URANO RETROGRADAS 2022: IŠLAISVINK SAVE – AUGTI

Uranas rugpjūčio 24 d. įžengia į retrogradą Jautyje, ir liks iki 2023 m. sausio 22 d.

Uranas – tai progresas, maištas, evoliucija.

Jautis – pinigai, stabilumas, finansiniai reikalai, verslas, struktūra, vertybės, kantrybė.

Retrogradas – ėjimas į vidų, įvertinimas iš naujo.

Uranas yra pokyčių kūrėjas, tai kvietimas evoliucionuoti. Tai laikas kai turime žengtį į priekį kartu su ateitimi. Mes esame Vandenio Eroje, o Uranas valdo Vandenio ženklą. Mes turime galimybę gyti ir plėstis kaip mes susiję su pinigais ir materialiais aspektais. Mes perrašome ką mums reiškia pinigai, verslas ir materialinė prabanga gilesniame lygyje.

Uranas sujudina mūsų gyvenimus ir mus supantį pasaulį. Urano energija gali jaustis įtempta nervų sistemai, nes ji atveda mus į nežinomybę. Tai įveda mus tiesiai į gilumą, kad sukurtume naujus plaukimo metodus, skirtus naviguoti vandenyse 🌊

Uranas astrologijoje žinomas kaip „budintojas“, nes jo aspektai ir tranzitai sukelia staigius pokyčius ir sukrėtimus. Kartais šie sukrėtimai yra būtina pertrauka nuo apribojimų, siekiant laisvesnio kelio. Urano retrogradas taip pat gali sukelti dvasinius pabudimus, padedančius pažvelgti į dalykus iš naujos perspektyvos.

Jautis mėgsta judėti lėtai ir stabiliai, o Uranui labiau patinka greitas judėjimas. Uranas yra kaip viesulas, o Jautis yra jautis, kuris sėdi priešais visa tai, nevaržomas vėjo. Šis derinys mums sukelia aukštesnio lygio vibracijas. Šis tranzitas gali sujungti mus su Žeme tokiais būdais, kokių net neįsivaizdavome. Tai suteikia mums galimybę atkurti patį pamatą, kaip mes galvojame apie Žemės išteklius ir kaip juos naudojame.

Uranas ir Jautis taip pat padeda mums pertvarkyti mūsų idėjas apie gausą. Daugelį metų gyvenome kolektyvinėje trūkumo vibracijoje – kariavome dėl Žemės išteklių. Uranas siekia sulaužyti šią paradigmą ir įvesti mus į gausos sferą, kur visi pripažįstame, kad visko yra užtektinai visiems. Jau dabar matome pokyčius ir poslinkius, pokyčiai vyks tol, kol Žemė ir visi joje esantys žmonės ras pusiausvyrą savo išteklių naudojimo ir kaupimo srityse.

Finansinės sistemos ir rinkos evoliucionuoja ir keičiasi. Finansinės technologijos daro pauzes, kad sukurtų inovacijas.

Šis tranzitas suteikia savirefleksijos ir transformacijos laikotarpį. Atėjo laikas pamatyti, kur galbūt įstrigote savo gyvenime, ir paklausti savęs, kaip galite pakeisti kryptį.

Kai Uranas stoja į retrogradą, jis siunčia pokyčių energiją į mūsų vidų, kad galėtume dirbti su ja gilesniu lygmeniu. Urano retrogradas Jautyje skatina mus rasti įžeminimą pokyčių metu. Tai mus moko, kad kuo labiau susikoncentruosime į savo Esybę, tuo geriau prisitaikysime prie pokyčių.

NAUDINGI KLAUSIMAI SAVIREFLEKSIJAI RAŠTU

  1. Kas mano gyvenime pasikeitė per pastaruosius šešis mėnesius? Kaip jaučiuosi dėl pokyčių?
  2. Kur įstrigo mano energija ir kur ji pasiruošusi judėti į priekį?

Atėjo laikas paleisti praeitį ir pasitikėti, kad yra geresnė ateitis.

  1. Kaip esu prisirišęs prie senų mąstymo modelių, kurie mane riboja? Kokius senus modelius reikia pakeisti, o kokias komforto zonas sugriauti?
  2. Kai baimė kyla dėl pokyčių – kaip į tai reaguoju? Ar apkabinu save, įkvėpiu giliau ir einu pirmyn, ar sustingstu akimirkoje, stabdau savo kvėpavimą ir stabdau savo augimą?

Tu negali bijoti ir augti tuo pačiu metu. Tai skirtingi keliai, o Urano Retrogradas prašo pasirinkti vieną.

  1. Ką man reiškia saugumo ir stabilumo jausmai? Kaip jaučiuosi saugus / stabilus savyje / pasaulyje?
  2. Kaip aš esu susijungęs su Žeme? Kaip galiu sutvirtinti ryšį su ja? Kaip galiu likti įsižeminus pokyčių metu?
  3. Kaip aš susijęs su pinigais?Koks mano santykis su jais? Kaip aš galiu pakeisti ar patobulinti šį ryšį?
  4. Kokia mano ateities vizija ir kaip galėčiau į tai investuoti?
  5. Kaip galiu sukurti daugiau laisvės savo gyvenime?

Retrogradiniai ciklai – naudingos galimybės, į kurias mus kviečia Visata – į gilesnį bendravimą ir įsipareigojimą kažkam mūsų gyvenime.

Stebėk, kaip šis retrogradinis periodas kviečia vystyti Tavo santykius su energija, kuri yra už pinigų, kaip kviečia kurti vidinį stabilumą naujais būdais, kurie verčia judėti Tave į priekį.

Pasirink augimo kelią ir įsimylėk save per pokyčius!

Su Meile ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: