Rugpjūtis. Staigios permainos. Pasirinkimų svarba. Nauji būdai BŪTI. Kaip galite stabilizuoti ir paremti savo NAUJĄ BŪTĮ?

Kaip jums prasidėjo Rugpjūtis? Tiek daug skirtingų bangų nuprausė mane pačią pirmąją rugpjūčio dieną – ramias ir švelnias dangaus žydrumo bangas staigiai pakeitė ugningos ir labai greitos bangos, kurios tai švelniai kuteno, tai įelektrino į Pokytį, tai nunešė į gilumą Ramybės – tiesiog Būti.

Rugpjūčio energijos greitai kintančios ir galime jaustis it pakibę tarp praieties ir ateities, galime panirti į gilius gijimo ciklus, į neaiškumą, galime nesuprasti į kurį gi čia energijų verpetą šokti? Koks stiprus ir įdomus mėnuo! Labai stipri žinutė apie PASIRINKIMŲ SVARBĄ!

SVARBIAUSI ASTROLOGINIAI ĮVYKIAI

Rugpjūčio 1 d.Urano ir Šiaurinio Mazgo jungtis Jaučio ženkle

Uranas yra pabudimo planeta. Gali pakilti nerimą kelianti ar net šokiruojanti informacija, kuri pažadins mūsų protą, pastūmės mus toliau ir padės išsivaduoti iš ribų ir apribojimų. Uranas yra atsakingas už mūsų Kundalini energijos suaktyvinimą, Trečiosios Akies atvėrimą ir kilimą į aukštesnius sąmonės lygius. Urano energija gali sukelti naujovių ir radikalių naujų idėjų. Kai jis susijungia su Šiauriniu Mazgu, mes galime panaudoti jo energiją, kad išsilaisvintume nuo visko, kas mus sulaiko. Šiaurinis Mazgas yra ne planeta ar kosminis kūnas, o matematinė ašis, apskaičiuota tarp Saulės ir Mėnulio. Šiaurinis Mazgas – tai yra karminis taškas. Su Šiauriniu Mazgu – Rahu yra siejama perspektyviausios tendencijos, atnešančios žmogui tai, ko jam labiausiai reikia jo vystymuisi (reikia nerti tyrinėti individualios astrologinės lentelės, kuri sudaroma pagal gimimo datą veitą ir laiką). Paprastai tai būna nelengvai įvaldomos, bet reikalingos sritys. Veikti šiose srityse baigu, bet labai įdomu, tai Sielai nepažintos sritys, daroma klaidų, tačiau veiklą palaiko Visata! Ir kadangi Šiaurinį Mazgą suaktyvina Uranas, mes visi sujudame, kad pasiektume aukščiausią likimą ir aukštesnę Tiesos išraišką.

Šis Urano ir Šiaurinio Mazgo susijungimas įvyksta Jaučio ženkle. Skleidžiasi pamokos apie mokymąsi būti savarankiškesniems ir rūpinimąsi aplinkinio pasaulio gerinimu. Ši jungtis skatina pažadinti mūsų vertybes, saugumą ir komfortą. Mes iš naujo apibrėžiame, ką reiškia būti saugiam, patogiam, turtingam, stabiliam. Kadangi Jautį valdo Venera, taip pat užuomina atkreipti dėmesį į Širdies reikalus, įskaitant mūsų santykius ir mūsų savivertės bei vertės jausmus. Kadangi tai vyksta daugiau pasauliniu lygmeniu, tai gali paskatinti revoliucinius veiksmus, pokyčius, sulaukiančius pasipriešinimo, ar net protestus.

Sąmoningas darbas su šia energija gali padėti suaktyvinti mūsų tikslą, nukreipti mus į mūsų likimą ir gali padėti pažadinti mūsų sąmonę į aukštesnius lygius.

Rugpjūčio 8 d.Liūto vartų PORTALAS

Kiekvienais metais Saulė, Žemė ir Sirijus pasislenka į tam tikrus specifinius taškus Kosmose, aktyvuodami Liūto Vartų Portalą. Liūto Vartų Portalas atsiveria nuo Liepos 26 d. iki Rugpjūčio 12 d. , tačiau PIKO TAŠKĄ pasiekia RUGPJŪČIO 8 d. Tai diena kai mes galime gauti visą energijos srautą! 

Liūto vartai yra padidėjusios kosminės energijos, tekančios tarp fizinės ir dvasinės sferos, laikas. Galime panaudoti šią aukšto dažnio energiją mūsų energijos centrams atidaryti, įkvėpti naujų idėjų, pakelti mūsų sąmonę ir sustiprinti Širdies vedimą ir intuiciją.

Kad suvokti kas yra Liūto Vartai, svarbu suvokti šių trijų kosminių žaidėjų roles (Saulė, Žemė, Sirijus).

Kad aktyvuotųsi Liūto vartai, Saulė turi stoti į vieną liniją su Sirijaus žvaigžde, kuri yra ryškesnė ir didesnė nei mūsų Saulė. Sirijus yra žinomas kaip Dvasinė Saulė ir tikima, kad jame slypi dieviškos žinios ir išmintis. Kai Saulė ir Sirijus susitinka tokiu periodu, jų energijos suintensyvėja ir Žemė yra įgali gauti šviesos energiją  iš abiejų dangiškųjų kūnų.

Sirijus ir Saulė asocijuojama su ryškia Liūto energija todėl šis Portalas vadinamas Liūto vartais.

Mūsų Saulė suteikia pakankamai šilumos ir energijos gyvybei Žemėje, tačiau įsivaizduokite kas įvyksta kai jos galios susilieja su Sirijaus galiomis. Jeigu mąstyti simboliškai – tai įsivaizduokite, kas Žemės Planetą „prausia“  dviejų pačių galingiausių šviesos kūnai danguje. Ši galinga šviesos energija veikia kaip budintoja, įneša naujas įžvalgas, suvokimą ir gali padėti pakelti planetos sąmoningumą. Tai labai aktyvi ir dvasiškai galinga žvaigždžių energija, kuri aktyvuoja Portalą ir siunčia aukštos vibracijos energiją, kuria mes galime pasinaudoti.

Šio Portalo pikas – rugpjūčio 8, t.y. 8/ 8. Numerologijoje skaičius 8 yra labai galingas, reprezentuojantis BEGALYBĘ, galią, jėgą, dievišką ryšį, atgimimą ir aukštesnes dimensijas.

Liūto vartų Portalas aktyvuoja Širdies čakrą. Senos ar net esamos širdies žaizdos gali iškilti ir išgyti. Galime išsilaisvinti nuo sielvartio, liūdesio… O ir Meilė sau ne visuomet būna šilta, turime priimti aštrius savęs kampus ir paleisti blokus, kuriuos dažniausiai pačios statome prieš save.

Rugpjūčio 12 d.SUPER Pilnatis Vandeny

Pilnatys, ir ypač SUPER Pilnatys visada atkreipia mūsų dėmesį į tai, ką reikia paleisti iš mūsų gyvenimo. Jei kokie nors jūsų atliekami veiksmai nesutampa su jūsų Siela, jeigu kažkur neprisiimate atsakomybės už savo Gyvenimą – ši Pilnatis gali atnešti jums šią informaciją. Aiškėjant naujai informacijai pirmiausia turime įsipareigoti paleisti. Šiuo metu problemos, susijusios su darbu, šeima ar santykiais, gali pakilti. Paryškintos temos apie mūsų draugystes, bendruomeniškumą, nešališkumo ir objektyvumo poreikius. Tai gali būti impulsyvus laikas, todėl turėtume stebėti save ir nedaryti neapgalvotų sprendimų. Šios Pilnaties metu Saturno energija stipri, galime jaustis šiek tiek užstrigę arba įstrigę kurioje nors savo gyvenimo srityje. Jei taip pasijausite – būkite nusiteikę, nustatykite ribas ir žengti mažais žingsneliais.

Rugpjūčio 22 d.Saulė Mergelėje

Išeiname iš ugningojo Liūto sezono į žemišką, praktišką, organizuotą Mergelės sezoną! Tai laikas susisiekti su Dieviškąja moterimi / moteriška enegrija ir prisiminti, kokia ji galinga! Ji neturi nieko bendra su lytimi, ji gyvena kiekviename iš mūsų ir yra šios planetos gyvybės jėgos dalis. Dieviškosios moteriškos energija yra švelni, tekanti, tačiau tai nereiškia, kad ji taip pat nėra stipri ir nuožmi. Mergelė mums primena, kad klausydamiesi savo vidinio kompaso, mes visada turėsime jėgų ir įveiksime visas kliūtis. Mergelės energija gali būti nuožmi, tačiau jos Širdis visada atvira ir vedama Meilės jėgos. Mergelė Deivė – tai nepriklausomybė, stiprybė ir darymas ne dėl kitų, o dėl savęs. Akcentuojamas ryšys su kūnu, – kūno – šventyklos pagerbimas, puoselėjimas, įsižeminimas, pasitikėjimas savimi.

Rugpjūčio 24 d.Urano retrogradas

Uranas įžengia į retrogradinį judėjimą iki 2023 m. sausio 22 d. Uranas yra pokyčių ir pabudimo planeta, ir mes galime atsigręžti į pokyčius, kuriuos padarėme per pastaruosius 7 mėnesius, ir įvertinti kur esame. Tai laikas kai turime nerti į save, kad susisiektume su tuo, kas gali trukdyti mums gyventi spontaniškiau ir autentiškiau. Uranas gali atnešti staigių pokyčių ar netikėtumų. Vienintelis dalykas, kuriuo galime pasikliauti, yra netikėtumo elementas – mūsų ribos išbandomos, sena yra sunaikinama, kad atsirastų vietos naujam.

Rugpjūčio 27 d.Jaunatis Mergelėje

Ši Jaunatis skatins naujas pradžias! Priminimas prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą organizuojant, redaguojant, tobulinant darbus ir daugiau dėmesio skiriant sveikatai. Gali pakilti kovos su savimi, kitais ir išoriniu pasauliu. Marso aktyvumas padės mums susijungti su savo aistromis, padės įveikti baimes ir žengti tikėjimo šuolį! Ši Jaunatis gali jaustis audringai, atšiauriai, impulsyviai.

PAGRINDINĖS RUGPJŪČIO TEMOS

– Staigiai permainingos energijos – nuo gilios ramybės iki pykčio audrų.

Poilsis arba transformacija – reikalingas jūsų sąmoningas pasirinkimas kurią bangą pasirinksite.

– Nauji būdai BŪTI skleidžiasi. Kas yra naujo apie jūsų buvimą, mąstymą, reakcijas? Kaip galite stabilizuoti ir paremti savo NAUJĄ BŪTĮ? Maži ir sąmoningi veiksmai labai svarbūs.

Pasirinkimų svarba: jeigu dvejonės kyla dėl pasirinkimų – atkreipkite dėmesį – tai ženklas, kad turite pasirinkti NEBE TAIP, KAIP VISADA – galima pakeisti kursą su visiškai nauja Būtimi, nauju mąstymu. Itin svarbu neskubėti ir klausyti savo kūnos sąmoningumo ir stebėti save pasirinkimuose.

PATARIMAI RUGPJŪČIUI

Skirkite dėmesio išvalyti ir atverti mintis – išvalykite minčių šlaką,  „išpurtykite“ nereikalingas, negatyvias mintis – išrašykite savo mintis, šokite, judėkite, medituokite, sąmoningai kvėpuokite (sąmoningas kvėpavimas – rebefingas – mano nr. 1, kuris padeda puikiai išvalyti mintis, esu linkusi į pernelyg didelį galvojimą).

Mes judame per sąmonės poslinkį kolektyviškai, ir esame kviečiami užsidegti, prašviesėti ir priimti POKYTĮ. Patyrinėkite, kaip galite atsiverti pokyčiui labiau? Pokyčiai gali būti baisūs ir pripažinkime: pokyčiai šiandien yra nuolatinė būsena. Viskas juda daug greičiau, ir viskas labai greitai kinta. Sudarykite sąrašą būdų, praktikų kaip galite save paremti pokyčių metu?

Skirkite dėmesio kūnui. Susisiekite su kūno išmintimi. Prisiminkite, kad esate kibirkštis, susikristalizavusi fizinėje išraiškoje. Jūsų kūnas yra šventa transporto priemonė, kuri neša šią šventą kibirkštį. Puikus ir aukščiausias intelektas, kuriantis ir palaikantis galaktikas, taip pat teka ir pagyvina jūsų žmogaus formą. Prisiminkite tai kaip tiesą ir gerbkite savo kūną. Kaip Dieviškųjų Minčių išraiška, jūsų kūnas yra šventas, tobulas koks yra. Pagalvokite, koks palaikantis ir lojalus kūnas yra, kvėpuoja oru, varinėja kraują, absorbuoja maistines medžiagas, detoksikuoja jūsų organus 24 val. per parą, septynias dienas per savaitę, net kai miegi! Įsijauskite į savo kūną, kurkite mylinčius santykius su savo fiziniu ir energetiniu Aš, atsiverkite išminčiai, kuri yra jūsų kiekvienoje ląstelėje, kiekvienoje funkcijoje, ir kiekvienoje tarpusavyje susijusioje sistemoje, kuri yra šventovė, kuri laiko jūsų galią. Kai jūs sustiprinate ryšį su kūnu jūs įžengiate į didžiulį ir neklystantį Dievo / Deivės galios šaltinį. Klausykite giliai ir sekite savo kūno išmintimi.

Prisiminkite kartoti sau mylinčius žodžius, atsiverkite į Pokytį, į Evoliuciją – visą rugpjūčio mėnesį kosmosas suteikia mums galimybę užmegzti ryšį su savo Esybe ir susigrąžinti visas savo Sielos dalelytes, kurias kažkada buvome palikę, pametę. Į stabilumą. Harmoniją. Kvėpuokite Šviesa.

Imkite šansą ir sekite riziką priimančią Sielą. Sušildykite savo Šviesa Širdį ir įsileiskite POKYČIUS, naujas galimybes. Klausykite kūno išminties. Pasitikėkite Širdimi.

Nuostabaus rugpjūčio! Kvėpuokite Šviesa!

Su Meile ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: