių gebėjimų pakilimas / sustiprėjimas / dvasinių duotybių pabudimas / vizijų ir pajautimų / intuicijos sustiprėjimas
  • Intensyvūs galios pakilimai

ŽVILGSNIS Į PRIEKĮ…👁

Fizinis 3D pasaulis ners į netvarką ir chaosą. Dideli mūsų tikrovės įtrūkimai galiausiai pakeis visą mūsų vertybių sistemą. Pamatysime daugybę pasiūlymų, kurie paskubomis bus iškeliami į įstatymus, įvedant laipsniškus senųjų normų pakeitimus.

Mes esame naujame cikle (20 metų) jis prasidėjo 2020 m. gruodį, todėl mes vis dar esame tik ankstyvoje naujojo drąsaus pasaulio stadijoje.

Daugelis žmonių atras savo aspektą ar savo dimensiją, kurios anksčiau nežinojo. Tai stiprus budimo laikas, reikalaujantis jėgos, išminties ir atkaklumo. Tai gali atsiskleisti labai netikėtai ir naujai – reikalinga plėsti mintis ir Širdį.  


Labai svarbu stiprinti stuburą (tiek fizinį tiek vidinį) – tam reikia įsipareigojimo, sukurti savidiscipliną. Savidisciplina tinkamai administruojant – Meilės sau forma.

Nebarstysiu cukraus – tie kurie nieko nedarė ir nieko nedarys dėl savo Stiprybės ir Galios, Pasitikėjimo – tiems gali būti labai skaudus laikas, sunkus, sudėtingas. Tad jeigu nepradėjai stiprinti savęs – DABAR pats laikas.

SAVIREFLEKSIJOS KLAUSIMAI RAŠTU

1. Kokia Tavo nauja tikrovė jau formuojasi?

2. Kaip gali giliau pažinti savo apsąlygojimus: įsitikinimus, limitus? Kaip iš šio 3D apsąlygojimo gali pereiti į išlaisvinančią 4D (dabartinės akimirkos) patirtį?

3. Mes esame multidimensinės būtybės, turinčios galimybę suvokti sąmonę įvairiose egzistencijos plotmėse. Ką Tau reiškia multidimensiškumas? Kokie nauji įrankiai, praktikos ir būdai Tave traukia – išbandyti – kad patirtum Tikrąjį Aš aiškiau? Kad patirtum save – multidimensinę būtybę? Kad pajaustum savo naujai besiformuojančią tikrovę aiškiau?

4. Kas reikalauja daugiau dėmesio, ką būtina sustiprinti labiausiai? Fizinis kūnas – emocinis kūnas – mentalinis – energetinis kūnas – dvasinis? Kaip gali visus labiau pažinti ir sustiprinti? Sukurk savo įrankių sąrašą.

5. Kaip gali sustiprinti savo susijungimą su KŪNU? Kaip gali sustiprinti savo susijungimą su AUKŠTESNIUOJU AŠ? Kaip gali sukurti daugiau harmonijos savyje ir aplink save? Kas pirmiausia ateina į mintis?

Nuostabių atradimų!

Nuostabaus likusio rugsėjo! Įkvėpk pokyčio – jis čia, tarp eilučių, povandeninėse gaiviose srovėse, kurios aplieja švelniai ir netikėtai…, kai neri į Aš Gylius! ✨

RENGINIAI RUGSĖJĮ

Su Meile ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: