Birželis. Praeities gydymas. Atsivėrimas priimti savo duotybes. Stuburo tvirtinimas.

Kaip jums prasidėjo Birželis? Mėnuo prasidėjo Merkurijaus atsistojimu tiesiai birželio 3 d. Stipriai neriame pirmyn! Birželis stiprus mėnuo – į Evoliuciją, kuri tokia gaiviai užpildanti, kad ir Tamsa ir Šviesa gali skaudėti iki kaulų gilumos – jeigu nepriimame kažkurių savų Tamsių aspektų negatyvių, šešėlinių, arba jeigu nepriimame savo Šviesos ir Galios. Jeigu pasinaudosite šio mėnesio energijomis ir dėsite abi kojas į save ir skirsite apkabinti save kur bebūtumėte ir pasirinksite daryti kažką kitaip negu įprastai – tai ves į stiprų gijimą, laisvę, ir į ekstatišką būtį DABAR, atvers daug naujų galimybių ir plėtros! Kvietimas patyrinėti šį žaidimą – Gyvenimą. Turime galimybę pereiti į kitą žaidimo, savo Evoliucijos skyrių. Birželio mėnesio kosminė energija jaučiasi stipriai vedanti į priekį – bet kad galėtume eiti į priekį turime žengti kelius žingsnius atgal.

Birželio 4 d. – Saturno retrogradas

Tai subtili energija, kuri verčia mus pažvelgti į tai, kaip mes užaugome ir subrendome. Saturnas – griežtas mokytojas, tačiau kai atkreipiame dėmesį į jo siūlomas pamokas stipriai užaugame. Saturno pamokos tai spiralės pasikartojančių pamokų – turime atkreipti dėmesį ir neutralizuoti tas energijas, kurios neremia mūsų, nesiderina su mūsų vertybėmis. Gali būti daugiau nei įprasta kaltės ir nepasitikėjimo savimi išgyvenimų, baimių, turime galimybę iš naujo įvertinti savo įsipareigojimus; apmąstyti, grįžti prie to, ką išmokome, ir įsitikinti, kad nieko nepraleidome. Kai Saturnas palieka retrogradą, jis visada palieka dovaną, dėkodamas mums už mūsų darbą. Saturno retrogradas iki spalio 23 d.

Birželio 14 d. – Super Pilnatis Šauly

Super Pilnatys yra arčiau Žemės, stipriau jaučiame poveikį! Kvietimas siekti už įprastų rutinos, mąstymo modelių ir apylinkių ribų, net jei tai vyksta tik virtualiu lygmeniu. Reikia stebėti žinutes, kurios nukreipia nuo mūsų tikslų arba pateikia klaidingą informaciją. Turėsime galimybę pamatyti dalykus nauja šviesa! Turime pašalinti iš galvos dalykus, kurie nebus naudingi žengiant į priekį. Kvietimas švęsti savo proveržius, švęstis save! Šios Pilnaties energijos kvies prisiminti, kad reikia rasti džiaugsmą, atsiverti priimti Džiaugsmo Kibirkštį ir nežiūrėti į viską taip rimtai. Ši Pilnatis padės mums atlaisvinti ir paleisti visas paskutinius prisirišimus, kurių laikomės.

Birželio 21 d. – Saulėgrįža / Saulė Vėžyje

Vasaros Saulėgrįža laikoma tuo metu, kai Saulė yra stipriausia ir galingiausia. Saulėgrįžos energijos plonina šydą, todėl tampame imlesni mus supančiam pasauliui. Saulėgrįžos metu planetos energetinis tinklas pereina į tobulą harmoniją, leidžiančią mums lengviau pasinaudoti gydomąja Žemės energija. Tai laikas, kai galime iš tikrųjų panaudoti jos energiją ir panaudoti ją savo kūnui, protui ir Sielai atgaivinti. Ilgiausią naktį mes taip pat esame kviečiami apmąstyti mūsų nukeliautą kelionę ir pripažinti, kaip mūsų praeitis lėmė šią akimirką. Saulėgrįža – nuostabus laikas prisijungti ir įsijausti į mūsų intuiciją bei gamtos grožį.

Birželio 28 d. – Jaunatis Vėžy

Ši Jaunatis stipriai suaktyvina tiek šviesią, tiek tamsią moterišką energiją. Galime būti pašaukti žengti į savo šviesiąją moteriškąją energiją (nepriklausomai nuo lyties) puoselėjant rūpinimąsi savimi, arba galime jaustis pašaukti žengti į savo tamsiąją moteriškąją energiją, nustatyti ribas, atstovėti už save ir patvirtinti savo galią. Kvietimas atkreipti dėmesį į sąmoningą kvėpavimą – kad per kvėpavimą susiderintume su savomis svajonėmis viduje. Atėjo laikas „maitinti“ savo pamatus – visa tai, ką vadiname namais, įskaitant pamatą, kurį pastatėme savyje, reikia prižiūrėti ir gerbti. Atėjo laikas pripažinti savo šeimos ir asmeninio draugų rato svarbą bei iš jų gaunamą saugumą, priklausymo jausmą.

PAGRINDINĖS BIRŽELIO TEMOS:

– Praeities gydymas (atskriejo žodis vienas ryškiausių birželiui ang. re-healing). Spiralinės energijos – esame sukimosi cikle su praeities energijomis ir siužetais visame pasaulyje ir asmeniškai. Turime stiprią paramą atlikti

veiksmus kurie pakeis mūsų gyvenimą!

– Stuburo, savo Ašies tvirtinimas. Saulės Rezginio ir viso stuburo stiprinimo energetinės aktyvacijos.

– Moteriškosios energijos balansavimas.

– Galimybė įžengti į savo Sielos Kelią, pažinti savo Dharmą, ir atsiverti priimti savo duotybes.

PATARIMAI BIRŽELIUI

Daug praeities įvykių, elgesio ir santykių kyla į paviršių. Transformacija bus galutinis rezultatas, tai gali būti sunku, kol mes tai išgyvename. Sustokite ir pajauskite save, leiskite sau jausti, leiskite sau atsiverti taip, kaip dar nebuvote atsivėrę – su tuo ateis didžiulis gijimas, pokytis. Atvirumas mūsų kelias. Jeigu patiriate praeities prisiminų grįžimą (galite patirti prisiminimų grįžimą kas buvo pries kelis metus, vaikystėje, gali pakilti ir praeitų gyvenimų šioje Žemėje ir kitose planetose prisiminimai) – skirkite laiko sau, vienumoje, perleiskite tai, ir ieškokite būdų kaip sau padėti; ieškokite informacijos. Darbas grupėje ir atvirumo pasirikimas, dalijimasis savo patirtimis – stipriai rekomenduojamas ir palaikomas.

MANTRA BIRŽELIUI

Aš pasirengęs priimti ir atsiverti į šią kelionę – į savo Tiesą, kad patirčiau, pajausčiau, priimčiau ir įkūnyčiau savo Tiesą dabar ir amžinai. Esu esu pilnai atviras priimti informaciją ir būdus, įrankius, kurie tinkami mano dabartiniam vystymuisi ir naudingi man pilnai patirti kelionę Širdyje.

Praktikuokite leidimą vykti pokyčiams – kaip galite atsiverti, atsiduoti, pasitikėti labiau? Gali padėti kvėpavimas, meditacija, gamta. Kvietimas bandyti naujus būdus gyti ir augti! Birželis stiprus laikas kai galime tarsi iš naujo suderinti save, kad galėtume žengti į priekį – esame kviečiami žengti abiejomis kojomis į Sielos Kelią, gilų augimą ir plėtrą.

Pakilo vaizdas birželio energijų: tai daug mėlynų spiralių – atspalviai keitėsi nuo gilios mėlynos iki perlinės žydros – tai energijos į gilią išmintį, aukštą sąmoningumą, mąstymą / matymą Širdimi. Tai spiralės kurios buvo nuo akmens amžiaus senumo spiralių, kuriose glūdi gilios traumos / duotybės, iki spiralių kur ateities vizijos ir ateities Šviesos Kodai, nauji būdai plėstis ir gyti. Į kokias spirales įžengti? Klausykite savo pajutimų / ženklų / sapnų / matymų. Intuicija, Širdis ir Kūnas žino. Mačiau, kad išėjus iš birželio spiralinių energijų būsime it vašku aplieti – pasidarė juokinga, nes po tos vizijos pūsdama žvakę apliejau save vašku ir paskui gramdžiau jį nuo veido juokdamasi. Kvietimas švęsti save ir pasijuokti iš savo iššūkių, pamokų!

Atsiverkite pokyčiui, mes čia kartu – kartu einame per baimes, per sunkumus, per gilius skausmus, kartu mes švenčiame, džiaugiames, kartu mes kylame, augame. Priimkite savo asmeninę kelionę, priimkite asmeninį pokytį, atsiverkite pamatyti kolektyvo augimo spirales.

Turime galimybę priimti Vienio perspektyvą, atsiverti patirti Vienį ir susijungti dėl bendro tikslo. Šviesa negali būti be Tamsos. Tamsa nėra bloga. Viskas iš aukštesniosios perspektyvos – tik energija. Viskas kyla iš to pačio Šaltinio.

Atsiverkite pokyčiui, šokite Gyvenimą!

Su Meile, Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: