Gegužė. Trečiosios Akies aktyvacijos. Autentiško Aš kilimas. Greita plėtra

Kaip jums jaučiasi Gegužės pradžia? Kaip mintys, kaip kūnas? Kaip energetinis kūnas? Po Saulės užtemimo (04.30 d.) jau praėjo kelios dienos, ir kartu su naujomis naujo mėnesio srovėmis keliaujame pirmyn. Stipriai neriame pirmyn! Atomiškai!

Gegužės mėnesio kosminė energija jaučiasi sunkoka, daaaaug energijų šokančių viename mėnesyje! Pakilo vaizdas gegužės energijų: tai tarsi kamuolis žaibas – kuris ryškiai raudonai oranžinis, ugniniai liežuviai plaikstosi, ir aplink jį daug rūko juostų šilkinių, kurios mus glosto – daug neaiškumų, kurių dar daugės. Mentalinis rūkas kyla. Bet taip pat daug žydrų ryškių elektrinių energijų – aukšto sąmoningumo energijos, kurios perskrodžia ir rūką ir mus tarsi kiaurai, ir tos energijos paliesdamos mus aktyvuoja, gydo Trečiąją Akį- atrodo tuomet, kad pradedi matyti dangaus, savo gyvenimo, ir savo Tikėjimų Tiesų visai kitokias spalvas ir atspalvius.

Du pagrindiniai mėnesio astrologiniai įvykiai yra Mėnulio Užtemimas 16 d. Skorpione ir Jupiterio persikėlimas į Aviną pirmą kartą per 12 metų!

SVARBIAUSI ASTROLOGINIAI ĮVYKIAI

Gegužės 10 d. – Merkurijaus retrogradas

Šis Mekurijaus retrogradas vyks tarp dviejų užtemimų (04.30 d. Saulės užtemimo ir artėjančio Mėnulio užtemimo 05.16 d.), ir tai yra padidintos energijos ir tai daro mus ypač jautrius jo poveikiui. Merkurijus yra bendravimo, sutarčių, kelionių ir mūsų psichinės būsenos planeta. Merkurijus apima tai, kaip mes suvokiame, interpretuojame ir perduodame informaciją. Kai Merkurijus patenka į retrogradinį pasaulį, arba požemį, jo energija pereina į vidinę, atspindinčią būseną. Informacija, intuityvios įžvalgos ar psichiniai pranešimai, kurie buvo paslėpti šešėlyje, atsiskleidžia šviesoje – į mūsų supratimą.

Labai svarbu priimti buvimą tarp proto būsenų ir priimti ir lankstumą, takumą, beformiškumą, o ne priešintis pokyčiams. Atverkite savo intuiciją, kad gautumėte bet kokius pranešimus, kuriuos Merkurijus pateiks. Galite gauti daugiau informacijos apie savo laiko linijų pokyčius ir būdus, kaip paskatinti judėjimą iš vietų, kuriose jautėtės ar tebesijaučiate sustingę. Merkurijaus retrograde bus iki birželio 3 d. Galime susidurti su sunkumais su technologijomis, mūsų asmeniniai ryšiai ir bendravimas gali tapti nepatogus. Šis laikas taip pat suteikia mums galimybę apmąstyti, planuoti pokyčius. Peržiūrėkite terminus ir poveikį aplinkai. Apsaugokite savo duomenis.

Man teko pirmą kartą susidurti su Merkurijaus retrogradu dar 2012 m. – kai rašiau bakalaurinį darbą ir neišsaugojau kopijos – kompiuteris nebeįsijungė… Tai verkiau kelias valandas, nes tai buvo mano kelių mėnesių darbas ilgas, naktimis… Bet kopiuteris įsijungė… Tada dar iki galo nepasimokiau – tai po kelių metų su Merkurijaus suletėjimu ne tik pakilo Gerklės čakros blokai, bet negrįžtamai išsitrynė ir svarbios nuotraukos ir kiti dokumentai iš kompiuterio… Tai dabar saugau savo duomenis, dokementus informacinius per kelias saugojimo platformas / įrenginius. Ir jums tai rekomenduoju daryti!

Gegužės 10 d. – Jupiteris įžengia į Aviną

Vienas didžiausių mėnesio ir metų kosminių įvykių! Avinas yra ženklas, susijęs su nauja pradžia, todėl galime jausti, kad viskas pereina į naują būseną kolektyviškai. Įgauname drąsos būti labiau savimi nei bet kada anksčiau. Avinas ugdo pasitikėjimą savimi, nepriklausomybę, savęs pažinimą ir gilina į gilesnę tiesą, kas esate šiame gyvenime. Prasideda nauja gyvenimo sritis, ir Jupiteris pasiruošęs padėti šiose pradžioje, nuotykiuose, projektuose, ir naujuose energijų potyriuose. Su Jupiteriu Avine sukuriame savo galimybes ir klestime, kai imamės iniciatyvos, įkvepiame kitus ir demonstruojame entuziazmą bei drąsą. Skirkite laiko judėjimui ir savo fizinio kūno priežiūrai!

Gegužės 16 d. – Mėnulio užtemimo Portalas!

Pilnatis Skorpiono ženkle

Šis užtemimas kviečia mus susidurti su iššūkiais, kad galėtume išsigryninti ko mums reikia, kad galėtume gyventi sveikiau, taip pat suprasti savo pareigas ir skolas, kurias turime kitiems. Tai atneša staigų supratimą į mūsų gyvenimą, ypač apie santykių disbalansą ir trūkumus. Mėnulio užtemimas visada būna su Pilnatimi, ir tai sustiprinta Pilnaties galia, ir ši Pilnatis mums ryškiai primena, kad reikia atsižvelgti, atpažinti ir vertinti kitų paramą, poreikius, norus ir indėlį. Dabar vykstantis atradimų etapas gali apimti jausmą, kad esame užblokuoti ar sutrikę, tačiau galime jausti, kad turime įrankių ir motyvacijos keisti ir tobulinti savo gyvenimą.

Švęsime Mėnulio Užtemimą gegužės 14 d. 14 val. su Kakava, Širdies atvėrimo – Paleidimo praktika, rebefingo sesija, aspsivalymo ritualu, Džiaugsmo Kibikršties aktyvacija DNR lygmeniu APRAŠYMAS

Gegužės 20 d. – prasideda Dvynių sezonas

Saulė iš žemiško Jaučio pereina į Dvynių oro ženklą. Galime būti šiek tiek pavargę, jaustis vangiai. Dvyniai yra smalsūs, ištikimi bendravimui ir tipiškai stimuliuojami mentaliniais ryšiais, kurie susiformavę tiriant nežinomą. Jie linkę mokytis iš kitų patirčių ir perspektyvų. Prisiminkime, kad mes galime pasirinkti savas mintis, galime efektyviai naudoti savo mentalinę energiją. Mes dažnai susiduriame su sunkumais gyvenime, tačiau mes turime galią pasirinkti kaip mes į tai reaguosime ir kaip atsakysime.

Per šį sezoną mes galime pritraukti žmones ar santykius, kurie bus kaip veidrodžiai. Žiūrėkite į savo vidų: to žmogaus labiausiai erzinančios savybės iš tikrųjų gali būti jūsų „šešėlio“ dalis, kurios jūs dar nepriėmėte. Ne nekęskite… bandykite suprasti!

Kiekvienas iš mūsų turime ir šviesą ir šešėlius. Per tuos žmones, kurie iškelia šešėlio aspektus mes galime augti, mes galime iškelti savo karmą, negatyvius minčių aspektus. O kai aspektai iškelti tuomet galime į juos gilintis, juos suprasti ir pakeisti. Tai pasirinkimas. Tai yra sąmoningas darbas su savimi. Dvynių sezonas gali atnešti iššūkių. Tačiau tai vers susimąstyti kaip mūsų pačių sprendimai daro įtaką mūsų realybei. Mes privalome atsistoti į vientisumą, atsiimti savo jėgą ir apibrėžti savo Tiesas ir pastovėti už tai, kad mums yra teisinga. Kiekviena tamsa nešioja savy šviesos. Moteriška energija ir vyriška, teisinga ir neteisinga, balta ir juoda – tai verčia galvoti kad tai atskiri elementai, tačiau kiekvienas iš jų yra su kito užuomina.

Gegužės 24 d. – Marsas įžengia į Aviną

Marsas jaučiasi kaip namuose Avino ženkle – tai vienas iš ženklų, kurį jis valdo, todėl jo galia sustiprėja. Mūsų energija yra spontaniška, žvelgianti į ateitį ir drąsi! Mūsų veiksmai yra tiesioginiai – instinktyviai randame greičiausią būdą patekti iš taško A į tašką B. Šešėlinė Marso pusė Avine yra nekantrumas, arogantiškumas, impulsyvumas. Dabar Jupiteris, Venera ir Marsas – Avine. Tai degantis, ugningas kosminis dangus! Galime jausti motyvaciją pradėti naujus dalykus, pasveikinti naują pradžią ir priimti atsiskleidusius pokyčius. Marsas Avine taip pat gali suteikti mums energijos, skatindamas atsikratyti nerimo judant ir rūpinantis savo fiziniu kūnu.

Gegužės 30 d.- Dvynių Jaunatis

Ši Jaunatis užbaigia užtemimo sezoną! Užtemimo Portalui užsidarius, energijos šviesės. Po šios Jaunaties atsiras naujų energijų, protas prašviesės ir bus atviras priimti naujas idėjas. Galime naudoti šią Jaunatį didesnei pusiausvyrai kurti, tai taip pat skatinimas pradėti kažką iš naujo, ypač bendravimo srityje. Sąmoningai prisiderindami prie teigiamos Dvynių energijos mokomės per kitus tiesiog būdami smalsūs, o kartu tobuliname savo socialinius ir bendravimo įgūdžius. Mes atveriame savo mintis ir išmokstame tikrai džiaugtis mus supančių skirtingų asmenybių įvairove.

PAGRINDINĖS GEGUŽĖS TEMOS:

Trečios Akies aktyvacija, gijimas. Padidėjusi intuicija, vizijos, svajonės dieną, paryškėję sapnai.

– Savo Tiesos ir Išminties pažinimas ir laikymas. Kvietimas tirti savo ribojančius įsitikinimus.

– Tapatybės pokyčiai. Kas Tu Esi Dabar?

– Pažeidžiamumo ir trapumo jausmai. Tai leis pajausti stiprybę ir padės tiesti Širdies tiltus su kitais žmonėmis.

– Turime stiprią paramą atlikti staigius pokyčius savo elgesyje, veiksmuose, požiūryje.

PATARIMAI GEGUŽEI

Skirkite laiko palaikyti savo kūną, stebėkite savo būseną, kurkite ribas ir skirkite dėmesio atgauti balansą. Palaikykite atvirą Širdį ir dvasią – kvėpuokite, šokite, rašykite… Atkreipkite dėmesį kaip galite pašalinti mentalinį spaudimą, išvalyti mintis kiekvieną dieną – kvietimas vaikščioti, susijungti su Žeme, apkabinti medį, pasivaikščioti po samanas, nusiprausti kojas Šaltinio vandeny. Trečiosios Akies aktyvacijos gali jaustis nepatogiai, – galima jausti spaudimą, matyti blyksnius, šešėlius, sapnai gali išvarginti (pasidėkite dūminio kvarcą po pagalve); bet taip pat gali labai stipriai prasiplėsti vidinis matymas, ypač jeigu tai lavinote; aiškus matymas (aiškiaregystė – vizijos, vidiniai matymai, vaizdiniai) gali suintensyvėti.

Patyrinėkite kas jums yra aukštesnioji išmintis ir kokiais būdais jūs galite prie jos prisijungti? Kaip intuityviai susijungiate su aukštesniąja išmintimi, koks jūsų unikalus būdas? Koks būdas jums priimtinas susijungti su sava išmintimi, ir koks būdas labiausiai jums patinka? Tai gali būti ir tokie paprasti būdai kaip piešimas, rašymas, rūpinimasis gėlimis (ką aš darydama ir susijungiu su Gajos energijomis, augalija, su šios planetos aukštesniąja išmintimi). Tai gali būti šokis, energetiniai darbai – Reiki, Theta Healing, meditacija, muzikos klausymas, savo ritualo kūrimas, atsipalaidavimas vonioje. Susijunkite su aukštesne išmintimi per kitus žmones, Žemę, augaliją, Kosmosą.

Jeigu patiriate Tapatybės pokyčius skirkite laiko, kad sukurtumėte aukštesnę vibraciją savo galimybių, kurias kuriate, kai naikinate senus įpročius ir modelius. Koks geriausias variantas jūsų kuriamos naujos realybės su nauja jūsų versija, kuri skleidžiasi? Laikas kurti geriausius scenarijus! Ką reikia sustiprinti, kad galėtumėte išlaikyti savo Didžią Galią ir Magiją – kas esate? Tai gali būti: pakeisti negatyvų dialogą; kelti Tikėjimą; paleisti buvusių patyrimų nusokaudas, atleisti; atsiverti ne duoti – o priimti; mokytis duoti; tvirtinti Gausos mąstymą; išvalyti tikėjimo strūktūras pasikartojančias kurios neremia jūsų. Kaip galite atsiverti labiau atsiverti į savo duotybes ir atsiverti priimti savo palaiminimus?

Gegužės energijų Taro ir ir orakulo kortų metimas

Man gegužės energijos jaučiasi stiprus Portalas, kuriame daug kitų Portalų – tai tarsi voratiklis pilnas daug raizgalynių – ir kokios tos raizgalynės priklauso nuo jūsų požiūrio, mąstymo, sąmoningumo. Ir kadangi artėjame į Mėnulio užtemimo Portalą ir Merkurijaus retrogradas jau tuoj – mes galime jausti didelį mentalinį spaudimą, ir nesuprasti ar net nematyti tai ko nesuprantame.

Toks jausmas, kad galime įsipainioti patys į savus megztus tinklus ir kelti spaudimą patys sau – iš savęs. Reikia tai pastebėti ir pasirinkti sąmoningai atlaisvinti psichinę energiją. Elkitės su savo psichine energija kaip su brangiu ištekliu ir darykite tai, ką turite padaryti, kad ji vėl grįžtų į pilną pajėgumą.

Kvietimas pažinti savo Sielos Kelią – vienas iš paprasčiausių žemėlapių tai pažinti ryškiau – astrologija.

Ar žinau koks mano tikslas? Kokią įtaką man daro aplinka – ar daro įtaką mano sprendimamas? Kaip galiu sutvirtinti savo Tiesas ir jas pabrėžti, įkūnyti? Koks tas Šviesos Tinklas, kurį kuriu aš?

Šviesos Tinklas – tai jūsų Sielos, Širdies, pozityvių Minčių skleidimas aplink save, kitiems, į pasaulį tik jums unikaliu būdu. Bet viskas prasideda mūsų viduje.

Tai gali būti paprasti dalykai kaip kakavos gėrimas ankstų rytą ir malda pries Saulę už visas gyvas būtybes Žemėje, tai gali būti juoko skleidimas ir žaidimas – įtraukiant kitus į savo Šviesią Džiaugsmo Kibirkščių žaižaruojančią energiją, tai gali būti vadovaujamo darbo dirbimas ir logikos naudojimas strateguojant savo projektus. Tai gali būti daug skirtingų dalykų viename, tai gali būti vienas labai ryškus darbo pobūdis ar praktika.

Ar man reikalinga atkreipti dėmesį į disciplinos tvirtinimą? Jeigu taip – kaip galėčiau sustiprinti savo discipliną? Savidisciplina tiklsingai administruojant – Meilės sau forma.

Ar man trūksta lengvumo? Kaip galiu atnešti daugiau lengvumo į savo dienas? Kaip jaučiasi lengvumas man? Kaip galiu sukurti lengvumą savo kasdienybėje?

Kvietimas subalansuoti tekančią, lanksčią, lengvą, Vandeningą – moteriškąją ir ugningą,veiksmo ir Saulės pilną – vyriškąją energijas – tai viena iš pagrindinių 2022 m. temų.


Pažinkite savo Tiesas. Nerkite ir tyrinėkite savo limituojančius blokus, valykite mintis. Susitelkite į vieno dalyko padarymą vienu metu (ne jūs, Manifestuojantys Generatoriai, jums kaip tik reikia daryti daug darbų vienu metu).

Lavinkime dėmesingumą. Turime išlikti itin atidūs ir klausyti. Neskubėti.

Su Meile ~

Žydrūnė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: